Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Politička scena

Politička scena Stranke i osobe na političkoj sceni RH

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.10.2017., 11:00   #41
Quote:
pukovnikz kaže: Pogledaj post
%00 stranica teksta, moguće je da bi to svakom promaklo, pa kad se ulazilo u EU pred zastupnike su dolazili spisi na tisuće stranica.

Ne kažem da Bulj nije napravio propust, ali sad ćemo imati neviđenu hajku, ali ne zbog pravde, već kao odmazdu tog lobija prema Bulju.
CTRL+F rješava mnoge probleme i nedoumice
ecobarbarus is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2017., 16:25   #42
Bulj je tipični primjer potomka vlaškog stanovništva. On je rimokatolik Vlah, no svejedno tome nije ogrezao u teži kriminal.
Govori što misli, što je dobro. Ipak, da pročita par pravih knjiga za pravilno izražavanje i nekoliko za umno razvijanje ne bi bilo zgorega..Savjetujem mu da to učini..
Sforza Aspang is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2017., 16:39   #43
Quote:
Smotani2 kaže: Pogledaj post
Normalno da nije pročitao.
Pa taj je panj polupismen; čujemo samo kako govori...

Glavno da bi on primio metak za očuvanje Cetine.



To sve puno govori i o onima koji ga podržavaju.
imam dojam da je netko tvoj primio metak za Veliku Srbiju ili Jugoslaviju

čovik je bio ratnik i uradio je za bar 10 ljudi nešto u svom kraju a ti ?
0
kakma is offline  
Odgovori s citatom Received Infraction
Old 21.10.2017., 17:16   #44
Quote:
Smotani2 kaže: Pogledaj post
Ne pomažu njemu nikakve tabletice.

Manjak pameti i obrazovanja ništa mu ne može nadoknaditi.

Možda samo ona glupava kapica kad je nabije na glavu.
Glavno da imamo obrazovanog premijera, kojeg nad premijer EU-a šlata po guzi i šalje pusice

Miro Bulj ima dušu i to je puno plemenitije od sirove inteligencije koja ja bez boje mirisa i okusa.

Bulj ima svoje ja, premijer nema svoje ja on je kolektivna svijest EU- birokrata poput Borga iz Zvjezdanih staza.
__________________
Europske vrijednosti https://www.youtube.com/watch?v=4_vC...ature=youtu.be
pukovnikz is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2017., 17:28   #45
Quote:
ecobarbarus kaže: Pogledaj post
CTRL+F rješava mnoge probleme i nedoumice
Ponavljam, ako je Bulj i pogriješio, nije to napravio namjerno, ka što nsmjerno pogriješe ostali zastupnici, koji dignu rukicu za raspordaju Hrvatske i time kastriraju suverenitet RH.

Pogle Savudrijsku valu, spasila nas europska korupcija pa smo odbili ono što smo sami tražili.

Tražili smo da nam ta komisija uzme dio mora, kako bi kojekakvi ćate mogli na dobro plaćene eu-fotelje zasjest, i sreća Bog da je u eu korupcija kao i kod nas pa su naši političari uvjerili narod da to ipak neće prihvatiti, ali hoće na kraju.

Tako su HDZ i SDP prodali pola Ine! nije to bio propust, to pametni ljudi prodali, ali nisu imali duše za Hrvatsku!
__________________
Europske vrijednosti https://www.youtube.com/watch?v=4_vC...ature=youtu.be
pukovnikz is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2017., 20:02   #46
Quote:
pukovnikz kaže: Pogledaj post
Glavno da imamo obrazovanog premijera, kojeg nad premijer EU-a šlata po guzi i šalje pusice

Miro Bulj ima dušu i to je puno plemenitije od sirove inteligencije koja ja bez boje mirisa i okusa.

