Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.10.2017., 14:09   #61
Quote:
Yuna kaže: Pogledaj post
Dobro malo sam pretjerala. Nisam mislila na sve muškarce nego samo na određene
nisi baš puno ni pretjerala,vidi samo koliko razvoda..

Quote:
I sad ja tu moram čitat njegove mailove jer klijenti još uvijek sve oslovljavaju na njega iako je prije 5 mj. otišao i razmišljat o njemu, a on je mene sigurno odavno zaboravio, ima neku novu jebačicu i uživa u životu, boli ga k.
svi su oni samo gladni,žedni i napaljeni.

Quote:
Samo tak, ko da se zadnje 3 godine nisu ni dogodile. A ja ću se oporavljat pitaj Boga kolko još. Fuj.

pokušaj razmišljati muški,bit´će ti lakše.
LaPerLa Tagetes is offline  
Old 04.10.2017., 14:13   #62
Quote:
Yuna kaže: Pogledaj post
I onda opet sve ispočetka, patnja, bol, upoznavanje 1000 kretena... Život ko da je namjerno napravljen da patimo. Umorna sam.

Žao mi je. I sama sam se znala tako osjećati, tu i tamo me lupi kako baš i nije pošteno i kako bi to sve trebalo nekako drukčije i lakše biti, obično iza nekog prekida, poraza, ali nekako godine te padove učine lakšima.
Naravno, ne one prave padove, lako je meni filozofirati o usputnom, a neću bit prosta pa reći jebaču, ali usputnom prolazniku, koji nije postao nešto više, ali nije lako kad ti se u prah sruši bitna veza ili nešto s nekim u koga si stvarno ludo zaljubljena.
Been there too. I nisam najbolje hendlala, trebalo je dugo da ga otresem iz sistema.
Dvaput, dvojicu. Gadni prekidi.
Ali opet, trudim se ne generalizirati, nemati negativne emocije, na koncu, to su bili moji izbori, nije mi ih Vlada dodijelila.
Nemam pojma hoće li mi se ikad karte posložiti u ljubavi, možda neće, ali jedno sam sigurna, mediokritetnu vezu nemam namjeru imati pa da i o meni Mile Kekin sklada pjesme.

Proći će. Sve prođe. Znam, nije utjeha u tome. ;selimović:

Quote:
plavi-safir kaže: Pogledaj post
Jako dobro rečeno..
Istina,postoje i ti neki periodi osobe s kojima je ti.zamalo došlo ko.neka lekcija ili slatko.iscekivanje koje je tada godilo,uljepšavalo dan i možda je baš zato imalo car što je možda moglo a nije no ipak nije ostavilo ni gorak okus,ni ruzan trag.
Već lijepu uspomenu : D
A što drugo preostaje nego čupati lijepe trenutke iz možda generalno nelijepih stvari.

Quote:
Rijeka mi je draga eto i dan danas iako ne živim tami,ali svidjela mi se mentalitet ljudi i jako sam grad "diše"
Jednom sam je razmatrala, teoretski samo. Baš zbog te slobode, duha.

Quote:
dire Dawn kaže: Pogledaj post
Zalosno je sto to nije bilo tako davno.
Imala sam skoro 25 (ono, koji tjedan do rodjendana) i isuseboze nisam znala da se mogu ikad vise osjecati tako u vezi nekog .
Mozda je sve bilo "prenapuhano" iz tisucu i jednog razloga i losih okolnosti, ali isusekriste zaljubila sam se kao da imam 15.

I dan danas kad ga vidim (sto pak nije cesto makar zivimo u istom gradu) nesto me strese.
Ne znam jel vjerujes u sudbinu ili onu shemu "svemir je poslozio da se xy desi danas", ali ja njega ne bi vidjela po par mjeseci (isti mali grad) i onda taman kad bude neki kurslus i sranja sretnem ga kad i gdje najmanje ocekujem.

