Natrag   Forum.hr > Sport > Tenis

Tenis Uh, ah, uf, joj!

Pogledaj rezultate ankete: Turnir osvaja
Serena Williams 27 51.92%
Maria Sharapova 8 15.38%
Agnieszka Radwanska 2 3.85%
Victoria Azarenka 1 1.92%
Angelique Kerber 0 0%
Petra Kvitova 2 3.85%
Maria Kirilenko 0 0%
netko drugi 4 7.69%
Caroline Wozniacki 0 0%
Na Li 0 0%
Ana Ivanović 0 0%
Dominika Cibulkova 0 0%
Sabine Lisicki 0 0%
Elena Vesnina 1 1.92%
Petra Martić :GrecosumLJa: 1 1.92%
Donna Vekić 3 5.77%
Ajla Tomljanović 3 5.77%
Kristina Mladenovic 0 0%
KBKK 0 0%
Ja sam WTAtard 0 0%
Glasovatelji: 52. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.07.2013., 15:29   #2541
Quote:
Alicia_K kaže: Pogledaj post
ne osporavam, zašto bi joj osporavala.. neka se micica veseli i sama je rekla poslije da više ne odigra ni meč u životu da je ona ispunjena

samo raspravljam

a na bold, eto ti jedan

nema on što davat 2-3 wimblija za dobit rafu na zemlji, jer svi znamo da je to nemoguće, nek soderlingu doživotno uplaćuje godišnje odmore
Osvrnuo sam se na to što Solna tvrdi da joj osporavamo naslov...
Ništa nije nemoguće...ali zato jer je vjerojatnost toga minimalna i kažem da bi Fed dao puno toga da mu je osvojit ili bilo osvojit jedan RG pobjedom protiv Rafe u finalu.

Rasprava ide u vrlo zabavnom smjeru
Ališa nema rasprava sa bukvalistima...tko pobijedi je najbolji i gotovo...iznimke nema...ako nešto piše na papiru mora da je tako
OnFire is offline  
Old 07.07.2013., 15:30   #2542
Quote:
safinator kaže: Pogledaj post
kako federer može bit najbolji tenisač ikad kad nije igrao sa svim ljudima koji su ikad živjeli
sad melješ gluposti, pojasnila sam ti u postu niže

nije isto biti pro sportaš s kojima se međusobno dokazuje i takmičiš ili trkeljat ja sam bolja od serene samo zato jer nisam nikad igrala nit ću igrat prov nje

@solna, ne-ne, nije bolja od mame, da je igrala i dobila ju , onda bi bila bolja od mame. liziki je bolja od mame..a bartoli od liziki, što joj ne daje pravo da joj se kaže da je bolja od serene

onda je masha bila na gro turnira zaporavo bolja od mame a znamo da bi joj slomila kičmu da su se susrele
Alicia_K is offline  
Old 07.07.2013., 15:32   #2543
onda je serena zaslužila titulu ovdje. ja bi njoj dao onaj tanjur
safin is offline  
Old 07.07.2013., 15:32   #2544
Quote:
OnFire kaže: Pogledaj post
Osvrnuo sam se na to što Solna tvrdi da joj osporavamo naslov...
Ništa nije nemoguće...ali zato jer je vjerojatnost toga minimalna i kažem da bi Fed dao puno toga da mu je osvojit ili bilo osvojit jedan RG pobjedom protiv Rafe u finalu.

Rasprava ide u vrlo zabavnom smjeru
Ališa nema rasprava sa bukvalistima...tko pobijedi je najbolji i gotovo...iznimke nema...ako nešto piše na papiru mora da je tako
papir sve podnosi

a i ono što piše na njemu može se osporit

ja odo off, idem gledat žvaljavog
Alicia_K is offline  
Old 07.07.2013., 15:35   #2545
Nista, ocito onda treba mijenjati sistem takmicenja ako ona koja osvoji nije bolja od one koja izleti u trecem, cetvrtom kolu.

