Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Posao i karijera

Posao i karijera Od vratara do direktora u tri tjedna
Podforum: Informacije o poslodavcima, Iza katedre

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.11.2008., 15:33   #41
no, stana, kaj si odlučio?
__________________
Tko riskira, profitira...
frozen_zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2009., 19:57   #42
imam pitanje, trenutno radim u jednom kaficu gdje iskreno receno i nema posla, sto mi bas i nije nesto jer sam preko ljeta radila na moru gdje nemas vremena sjets u svojoj smjeni a o baksi da ne pricam pa me zanima kak da nadjem i u zgu tako nest, otezavajuca okolnost je to sto studiram pa nemam bas svaki dan vremena (zato sam i prihvatila prvo sto sam nasla pa sada trazim bolje)
azra08 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2009., 00:21   #43
oglasnik u ruke i trazi!
ma da je i to tesko sad jer je sezona prosla, svi su se konobari vratili s mora i pograbili poslove tu.. budi u toku s oglasnikom i vrebaj!
a uz to sve i ova kriza... hmmm...
__________________
Tko riskira, profitira...
frozen_zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2009., 11:45   #44
imam jedno pitanje za ljude koji u konobarenju imaju vise iskustva...koliko cesto ste se susreli sa sefom koji vam eventualno nije htio isplatiti placu, i slicno...?
naime, pregladala sam upravo oglasnik, trazi se milijun konobara i konobarica. to mi je malo sumljivo, ne mogu vjerovati da je konobaricu tako tesko naci, pa je prvo sljedece sto mi pada napamet da nekoga zaposle, i onda daju otkaz nakon mjesec-dva, kada bi trebalo isplatiti placu...? ili samo panicarim bezveze i ljudima se zbilja ne da konobariti?
__________________
"I don't think you know where the truth ends and your lies begin." [..] "For what it's worth, I've loved you since Tuesday."
Varla is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2009., 14:41   #45
ja se nisam jos susreo sa sefom koji mi nije htio isplatiti placu, bio sam kod trojice... ali znam da je tesko naci dobrog konobara.. malo je njih koji nece bit bezobrazni prema gostima, koji ce svoje probleme ostaviti pred lokalom te kad dolaze na posao baciti smiješak i ono što je najbitnije, malo je onih koji nece okrast sefa... takvih je stvarno malo.. a sefu treba konobar kojeg ce moci ostaviti samog u lokalu i znat da ce bit ok.. jel se isplati nekome dat posao, a da ga non stop moras nadgledat u lokalu da te ne bi okrao?

jako je tesko naci kvalitetnog konobara..

prosle godine u 6. mjesecu je gazdi hitno trebao konobar, i nije ga mogao naci ni uz pocetnu placu od 4500 kn...
__________________
Tko riskira, profitira...
frozen_zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2009., 14:43   #46
Quote:
frozen_zg kaže: Pogledaj post
ja se nisam jos susreo sa sefom koji mi nije htio isplatiti placu, bio sam kod trojice... ali znam da je tesko naci dobrog konobara.. malo je njih koji nece bit bezobrazni prema gostima, koji ce svoje probleme ostaviti pred lokalom te kad dolaze na posao baciti smiješak i ono što je najbitnije, malo je onih koji nece okrast sefa... takvih je stvarno malo.. a sefu treba konobar kojeg ce moci ostaviti samog u lokalu i znat da ce bit ok.. jel se isplati nekome dat posao, a da ga non stop moras nadgledat u lokalu da te ne bi okrao?

jako je tesko naci kvalitetnog konobara..

prosle godine u 6. mjesecu je gazdi hitno trebao konobar, i nije ga mogao naci ni uz pocetnu placu od 4500 kn...
ja sam takva i zato su me svi uvijek obožavali! i gosti i šefovi! obožavam taj posao i radim ga već 9,5 godina!! al sad sam buduća majka....i to mi je sad najdraže!!!
__________________
Patrik 17.01.2009. i Petra 06.12.2010.
Soon Li is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2009., 21:47   #47
replika na tridesete

pogledaj sta se desava konobarima kada napune tridesetak godina..





zanma me sta se događa sa konobarima koji pređu tridesete???
dodoboss is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2009., 22:21   #48
što bi se trebalo dogoditi s njima?
__________________
Tko riskira, profitira...
frozen_zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2009., 17:17   #49
KONOBARENJE

Koliko konobar može najviše zaradit?
__________________
Pročitati pravila Forum.hr-a (o oblikovanju potpisa)
nikola007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2009., 00:34   #50
Quote:
nikola007 kaže: Pogledaj post
Koliko konobar može najviše zaradit?
A ovisi gdje radi (kafić, restoran, ljeto na obali, itd.).
Kioko is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2009., 13:23   #51
Quote:
Kioko kaže: Pogledaj post
A ovisi gdje radi (kafić, restoran, ljeto na obali, itd.).
Nije bitno gdje,bitno da je u Hrvatskoj!Nek mi se javi neko tko je puno para zgrabio
__________________
Pročitati pravila Forum.hr-a (o oblikovanju potpisa)
nikola007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2009., 13:35   #52
Quote:
nikola007 kaže: Pogledaj post
Nije bitno gdje,bitno da je u Hrvatskoj!Nek mi se javi neko tko je puno para zgrabio
Pa bitno je da li si u unutrasnjosti ili na moru, za vrijeme sezone ili izvan, u nekom fancy restoranu itd.
Ja na primjer zivim na moru i imam dosta prijatelja koji konobare. Zimi im onda placa bude izmedju 2000-3000 kn, ako je neki malo bolji kafic mozda i vise, a sezoni onda naravno vise, od 4000-5000 na dalje + napojnica
IvkaL is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2009., 14:08   #53
cura zaradila 21000kn u mjesec (al je koktel majstor i radila na zrču )
__________________
Pored kurve vrijedis koliko i ona
KILLERDOG is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2009., 14:30   #54
Quote:
nikola007 kaže: Pogledaj post
Nije bitno gdje,bitno da je u Hrvatskoj!Nek mi se javi neko tko je puno para zgrabio
Pa bitno je, vidim da su i drugi objasnili.

