Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Politička scena

Politička scena Stranke i osobe na političkoj sceni RH

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.05.2012., 21:56   #1
Drago Prgomet - HDZ

Evo tema i o novom zamjeniku predsjednika HDZ-a.

Nisam znao puno o njemu do danas, ali ako je on novo lice te stranke i ne pocnu ispadati kosturi iz ormara, prema danasnjem gostovanju u Nu2 nije to tako lose.

Sto znamo o njemu? Kako ce se uklopiti u Karamarkovu ekipu, ili sto je vaznije, na koji nacin ce doprinijeti boljoj Hrvatskoj?

U ponoc vam je repriza Nu2 na prvom.

Covjek ima web pa evo vise detalja tamo http://dragoprgomet.com/
Primitive is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2012., 22:05   #2
Da je Prgomet želio dobro Hrvatskoj ne bi nikada otišao u HDZ, a sam HDZ ne zaslužuje da usrsne pa makar i sam Isus ušao u nju.
Alfa157 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2012., 22:05   #3
Simpatičan čovjek, ovaj Prgomet. Ugodno iznenađenje. Razuman, umjeren i pristojan gospodin sa stavom. Nasmijao me sa svojim anekdotama sa bojišnice. Pravo osvježenje za hrvatsku političku scenu. Bojim se, da će ga okolina pokvariti. Šteta što je u HDZ-u.
DJTcro is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2012., 22:06   #4
Quote:
Alfa157 kaže: Pogledaj post
Da je Prgomet želio dobro Hrvatskoj ne bi nikada otišao u HDZ, a sam HDZ ne zaslužuje da usrsne pa makar i sam Isus ušao u nju.
Mnogi ce se sloziti s tobom, ali ajde da tema ne ode u tom smjeru

Cinjenica je da je u HDZ-u od 1996.
Primitive is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2012., 22:08   #5
Quote:
Alfa157 kaže: Pogledaj post
Da je Prgomet želio dobro Hrvatskoj ne bi nikada otišao u HDZ, a sam HDZ ne zaslužuje da usrsne pa makar i sam Isus ušao u nju.
Mora li odmah trollanje i pljuvačnica?

Drago je odličan, još da Tomislav vrati stranku na tuđmanovske staze (plus zabrana žikinog kola i kapa ljubavi) i da stavi prof. Kujundžića za predsjedničkog kandidata združenih konzervativnih, demokršćanskih snaga. I ja zadovoljan.
__________________
Moto jednog foruma: Mi jesmo za demokratiju, a ne da svatko priča šta oće. ;)
general Martok is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2012., 22:09   #6
Quote:
DJTcro kaže: Pogledaj post
Simpatičan čovjek, ovaj Prgomet. Ugodno iznenađenje. Razuman, umjeren i pristojan gospodin sa stavom. Pravo osvježenje za hrvatsku političku scenu. Bojim se, da će ga okolina pokvariti. Šteta što je u HDZ-u.
Potpis. Samo ne znam koliko će imat manevarskog prostora kraj Karamarka i njegovih ljudi.
__________________
ne idem u školu al često nosim ruksak
The Godfather is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2012., 22:30   #7
kako će se uklopit?

mislim dobro. naravno, treba osigurat neophodne uvjete. najvažnije je znat da "Fikus voli laganu polusjenu tako da ne bude izložen direktnome suncu a opet da ne bude u sjeni."
antifan is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2012., 22:35   #8
Kako će se uklopit?
Jednostavno,dobit će ured,jedna će tajnica pazit šta i koga prima,malo će
dati koju izjavicu da je Tomica sjajan i to je to. Ukras i dekor......

Sjetiti se kako je bila Maja Freunlich zamjenica Sanaderu...ovako joj je bilo......

Pa budemo videli......
realist is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2012., 00:59   #9
Quote:
realist kaže: Pogledaj post
Kako će se uklopit?
Jednostavno,dobit će ured,jedna će tajnica pazit šta i koga prima,malo će
dati koju izjavicu da je Tomica sjajan i to je to. Ukras i dekor......