Logika je tako sjajna da je po njoj Rafajlo najbolji svih vremena. Jer ima bolji h2h s tim navodnim GOAT-om, jbs tamo neke ljestvice i naslove. Lajkam.
Solna Kiselina is offline  
Old 07.07.2013., 15:38   #2546
Quote:
Solna Kiselina kaže: Pogledaj post
Nista, ocito onda treba mijenjati sistem takmicenja ako ona koja osvoji nije bolja od one koja izleti u trecem, cetvrtom kolu.

Logika je tako sjajna da je po njoj Rafajlo najbolji svih vremena. Jer ima bolji h2h s timnavodnim gOAT-om, jbs tamo neke ljestvice i naslove. Lajkam.
Opet stvari uzimaš bukvalno.
Bartoli je na ovom turniru bila bolja od Serene ali to nije isto kao i da je dobila Serenu u direktnom okršaju...
Postoji razlika između te 2 dimenzije...
No hard feelings al ja se isto isključujem iz rasprave i idem u miru gledat ofcu i noleta
OnFire is offline  
Old 07.07.2013., 15:41   #2547
Quote:
OnFire kaže: Pogledaj post
Opet stvari uzimaš bukvalno.
Bartoli je na ovom turniru bila bolja od Serene ali to nije isto kao i da je dobila Serenu u direktnom okršaju...
Postoji razlika između te 2 dimenzije...
No hard feelings al ja se isto isključujem iz rasprave i idem u miru gledat ofcu i noleta
Tebi nemam nista za prigovoriti. Razumijem sta hoces da kazes i donekle se slazem. Naravno da bi bilo sladje i vece da je na putu do naslova pregazila glavne face.

Ali ovima koji tvrde da je samo direktni okrsaj mjerilo za ko je bio bolji na nekom turniru, imam.
Solna Kiselina is offline  
Old 07.07.2013., 15:44   #2548
Quote:
Solna Kiselina kaže: Pogledaj post
Tebi nemam nista za prigovoriti. Razumijem sta hoces da kazes i donekle se slazem. Naravno da bi bilo sladje i vece da je na putu do naslova pregazila glavne face.

Ali ovima koji tvrde da je samo direktni okrsaj mjerilo za ko je bio bolji na nekom turniru, imam.
safin is offline  
Old 07.07.2013., 16:08   #2549
Quote:
Alicia_K kaže: Pogledaj post
sad melješ gluposti, pojasnila sam ti u postu niže

nije isto biti pro sportaš s kojima se međusobno dokazuje i takmičiš ili trkeljat ja sam bolja od serene samo zato jer nisam nikad igrala nit ću igrat prov nje

@solna, ne-ne, nije bolja od mame, da je igrala i dobila ju , onda bi bila bolja od mame. liziki je bolja od mame..a bartoli od liziki, što joj ne daje pravo da joj se kaže da je bolja od serene

onda je masha bila na gro turnira zaporavo bolja od mame a znamo da bi joj slomila kičmu da su se susrele
ti sad gruvaš kao rafatardi kad su srali o Fedovim GS. Jebeš njegov Gs na kojem nije pobijedio Rafu, a Rafa izduvo od Južnog jbt. Hej, pa Serena je izgubila od nekog tko je tad izgubio od Bartoli. Nitko ne kaže da je Bartoli bolja tenisačica od Serene inače, ali ova 2 tjedna je bila i taj je Slam vrijedan kao bilo koji drugi. Pa nije ovo America's Cup da na kraju natjecanja se igra finale protiv prošlogodišnjeg pobjednika
Sahta is offline  
Old 07.07.2013., 16:17   #2550
Quote:
babunovich kaže: Pogledaj post
...
kojeg je fasciniralo što francuska tenisačica iz čučnja diže 160 kilograma
Diže 160 iz čučnja, ima 175 IQ (današnji Jutarnji) i ima puno love
wes craven is offline  
Old 07.07.2013., 16:47   #2551
Quote:
Solna Kiselina kaže: Pogledaj post
Nista, ocito onda treba mijenjati sistem takmicenja ako ona koja osvoji nije bolja od one koja izleti u trecem, cetvrtom kolu.