Sjecam se zadnjeg puta kad sam ga vidjela... Svemir je izabrao dobar trenutak : D.
Moja zadnja fatalna jednosmjerna ljubav je bila kad sam imala 26. Bila sam jedno pola godine beznadno zaljubljena i tukla se po glavi koji mi je vrag jer to se dešava samo klinkama. Zaljubila se na prvi pogled, doslovno. Danas mi je nevjerojatno, mislim, viđala sam čovjeka još mnogo mnogo puta nakon tih šest mjeseci i svaki put bih pomislila kakva je to čudna magija bila jer prošla je u potpunosti. Kad je našao žensku, koja nisam bila ja.
Prilično su me od svakog efikasno hladile druge žene. Onog trena kad je druga u priči, moje emocije nestanu, valjda nekakav štit. Razum, ne znam što.

Ponekad vjerujem u znakove kraj puta.
A i lijepe su takve ljubavi, imaju nečeg dječjeg u sebi što izgubimo putem.

Quote:
Leteća kaže: Pogledaj post
Mačke su podcijenjene. Veze su precijenjene. :kava :
Agree 100%. Evo moja ljupaf spava na mom jastuku dok ovo pišem.

Quote:
ja-cu-poludit kaže: Pogledaj post
I ovime si sama sebi zapravo dala najbolji odgovor.
Nije problem nakon što se nešto raspadne razmišljati o tome i dati si vremena da stvari sjednu na svoje mjesto, to je valjda normalno. I kao što sama kažeš - prode to.
Ali ako se stalno i stalno vrtiš u krug, tvoj život stoji na mjestu, ti tapkaš u mraku i živiš, ako se to može nazvati životom, vjerojatno prije vegetiranjem, razmišljajući iz dana u dan šbbkbb... to bi već nazvala problemom koji te sprečava da počneš živjeti ponovno. Ali vidim da to kod tebe nije slučaj
Takve ruminacije sam ostavila u ranim dvadesetima, kad je svijet stajao zbog nekog magarca.
ex anais is offline  
Old 04.10.2017., 15:15   #63
Quote:
LaPerLa31 kaže: Pogledaj post
nisi baš puno ni pretjerala,vidi samo koliko razvoda..
Bi li bila ljubazna pa pojasnila na koji je način veliki broj razvoda nekakav ikakav dokaz da su muškarci retardirani?
Lord Byron is offline  
Old 04.10.2017., 15:33   #64
Quote:
LaPerLa31 kaže: Pogledaj post
svi su oni samo gladni,žedni i napaljeni.
Životinje

Nakon zadnjeg mi je ostalo tolko upitnika oko glave da sam pročitala svakakve knjige o muško-ženskim odnosima tipa kako ga osvojit, vratit, zadržat, oženit i slično. Bit će da sam preglupa ili smotana za ostvarit neki normalni prirodni međuljudski odnos u ovom životu

Slažem se za mačke Oduvijek sam duboko u sebi znala da ću jednog dana postat "ona baba s mačkama" :klap:

Baš mi je dobra ova tema. Imam feeling ko da se na kavi jadamo jedna drugoj
__________________
Ne.
Yuna is offline  
Old 04.10.2017., 15:37   #65
Quote:
LaPerLa31 kaže: Pogledaj post
svi su oni samo gladni,žedni i napaljeni.


pokušaj razmišljati muški,bit´će ti lakše.
Redovito popizdim kad nejebicari slicne gluposti prosipaju o zenskom rodu u 'vi zene' stilu. Koji ti je kurac? Stvarno ti je lakse ako zakljucis da su svi isti, da je problem u njima? Cime zacinis takvo sranje da ga progutas?
__________________
What a way to break a day.
Wayfaring S is offline  
Old 04.10.2017., 15:50   #66
Quote:
Wayfaring S kaže: Pogledaj post
Redovito popizdim kad nejebicari slicne gluposti prosipaju o zenskom rodu u 'vi zene' stilu. Koji ti je kurac? Stvarno ti je lakse ako zakljucis da su svi isti, da je problem u njima? Cime zacinis takvo sranje da ga progutas?
ona ne guta, zabranio zupnik
Miki-Liki is offline  
Old 04.10.2017., 15:55   #67
Quote:
Miki-Liki kaže: Pogledaj post
ona ne guta, zabranio zupnik
Peder.
__________________
What a way to break a day.
Wayfaring S is offline  
Old 04.10.2017., 15:56   #68
Quote:
Lord Byron kaže: Pogledaj post
Bi li bila ljubazna pa pojasnila na koji je način veliki broj razvoda nekakav ikakav dokaz da su muškarci retardirani?
pa kao prvo nisam spomenula veliki broj razvoda, već da ima dosta razvoda (što ne znači da su svi muškarci krivi za taj razvod.)
npr. iako većina djece ostane po zakonu kod majke i samim time je na ženi i veće briga,dok dotični stvara već neku novu seks,bezvezavezu,ili novi brak - nebitno.
ti si napisao da su muškarci retardirani, ne ja.

