Natrag   Forum.hr > Društvo > Pravo

Pravo Pravna pitanja. Podforumi: Nasljeđivanje, Prekršajno i kazneno pravo, Radno, socijalno i obiteljsko pravo, Nekretnine

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.10.2012., 08:29   #661
Quote:
mr.follow1.02 kaže: Pogledaj post
pozdrav

jel zna tko na koji način bi se moglo doći do/pronaći/kontaktirati agenta s kojim je sklapan ugovor? HT, bio kod nas doma
Ime i prezime te kontakt broj agenata koji su izvršavali sklapanje pretplatničkog ugovora, trebao bi biti ispisan na ugovoru i primjerku koji su ostavili korisniku.
MagentaGuy is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2012., 03:19   #662
Quote:
katehor kaže: Pogledaj post
Početkom 2006. sam potpisala ugovor za pretplatu VIP jer sam jako puno trošila na bonove.
Nakon 15 dana mi je mobitel isključen jer oni mene štite i mislili su da mi ga je netko ukrao jer sam prešla 300kn.
Budući da nigdje u ugovoru nisam potpisala limit tražila sam uključenje, no odbili su dok ne platim račun.
Prelomila sam karticu i uzela drugog operatera Tcom.
Krajem mjeseca sam dobila račun na 450 kuna, slijedeći mjesec na nula kuna, dugovanje 450kn.
I tako još jedan mjesec na nula kuna al dugovanje 450kn, nazvala sam ih i rekla da neću ništa platiti jer su me ostavili bez usluge.
Godinu dana kasnije Inkaso mi prijeti, dakle 2007. i ponovno 2008. da ću ići na sud ako ne platim DANAS i to 970kn duga plus dodatni troškovi.
Ne znam na osnovu čega je dug narastao.
Nazvala sam ih i rekla da me ne uznemiruju i da me više ne zovu i ništa mi ne šalju jer me ne zanima.
E pa sad me zanima.
Budući da je on meni prijetio još 2008. znači da nije pokrenuo ovršni postupak u roku godine dana?
Gdje mogu provjeriti jel pokrenut ovršni postupak?
Koliko otprilike sad trebam platit ako je 450 ili 970 dug?
Zašto sam na crnoj listi?
Može li mi netko odgovoriti?
katehor is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2012., 23:03   #663
Drot 13, imam jedno pitanjce,
danas sam malo izgubila živce jer su u T-comu užasno neprofesionalni i bezobrazni. Naime vise od 40 dana nakon što sam dobila prijamnik za max-tv preko satelita čekam da mi se netko iz tcoma javi vezano uz instalaciju a nazvala sam ih desetak puta da vidim gdje je zapelo i odgovor je uvijek isti, provjeriti ćemo, poslati požurnicu i sl. Međutim nista od toga se već 40dana ne događa a naravno poslali su uredno i na vrijeme račun za uslugu koju još nismo uspjeli niti aktivirati. I tako sam ja danas opet nazvala i nakon što mi je rečeno da ukoliko želim vratiti uređaj moram platiti i penalizaciju malo poludila i rekla da ću uzet pištolj( kojeg naravno niti nemam) i da cu nekog ubit da mi je sad stvarno previše i da ih molim da mi daju neki broj direktora nekog koga mogu nazvati i riješiti problem. Naravno da je prijetnja samo iz razloga da se nešto pokrene i da nije ozbiljna ali što se može dogoditi jer izgovoreno je...
Do sada me nitko nije kontaktirao iz njihove službe a obećali su i to da će danas riješiti.Ako netko ima još slična iskustva, molim savjet, a Vas odogvor
__________________

Pusu salje svjetska....