Logika je tako sjajna da je po njoj Rafajlo najbolji svih vremena. Jer ima bolji h2h s tim navodnim GOAT-om, jbs tamo neke ljestvice i naslove. Lajkam.
da da ti si naravno u pravu

rafa je najbolji, kralj svemira, mama je goat svijeta, a bartoli je bolja i od mashe i vike i kvitove i mame i svoh ostalih sa kojima nije igrala na ovom turniru

Quote:
Sahta kaže: Pogledaj post
ti sad gruvaš kao rafatardi kad su srali o Fedovim GS. Jebeš njegov Gs na kojem nije pobijedio Rafu, a Rafa izduvo od Južnog jbt. Hej, pa Serena je izgubila od nekog tko je tad izgubio od Bartoli. Nitko ne kaže da je Bartoli bolja tenisačica od Serene inače, ali ova 2 tjedna je bila i taj je Slam vrijedan kao bilo koji drugi. Pa nije ovo America's Cup da na kraju natjecanja se igra finale protiv prošlogodišnjeg pobjednika
ti isto ne kužiš kaj ja pričam ko ni ovi ostali, pojasniti u ti uživo
Alicia_K is offline  
Old 07.07.2013., 21:18   #2552
kike mladenović izvukla 2 meč lopte na svom servisu. kasnije ona i nestor zasluženo uzeli naslov
safin is offline  
Old 07.07.2013., 21:22   #2553
Dobra je .

I micica Bartolina gledala, al' morala otici prije kraja, valjda na onu zabavu. Treba kosu oprat i to.
Solna Kiselina is offline  
Old 07.07.2013., 21:30   #2554
Quote:
Solna Kiselina kaže: Pogledaj post
Treba kosu oprat i to.
meni se kosa danas činila u redu
safin is offline  
Old 08.07.2013., 00:34   #2555
Evo i osvajacice mixa:



Nista nije fotogenicna, puno bolje izgleda u pokretu.

A kako tek lupa.
Solna Kiselina is offline  
Old 08.07.2013., 10:08   #2556
a jbte...Bartoli je zaslužila naslov bez dileme, igrala je odlično, nikome ne bi bila lagan zalogaj...Osvojila je ovaj turnir, ali to nikako ne znači da je najbolja i da bi ga osvojila u svakoj situaciji. Jasno je da postoje i olakotne okolnosti...Jedna Radwanska npr. zna da bi vjerojatno bila natamburana od Stresne, Žirafe, Serene ili Kvitove u nekom drugom svemiru(ili kao sad od Lisicki), ali postoji joj opcija da npr. Kerber nabuba Šarapovu, pa onda ona Kerbericu...Azarenki na Ozyiju postoji opcija da joj Sloane iznenadi Serenu, pa onda ona izjuri Sloane, pa joj se još Li izlomi u finalu...Stresna nije igrala nikako pa je uzela Ozy...Isto tako i federer može dočekati da osvoji RG ali samo u slučaju ako mu neko makne Rafu...Nemojmo zaboravit ni RG 2010. kad je Stosur riješila i henin i Serenu i Jankovičku i onda kad se činilo da će biti najlakše... flop...Schiavone diže pehar...I Janowic je možda mogao dići pehar da je Verdasco do kraja slomio Murraya, onda on Verdasca, u drugom djelu Delpo riješi Đoku...finale Janowic-delpo...delpo istrošen, boli ga koljeno, nije na 100% i Janowic diže pehar...To je sport, iznenađenja se događaju, sitnice odlučuju na cijelom putu i ne znači da je netko najbolji ako osvoji...Na kraju krajeva svi znamo da je Serena najbolja i da je na svakom turniru ona favorit, ali isto tako svi znamo da će joj se svako malo potkrasti loš dan ili nabrijana protivnica, što će iskoristiti netko pedeseti

Monika Seles is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:02.