Sjetiti se kako je bila Maja Freunlich zamjenica Sanaderu...ovako joj je bilo......

Pa budemo videli......
Današnjim nastupom ne odaje čovjeka koji će išta govoriti u nečije ime, tako da sumnjam da će svoju individuu koristiti za laštenje Karamarkove slike.
Osim toga njegova funkcija nije profesionalna, tako da se neće baviti sa strankama.

Njegov je stav, kao što je i rekao, da predsjedniku ne treba zamjenik ako će jednako razmišljati i da se stranačke odluke i donose uvažavanjem stavova sviju i kao takve su za njega obvezujuće.
šib.trava is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2012., 01:07   #10
Quote:
Primitive kaže: Pogledaj post
U ponoc vam je repriza Nu2 na prvom.
tko još gleda TV HTV emisije na zahtjev
ja samo slušam....ha , ha

završio medicinski fakultet u Banja Luci
plejer_as is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2012., 01:19   #11
Quote:
plejer_as kaže: Pogledaj post

završio medicinski fakultet u Banja Luci
Da pa? Bolji pošteno u Banjoj Luci, nego plagiranjem u Zadru, Osijeku ili Splitu kao što je slučaj sa Franjom Tuđmanom, Antom Đapićem i ostalim "kapacitetima"...
Alfa157 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2012., 01:27   #12
Quote:
plejer_as kaže: Pogledaj post
završio medicinski fakultet u Banja Luci
? Zar se anatomija tijela razlikuje u Bosni i u Hrvatskoj?!
balkanski pastuh is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2012., 01:30   #13
poslušaj emisiju , lik je izgubio doktorske papire a cijeli rat je bio bolničar u 108. brigadi.... pa je onda polagao u Zagrebu ponovo diplomski.... meni se čini da ima PTSP , naslušao sam se takvih likova , pa zato
plejer_as is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2012., 01:38   #14
Pogledao reprizu i moram reć da sam zapanjen. Mislim da je Stankoviću pri kraj čak ponestalo pitanja pa ga je počeo ispitivati gluposti o simptomima bolesti štitnjače. Čovjek je na sve odgovorio i odgovorio je dobro na što nisam navikao od naših političara, još jednom da ponovim, zapanjen sam tako dobrom retorikom.

Ne razumijem komentatore koji ga pljuju iz razloga jer je dio HDZ-a. Treba razumijet da se probit pri sam vrh bilo koje stranke nije lak posao, pogotovo ako si pošten. Eto izgleda da je potrebno 16 godina. Sumnjam da će promijeniti neko moje globalno mišljenje o stranci ili utjecat na izbor, ali je dobro znat da ima ljudi. Eto koliko sam uspio primjetit na komentarima koji su išli tijekom emisije čak je i nekim SDP-ovcima bila milina za gledat.
Cobs is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2012., 01:40   #15
Ovo diskreditiranje Prgometa po pitanju diplome i Banja Luke je retardirano do bola ... Ili kraće rečeno čisti šovinizam.
__________________
Fact of the month: Hrvati u BiH izvoze vise od cijele Crne gore, proizvode vise struje, i dvostruko su brojniji od etnickih Crnogoraca u CG.
PCM is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2012., 01:44   #16
ma kao čovjek je super ali , vidi , tu neke osnovne stvari ne idu u prilog stranci . Stavit čovjeka na tako visoku poziciju a koji sam priznaje da mu je kuća obnovljena ali se ne bi on vratio u BiH , što je hrvatski nacionalni interes . Za usporedbu , vukovarci su se vratili a ovaj je za to vrijeme gradio političku karijeru u Hrvatskoj dobio posao u Zagrebu a sad bi valjda trebao i da bude budući ministar .....neke osnovne stvari mi tu nisu jasne , dakle , kao čovjek je super , ali političar.....
plejer_as is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2012., 01:50   #17
Quote:
PCM kaže: Pogledaj post
Ovo diskreditiranje Prgometa po pitanju diplome i Banja Luke je retardirano do bola ... Ili kraće rečeno čisti šovinizam.
na tako visoku poziciju u stranci stavit čovjeka sa diplomom iz Banja Luke , pa ja sam retardiran - priznajem . Koja je poruka svim posavljacima koji su u Hrvatskoj , osim što su ciljana izborna populacija , jel da se ne treba vraćati u Posavinu ?
plejer_as is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2012., 01:53   #18
Quote:
plejer_as kaže: Pogledaj post
ma kao čovjek je super ali , vidi , tu neke osnovne stvari ne idu u prilog stranci . Stavit čovjeka na tako visoku poziciju a koji sam priznaje da mu je kuća obnovljena ali se ne bi on vratio u BiH , što je hrvatski nacionalni interes . Za usporedbu , vukovarci su se vratili a ovaj je za to vrijeme gradio političku karijeru u Hrvatskoj dobio posao u Zagrebu a sad bi valjda trebao i da bude budući ministar .....neke osnovne stvari mi tu nisu jasne , dakle , kao čovjek je super , ali političar.....
Ti si konkretno TKO da određuješ gdje bi netko trebao živjeti i raditi ?! WTF ?!