Quote:
Yuna kaže: Pogledaj post
Životinje

Nakon zadnjeg mi je ostalo tolko upitnika oko glave da sam pročitala svakakve knjige o muško-ženskim odnosima tipa kako ga osvojit, vratit, zadržat, oženit i slično. Bit će da sam preglupa ili smotana za ostvarit neki normalni prirodni međuljudski odnos u ovom životu

Slažem se za mačke Oduvijek sam duboko u sebi znala da ću jednog dana postat "ona baba s mačkama" :klap:

Baš mi je dobra ova tema. Imam feeling ko da se na kavi jadamo jedna drugoj
trebala bi se opustiti i prepustiti....
Quote:
Wayfaring S kaže: Pogledaj post
Redovito popizdim kad nejebicari slicne gluposti prosipaju o zenskom rodu u 'vi zene' stilu. Koji ti je kurac? Stvarno ti je lakse ako zakljucis da su svi isti, da je problem u njima? Cime zacinis takvo sranje da ga progutas?
...nemoj se uzrujavati,nema problema ni zaključaka i nisu svi isti.

...bit će da svi ne jedu,ne piju,ne seksaju
LaPerLa Tagetes is offline  
Old 04.10.2017., 15:58   #69
Quote:
Yuna kaže: Pogledaj post
Samo tak, ko da se zadnje 3 godine nisu ni dogodile. A ja ću se oporavljat pitaj Boga kolko još. Fuj.

Sjećam se da si me podosta popljuvala kad sam ti tako nešto rekao na tvojoj temi na LJESu na kojoj si imala live coverage tog odnosa.

Nije da se naslađujem...samo volim bit u pravu.

Quote:
LaPerLa31 kaže: Pogledaj post
svi su oni samo gladni,žedni i napaljeni.
Misliš - fokusirani na stvarne potrebe?

Quote:
Wayfaring S kaže: Pogledaj post
Redovito popizdim kad nejebicari slicne gluposti prosipaju o zenskom rodu u 'vi zene' stilu. Koji ti je kurac? Stvarno ti je lakse ako zakljucis da su svi isti, da je problem u njima? Cime zacinis takvo sranje da ga progutas?
Nisam psiholog, ali mislim da je ovo osnovni ljudski obrambeni mehanizam.
Teška povrijeđenost obično uzrokuje da preispituješ sebe. Onda kako ti se čini da ništa ne valja na tebi, reagiraš agresivno braneći sebe i lijepiš sranja po drugima.
S obzirom da neprijatelja identificiraš po spolu, onda najebe cijela grupa u toj ladici.
Vidio sam ovo na ogromnom broju ljudi u svojoj okolini, pogotovo u nekim ranim dvadesetima, muških i ženskih, bez iznimke.
Osobno sam skloniji samokritici, ali primjetio sam da njihov pristup brže "pročisti", pa sam se uredno oporavljao od sranja puno duže nego ljudi koji su se odlučivali na dramatiziranje.
__________________
military intelligence is a contradiction in terms
tabu82 is offline  
Old 04.10.2017., 16:06   #70
Quote:
Wayfaring S kaže: Pogledaj post
Peder.
touche
Miki-Liki is offline  
Old 04.10.2017., 16:08   #71
Quote:
tabu82 kaže: Pogledaj post
Misliš - fokusirani na stvarne potrebe?
naravno,i nema ništa loše u tome.
LaPerLa Tagetes is offline  
Old 04.10.2017., 16:48   #72
Quote:
ex anais kaže: Pogledaj post


