Natrag   Forum.hr > Sport > Tenis

Tenis Uh, ah, uf, joj!

Pogledaj rezultate ankete: Turnir osvaja
Novak 29 34.12%
Rafa 20 23.53%
Murray 1 1.18%
Federer 9 10.59%
Del Potro 5 5.88%
Berdych (how yes no) 0 0%
Wawrinka (black sheep) 2 2.35%
Čilić :šećer: 10 11.76%
Haas :kiseli: 5 5.88%
Tsonga 1 1.18%
Ferrer :ricarda: 2 2.35%
Dimitrov :greco: 1 1.18%
Glasovatelji: 85. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.01.2014., 12:48   #2441
Ne plasira njegov tim ili on tu pricu nego su mediji glavni krivci za to.

Pokusaj naci njegovu press konferenciju nakon meca i tacno sta je rekao na engleskom jeziku.

Nigdje nije koristio rijeci ''Pobijedio me zato sto sam igrao povrijedjen'', ko je uopce smislio takav naslov?

Fino je rekao, vec nakon prva 2-3 pitanja i insistiranja novinara da ne zeli pricati o tome jer je ovo Stanov dan i ne zeli ista da mu oduzima od pobjede.

Rekao je da je Stan bio fenomenalan i da jednostavno nije mogao da mu se suprotstavi s obzirom na stanje i da je osvojio 4. set samo zahvaljujuci njegovim greskama i nervozi. Da je znao da je mec gotov cim Stan prestane promasivati.

Sto se tice povrede prije zagrijavanja, samo je rekao da je osjetio nesto lagano (a twitch), ali da ga to nije ometalo da normalno igra svoju igru. Novinar ga je samo pitao kad je tacno nastala ta povreda. To je sve.

Prava povreda se desila u 2. setu kada je udario onaj forehand i onda napravio bolnu grimasu.

Glede Darcija - gdje si nasao da je davao bilo kakve izgovore u vezi s tim porazom? To si nesto pomijesao

Cak se i Toni oglasio nakon tog poraza i rekao ''lack of preparation, the surface isn't kind to knee bending (too low) itd. itd. Nigdje nije bilo spomena o bilo kakvoj povredi, uostalom ne bi se onako brzo vratio na sjevernoamericku turneju.

Za sve ostalo krivi medije sto izvrcu stvari jer hoce da privuku paznju senzacionalistickim naslovima.

A mislis da je Stana briga sta ko pise? Covjek rekao da ce se napiti i proslaviti svoj slam u stilu Poslje meca su i jedan i drugi imali samo rijeci hvale, a i publika se smirila i to pozdravila aplauzom.

Btw. Stan ima 29 godina, ne 25 A zuljevi, pa covjek je hodao okolo krvavog dlana i obiljezenih ruku, sta mislis, da nece niko primijetiti i pitati za njih?

Sta je on tu trebao uraditi? Jest treba mu gluma da bi pobijedio protivnika protiv koga je do juce imao 12:0 u mecevima, 26:0 u setovima :roll:
__________________
''I want to live in a world where Rafa Nadal keeps playing — keeps questing, keeps battling the elements, hunting for something I can’t quite see — for a long, long time. I want him to show us what tennis can be.''
tennisfan01 is offline  
Old 27.01.2014., 12:52   #2442
Quote:
ivan lendl kaže: Pogledaj post
Mislim da nitko nije toliko blesav da bi išao izmislit ozljedu.Ali ono što se dogodilo jucer nije se dogodilo prvi put. Mislim da cak nije dobro ni za Rafinu reputaciju da svaki put kada izgubi ili je blizu poraza riječ "ozljeda" izlazi na svim portalima kao glavna vijest dana.Njegov tim isto tako zaslužuje djelomicnu krivnju izjavljujuci prvo svaka cast pobjedniku, a nakon toga nisam mogao igrati normalno zbog ozljede.
Što je sve Waw morao proci u svojoj glavi prije ovog meca. Ušao je u finale sa 12. poraza za redom od Rafe, bez osvojenog seta. Mislim da bi se najviše o tome trebalo pisati, Kako je od jednog gubitnika
postao šampion. Mediji vec sad rade od Nadala mučenika,ali za to krivim najviše njegov tim.On je(njegov tim) i najviše kriv da čak i kada je Nadal stvarno ozljeđen kao ovdje u finalu AO-a, ljudi (komentatori,bivši i grači),čak i aktivni igrači sumnjaju da li je on stvarno ozljeđen? i da li se služi sitnim trikovima da malo poremeti koncentraciju protivniku.

