Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija

Televizija Sve što trebam jest komad kruha i TV
Podforumi: Serije, Sapunice, Turske serije, Reality TV, Eurosong, Igre & ostalo (Eurosong)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.09.2017., 21:24   #21
Quote:
Daxo kaže: Pogledaj post
Jel ima netko problema s pokretanjem videa na mobitelu?

Imam Huawei s Android 7 sustavom, instaliram aplikaciju i ulogiram se sve bez ikakvog problema. I kad hoću bilo kakav video ili stream programa ili iz videoteke pustiti i piše mi:

Došlo je do greške prilikom reprodukcije video sadržaja!

Probao i na Wi-Fi mreži i opet neće
Evo da javim, izbacili su ove dane nadogradnju i prva stvar u opisu je Bugfix nemogućnosti reprodukcije sadržaja kod određenih modela Android uređaja 7.0 verzije Androida. Sad mi sve radi savršeno
Daxo is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2017., 13:19   #22
Quote:
soundvision kaže: Pogledaj post
ostalo što je u SD je isto kao i preko TV-a.
Ako ne i bolje.
Uglavnom, očito se trude i usluga je sve bolja.
slinava smrt is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2017., 03:10   #23
Moram pohvalit HRT, ranije ovaj tjedan sam im poslao mail i pitao kad dolazi Počivali u miru na HRTi, odgovorili su na mail u roku 12 sati i napisali 15.12. i zbilja evo 15.12. je došla serija.

edit: I u HD-u je
__________________
Bol u šupku pokreće svijet
crazy_borna is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2017., 09:31   #24
Zašto se HRT2 ne može gledati?
Marko9 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2017., 13:52   #25
Quote:
Marko9 kaže: Pogledaj post
Zašto se HRT2 ne može gledati?

Meni je sve uredu. Mozda ako si u inozemstvu, mozda zato ne radi trenutno.
mezzzzzo is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2017., 11:59   #26
Quote:
mezzzzzo kaže: Pogledaj post
Meni je sve uredu. Mozda ako si u inozemstvu, mozda zato ne radi trenutno.
Nisam u inozemstvu. Preko aplikacije radi normalno dok preko weba (https://hrti.hrt.hr/linear/87) rade svi programi osim HRT2 i tako već par tjedana.
Marko9 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2017., 15:00   #27
Quote:
Marko9 kaže: Pogledaj post
Nisam u inozemstvu. Preko aplikacije radi normalno dok preko weba (https://hrti.hrt.hr/linear/87) rade svi programi osim HRT2 i tako već par tjedana.
meni aplikacija radi, ali zato nikad nemrem preko linuxa gledat kanale bez obzira na browser
__________________
Bol u šupku pokreće svijet
crazy_borna is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2017., 18:12   #28
Quote:
Marko9 kaže: Pogledaj post
Nisam u inozemstvu. Preko aplikacije radi normalno dok preko weba (https://hrti.hrt.hr/linear/87) rade svi programi osim HRT2 i tako već par tjedana.
Kod mene radi bez problema. Windows 10, Firefox.
joule1309 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2017., 19:34   #29
Dogadjali se jos nekome da kad ode na "filmove i serije" da se stranica ucita do serije "Cuvar dvorca" a zatim stranica zablokira? Vec je dugo vremena tako kod mene.
bossavac is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2017., 00:44   #30
Quote:
bossavac kaže: Pogledaj post
Dogadjali se jos nekome da kad ode na "filmove i serije" da se stranica ucita do serije "Cuvar dvorca" a zatim stranica zablokira? Vec je dugo vremena tako kod mene.
Evo, ja probao, meni je sve okej. Izlista 20-tak filmova/serija i mogu normalno dalje birati. Probaj s drugim browserom.
mezzzzzo is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2017., 14:14   #31
Quote:
bossavac kaže: Pogledaj post
Dogadjali se jos nekome da kad ode na "filmove i serije" da se stranica ucita do serije "Cuvar dvorca" a zatim stranica zablokira? Vec je dugo vremena tako kod mene.
Sve radi bez problema ( Mozzila )....
ULICA ULICE is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2017., 17:04   #32
Meni isto zablokira ( chrome )
bracelo is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.01.2018., 18:47   #33
@mezzzzzo @ULICA ULICE @bracelo Hvala na odgovorima. Izgleda da je onda do browsera jer koristim chrome.
bossavac is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2018., 13:32   #34
Meni na chromiumu učita sve
__________________
Bol u šupku pokreće svijet
crazy_borna is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2018., 01:21   #35
Koliko se sjećam najavili su sve Harry potter filmove na HRT ali i na HRTi al ga sad ne nalazim
split1995 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2018., 12:58   #36
Quote:
split1995 kaže: Pogledaj post
Koliko se sjećam najavili su sve Harry potter filmove na HRT ali i na HRTi al ga sad ne nalazim
HRTi ima samo vlastiti sadržaj, tako da si jedino možeš snimat iduče
__________________
Bol u šupku pokreće svijet
crazy_borna is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2018., 02:26   #37
HRTi

Koji klinac mu je? Pokusavam pokrenuti Dobro jutro Hrvatska od jutros i izbacuje mi stalno da se sadrzaj moze pratiti samo na podrucju RH. A gdje se ja nalazim onda ako ne u Hrvatskoj?

Jel imao tko takvih problema? Isto je i preko mobitela i preko PC-a, kao i preko Wifija ili mobilnih podataka. Zelio bi pogledati jedan prilog no eto, ne radi. Hoce se to samo “popraviti” ili da im pisem dok ne prođe onih 72 sata koliko se moze pogledati sadrzaj unazad?

mezzzzzo is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2018., 01:06   #38
Neće ni meni pustiti taj "Dobro jutro, Hrvatska" od petka, isto pokazuje da nisam u HR, do njih je neka greška.

Inače moram pohvaliti smart tv app kako je dobro napravljen i kako je jednostavno "navigirat" kroz njega. Čak su neke funkcije (tipa vračanje programa u natrag) mnogo jednostavnije i elegantnije riješene preko smart tv-a nego preko weba. Za kvalitetu slike sam već rekao da je jako dobra.
soundvision is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2018., 23:04   #39
Imate li problema s HRTijem u zadnje vrijeme?

Meni je postao izrazito iritantan i nepouzdan. Mislim da se stream ne bi smio stalno smrzavati s brzinom od 120 MBps. Filomovi postaju negledljivi.
slinava smrt is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2018., 23:45   #40
Ne radi mi hrti na mobitelu ni na laptopu, a treba mi jer mi hrt3 signal na tv-u ne valja, čak ni onaj jagledam stream ne radi, znači u jebenoj 2018 uz svu tehnologiju ne mogu gledat jedan program koji me zanima
supermodel is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:12.