Moja zadnja fatalna jednosmjerna ljubav je bila kad sam imala 26. Bila sam jedno pola godine beznadno zaljubljena i tukla se po glavi koji mi je vrag jer to se dešava samo klinkama. Zaljubila se na prvi pogled, doslovno. Danas mi je nevjerojatno, mislim, viđala sam čovjeka još mnogo mnogo puta nakon tih šest mjeseci i svaki put bih pomislila kakva je to čudna magija bila jer prošla je u potpunosti. Kad je našao žensku, koja nisam bila ja.
Prilično su me od svakog efikasno hladile druge žene. Onog trena kad je druga u priči, moje emocije nestanu, valjda nekakav štit. Razum, ne znam što.

Ponekad vjerujem u znakove kraj puta.
A i lijepe su takve ljubavi, imaju nečeg dječjeg u sebi što izgubimo putem.
Ovaj u tom periodu nije imao nikog, barem koliko sam ja znala.
Ohladila sam se ustvari tako sto sam se zagrijala za nekog drugog . I shvatila da sa toliko godina ni ne zelim takav oblik zaljubljenosti koliko god je bilo lijepo ponovno se osjecati poput djeteta.
Prestara sam za to da "venem" za nekim tko ne zna da ja postojim .
dire Dawn is offline  
Old 04.10.2017., 17:27   #73
Quote:
Yuna kaže: Pogledaj post
Životinje

Nakon zadnjeg mi je ostalo tolko upitnika oko glave da sam pročitala svakakve knjige o muško-ženskim odnosima tipa kako ga osvojit, vratit, zadržat, oženit i slično. Bit će da sam preglupa ili smotana za ostvarit neki normalni prirodni međuljudski odnos u ovom životu
Ako pricas o sefu sa kojim si imala FF odnos, tu je sve jasno. Ne trebaju ti nikakve knjige nit bi ti trebali bit upitnici iznad glave.

Sa njim si imala FF odnos, ne monogamnu vezu. Ako zelis vezu sa nekim, nemoj onda stupati u FF odnos i neces imati takvih problema. Vrlo jednostavno
orhidej107 is offline  
Old 04.10.2017., 19:54   #74
Quote:
LaPerLa31 kaže: Pogledaj post
ti si napisao da su muškarci retardirani, ne ja.
Molim?

Kratki izvadak tijeka toka postova:
Quote:
Yuna kaže: Pogledaj post
Muški su retardirani.
Quote:
Yuna kaže: Pogledaj post
Dobro malo sam pretjerala.
Quote:
LaPerLa31 kaže: Pogledaj post
nisi baš puno ni pretjerala,vidi samo koliko razvoda..
Dakle, ako misliš da nije pretjerala da su muškarci retardirani, slažeš se da jesu. Ako u istoj rečenici spominješ slaganje s retardiranošću muškaraca i broj razvoda, znači da između toga vidiš neku vezu. Budući da sumnjam kkao tvrdiš da su muškarci retardirani zbog puno razvoda, ostala je jedina mogućnost da puno razvoda postoji zbog muške retardiranosti.

I tak...
Lord Byron is offline  
Old 04.10.2017., 19:59   #75
Quote:
dire Dawn kaže: Pogledaj post
Ovaj u tom periodu nije imao nikog, barem koliko sam ja znala.
Ohladila sam se ustvari tako sto sam se zagrijala za nekog drugog . I shvatila da sa toliko godina ni ne zelim takav oblik zaljubljenosti koliko god je bilo lijepo ponovno se osjecati poput djeteta.
Prestara sam za to da "venem" za nekim tko ne zna da ja postojim .
Istina, zabavnije je kad veneš za nekim tko zna to. Nisam mogla odoljeti. Malo zajebancije i na svoj račun.