Ono što me najviše smeta.
Njegov tim je opet uspio plasirat opet tu sliku jadnog ranjenog ratnika Rafe i dati medijima na pladnju još jednu dramu. Žuljevi,koljena,ramena,leđa, kurac, palac itd. Uopce ne kuže da i njemu rade takvu štetu.I svaki puta isto.
To najviše nervira. Najnoviji spin je da je vec prije pocetka meca bio ozljeđen a ne kod 2-0 u drugom setu.
Ono meč je gotov, jebote dajte malo i protivniku kredita

Zaključak koji se plasiraju u medije:
Nitko ne pobjeđuje zdravog Nadala. NI Soderling,ni Rosol, NI Darcis,Ni Waw

I najtužnije je da se više prica o jebenoj ozljedi nego o jednom od najvecih uspjeha u povjesti jednog sportaša.
-prvi u 25. god pobjeđuje broj 1. i 2, na jednoim GS-u
-osvaja prvi set i mec u karijeri protiv Rafe
-Prvi GS u karijeri,treci na svjetu i prvi igrač švicarske


Strašno. Nije čak ni mogao slavit kako bi možda htio jer jebiga igrao je protiv ranjenoig ratnika.

STAN THE MAN
7 puta je gubio od Noleta, 7 puta. jel ikad rekao da je ozljeda u pitanju?? i zašto bi morao to govoriti svaki puta kad izgubi? pa nije sramota izgubiti od Wawrinke, majko mila. Uostalom po petstoti put: izgubio je jedan set, nije to još ni blizu poraza bilo!! I čekaj šta je on po tebi na presici trebao reći ? Nisam uopće bio ozlijeđen?? Mislim očito je da je napravio nekakav pokret kojim je ozlijedio leđa, tražio je hitan MTO, jer se vjerojatno hvatao za slamku. Šta bi ti napravio na njegovom mjestu? Vjerujem da bi isto tražio injekcije, tablete ili štagod. Čovjek se plakao pri 2-1 u drugom setu. Vjerojatno nije tako nešto očekivao. Pretjeruješ kad kažeš da je stalno ozljeda u pitanju. Gubio je od mnogih, ozljeda je bila u pitanju kad je stvarno bila u pitanju
monteo is offline  
Old 27.01.2014., 12:54   #2443
Quote:
ivan lendl kaže: Pogledaj post
Mislim da nitko nije toliko blesav da bi išao izmislit ozljedu.Ali ono što se dogodilo jucer nije se dogodilo prvi put. Mislim da cak nije dobro ni za Rafinu reputaciju da svaki put kada izgubi ili je blizu poraza riječ "ozljeda" izlazi na svim portalima kao glavna vijest dana.Njegov tim isto tako zaslužuje djelomicnu krivnju izjavljujuci prvo svaka cast pobjedniku, a nakon toga nisam mogao igrati normalno zbog ozljede.
Što je sve Waw morao proci u svojoj glavi prije ovog meca. Ušao je u finale sa 12. poraza za redom od Rafe, bez osvojenog seta. Mislim da bi se najviše o tome trebalo pisati, Kako je od jednog gubitnika
postao šampion. Mediji vec sad rade od Nadala mučenika,ali za to krivim najviše njegov tim.On je(njegov tim) i najviše kriv da čak i kada je Nadal stvarno ozljeđen kao ovdje u finalu AO-a, ljudi (komentatori,bivši i grači),čak i aktivni igrači sumnjaju da li je on stvarno ozljeđen? i da li se služi sitnim trikovima da malo poremeti koncentraciju protivniku.

Ono što me najviše smeta.
Njegov tim je opet uspio plasirat opet tu sliku jadnog ranjenog ratnika Rafe i dati medijima na pladnju još jednu dramu. Žuljevi,koljena,ramena,leđa, kurac, palac itd. Uopce ne kuže da i njemu rade takvu štetu.I svaki puta isto.
To najviše nervira. Najnoviji spin je da je vec prije pocetka meca bio ozljeđen a ne kod 2-0 u drugom setu.
Ono meč je gotov, jebote dajte malo i protivniku kredita

Zaključak koji se plasiraju u medije:
Nitko ne pobjeđuje zdravog Nadala. NI Soderling,ni Rosol, NI Darcis,Ni Waw

I najtužnije je da se više prica o jebenoj ozljedi nego o jednom od najvecih uspjeha u povjesti jednog sportaša.
-prvi u 25. god pobjeđuje broj 1. i 2, na jednoim GS-u
-osvaja prvi set i mec u karijeri protiv Rafe
-Prvi GS u karijeri,treci na svjetu i prvi igrač švicarske


Strašno. Nije čak ni mogao slavit kako bi možda htio jer jebiga igrao je protiv ranjenoig ratnika.