Bulj ima svoje ja, premijer nema svoje ja on je kolektivna svijest EU- birokrata poput Borga iz Zvjezdanih staza.
Ma daj, nemoj ga braniti na taj način.
Čovjek je jednostavno potkapacitiran. On bi morao imati ekipu oko sebe. Neka mu to Most omogući. Narodni bukač. I to je sasvim u redu dok svoju funkciju zaista odrađuje za one koje predstavlja. Ovako se osramotio. I priznao je to.
(osobno sam protiv projekta na Perući)
Zlikavac is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2017., 20:17   #47
Da ponovim, most u kojem je Bulj imao je ministra (Dobrovića) koji je mogao riješiti sve probleme oko Peruče, najdalje što je stigao jest da je primio protivnike gradnje TE. A sve ovo sada je samo populističko bukanje odnosno buljenje.
__________________
..Tako je dirljiva ta briga neutralnih objektivnih i zabrinutih treba pregovarati za Ukrajinu, rastopim se od te empatije.
Roy is online now  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2017., 20:34   #48
Quote:
Roy kaže: Pogledaj post
Da ponovim, most u kojem je Bulj imao je ministra (Dobrovića) koji je mogao riješiti sve probleme oko Peruče, najdalje što je stigao jest da je primio protivnike gradnje TE. A sve ovo sada je samo populističko bukanje odnosno buljenje.
Poštovani,
Dobrović nije mogao napraviti ništa.
Sami projekt je osmišljen već prije.
I tu nije bitan HDZ.
Ne bi bilo drugačije ni sa SDP-om.
Osobno mi je drago da se javnost senzibilizirala.
Ali Bulj nije kapacitet koji mora stajati protiv ovog projekta.
On može odrađivati teren među ljudima.
(peka, janjetina, buće, crkva, razno rana druženja). To je njegov maksimalni domet.
Ne znam (ispravite me ako griješim) kako se SDP odredio prema ovom projektu.
Gdje su oni?
Ma gdje su oni pametni iz HDZ-a?
Ima ih.
Pozdrav
Zlikavac is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2017., 20:47   #49
Quote:
Zlikavac kaže: Pogledaj post
Poštovani,
Dobrović nije mogao napraviti ništa.
Sami projekt je osmišljen već prije.
I tu nije bitan HDZ.
Ne bi bilo drugačije ni sa SDP-om.
Osobno mi je drago da se javnost senzibilizirala.
Ali Bulj nije kapacitet koji mora stajati protiv ovog projekta.
On može odrađivati teren među ljudima.
(peka, janjetina, buće, crkva, razno rana druženja). To je njegov maksimalni domet.
Ne znam (ispravite me ako griješim) kako se SDP odredio prema ovom projektu.
Gdje su oni?
Ma gdje su oni pametni iz HDZ-a?
Ima ih.
Pozdrav
BS. Ako Dobrović nije mogao napraviti ništa onda ni sadašnji ministar ne može napraviti ništa i Bulj se bez veze buni, logika nula bodova.
__________________
..Tako je dirljiva ta briga neutralnih objektivnih i zabrinutih treba pregovarati za Ukrajinu, rastopim se od te empatije.
Roy is online now  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2017., 20:51   #50
Dobrovic je bio ministar jako kratko, manje od godinu dana. Prekratko za konkretnije djelovanje.
__________________
"Bog je s tugom znao reći: anđeli oko nogu imaju kuglu, đavli krila na leđima." (Alexandre Romanes)
"Ako vam je težak stijeg čestitosti, utaknite ga u zemlju gdje počivaju naše kosti - mi ćemo ga držati."
"Bolje zapaliti i najmanju šibicu u mraku, nego se pjeniti i/ili piskarati o tami."
nasmijanonebo is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2017., 20:59   #51
Quote:
Roy kaže: Pogledaj post
BS. Ako Dobrović nije mogao napraviti ništa onda ni sadašnji ministar ne može napraviti ništa i Bulj se bez veze buni, logika nula bodova.
Pa zašto bi današnji ministar bio protiv "Strateškog projekta"?
Ovo je Vlada bez Mosta, Sa drugim puno jačim igračima.
Sve najbolje.
Zlikavac is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2017., 21:03   #52
Quote:
nasmijanonebo kaže: Pogledaj post
Dobrovic je bio ministar jako kratko, manje od godinu dana. Prekratko za konkretnije djelovanje.
Tako je.
Ali sada bi Most trebao stati iza Bulja. Sa svom svojom političkom i stručnom infrastrukturom.
A gdje je SDP?
Ovo pitanje namjerno provociram.
Zlikavac is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2017., 21:16   #53
Uzgred:

Na Markovu trgu u Zagrebu 26. veljače najavljen je prosvjed protiv izgradnje plinske termoelektrane na Perući.

Organizatori prosvjeda najavljuju da će tražiti smjenu Mostovog ministra okoliša Slavena Dobrovića ako se i dalje bude inzistiralo na gradnji elektrane čemu se oštro protivi lokalno stanovništvo. Prozivaju i Most koji je, ističu, zainteresiran za realizaciju projekta....Žalosno je da MOST-ov ministar Dobrović ne poštuje volju stanovništva koketirajući sa investitorima kojima je cilj nametnuti svim hrvatskim građanima značajno skuplju struju, a sve radi vlastitog profita.

...
Sumnjam da MOST ima neki skriveni interes u tome da se baš na Peruči izgradi plinska termoelektrana jer se njihov saborski zastupnik koji je odrastao na Cetini Miro Bulj nije želio odazvati na prosvjed mještana općine Hrvace protiv ovog monstruoznog projekta! link

Ali sad kad treba skupljati populističke poene Bulj bi primio i metak. Kao.
__________________
..Tako je dirljiva ta briga neutralnih objektivnih i zabrinutih treba pregovarati za Ukrajinu, rastopim se od te empatije.
Roy is online now  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2017., 22:09   #54
Zanimljivo je da se proziva samo Most. Treba zagrepsti tko je vlasnik Radio Dalmacije..
__________________
"Bog je s tugom znao reći: anđeli oko nogu imaju kuglu, đavli krila na leđima." (Alexandre Romanes)
"Ako vam je težak stijeg čestitosti, utaknite ga u zemlju gdje počivaju naše kosti - mi ćemo ga držati."
"Bolje zapaliti i najmanju šibicu u mraku, nego se pjeniti i/ili piskarati o tami."
nasmijanonebo is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2017., 22:11   #55
Quote:
Roy kaže: Pogledaj post
Uzgred:

Na Markovu trgu u Zagrebu 26. veljače najavljen je prosvjed protiv izgradnje plinske termoelektrane na Perući.

