Natrag   Forum.hr > Sport > Formula 1

Formula 1 Brm, brm, fiju...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.04.2007., 21:56   #61
Quote:
*Adriatic* kaže: Pogledaj post
Koliko su daleka parking mjesta od ulaza na stazu na hungaroringu, jel točno da su daleko oko 5km i da treba pješačiti do staze tih 5km
Nije točno, parking mjesta su udaljena oko 100 metara od ulaza neka čak i bliže.
 
Odgovori s citatom
Old 16.04.2007., 00:22   #62
jel ta karta 55EUR a cijeli vikend? zat koje dane? je dozvoljeno gledati porsche carrera supercup i GP2?
i misliš da će biti takvih karata sigurno na dan utrke?
__________________
Ferrari & Schumi uber alles
Ruske is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2007., 02:09   #63
Quote:
Ruske kaže: Pogledaj post
jel ta karta 55EUR a cijeli vikend? zat koje dane? je dozvoljeno gledati porsche carrera supercup i GP2?
i misliš da će biti takvih karata sigurno na dan utrke?
Ruske care, ja mislim da tebi ne bi bilo pametno micat se iz lipe naše....jerbo svugdi vanka ima ljudi crne boje kože a znamo da to tebe uzrujava, pa da ne bi bilo pizdarije, odi na stazu Grobnik, i gledaj....šta ja znam........komarce, mrave...nešto.
Rain is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2007., 09:51   #64
Talking

Quote:
Sepa kaže: Pogledaj post
monza ti je 55€ i mislim da u svijetu nema jeftnije (osim mozda bahraina za studente)
standova ima u sredini i na ulazu

Na kojoj web stranici ima za 55€?
Najjeftinije kaj sam pronasla je za 66€!!!
vrabec is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2007., 13:35   #65
Quote:
vrabec kaže: Pogledaj post
Na kojoj web stranici ima za 55€?
Najjeftinije kaj sam pronasla je za 66€!!!

izgleda da je poskupilo, na sluzbenoj stranici www.monzanet.it imas za 60€ + postarina
__________________
F1 PULS
Sepa is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2007., 13:37   #66
Quote:
Ruske kaže: Pogledaj post
jel ta karta 55EUR a cijeli vikend? zat koje dane? je dozvoljeno gledati porsche carrera supercup i GP2?
i misliš da će biti takvih karata sigurno na dan utrke?

samo nedjelja i mozes gledati sve sto je u nedjelju

jednie provjere karata su ti na ulazu u u park u kojem je staza i svaka tribina ima svoju provjeru

ako imas GA kartu nakon sto udjes u park nitko te nece nista pitati
__________________
F1 PULS
Sepa is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2007., 21:52   #67
Quote:
otto_werke kaže: Pogledaj post
Nije točno, parking mjesta su udaljena oko 100 metara od ulaza neka čak i bliže.
*Adriatic* is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2007., 10:26   #68
Unhappy

Ej ljudi!!!

Ajd ,vi koji ste bili u Monzi, recite mi da li mogu donekle pratiti utrku ako sam na G .Admission, nema tv screena...

Bojim se ako bude guzva, a ja sam niskog rasta, da cu cijelo vrijeme gledati nekome u ledja i dupe!!????

Gledam na str monzanet, karte za tribine po 105€, dal je to samo nedjelja ili vikend- pise samo subscription!!!

Ovo mi je prvo planiranje odlaska na utrku, zato sam sva izgubljena!!

Savjetujte me vi iskusni!!!
__________________
I believe I can fly
vrabec is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2007., 21:31   #69
evo ja idem prvi put u madjarsku. isto me zanima koju kartu uzet....tako da pitanje za ove koji su bili...da li uzet general admission (100 e) ili pravu kartu (200 e i vise)...tj, moze li se na livadi nac dobar pogled, i koliko rano treba doc za dobro mjesto. (s obzirom da cu se razbit u subotu navecer prije trke, pa ne bi
bas rano dolazio na stazu)
i da li pustaju na stazu nakon utrke, i gdje je najlakse preskocit ogradu.
zekohonda1 is online now  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2007., 23:40   #70
Quote:
vrabec kaže: Pogledaj post
Ej ljudi!!!