STAN THE MAN
A jbg i sam kažeš da ne misliš da je toliko blesav da glumi. Kako sakriti bol na terenu? Kako sakriti statistiku serviranja oko 130km/h, nemogućnost trčanja kao 2 dana ranije, razočaranost što ne možeš biti 100% dok ti par desetaka tisuća gledatelja zviždi jer misli na prvu da foliraš?

Nije samo stvar Nadala i njegova tima. Kad je favorit poražen, većinu ljudi na prvu zanima zašto je favorit izgubio, a ne kako ga je ovaj dobio. Ne kažem da je ispravno, da je pošteno, ali kad si jedan od najboljih u onom što radiš, imaš takve privilegije.

Vezano za portale, ne znam koje čitaš. U stranim sam vidjela sve podatke i veličanje Stana koje spominješ i koje on zaslužuje. U većini naših portala gdje se o tenisu piše jednom-dva puta mjesečno u skirenom kutku pod "ostale sportove" ne očekujem da ću pročitati nešto kvalitetno, svi su copy/paste.
Rieys is offline  
Old 27.01.2014., 14:27   #2444
Quote:
tennisfan01 kaže: Pogledaj post
Ne plasira njegov tim ili on tu pricu nego su mediji glavni krivci za to.

Pokusaj naci njegovu press konferenciju nakon meca i tacno sta je rekao na engleskom jeziku.

Nigdje nije koristio rijeci ''Pobijedio me zato sto sam igrao povrijedjen'', ko je uopce smislio takav naslov?

Fino je rekao, vec nakon prva 2-3 pitanja i insistiranja novinara da ne zeli pricati o tome jer je ovo Stanov dan i ne zeli ista da mu oduzima od pobjede.

Rekao je da je Stan bio fenomenalan i da jednostavno nije mogao da mu se suprotstavi s obzirom na stanje i da je osvojio 4. set samo zahvaljujuci njegovim greskama i nervozi. Da je znao da je mec gotov cim Stan prestane promasivati.

Sto se tice povrede prije zagrijavanja, samo je rekao da je osjetio nesto lagano (a twitch), ali da ga to nije ometalo da normalno igra svoju igru. Novinar ga je samo pitao kad je tacno nastala ta povreda. To je sve.

Prava povreda se desila u 2. setu kada je udario onaj forehand i onda napravio bolnu grimasu.

Glede Darcija - gdje si nasao da je davao bilo kakve izgovore u vezi s tim porazom? To si nesto pomijesao

Cak se i Toni oglasio nakon tog poraza i rekao ''lack of preparation, the surface isn't kind to knee bending (too low) itd. itd. Nigdje nije bilo spomena o bilo kakvoj povredi, uostalom ne bi se onako brzo vratio na sjevernoamericku turneju.

Za sve ostalo krivi medije sto izvrcu stvari jer hoce da privuku paznju senzacionalistickim naslovima.

A mislis da je Stana briga sta ko pise? Covjek rekao da ce se napiti i proslaviti svoj slam u stilu Poslje meca su i jedan i drugi imali samo rijeci hvale, a i publika se smirila i to pozdravila aplauzom.

Btw. Stan ima 29 godina, ne 25 A zuljevi, pa covjek je hodao okolo krvavog dlana i obiljezenih ruku, sta mislis, da nece niko primijetiti i pitati za njih?

Sta je on tu trebao uraditi? Jest treba mu gluma da bi pobijedio protivnika protiv koga je do juce imao 12:0 u mecevima, 26:0 u setovima :roll:
Ne želim ulazit u rasprave i ne seciraj svaku riječ koju netko napiše.

Ali ajde krivo sam se izrazio mislio sam prvi put nakon 25. godina da netko pobjeđuje broj 1 i broj 2 na GS-u.Znam da Stan nije u cvjetu mladosti.
__________________
"If I don't practice the way I should, then I won't play the way that I know I can."
ivan lendl is offline  
Old 27.01.2014., 16:20   #2445


Stan the Man!

