Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Europska unija

Europska unija Ujedinjeni u različitosti

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.04.2017., 19:12   #281
Pored toliko domaćih izdajnika i beskičmenjaka teško.
Svaki dan u EU morskim putem preko Italije uđe preko 1000 ljudi za koje ne znamo ni tko su ni što su tako da je ovo sranje s granicama još jedna besmislena uredba EU birokrata koji se u svojoj nemoći koju su sami zakuhali sada silno trude pokazati svojim građanima da kao nešto rade, a u biti rade samo sranja.
__________________
Rutherford B. Hayes (11 March 1888).
lee_chan is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2017., 22:04   #282
Slovensko-njemačka teritorijalna i diplomatska blokada Hrvatske
http://blog.vecernji.hr/izvan-granic...-hrvatske-9317
Buka is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2017., 13:29   #283
SLOVENIJA U VELIKOM PROBLEMU 'Na granici s Austrijom stvarat će se kolone u turističkoj sezoni, Slovenija će se tome suprostaviti!'

Kako navodi ljubljansko Delo, mjere pojačane kontrole na austrijsko-slovenskoj granici koje su uvedene u jesen 2015. zbog migracijskog vala mogle bi, prema neslužbenim informacijama, ponovo biti produžene za tri mjeseca.
Slovenija se namjerava odlučno suprotstaviti takvim prijedlozima, za koje ne vidi nikakvog opravdanja, napisala je Gjerkeš u pismo europskim čelnicima, navodi Delo.
Nadzor na austrijsko-slovenskoj granici uzrokuje stalne zastoje vozila, osobito ispred tunela Karavanke, izaziva štetne gospodarske posljedice, a negativno djeluje i na slobodu kretanja ljudi, piše Gjerkeš.



Kakva nakupina sluzi.
cave troll is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2017., 13:50   #284
Još će Slovenija postat jedan veeeliki austrohrvatski granični prijelaz .
BBC drama is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2017., 13:54   #285
Quote:
BBC drama kaže: Pogledaj post
Još će Slovenija postat jedan veeeliki austrohrvatski granični prijelaz .
Parking između HR i AUT.
cave troll is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2017., 19:07   #286
Hihi, smataju im gužve.. a to što prema Hr rade.

Skupiti sve raspoložive migrante i ciljano penetrirati Slo granicu.
agentRico is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2017., 14:47   #287
EU je nakaradno zlo i u ovoj svinjariji s granicama se vidi sva njena besmislenost i nesposobnost.
A Slovenci su glupi jer i sebi rade štetu s ovim iživljavanjem. Jučer sam morala poslovno u Ljubljanu i čekala sam na granici 5 sati. Na kraju sam zakasnila i provela tamo svega pola sata jer mi se žurilo na bus za natrag. Da sam tih 5 sati provela u Ljubljani umjesto na granici, ručala bih tamo, možda i kupila nešto- uglavnom, neku zaradu bi imali od mene. Ovako sam se samo popišala tamo i otišla doma. I terme Čatež će lagano ključ u bravu ako nastave s ovim. Tko pod drugim jamu kopa...
Najviše mi je žao naših ljudi koji rade na Zapadu i maltretiraju ih tako svaki put kad požele vidjeti svoje obitelji doma. Odvratno nešto.
__________________
I don't wanna claim that I'm special
Noomi is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2017., 10:51   #288
Quote:
Noomi kaže: Pogledaj post
EU je nakaradno zlo i u ovoj svinjariji s granicama se vidi sva njena besmislenost i nesposobnost.
A Slovenci su glupi jer i sebi rade štetu s ovim iživljavanjem. Jučer sam morala poslovno u Ljubljanu i čekala sam na granici 5 sati. Na kraju sam zakasnila i provela tamo svega pola sata jer mi se žurilo na bus za natrag. Da sam tih 5 sati provela u Ljubljani umjesto na granici, ručala bih tamo, možda i kupila nešto- uglavnom, neku zaradu bi imali od mene. Ovako sam se samo popišala tamo i otišla doma. I terme Čatež će lagano ključ u bravu ako nastave s ovim. Tko pod drugim jamu kopa...
Najviše mi je žao naših ljudi koji rade na Zapadu i maltretiraju ih tako svaki put kad požele vidjeti svoje obitelji doma. Odvratno nešto.
pa neka svi idu preko mađarske. ja prvi idem.
djuroxl is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2017., 02:33   #289
Video sloevsnke youtuberice koja sad živi u Americi
(ili je pravilnije reći američke youtuberice slovenskog porijekla? Ma nije ni bitno)


Dakle, govori o imigrantima koji su prolazili kroz SLoveniju (i Hrvatsku)

Kaže kako su svjetski mediji pljuvali po SLoveniji zbog postavljanja žice na slovenko-hrvatskoj granici.

