Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Glazba > Zabavna glazba

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.02.2006., 18:25   #41
Quote:
mainscream kaže:
skromnost nije mana... znam ja da ti znas.. zato sam i rekao oasis.. zato sto sam cekao da se upecas kao sto si i napravio upravo sad
A?
__________________
Zu Risiken und Nebenwirkungen lesen Sie die Packungsbeilage und fragen Sie Ihren Arzt oder Apotheker.
Yo momma... is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2006., 18:32   #42
Ok mi je njegov album, iako, svaki pjevač mi dopizdi nakon što određene pjesme čujem x puta na tv-u. Pa tako i on. I pogotovo ona pjesma you're beautiful. U početku mi je bila mnogo bolja nego sada.
__________________
x
Elektra is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2006., 18:39   #43
da rezimiramo:

JAMES BLUNT je VODA koja SIŠE KAJLU!

zatvaraj temu, baci ključ!
__________________
n/a
paučko is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2006., 19:02   #44
Quote:
paučko kaže:
da rezimiramo:

JAMES BLUNT je VODA koja SIŠE KAJLU!

zatvaraj temu, baci ključ!
That's about it

I Paul Weller je kralj bar što se tiče Jam faze
__________________
www.potlista.com
Mcnuggetdistorzion is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2006., 20:57   #45
off-topic ko uvijek

Quote:
mainscream kaže:
jedini losiji poznatiji bend iz tog vala od style councila je scritti politti.. to je bas krs ko od velebita odvaljen...
E da je od Velebita. Od Velebita je David 'Behemoth' Thomas.
Green Gartside samo što se ne smrvi, prašina. Barem na onim ranim krš rough trade singlovima.

Dobar Scritti. Crap. Volem.

Jam je Ok. Samo toliko. Isto volem.

Style Council not my cup of tea.

"You're beautiful" je za onaj topic "koje ne izlaze iz glave, a treba ih se otarasit istog časa". Extra sticky.
d.zelig is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2006., 22:49   #46
meni se kod tog wellera sviđa to to je, kad mu je već došlo svirat taj new-wave-neo-soul, reko: vi smrdljive pankerčine, nemože to, nemate vi tog šlifa, nećete to znat svirat, odo si ja sklepat novi bend
__________________
n/a
paučko is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2006., 10:31   #47
hahaha dobar
__________________
;-)
mainscream is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2006., 11:30   #48
poslije gifta je postalo jasno da se jam mora razjebat. style council je uz working week najbolji britanski soul pop tog vremena. u periodu od 1983 do 85 su izdali citav niz pravih pop remek-djela. to bi jedan pop naci trebao cijeniti,a ne tako opako i bezdusno pljuvat.
parliament is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2006., 15:05   #49
taj pop je meni prazan i potrosen... radije cu poslusati young americans od bowiea... ak bi mi se slusala neka taka mutacija... ili jebemu sve the real thing lijepu retrospektivnu kompilacijicu motown singlova na 4 cd-a... mogu danonocno slusat "1965" od afghan whigsa... mogu picit po make-upu... housemartinsima...style council je kvalitetno izaranziran, kvalitetno preproduciran, kvalitetno odsviran, sve to drzi vodu... ali suma svega toga me ostavi ravnodusnim.. wannabe sofisticirani pop... moje dupe.
__________________
;-)
mainscream is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2006., 16:30   #50
sve se tjesim, mozda ih ti ipak nisi bas pazljivo poslusao.
parliament is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2006., 15:36   #51
Ma sve sami pop-eksperti. Style Council sisa pisu Spandau Ballet i slicne izjave.
Style Council su vrhunski blue-eyed soul i to s politickim angazmanom, potpuno konzistentno s Wellerovim mod backgroundom. Umjetnicki integritet netaknut.
A i melodije su catchy. I ostalo je sve vidljivo iz prilozenog. Dobro.
Rajka is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2006., 17:52   #52
ko je đejms blant
__________________
01.02
07.09
pivka is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2008., 11:50   #53
nevrjedajte mog idola James blunt je legenda sad i uvjek ce biti the best a ak neko ima nest protiv nek se javi meni
zeko18 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2008., 22:22   #54
Heh, kada sam ga prvi put čula na radiju, pomislila sam ''Wow, ova cura ima baš lijep glas!'' da bih tek nakon izvedbe čula da to pjeva osoba muškog spola. Ok, malo jest pederast, al ima par dobrih.
Prokleta is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2008., 22:15   #55
Meni je on ok kad sam u komi... Ok su mi High i Carry You Home. Ali ono, niš' specijalno, ne.
__________________
Što bolje upoznajem ljude, to su mi životinje draže
!n€$ is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2008., 22:17   #56
Ja jojim jamesa.
 
Odgovori s citatom
Old 02.08.2008., 21:10   #57
A ja volim Billa Gatesa.
Prokleta is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2011., 20:58   #58
http://www.bbc.co.uk/iplayer/console/bbc_radio_two


live from hyde park.
chelsea_fan is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2012., 15:03   #59
evo, da dignem iz prašine temu pjevača koji ima najprodavaniji album prošlog desetljeća, a neopravdano je zanemaren na ovim prostorima.

iako je duga turneja od godinu i par mjeseci netom završila, kako vam se svidio 3. album Some Kind of Trouble, da li vam je na razini prošla dva, možda ih je nadmašio?

osobno, najbolja stvar na albumu je So far Gone i Stay the Night, pravi ljetni hit., no nisu daleko ni Into the Dark te Turn me on, koja malo odmiče od njegovog stila.
chelsea_fan is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2013., 12:17   #60
Quote:
chelsea_fan kaže: Pogledaj post
evo, da dignem iz prašine temu pjevača koji ima najprodavaniji album prošlog desetljeća, a neopravdano je zanemaren na ovim prostorima.

iako je duga turneja od godinu i par mjeseci netom završila, kako vam se svidio 3. album Some Kind of Trouble, da li vam je na razini prošla dva, možda ih je nadmašio?

osobno, najbolja stvar na albumu je So far Gone i Stay the Night, pravi ljetni hit., no nisu daleko ni Into the Dark te Turn me on, koja malo odmiče od njegovog stila.
Godinu dana nitko na ovoj temi.

Meni nije nadmašio, ni blizu, nije loš, al' mi je nekako stari James malo bolji.
Back to Bedlam mi je i dalje no. 1. Možda mu novi album bude još bolji jer radi s istim producentom kao i na prvom albumu. We'll see.
NuriaM is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:52.