Ove debilane "žene, muškarci, jada jada" maknite mi s teme. Ženska je povrijeđena, napisala je JEDNOM pizdariju, svakodnevno se na forumu ispisuju tone i tone takvih gluparija pa nikom ništa. Cijeli LJES je pun "vi žene" ratnika, ali tamo nema advokata.
ex anais is offline  
Old 04.10.2017., 21:04   #76
Quote:
ex anais kaže: Pogledaj post
Odmah na početku disklejmer: ovo je ozbiljna tema.

Kopkaju li vas nekad priče za koje imate osjećaj da su "zamalo" uspjele?
Pustimo sad sudbinu i to, nije bilo meant to be, blabla.
Nedavno mi je nešto sagorjelo u pepeo i pitam se, bi li bilo drukčije da me upoznao u drugom periodu. Nisam bila svojstvena sebi. Još uvijek nisam.
Retrogradno znam koje bi poteze povukla.
Nekako mislim da bi bilo drukčije.


Ali ne postoji clean start i to je nepovratno otišlo, ali što mislite, da li se zaista sretne dvoje pravih i nema tih okolnosti da to sjebu ili je moguće da bi neke priče imale happy end da se samo par stvari odvilo drukčije?
Ja imam iskustvo od prije mjesec - dva. Družili se skoro 10 mjeseci uz ups and downs. Prvi put ja prekinuo odnos iz razloga jer mi je bilo u tom trenutku postajalo ozbiljno za moje trenutno stanje i state of mind. Kroz nekoliko tjedana opet se počeli družiti na ff razini. Nakon toga zagrijao se polako i skroz me okinulo i zaljubio se. Onda je ona prekinula odnos da bi se nakon nekoliko tjedana vratila i počeli stvarno ozbiljno u cijelu priču. Toliko ozbiljno da su mi drugi rekli da sam se "zakopao" prebrzo. ali pasalo mi je. Mislim da sam napravio jednu klasičnu pogrešku, a to je ta da sam postao previše "needy" odnosno bio previše na raspolaganju, otkantavao druge kombinacije, obaveze, frendove itd. Na kraju ispao totalni fijasko koji mi je i dan danas neobjašnjiv. U jednom trenutku se prestala javljati i ignorirala poruke na 2-3 dana, totalno sam bio pun svakojakih emocija. uspio se jedva susresti s njom i probati riješiti stvar, ali ništa nije pričala, opće nije rekla razlog toga. I dan danas se pitam zašto. Svi su mi govorili da je posrijedi druga osoba u pitanju, danas imam sumnje u to čisto iz razloga jer drugi razlog nisam dobio, a nisam fakat ništa napravio. sad mi je već lakše, iako svaka rana kako si stariji i zreliji sve teže podnašaš. Žao mi je jedino da nije ostalo na onom prvom kad smo se prvi put prestali družiti na moju inicijativu, u početku.....
pr3stig3 is offline  
Old 04.10.2017., 22:42   #77
Quote:
ex anais kaže: Pogledaj post
Istina, zabavnije je kad veneš za nekim tko zna to. Nisam mogla odoljeti. Malo zajebancije i na svoj račun.
Makar djeluje isto ustvari nije.
Ukoliko "veneš" iliti patiš za nekim s kim si proveo određeno vrijeme u nekoj vrsti ljubavnog odnosa (bio on deklariran kao veza, ff, nebitno) onda patiš i za uspomenama i za svim onim dobrim i za osobom. Stvarnom osobom.
Ovako, ako si zaljubljen u nekog koga jedva poznaješ ili ga barem ne poznaješ u "partner kontekstu" onda je maltene jednako kao da si zaljubljen u lika iz filma.

Prvo ipak ima puno više smisla ako si odrasla osoba jer je logično da se vežeš i da ti je stalo.
Drugo puno prije pokazuje naprosto to da ne znaš što bi sa sobom i da ti je možda lakše "voljeti" nekog s kim nemaš šanse nego riskirati da voliš nekog s kim imaš, a onda to pođe po zlu.