Bitno je i imaš li iskustva, što ćeš točno raditi (koliko god zvučalo nevjerojatno, nije svaki konobar isti ), itd.


Ljeti u sezoni na obali možeš natući dobre pare. Ja sam živjela od napojnica, a plaće (koje su bile u visini recimo današnjih 7000 kn) dizala tek u jesen. Ali sam vodila smjenu i radila sve što oko kafića treba, ne samo konobarila. Imaj u vidu da sam imala svoj smještaj (iz Dalmacije sam) i nisam morala ništa plaćati (režije, hranu) pa su mi napojnice bile sasvim dovoljne za ljetna ludovanja i gorivo.

Kad sve zbrojiš, relativno dobra lova u prilično kratko vrijeme. Ali se (u sezoni) pošteno naradiš.


Moraš li sam pokriti sve ove troškove koje ja nisam morala, računica izgleda ipak nepovoljnije.
Kioko is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2009., 21:10   #55
Quote:
frozen_zg kaže: Pogledaj post
što bi se trebalo dogoditi s njima?
Prije svega, ispale na zivce.
Osim toga, fizicki su sjebani od stalnog stajanja.

Ma uzas. Zaobiđite te poslove.
magic potion is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2009., 22:12   #56
Quote:
Varla kaže: Pogledaj post
imam jedno pitanje za ljude koji u konobarenju imaju vise iskustva...koliko cesto ste se susreli sa sefom koji vam eventualno nije htio isplatiti placu, i slicno...?
naime, pregladala sam upravo oglasnik, trazi se milijun konobara i konobarica. to mi je malo sumljivo, ne mogu vjerovati da je konobaricu tako tesko naci, pa je prvo sljedece sto mi pada napamet da nekoga zaposle, i onda daju otkaz nakon mjesec-dva, kada bi trebalo isplatiti placu...? ili samo panicarim bezveze i ljudima se zbilja ne da konobariti?
Ima i gore od toga!
__________________
Leben lässt sich nur rückwärts verstehen, muss aber vorwärts gelebt werden...S.A. Kierkegaard
Engelchen00012 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2009., 11:20   #57
Konobarenje-najisplativije?

Pošto sam ostao bez posla nedavno nažalost moram tražit neš 'jednostavno' za radit,razmišljao sam o konobarenju po pričama koje sam čuo kolko se da zaradit čini mi se najisplativija opcija,čak sam razmišljao van negdje otić na par mjeseci i zaradit veću lovu pa se vratit..jedan poznanik je uspio nekak u SAD otić i u jednom većem gradu uspio čak nać posao radi ko konobar u jednom noćnom klubu čuo sam da zaradi cca 4000$ mjesečno(sve i plaća i tringeti) sad ne znam jel to puno il ne s obzirom da mora plćat smještaj tamo hranu i sve ostalo kaj ide uz to...a ni u zg-u nije loša situacija bivša kolegica s posla radi u jednom poznatom noćnom klubu i mjesečno navodno uspije blizu 20000 zaradit(s tringetima)...kakva su vaša iskustva s konobarenjem?
instruktorxp is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2009., 14:53   #58
20 000 Kn konobar. Onda neka doktori znanosti odu konobarit. Mislim da si se malo zaigro. Ta u nocnom klubu ne zaradi toliko ni da svakom klijentu po####
The|One is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2009., 15:18   #59
Quote:
The|One kaže: Pogledaj post
20 000 Kn konobar. Onda neka doktori znanosti odu konobarit. Mislim da si se malo zaigro. Ta u nocnom klubu ne zaradi toliko ni da svakom klijentu po####

a di zivis ti?
sta mislis koliku mancu ima konobar u jednom vrhunskom restoranu?a da ne govorim o nocnim klubovima,samo takvih u rh ima mozda tek nekoliko(ostali su muljaze,paravani itd)
__________________
lepljiv od znoja i mastan od krvi...
jebe se non is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2009., 15:24   #60
Quote:
The|One kaže: Pogledaj post
20 000 Kn konobar. Onda neka doktori znanosti odu konobarit. Mislim da si se malo zaigro. Ta u nocnom klubu ne zaradi toliko ni da svakom klijentu po####
ako odeš to raditi,još si i koktel majstor,možeš i više zaraditi
cura zaradi na zrću u mjesec oko 36 000kn,koktelmajstor

samo i taj posao kao i svaki ima svojih boljki
i za ovakvu lovu ćeš trebati dugo raditi i školovat se

većinom ti je plaća oko 3-4000kn+tip koji ovisi o klijenteli
__________________
Pored kurve vrijedis koliko i ona
KILLERDOG is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:07.