Zadnje uređivanje drot13 : 18.10.2012. at 23:12. Reason: brisanje citata
Nani99 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2012., 23:27   #664
Quote:
katehor kaže: Pogledaj post
Budući da je on meni prijetio još 2008. znači da nije pokrenuo ovršni postupak u roku godine dana?
Gdje mogu provjeriti jel pokrenut ovršni postupak?
Koliko otprilike sad trebam platit ako je 450 ili 970 dug?
Zašto sam na crnoj listi?
1 - ne znači,
2 - nazovi operatora i pitaj
3 - siguro imaš platit puno više od 450 kuna
4 - na kakvoj crnoj listi?
croma is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2012., 23:30   #665
Quote:
Nani99 kaže: Pogledaj post
Drot 13, imam jedno pitanjce,
danas sam malo izgubila živce jer su u T-comu užasno neprofesionalni i bezobrazni. Naime vise od 40 dana nakon što sam dobila prijamnik za max-tv preko satelita čekam da mi se netko iz tcoma javi vezano uz instalaciju a nazvala sam ih desetak puta da vidim gdje je zapelo i odgovor je uvijek isti, provjeriti ćemo, poslati požurnicu i sl. Međutim nista od toga se već 40dana ne događa a naravno poslali su uredno i na vrijeme račun za uslugu koju još nismo uspjeli niti aktivirati. I tako sam ja danas opet nazvala i nakon što mi je rečeno da ukoliko želim vratiti uređaj moram platiti i penalizaciju malo poludila i rekla da ću uzet pištolj( kojeg naravno niti nemam) i da cu nekog ubit da mi je sad stvarno previše i da ih molim da mi daju neki broj direktora nekog koga mogu nazvati i riješiti problem. Naravno da je prijetnja samo iz razloga da se nešto pokrene i da nije ozbiljna ali što se može dogoditi jer izgovoreno je...
Do sada me nitko nije kontaktirao iz njihove službe a obećali su i to da će danas riješiti.Ako netko ima još slična iskustva, molim savjet, a Vas odogvor
Pošalji podatke i opis problema na [email protected], trebala bi vrlo brzo dobiti konkretan odgovor gdje je zapelo i, nadam se, efikasno rješenje problema.
MagentaGuy is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2012., 23:30   #666
Quote:
Nani99 kaže: Pogledaj post
Drot 13, imam jedno pitanjce,
danas sam malo izgubila živce jer su u T-comu užasno neprofesionalni i bezobrazni. Naime vise od 40 dana nakon što sam dobila prijamnik za max-tv preko satelita čekam da mi se netko iz tcoma javi vezano uz instalaciju a nazvala sam ih desetak puta da vidim gdje je zapelo i odgovor je uvijek isti, provjeriti ćemo, poslati požurnicu i sl. Međutim nista od toga se već 40dana ne događa a naravno poslali su uredno i na vrijeme račun za uslugu koju još nismo uspjeli niti aktivirati. I tako sam ja danas opet nazvala i nakon što mi je rečeno da ukoliko želim vratiti uređaj moram platiti i penalizaciju malo poludila i rekla da ću uzet pištolj( kojeg naravno niti nemam) i da cu nekog ubit da mi je sad stvarno previše i da ih molim da mi daju neki broj direktora nekog koga mogu nazvati i riješiti problem. Naravno da je prijetnja samo iz razloga da se nešto pokrene i da nije ozbiljna ali što se može dogoditi jer izgovoreno je...
Do sada me nitko nije kontaktirao iz njihove službe a obećali su i to da će danas riješiti.Ako netko ima još slična iskustva, molim savjet, a Vas odogvor
odgovor u odnosu na što?

ako ih hoćeš požurit piši reklamaciju, što nije napisano ne postoji. A piši odmah i HAKOMU.
Ako su ti ispostavili račun za maxTV uslugu a ti si zatražila izrićito da ti oni izvrše instalaciju onda usluga još nije aktivna i ne trebaš platit
croma is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2012., 00:09   #667
Quote:
katehor kaže: Pogledaj post
Može li mi netko odgovoriti?
Quote:
croma kaže: Pogledaj post
1 - ne znači,
2 - nazovi operatora i pitaj
3 - siguro imaš platit puno više od 450 kuna
4 - na kakvoj crnoj listi?

Na crnu listu te stave ako mas dugovanja, time se kao oni stite da ne bi uzimao neku drugu uslugu, ako imas dugovanje otprije, znaci da nisi uredni platisa, ali maknu te cim platis dug.

katehor kako si doznala da si na crnoj listi?
Smopi is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2012., 00:21   #668
Quote:
Smopi kaže: Pogledaj post
Na crnu listu te stave ako mas dugovanja, time se kao oni stite da ne bi uzimao neku drugu uslugu, ako imas dugovanje otprije, znaci da nisi uredni platisa, ali maknu te cim platis dug.

katehor kako si doznala da si na crnoj listi?
ma kakva crna lista, nisu to banke, nema crne liste.

činjenica da te operator kod kojeg imaš dug ne želi opet uključit nije nikakva crna lista
croma is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2012., 00:38   #669
Vjerojato i nije isto kao kod banaka
Ako se radi o racunu iz 2006, ukljucenje nije ni moguce, jer je broj odavno otkazan. Crna lista samo znaci da ne mozes uzimati neki novi ugovor, ili postojece nesto mijenjati dok taj dug ne rijesis.