Kaže da nakon što je SLovenija zatvorila granicu da je Hrvatska usmjeravala imigrante preko livada i da je zato stavljena žica.

Prikazuju s ei snimke kako izbjeglice govore kako su loše tretirani u Hrvatskoj. Da su bili gladni, žedni, bosi i goli na hladnoći.

Kažu da neće hranu iz dućana.

Hoće pare!!

sunshinestar is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2017., 14:06   #290
Quote:
sunshinestar kaže: Pogledaj post
Video sloevsnke youtuberice koja sad živi u Americi
(ili je pravilnije reći američke youtuberice slovenskog porijekla? Ma nije ni bitno)


Dakle, govori o imigrantima koji su prolazili kroz SLoveniju (i Hrvatsku)

Kaže kako su svjetski mediji pljuvali po SLoveniji zbog postavljanja žice na slovenko-hrvatskoj granici.

Kaže da nakon što je SLovenija zatvorila granicu da je Hrvatska usmjeravala imigrante preko livada i da je zato stavljena žica.

Prikazuju s ei snimke kako izbjeglice govore kako su loše tretirani u Hrvatskoj. Da su bili gladni, žedni, bosi i goli na hladnoći.

Kažu da neće hranu iz dućana.

Hoće pare!!

Ne radi ti link covjece.
Buka is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2017., 14:54   #291
EVo ga ovako:

https://www.youtube.com/watch?v=YQyqxqCzXsA&t=5s
sunshinestar is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2017., 15:55   #292
ETo nekih apologeta ekološki osivještenh koji zagovaraju da nam se zabrani imanje djece zbog ekoloških razloga, ali da treba Afrikancima dozvoliti jer eto 7 djece iz igera ne proizvodi toliko oštećenja kao kod nas jedno dijete:

https://youtu.be/nMf4WQximtA?t=8m4s

Dakle, hajde da prestanemo imat djecu i ajmo ljude uvozit iz Afrike
sunshinestar is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2017., 16:37   #293
Siguran sam da ova sa cvikerima ima barem 5 djece, kao što sam siguran da ih sunshinestar ima 6.
cave troll is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2019., 21:50   #294
migranti?

Quote:
cipiripi kaže: Pogledaj post
Neka to humanitarno pitanje riješavaju afričke zemlje iz kojih izbjeglice potiču, odnosno afričke zemlje koje dopuštaju isplovljavanje takvih plovila.
Europa i dalje može financijski pomagati, ali što dalje od nas molim.
U tu svrhu trebala bi EU i NATO se više angažirati oko kontrole luka, prvenstveno Libije od kud isplovaljavaju ti brodovi.

U pravu si. Ovo sa migrantima, ne-migrantima se tumači kako kome u datom trenutku treba. Koliko ljudi treba nezakonito preći granicu pa da ih proglase migrantima? 10, 50, 100? Manje od toga su kriminalci, a više od toga su migranti koji izvoljevaju u zemlji u koju su nezakonito ušli, ne odgovara im prehrana, smještaj itd. I onda još kao vrhunac gluposti, vlasti u BIH postave izbjeglički logor na granici sa Hrvatskom. NE! Treba ga postaviti na granici sa Srbijom odakle su došli, da se pripreme za povratak u svoju domovinu. One koji su već u RH obeshrabriti na način da ih se vrati odakle su došli. Vjerujem da nakon 2-3 vraćanja više ne bi dolazili. Ovako ispada da su migranti naš najveći problem, stvoren bespotrebno jer mi imamo naših ljudi , siromašnih, sa mirovinama 500 kn ili tako nešto, kopaju po kantama za smeće da bi našli nešto jestivo. Istovremeno migranti protestiraju zbog lošeg smještaja i prehrane. Ma čime su ju zaslužili? Koliko su staža odradili u RH, koliko su uplatili u bilo koji fond?. Ali naši ljudi prolaze "ispod radara", nisu medijski interesantni i nitko na njima ne sakuplja političke poene.
I na kraju, njihov ulazak i boravak u RH je protuzakonit i za to postoje sankcije, veoma jasno određene. Tko god traži opravdanje za takav postupak prema migrantima, traži ga na krivom mjestu. Ako je neči čin protuzakonit, onda je protuzakonit za svih. Nisam još našao u nijednom zakonu ili propisu da piše, npr,. krasti se ne smije osim ako čovjek ima plaću manju od..
sandro1957 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:31.