Organizatori prosvjeda najavljuju da će tražiti smjenu Mostovog ministra okoliša Slavena Dobrovića ako se i dalje bude inzistiralo na gradnji elektrane čemu se oštro protivi lokalno stanovništvo. Prozivaju i Most koji je, ističu, zainteresiran za realizaciju projekta....Žalosno je da MOST-ov ministar Dobrović ne poštuje volju stanovništva koketirajući sa investitorima kojima je cilj nametnuti svim hrvatskim građanima značajno skuplju struju, a sve radi vlastitog profita.

...
Sumnjam da MOST ima neki skriveni interes u tome da se baš na Peruči izgradi plinska termoelektrana jer se njihov saborski zastupnik koji je odrastao na Cetini Miro Bulj nije želio odazvati na prosvjed mještana općine Hrvace protiv ovog monstruoznog projekta! link

Ali sad kad treba skupljati populističke poene Bulj bi primio i metak. Kao.
ok. to su stare stvari. Mene sada zanima koliko MOST stoji iza Bulja.
I opet pitam SDP-ovce što oni misle?
Zlikavac is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2017., 22:16   #56
Quote:
nasmijanonebo kaže: Pogledaj post
Zanimljivo je da se proziva samo Most. Treba zagrepsti tko je vlasnik Radio Dalmacije..
Pa piši ono što znaš. (osim da se ne dovedeš u opasnu situaciju )

Svaka informacija argumentirana i temeljena na činjenicama je dobro došla.
Ne iz političkih interesa nego radi svih nas i onih koji dolaze poslije nas.
Zlikavac is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2017., 22:24   #57
Quote:
pukovnikz kaže: Pogledaj post
Ponavljam, ako je Bulj i pogriješio, nije to napravio namjerno, ka što nsmjerno pogriješe ostali zastupnici, koji dignu rukicu za raspordaju Hrvatske i time kastriraju suverenitet RH.
Fascinanta mi je ova sigurnost tvrdnje za nekog kog niti ne poznaješ. Čovjek niti za soje bližnje, ma ni sam za sebe ne može ništa sa 100% sigurnošću tvrditi, a kamoli za nekog kog uopće ne pozna.

Quote:
nasmijanonebo kaže: Pogledaj post
Zanimljivo je da se proziva samo Most. Treba zagrepsti tko je vlasnik Radio Dalmacije..
Pa proziva se one koji na tome skupljaju političke poene.
__________________
"Da, poreze treba plaćati. Ali, u ovom slučaju ne treba plaćati porez." - poslanje po Kolindi, 30.04.2015.
HDZ počinje tamo di asfalt prestaje https://www.youtube.com/watch?v=jUc5867hNik&ab_channel=PIXIX
kiss me is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2017., 22:33   #58
Quote:
nasmijanonebo kaže: Pogledaj post
Zanimljivo je da se proziva samo Most. Treba zagrepsti tko je vlasnik Radio Dalmacije..
Media servis i neki Mikroval ako dobro pamtim a spominje se i neki Ujević.......nego kakve to ima veze s Buljom i Mostom???
__________________
Niks grozje ščipjen, niks smokve ticen perke ćeš dobit takicon po tampliru.
Cuka is online now  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2017., 22:43   #59
Quote:
Cuka kaže: Pogledaj post
Media servis i neki Mikroval ako dobro pamtim a spominje se i neki Ujević.......nego kakve to ima veze s Buljom i Mostom???
jbga, izlajat će se ona. Žensko
Samo malo vrimena triba
Objašnjenje sam tražio od nje (ako je ona) u svom gornjem upisu
Zlikavac is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2017., 00:14   #60
Quote:
kiss me kaže: Pogledaj post
Fascinanta mi je ova sigurnost tvrdnje za nekog kog niti ne poznaješ. Čovjek niti za soje bližnje, ma ni sam za sebe ne može ništa sa 100% sigurnošću tvrditi, a kamoli za nekog kog uopće ne pozna.


....
A dobro, ne mogu za nikog staviti ruku u vatru, ali osjeti se kad netko nešto zagovara od srca, a kad djeluje programirano.

Bulja se proglašava nekakvim "intelektualcem" u državi gdje su akademici pičke ljigave i prodane duše...

Bulj možda nije pročitao sve ono što su pročitali Sanader i Plenki, ali kao što rekoh, ima dušu i ima srce za malog čovjeka, ima nešto čime budi povjerenje.

Može mu se dalje prigovoriti što je u Mostu, ali mora nekako doć u Sabor, ja sam sretan kad u Sabor dođu zastupnici tipa Bulj, nego zastupnici koji smrde po šupku predsjednika HDZea ili SDPea.
__________________
Europske vrijednosti https://www.youtube.com/watch?v=4_vC...ature=youtu.be
pukovnikz is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:10.