Operatori takoder razmjenjuju te informacije, znaci ako je na crnoj listi kod Vipa, postoji mogucnost da je i kod nekog drugog operatora. Zato me i zanima tko joj je rekao da je na crnoj listi.

Zadnje uređivanje Smopi : 19.10.2012. at 00:46.
Smopi is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2012., 00:52   #670
Quote:
Smopi kaže: Pogledaj post

Operatori takoder razmjenjuju te informacije, znaci ako je na crnoj listi kod Vipa, vjerojatno je i kod nekog drugog operatora.
ma da? to znači da jedan dobar dio hrvata nemože uzet uslugu kod nijednog operatora


bit ću blaga pa ću reć da ti je teza nabadanje (zakon propisuje razloge za odbijanje, odbijanje je definirano u općim uvjetima operatora, razlog odbijanja bude obrazložen isl. Da ne spominjem Zakon o zaštiti osobnih podataka, Zakon o zaštiti potrošač itd itd), a da je onaj tko je postavio pitanje (rekla bi neplatiša koji traži pravicu a koji je apsolutno u krivu) lupnuo poznatu bankarsku famu "crne liste". To naime daje na dramatici
croma is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2012., 00:38   #671
Raskid ugovora sklopljenog telefonom s T-Comom

Pozdrav,

zanima me ova teoretska mogućnost:
Nedavno sam s T-Com sklopio ugovor putem telefona o objedinjavanju nekoliko dosadašnjih usluga u novi paket MaxDuo. Ništa nisam poptpisao samo sa telefonski dao odobrenje da to učine. Sad zanima me dali mogu ja taj ugovor još uvijek raskinuti (prošlo je 7 dana)? Odnosno dali se na te usluge primjenjuje stavak 3. članka 44. zakona o Zaštiti potrošača po kojem oni nisu dužni dostaviti potvrdu o prethodnoj obavijesti?

Zahvaljujem.
RealGreen is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2012., 08:10   #672
Quote:
RealGreen kaže: Pogledaj post
Pozdrav,

zanima me ova teoretska mogućnost:
Nedavno sam s T-Com sklopio ugovor putem telefona o objedinjavanju nekoliko dosadašnjih usluga u novi paket MaxDuo. Ništa nisam poptpisao samo sa telefonski dao odobrenje da to učine. Sad zanima me dali mogu ja taj ugovor još uvijek raskinuti (prošlo je 7 dana)? Odnosno dali se na te usluge primjenjuje stavak 3. članka 44. zakona o Zaštiti potrošača po kojem oni nisu dužni dostaviti potvrdu o prethodnoj obavijesti?

Zahvaljujem.
rok je 15 dana za ugovore sklopljene na daljinu a ne 7 kako navode u svom dopisu koji će ti poslat, i moraš pismeno poslati njima odjavu i faksirat i zvat i sve
__________________
Ako nemože drugačije onda čemo pošteno.
Opaki is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2012., 12:51   #673
Imam jedno pitanjce, ukratko, htio sam produžit si pretplatu na vipu, trebala mi je izaci 20. prosinca 2012, medjutim ispada da su mi uvalili nekakav predugovor, još na tri mjeseca (kako čujem to je praksa i kod drugih operatera), sad bi htio na neki način pobijat taj predugovor, jer niti taj njihov obrazac ugovora ima odredbu sklpanja ugovora na 3 mjeseca, niti me itko o tome obavjestio kad sam potpisivao niti uopće mi je ta kopija ugovora dana, sve što imam je "glavni" ugovor na 24. mjeseca na kojem je vidljivo da je sklopljen 20. prosinca 2010. godine. Sad me zanima jel ima tko kakvih iskustava, idem redom kako moram, prvo pisani prigovor njima, pa društvo za zaštitu potrošaća, hakom itd... ukratko ne mislim im to pustit samo tako....
__________________
Ako nemože drugačije onda čemo pošteno.
Opaki is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2012., 23:17   #674
večer.

imam problem:
prije kakva dva mjeseca smo potpisali da bi od iskona uzeli novu liniju i paket trio.
I sada čekamo t comovce da dođu vidjeti može li se ti, i da njima daju liniju ( kolko sam skužio).
jednom su došli nenajavljeni i nije nas bilo doma, drugi put su se najavili, mi smo ih čekali cijeli dan i nisu došli nit se javili. sad je već tjedan dana od toga prošlo.