Cestitke Wawrinki!

Svaka cast!

Cestitke i Nadalu na finalu i borbi..

Neki su nakon poraza Feda prozivali Fedtarde da gdje smo sad nakon poraza itd.likovali i unaprijed upisivali 14.GS titulu Nadalu..ali..karma is a bitch..
Zaboravili su da se nesto pita i Stana the Mana.

Steta i zao mi je sto se to dogodilo Nadalu u finalu..ali jbg..

sad se vraca Rafatardima koji su likovali i smijali se Fedu kad je izgubio ono finale AO-a i kolikonke Fedu to znacilo..
a koliko je to sad znacilo Rafi ali leda..i Stan the Man.. jbg..takav je sport. Ponekad okrutan i ponekad oni koji u nekom trenu mozda nesto zasluzuju ne dobivaju.
Ja ne sumnjam da ce Rafa osvojiti 14. GS pa i vise..i ne sumnjam da ce uzeti AO jos jednom.

A svima onima koji su dizali u nebesa Rafu jer se borio u bolovima i imali takbe meltdownove i slicno..maltene kao da covjek igra s nozem u ledima i bez jedne noge i ruke..
da, bio je u bolovima..ali dobio je i blokadu, i da smetalo ga je..ali nije ni prvi ni zadnji.
Ivanisevic je u teskim grcevima i jedva stojeci na nogama na zemlji usred Austrije u DC-u pobijedio jednog Mustera..
Agassi je takoder pod blokadama jer je patio od sciatice tj.spondylolisthetisa koji su mu pritiskali dva zivca bas u lumbarnom.podrucju odigrao svojnzadnjinturnir u karijeri..US Open..pa je pod blokadama i bolovima u 1.koli u 4 seta dobio Andreja Pavela, u 2.kolu u 5 setova dobio Baghdatisa..da bi u 4 seta izgubio od Benjamina Beckera..i to sve sa 36 godina na grbaci..

cim je malo bol.popustila Nadal se poceonkretati ponovno i dizao je snagu udaraca i servisa.

Wawa je sam kriv sto nije zavrsio u 4 seta..ali mora ga se i malo razumijeti..ritam mu se poremetio i koliko se go cinilo glupo, zajebano je igrati protiv protivnika koji vidno ima problema..jer glupo ti je i nekako nefer igrati 100% a opet zelis pobjedu..a opet ritam ti je poremecen..i boris se sam sa sobom.jer ne znas sto ocekivati od druge szrane..da li te ceka rukovanje i predaja ili ce nastaviti ili opet medical itd. I previse se zamarao tim stvarima i stanjem Nadala..zajebana situacija i doveo se da pizdi sam na sebe i situaciju jer glupo je i njemu na takav nacin dobiti bilo koga i osvojoti bilo sto a kamoli GS.

U svakom slucaju Stan je odigrao maestralan 1.set i vise manje 2.seta..solidan 4.set. A povrh svega odigrao je odlican, odlican turnir i potpuno zasluzio ovo.

Bravo Stan the Man! Sad vidis da mozes.. Magnus Norman je napravio odlican posao s njim.
Inace, Magnus je radio sa Soderlingom prije i Soderlinga doveo do pobjede protiv Nadala u RG-u..i do 2 GS finala. A sada je sa Wawrinkom otisao korak dalje.

Svi mediji su bili zaokupljeni zvijuedama Borisom Beckerom, Lendlom i Edbergom kao slavnim trenerima..a Magnus je kao i tokom svoje karijere bio postrani od medija..ali je na kraju u ovom slucaju sa svojim pulenom odnio naslov.
Svaka cast obojici!