Ajd ,vi koji ste bili u Monzi, recite mi da li mogu donekle pratiti utrku ako sam na G .Admission, nema tv screena...

Bojim se ako bude guzva, a ja sam niskog rasta, da cu cijelo vrijeme gledati nekome u ledja i dupe!!????

Gledam na str monzanet, karte za tribine po 105€, dal je to samo nedjelja ili vikend- pise samo subscription!!!

Ovo mi je prvo planiranje odlaska na utrku, zato sam sva izgubljena!!

Savjetujte me vi iskusni!!!

mogla bi malo citati i prethodne postove
uvijek se moze naci mjesto za gledanje ako imas GA kartu, tribina ti je vjerojatno samo za nedjelju al sumnjam da je 105€
__________________
F1 PULS
Sepa is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2007., 23:33   #71
Ne znam tocno gdje gledate za karte, ali znam da karata oko staze ziher ima i da smo ih uboli za 50 eur od nekog lika koji je vise licio na cigica nego na digica Niti nasem nepovjerenju nije bilo kraja sve dok nismo usli u park tj. prosli provjeru karata. Standova ima svukud i da, ima ih i izvan prostora koji je ograđen za one sa kartama. Karte su kupljene u subotu nakon kvalifikacija i vrijedile su za cijelu nedjelju od warm-up-a pa sve preko utrka porsche cupa, nekih bmw-sranja do same utrke. Mjesto ako si "nizeg" rasta ces naci isto tako kao i onaj viseg. Bitno je doc nesto ranije i potrudit se. Rekao sam da ima malih tribinica visine 4-6 redaka na koje se moze besplatno uci, a i uz ogradu je sve slobodno. Ljudi se snalaze pa si sami sloze neke vise stolice, penju se po stablima (majke mi moje ) i slicno. Da ces sve vidjeti savrseno, neces, ali ionako je bitan dozivljaj i zafrkancija. Uz to, sve je vise i vise ekipe koje koriste mobilne kao FM prijemnike, ima i portabl TVa i kojakakvih slicnih sranja pa se time nadoknađuje nedostatak velikog monitora sa koga se prate ostala događanja na stazi. Uglavnom se sve i na tim mjestima nekako sazna. A tko ima para neka izvoli. S tim da moram napomenuti da se uvijek izlazi sa cifrom od oko 150.000 posjetitelja sto ne mora biti daleko od istine, ali podosta tih mjesta sa "skupim" ulazom zjapi prazno. Tak da je mozda i veci gust malo se ugurati među rulju gdje je zvuk navijanja, trubljenja ili slicnog puno izrazeniji.
vvukman2000 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2007., 17:10   #72
Put Mađarsku

Date: Tue, 1 May 2007 14:02:16 +0200

Dear customer! Dear F1 Fan!

Only 96 days to go. The Hungarian F1 Grand Prix will be more
exciting than ever this year. With this newsletter we would
like to update you with the latest news about the weekend
and our website.


TOP NEWS: FIA Historic Formula One to race at the Hungaroring!
--------------------------------------------------------------
Do you remember those classic Formula One cars from the 60ties,
70ties and 80ties keeping us amazed and excited that time?
Well they still do! You will have a chance to see them live at
racing speed during the Grand Prix Weekend in Hungary!

We are happy to announce that the FIA Historic Formula One
(formerly know as Thoroughbred Grand Prix World Championship)
will be the third racing series at the Grand Prix weekend.
Training and Qualifying on Friday, Race on Sunday.