zvao sam iskonovce koji su mi rekli da čekaju t comovce, onda sam zvao t comovce koji su mi rekli nešto u stilu: niste naš korisnik, boli nas briga, zovite iskon.
onda sam opet zvao iskonovce i rekli su sr javit.
kada su se javili rekli su da ne mogu nikaj, pa se ja pitam kako da ubrzam cijelu stvar?
osim da pređem na t com, kao što se nadaju..
__________________
Dođite svi, u Petrovu tri :)
Buraz is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2012., 22:28   #675
Pozdrav. Prijateljica je nedavno dobila opomenu od firme za utjerivanje dugova uime Hrvatskog Telekoma, za dug iz 6. i 7. mjeseca, MEĐUTIM za koji uopće nije dobila račun. Jednostavno ne zna od čega je taj dug. U 6. i 7. mjesecu je bilo ukupno 4 računa, naime izvšrene su neke promjene tarifa pa su računi pristizali odvojeno (na jednom računu je samo 10 kuna radijske frekvencije). Ti računi su uredno plaćeni. Sada ispada da su tu još dva računa (KOJA NIJE DOBILA NA ADRESU, ne zna ni sad kako oni izgledaju, u T-centru joj ne mogu dati nego mora slati prigovor gdje može dobiti ispis poziva, međutim ne može dobiti stavke po računu čini mi se) s dodatnim dugovanjem 190kn. U međuvremenu je prijateljica raskinula ugovor i potpuno izašla iz T-mobilea, a pri raskidu nitko ništa nije spomenuo o nikakvim dugovanjima. Da bi nedavno iz vedra neba došla opomena pred prisilnu naplatu od Creditexpressa.

Također je nedavno dobila račun od nekog dugovanja starog 7 mjeseci, znači negdje u 5. mjesecu su joj poslali račun od 10. mjeseca prošle godine.

Ja ne znam šta se događa s ovim HT-om, ali sa sve više strana slušam priče o hrpi nebuloza koje se događaju pri naplati računa. Izgleda kao da pokušavaju plivat u mutnom. Meni hoće naplatiti pretplatu za 1 dan u kojem uopće nije bila na snazi nova tarifa! Znači prebacio sam se iz zajedničke tarife u pojedinačnu 30.08., stvarna promjena naravno ide 01.09., i oni mi pošalju račun za 8. mjesec sa cijelom pretplatom za tu novu pojedinačnu tarifu, faktički samo za taj 31.08. kad još nije ni nastupila tarifa! I ne žele priznati pogrešku. Prije toga sam se preko Službe za korisnike cjenkao ko na pijaci, oni se tamo dogovaraju između sebe i govore mi sa ovog računa skini 15kn, sa ovog 20kn... naravno iznosi nemaju veze s vezom, valjda su ih jednostavno bubnuli iz glave. Mislim to je već prevršilo svaku mjeru. Prvo je prigovor upućen preko službe za korisnike, odgovor da je sve u redu, pa sam onda slao pisani prigovor, odgovor opet da sam dužan to platiti. Na kraju sam ih prijavio svim mogućim institutcijama, sad čekam kako će se odviti.

Zadnje uređivanje frANZi50 : 09.12.2012. at 22:33.
frANZi50 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2012., 12:54   #676
Molim za pomoć jer mi je prilično hitno!!!

Situacija je sljedeća: u stanu u kojem trenutno živim imala sam samo telefonsku liniju koja je bila registrirana na moju baku koja je i vlasnik stana. Pretplata na telefon je uzeta kod HT-a (2 godine koje su bile istekle al naravno oni i dalje naplaćuju kao da je ugovor važeći???) S obzirom da su mi računi samo za telefon kod HT-a bili oko 100kn koristila ili ne koristila telefon odlučila sam prijeći na Optimu i uzet njihov O2 paket (Internet i TV). Za potpisat ugovor s Optimom sam otišla u Savsku gdje sam djelatnici objasnila što trebam i želim a ona mi je sugerirala da nakon potpisivanja ugovora prebacim telefonsku liniju na moje ime kako bi meni osobno mogli dolaziti računi a za sve ostalo će se pobrinut Optima koja će u dogovoru s HT-om prebaciti sve usluge na sebe u roku mjesec dana. Na izričito pitanje dali trebam šta raskidat s HT-om mi je bilo rečeno NE, samo da prebacim liniju na sebe, dobit ću traženi paket a telefon će biti u suspenziji dok ga po želji ne odlučim aktivirati. Ne znavši da sam dovedena u zabludu nakon potpisivanja ugovora uzela sam baku pod ruku i otišla u HT promijenit vlasništvo nad linijom. Da mi je bilo rečeno da prekinem ugovor s HT-om tako bi i učinila tad kad sam mjenjala vlasništvo, tj. uopće nebi mjenjala vlasništvo nego bi raskinula ugovor. Sada nakon 10 mjeseci korištenja Optime dolazi mi prijedlog za ovrhu radi neplaćenih telefonskih računa od strane HT-a za tih istih 10 mjeseci...moram napomenut da ni jedan račun niti opomena od HT-a mi nije stigla u međuvremenu sve do prijedloga za ovrhu. U HT-u kažu da sam to dužna platiti, u Optimi negiraju da me je njihova zaposlenica izigrala i ne žele nikakav dogovor. Što mi je činiti?