@J.Ralston
kada vec prozivas mene i Agassija za "doping"..vec je o tome sve receno..lik je probao meth..napravio gresku u trenutku kad je bio ozljeden i u prekidu veze i u doba depresije svoje..bio budala i napravio sto je napravio.
Ali se ocistio. Preokrenuo zivot i pristup i pripreme i postao istinska legenda i pokazao sto i kako moze..
__________________
"With their qualities of cleanliness, discretion, affection, patience, dignity, and courage, how many of us, I ask you, would be capable of becoming cats?" "Čovjek je kriv za svako dobro dijelo koje ne napravi."
S'Sungassi is offline  
Old 27.01.2014., 17:05   #2446
Da, karma je odlučila sjebat Rafatarde na forumu.hr, baš zbog tog se Rafa ozlijedio
Sahta is offline  
Old 27.01.2014., 17:13   #2447

promasen ceo fudbal.
nije prvi put..
__________________
"With their qualities of cleanliness, discretion, affection, patience, dignity, and courage, how many of us, I ask you, would be capable of becoming cats?" "Čovjek je kriv za svako dobro dijelo koje ne napravi."
S'Sungassi is offline  
Old 27.01.2014., 18:46   #2448
Agassi - vidim da znas i nesto lijepo reci o Rafi s vremena na vrijeme

Fino. Nekad pomislim da si podvojena licnost kada vidim kako ti se krecu komentari o njemu, od napadanja do sasvim korektnih izjava.

Da, Stan je odigrao fantastican turnir, od ponedjeljka 3. teniser svijeta, iza Rafe i Djokovica Del Potro cetvrti.

Raspade nam se velika cetvorka, Murray 6., a Fed tek 8.
Sa ovakvim rankingom bice zanimljivi zrijebovi za turnire.

Sta mislite moze li Stan sada pomrsiti racune i na drugim slamovima - RG-u i US Openu posto mu je trava ipak najslabija podloga pa ne znam koliko trenutno moze na Wimbledonu?

Bice jako, jako zanimljivo u nastavku sezone. Neki tvrde da je sad Wawrinka Nadalu nezgodan ili cak los match-up? Ne znam da bas 1 poraz Rafe mijenja percepciju o preostalih 12 izgubljenih meceva Wawrinke bez obzira sto je znacajno napredovao u zadnjih godinu dana.

A evo i analiza meca i taktike koju je Stan koristio u finalu (sa stranice ATP-a):

http://www.atpworldtour.com/News/Ten...-Wawrinka.aspx

Steta sto se nisu sastali u finalu US Opena prosle godine kada je Nadal bio u boljoj formi, a mogli su da Stan nije izgubio u polufinalu od Novaka. Bas me zanima kako bi se onaj Rafa, u najboljoj mogucoj formi na hardu, snasao s ovim Stanom?

Mislim da bi to bio spektakl u 5 setova kakav sam ovdje i ocekivala. Steta.
__________________
''I want to live in a world where Rafa Nadal keeps playing — keeps questing, keeps battling the elements, hunting for something I can’t quite see — for a long, long time. I want him to show us what tennis can be.''
tennisfan01 is offline  
Old 27.01.2014., 20:43   #2449
ove se rasprave polako mogu poceti voditi u atp temi...u svakom slucaju vidjet cemo sto ce biti u ostatku sezone; za stan the mana najbitnija je psiholoska snaga i stabilnost, a mozda je covjek dovoljno sazrio ili mu rade dobre mentalne pripreme da odrzi taj nivo duze vrijeme, s tim da mu je footwork bio stvarno izvanredan zbog cega se komotno mogao namjestati na optimalan udarac na vecina povratnih lopti; a takodjer je odlicno koristio i mrezu i igrao stvarno odlicne voleje ....u svakom slucaju ako tako bude ceka nas interesantna sezona jer stanova omiljena i najbolja podloga je u biti zemlja, tako da nas moguce ceka jos mnogo teniskih poslastica
soprano23 is offline  
Old 28.01.2014., 12:09   #2450
Quote:
S'Sungassi kaže: Pogledaj post

promasen ceo fudbal.
nije prvi put..
znam ja dobro šta si ti mislio. trudiš se bit donekle "neutralan i pošten" pa svako malo napišeš čestitke Rafi ili slično, ali postovi su ti toliko tendenciozni i puni mržnje da to nije normalno.
Sahta is offline  
Old 29.01.2014., 13:07   #2451
Pobijedio broj 2 i broj 1 na svijetu da bi došao do 3. pozicije na svijetu.

I još je postao prvi švicarski reket


STAN THE MAN
__________________
zadnja aktivnost u: 04.01.2023. 09:50
maminho is offline  
Old 30.01.2014., 12:13   #2452
Čestitke Stanojlu!