More information, participants and images on the official website
at http://www.tgpf1.com/home.htm



OFFICAL PROGRAM 2007 PUBLISHED
------------------------------
On our website you can find the official program for the 2007
weekend. We suggest to start on Thursday with the highly
popular public pitwalk. From Friday on Formula One, GP2, Porsche
Supercup and the Historic Formula One will keep your heart
beating: http://www.hungaroinfo.com/formel1/program_en.htm




GET A BED - HOTEL OFFER IN MAY - SAVE 5%
----------------------------------------
With so much racing action to see, you should take care of
having a good rest at night. On our website you can find
more than 20 Hotels in Budapest from 5 Star to Hostel and
in May you will save 5% on all hotel offers.

Hotels: http://www.hungaroinfo.com/formel1/hot_en.htm

For all campers we recommend to assure your lot early at
one of the 6 campsites:
http://www.hungaroinfo.com/formel1/camping_en.htm



WEBSITE NOW EURO-LABEL CERTIFIED
--------------------------------
Our website has been certified following the strict guidelines
of the Euro Label (http://www.euro-label.com) which guarantees
you:

1. The company selling the product is reliable
2. The selling conditions are clear and available on the website
3. The trader respects laws on data protection
4. The products will be delivered as specified when the consumer
placed the order
5. A dispute resolution procedure is in place if anything does go
wrong during the transaction


If you have any further questions, please feel free to
contact us at forma1@hungaroinfo, by phone or join us
in our new online livechat feature.


Your Forma 1 Tickets team

----------------------------------------------------------
Hungarian Formula One Grand Prix 2007
Forma 1 Ticketvertriebs GmbH - Official Ticketagency

Address..: A-1010 Vienna, Stadiongasse 5/15
Telefon..: 0043 1 40 51 488 - 0 (09:30 - 16:00 CET)
Fax......: 0043 1 40 51 488 - 88
----------------------------------------------------------
Website..: http://www.hungaroinfo.com/forma1
E-Mail...: [email protected]
----------------------------------------------------------
*Adriatic* is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2007., 20:49   #73
I ja ovo godine planiram ići na Hungaroring, ali ne mogu ići autom pa me zanima ovako okvirno, koja agencija ima najbolje aranžmane, dal se preko njih može nabaviti karta za 3 dana (slobodni trening + službeni + utrka) i dal oni organiziraju i smještaj. Znam da su neke agencije imale jednodnevni put busom na utrku i nazad, ali to me ne zanima, hoću sva 3 dana.
r.kubica is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2007., 19:11   #74
ja pičim u Dojčland, jel tko bio??
isto me zanimaju karte, kak pobogu da ja znam s kojih tribina se najbolje vidi?? (osim onih "zlatnih" pred starto koje, naravno, preskacem )
Whisper is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2007., 20:05   #75
Quote:
Whisper kaže: Pogledaj post
kak pobogu da ja znam s kojih tribina se najbolje vidi??
na f1-hr forumu se javlja Jergovic, pitaj njega, mozda ce ti znat rec, ionak je bio na svim tim stazama
frostinho is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2007., 12:45   #76
ja sam bila 2 puta na hungaroringu i jednom u austriji (dok je jos bilo)
uglavnom, zeltweg je cool staza, pregledno (bar tamo di sam ja stajala), bilo je uzasno skupo, i nisi se u principu nigdje mogao micati, samo tam di imas kartu, cak ni poslje utke nisu otvorili da se malo proseces po ostatku. kod njih sve po propisu.
normalno, tak je valjda svugdje, al u madarskoj nije. mislim da je madarska pravi raj za svakog fana formule. prvi put sam kupila najjeftiniju kartu, ono za probu da vidim kak sve to funkcionira (a i bila sam relativno mlada, pa su me moji poslali s busom - da se djete nebi izgubilo), i ljepo sam ja setala, setala, uzivala u zvukovima, mirisu i trci, da bi pred kraj trke bila kod zlatnih tribina, i zadnje krugove sam dozivjela prakticki s najbolje pozicije.
par godina kasnije, cijene su poskupile i u madarskoj, al sam isla s ekipom, i reko idemo na srecu pa kak bude, bude, i nakraju nas je strazar pustil nutra za 50 eurica (bilo nas je 5), i naravno opet smo zavrsili na najboljim pozicijama, i kaj je najbolje od svega, dok je trka zavrsila sisli smo na stazu, schumacher nas je posprical sa sampanjecem... ja sam nasla komad gume (koji i dan danas ima posebno mjesto u sobi)...
inace sam fan mclarena, i svojevremeno sam bila häkkinenov navijac, i te godine sam bila na metar i pol udaljenosti od njega