Zahvaljujem na svakom konstruktivnom odgovoru
M.R. is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2012., 13:26   #677
ja bi na tvom mjestu napravio sljedeće, uložio prigovor te priložio dokaz tj da si podnesla zahtjev optimi za prijelaz, a optima bi ti trebala pomoći na način da ti na neki način kopiraju dostavnicu kada su prosljedili tcom "papire za prijenos", inace iz t-coma su ti dobro rekli da ne treba otkazivat ugovor, jedino ako si imala internet, onda ti prebace u t-comu na internet bez pretplate, tako je bar kod mene bilo. Možda nači još neki članak da se pozoveš iz općih uvjeta poslovanja ht....
__________________
Ako nemože drugačije onda čemo pošteno.
Opaki is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2012., 15:51   #678
Quote:
Opaki kaže: Pogledaj post
ja bi na tvom mjestu napravio sljedeće, uložio prigovor te priložio dokaz tj da si podnesla zahtjev optimi za prijelaz, a optima bi ti trebala pomoći na način da ti na neki način kopiraju dostavnicu kada su prosljedili tcom "papire za prijenos", inace iz t-coma su ti dobro rekli da ne treba otkazivat ugovor, jedino ako si imala internet, onda ti prebace u t-comu na internet bez pretplate, tako je bar kod mene bilo. Možda nači još neki članak da se pozoveš iz općih uvjeta poslovanja ht....
Da ali Optima tvrdi da ja ako nisam uzela telefon kod njih on je i dalje na HT-u što je suprotno od onog što su mi rekli (da prenose kompletnu liniju) i ne uvažavaju moj prigovor dok s druge strane HT naplaćuje ugovor koji je istekao što mi isto nije jasno po kojoj oni osnovi imaju dalje naplaćivat nešto što je isteklo, valjda su mi trebali ponudit novi ugovor ili me isključit a ne da ja moram u poslovnicu raskidat ugovor koji je istekao...uglavnom dobila sam savjet da se ne bodem s rogatima jer ovo je sve pravno gledano ok s njihove strane a ja nemam nikakve dokaze da me Optima zajebala...ja se jednostavno nemogu pomirit s ovom solucijom a opet me strah da me još ne oderu za sudske troškove ako odem na sud i izgubim...što je vjerojatno
M.R. is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2012., 22:46   #679
pa dobro šta si ti uzela na optimi? nekužim više ništa...
__________________
Ako nemože drugačije onda čemo pošteno.
Opaki is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2012., 23:13   #680
Quote:
M.R. kaže: Pogledaj post
Da ali Optima tvrdi da ja ako nisam uzela telefon kod njih on je i dalje na HT-u što je suprotno od onog što su mi rekli (da prenose kompletnu liniju) i ne uvažavaju moj prigovor dok s druge strane HT naplaćuje ugovor koji je istekao što mi isto nije jasno po kojoj oni osnovi imaju dalje naplaćivat nešto što je isteklo, valjda su mi trebali ponudit novi ugovor ili me isključit a ne da ja moram u poslovnicu raskidat ugovor koji je istekao...uglavnom dobila sam savjet da se ne bodem s rogatima jer ovo je sve pravno gledano ok s njihove strane a ja nemam nikakve dokaze da me Optima zajebala...ja se jednostavno nemogu pomirit s ovom solucijom a opet me strah da me još ne oderu za sudske troškove ako odem na sud i izgubim...što je vjerojatno

ugovor nije istekao, isteklo je samo obvezno trajanje ugovora.
ako si u ht-u imala liniju i prebacila je na optimu stvar je čista - odnosno ako si u HT imala tel priključak i onda si u optime uzela O2 paket (telefon+internet) tebi je prenosom broja na optimu prestao ugovor s ht-om.
dakle, kako ti kažeš - to jest prijenos kompletne linije

al ako si imala internet na HTu to je drugi par cipela, to si trebala otkazat u htu
croma is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:12.