Igrao je hrabro, agresivno, inteligentno, strpljivo, nije imao padova - svaka čast! Pri tome, ipak, mora se napomenuti da je zaista imao sreće, planete su mu se baš posložile. Ja inače ne podnosim kad netko potegne sreću kao argument, ali u ovom slučaju se zaista ne može zažmiriti na činjenice: čovjek je osvojio Slam igrajući protiv 4 zdrava igrača!
Naravno, Stanojlo je odradio što je do njega, a sreća je uvijek dobrodošla.

Velika "mrlja" ovog AO je što nismo imali pravo finale, nego tek jedva set i pol. Bilo bi interesantno posmatrati kako bi se stvar dalje razvijala, koliko dugo bi Vav izdržao na takvom nivou, kakve odgovore bi Rafa iznalazio, kako bi se Vav držao kako se bude bližio kraj meča (a svi znamo da je Rafa najbolji kad je najteže). Ja lično bi se kladio na Rafu i nakon 2:0 za Vava Rafa je bezbroj puta dokazao svoje šampionstvo, a Vav nije imao niti jedan značajan turnir u svom rezimeu + totalno ownanje u h2h.

Mnogi Rafatardi su kritikovali Vava što se obrušio na sudiju u prekidu. Ja ga u potpunosti podržavam, postavio se autoritativno baš kako onaj koji želi pobijediti i treba da radi. A znamo da "igranje igrica" nije baš sasvim strano Rafi.

Ovaj puta sam se nadao da bi Fedberg možda mogao nešto iskoprcati u SF uzevši u obzir obnovljenu inteligentnu agresivu (koja je tako fino klikala protiv Tsonge i Škota), dobar momentum, Edberga u loži i nadasve krater u Rafinom dlanu - činjenica da je Rafi prosječna brzina servisa pala za 10-ak km/h između dva meča (Niški- Bugarin). Međutim, već prvih par gemova je pokazalo da taj žulj više ne smeta Rafi, i onda par autoritativnih bušenja na mreži i stvar taljiga po ustaljenom algoritmu.
Tužna je činjenica da u rivalitetu koji mnogi smatraju najboljim u istoriji tenisa, nema nikakve rezultatske neizvjesnosti. U Noledalu, kad jedan igrač uzme set, to ništa ne znači. A u Fedalu trebaš vidjeti nekoliko izmjena i znaš pobjednika.
Ono što je bilo bolno evidentno u tom meču jeste da nema Fed problem samo sa visokim loptama na svoj bekend. S tim bekendom on ne može ništa učiniti ni kad dobije polumrtvu loptu kod osnovne linije. On će takvu loptu samo plasirati i to će dati vremena Rafi da se namjesti na forhend i onda slijedi vamos-tamos metenje protivnika po terenu. (Dok bi Vav.2 sa istom takvom loptom stekao inicijativu u poenu, a možda čak opizdio i viner).
Da bi se dobio Rafa moraš biti jak na oba krila (v. Nole, Nalbi, Nikolaj - 3N ), napadat drugu servu Rafe (i tu je Fedov bekend kukavan).
Naravno, na bržim podlogama to nije toliki faktor i otuda Fed vodi u dvorani.

Noleta možemo prestati zvati Nebeski. To je bio nadimak za 2011 i donekle pola sezone 2012 (kad je protiv Tsonge spasio 4 MP). Opet je izgubio nakon što je poveo u 5 setu i to tako da je "sam sebe pobijedio" sa dve završne kardinalne greške (ovdje neki pišu kako ga je Vav pomeo uostalom, Nole je imao više osvojenih poena u meču, samo ih nije dobro rasporedio ).
__________________
I don't mean to sound bitter, cold, or cruel, but I am, so that's how it comes out.
luckyhappy is offline  
Old 30.01.2014., 14:32   #2453
Quote:
luckyhappy kaže: Pogledaj post
Rafi.

Noleta možemo prestati zvati Nebeski. To je bio nadimak za 2011 i donekle pola sezone 2012 (kad je protiv Tsonge spasio 4 MP). Opet je izgubio nakon što je poveo u 5 setu i to tako da je "sam sebe pobijedio" sa dve završne kardinalne greške (ovdje neki pišu kako ga je Vav pomeo uostalom, Nole je imao više osvojenih poena u meču, samo ih nije dobro rasporedio ).
Nole će uvijek bit Nebeski, on je poslan od Boga!!!!!

Hmm, što se tiče poena, u svakom meču Feda i Rafe koji ode u odlučujući set Fed ima više osvojenih poena, to je totalno nebitno
Sahta is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:06.