Fiktivna ljubav, da ju tako nazovem, nema sretan ishod, ali je sigurna.
Prava ljubav može imati tisuću i jedan ishod i samim time nije sigurna.
Za one koji igraju na sigurno ovo prvo je bolji izbor. Da, patiš, ali barem znaš koliko i kako.
dire Dawn is offline  
Old 04.10.2017., 23:06   #78
Quote:
dire Dawn kaže: Pogledaj post
Makar djeluje isto ustvari nije.
Ukoliko "veneš" iliti patiš za nekim s kim si proveo određeno vrijeme u nekoj vrsti ljubavnog odnosa (bio on deklariran kao veza, ff, nebitno) onda patiš i za uspomenama i za svim onim dobrim i za osobom. Stvarnom osobom.
Ovako, ako si zaljubljen u nekog koga jedva poznaješ ili ga barem ne poznaješ u "partner kontekstu" onda je maltene jednako kao da si zaljubljen u lika iz filma.

Prvo ipak ima puno više smisla ako si odrasla osoba jer je logično da se vežeš i da ti je stalo.
Drugo puno prije pokazuje naprosto to da ne znaš što bi sa sobom i da ti je možda lakše "voljeti" nekog s kim nemaš šanse nego riskirati da voliš nekog s kim imaš, a onda to pođe po zlu.

Fiktivna ljubav, da ju tako nazovem, nema sretan ishod, ali je sigurna.
Prava ljubav može imati tisuću i jedan ishod i samim time nije sigurna.
Za one koji igraju na sigurno ovo prvo je bolji izbor. Da, patiš, ali barem znaš koliko i kako.
Lijepo si to napisala.
Još da istrijebimo i ovo drugo i gdje nam je kraj.

Moram priznati da su mi forumske teme vrlo ljekovite. Zadnji put kad sam otvarala temu o nekome ohladila sam se u roku par dana.
Tako i ovaj put. Magija, jebote. A budući da teško da ćemo se dotični i ja više vidjeti, vjerujem da je uspješno i dugotrajno.
ex anais is offline  
Old 04.10.2017., 23:23   #79
Mislim da je moja zadnja tema o nekome bila o bivšem mužu .
To je već tada bilo preboljeno samo sam imala potrebu, ne znam, još malo pisat o tome.
U tom periodu nisam imala neki support system oko sebe, tako da ustvari o samom razvodu nisam imala s kim ni pričati. Koliko god to bilo željeno, toliko je s druge strane jedna od najvećih promjena u mom cijelom odraslom životu. Skoro osam godina, jebote...

Meni je uvijek drago čitat tvoje teme, ne nije tak grozno kak zvuči, jer mi se jako sviđa tvoj stil pisanja i vrlo često se mogu pronaći u istoj... Makar, da bi radije čitala neke vesele pisane tvojom rukom - to sigurno...
Može iduća biti "edukativni vodič kako pronaći srodnu dušu"?
dire Dawn is offline  
Old 04.10.2017., 23:30   #80
Quote:
dire Dawn kaže: Pogledaj post
Mislim da je moja zadnja tema o nekome bila o bivšem mužu .
To je već tada bilo preboljeno samo sam imala potrebu, ne znam, još malo pisat o tome.
U tom periodu nisam imala neki support system oko sebe, tako da ustvari o samom razvodu nisam imala s kim ni pričati. Koliko god to bilo željeno, toliko je s druge strane jedna od najvećih promjena u mom cijelom odraslom životu. Skoro osam godina, jebote...

Meni je uvijek drago čitat tvoje teme, ne nije tak grozno kak zvuči, jer mi se jako sviđa tvoj stil pisanja i vrlo često se mogu pronaći u istoj... Makar, da bi radije čitala neke vesele pisane tvojom rukom - to sigurno...
Može iduća biti "edukativni vodič kako pronaći srodnu dušu"?
Ja sam na forum došla liječeći se od jednog gadnog prekida. Ali to je bome potrajalo. Ali isto je terapeutski djelovalo.
Isto nisam mogla pričati s nikim o tome tad.

Awww, hvala, uvijek mi je drago kad netko voli moje pisanje.
I ja tebe rado čitam, nije ulizivanje, stvarno, jedna si od rijetkih forumašica koje volim pročitati.

A čuj, možda se jednom i to čudo desi. Teško mi je sad i zamisliti tog frajera dostojnog takve teme, ali nikad se ne zna.
ex anais is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:40.