zato ekipo, madarska se preporuca, sve mozete vidjeti iz blizine (cak se moze i prosetati kraj boxeva)
__________________
2 Pac : "Wars come and go, but my soldiers stay and turn the tide"
°~Snoopafella~° is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2007., 12:50   #77
hungaroring

hej, ja planiram ic s generalturistom ove godine al si kontam da mozda jeftinije prodjem sama mada bi mi ovo bilo prvi put pa sam nesigurna. cula sam od nekih da ima neko brdo u blizini staze te su oni otamo gledali pa me zanima jel se jos moze na to brdo i jel neko ima iskustava s tim il je cuo price neke. fala.
tiana_s is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2007., 12:06   #78
Quote:
°~Snoopafella~° kaže: Pogledaj post
ja sam bila 2 puta na hungaroringu i jednom u austriji (dok je jos bilo)
uglavnom, zeltweg je cool staza, pregledno (bar tamo di sam ja stajala), bilo je uzasno skupo, i nisi se u principu nigdje mogao micati, samo tam di imas kartu, cak ni poslje utke nisu otvorili da se malo proseces po ostatku. kod njih sve po propisu.
normalno, tak je valjda svugdje, al u madarskoj nije. mislim da je madarska pravi raj za svakog fana formule. prvi put sam kupila najjeftiniju kartu, ono za probu da vidim kak sve to funkcionira (a i bila sam relativno mlada, pa su me moji poslali s busom - da se djete nebi izgubilo), i ljepo sam ja setala, setala, uzivala u zvukovima, mirisu i trci, da bi pred kraj trke bila kod zlatnih tribina, i zadnje krugove sam dozivjela prakticki s najbolje pozicije.
par godina kasnije, cijene su poskupile i u madarskoj, al sam isla s ekipom, i reko idemo na srecu pa kak bude, bude, i nakraju nas je strazar pustil nutra za 50 eurica (bilo nas je 5), i naravno opet smo zavrsili na najboljim pozicijama, i kaj je najbolje od svega, dok je trka zavrsila sisli smo na stazu, schumacher nas je posprical sa sampanjecem... ja sam nasla komad gume (koji i dan danas ima posebno mjesto u sobi)...
inace sam fan mclarena, i svojevremeno sam bila häkkinenov navijac, i te godine sam bila na metar i pol udaljenosti od njega

zato ekipo, madarska se preporuca, sve mozete vidjeti iz blizine (cak se moze i prosetati kraj boxeva)
50 EUR po glavi ili za vas petero.
wummy is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2007., 10:56   #79
Samo me zanimalo, kakvi su mađari kad je u pitanju upad bez ulaznice nakon početka utrke, da li ima šanse da se nekako provučemo ili "dogovorimo" sa redarima
Ako ima neko da je bio na hungaroringu, možda i neki savjet: koji je najbolji put do same staze?

HVALA
wummy is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2007., 21:13   #80
Ja ću također vjerovatno u mađarsku ove godine (po prvi put). U subotu rano ujutro krenuti i vratiti se u nedelju na večer, i išao bi sa svojim autom.

Ako će netko organizirati da nas ide par auta zajedno bilo bi super da bude veća zajebancija
__________________
Kako oblikovati potpise
Roky is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:03.