Vukovarci su se vratili u Vukovar - Republika Hrvatska i ostaju i žive tamo oni koji imaju posla i perspektive, ostali su se rasuli po svuda. Posavci se nemaju šta vraćat u nekakvu porušenu i besperspektivnu vukojebinu u Republici Srpskoj. Ili bi trebali živjeti od glođanja trave i čistog hrvatstva, po mogućnosti i da im ti dopremiš šleper "hrvatskih nacionalnih interesa" pa da im bude lakše ...

Čuj hrvatski nacionalni interes vratit vrhunskog stručnjaka u medicini u nekakvu srušenu selendru kraj Dervente koja je btw naseljena četnicima protjeranima iz Hrvatske ...

Hrvatski nacionalni interesi iz tvog ugla gledanja bi se prije mogli nazvati hrvatskom interesnom provalijom.
__________________
Fact of the month: Hrvati u BiH izvoze vise od cijele Crne gore, proizvode vise struje, i dvostruko su brojniji od etnickih Crnogoraca u CG.
PCM is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2012., 01:56   #19
znači , pristaješ na etničko čišćenje ili šta ?
plejer_as is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2012., 02:01   #20
Quote:
plejer_as kaže: Pogledaj post
na tako visoku poziciju u stranci stavit čovjeka sa diplomom iz Banja Luke , pa ja sam retardiran - priznajem . Koja je poruka svim posavljacima koji su u Hrvatskoj , osim što su ciljana izborna populacija , jel da se ne treba vraćati u Posavinu ?
Za početak piši prosvjedno pismo ATP touru što su na tako visokom mjestu dugo držali jednog Ivana Ljubičića (Banjalučanin) - dugo vremena u Top 10.
Takodjer im napomeni da ni slučajno u prvih 10 ne smiju pustiti Marina Čilića isto Hrvata iz isto jedne "vukojebine" - Međugorja, tko to tamo još igra tenis...

Odboru Nobelove nagrade možeš napisati da ih može biti sram što su nagrade dodjelili sljedećim Hrvatima (Ružička - Vukovar fuj to, Andrić - Travnik vukoyebina, Prelog - Sarajevo isto vukoyebina ko Banja Luka šta moš tamo naučit...)

Ajd bar mi je drago da si shvatio da si retardiran, jer razmišljanje "diploma iz Banja Luke - smeće pod muss" je uistinu retardirano.

Posavci koji su se mislili vratit vratili su se. Ta priča je zaključena.
__________________
Fact of the month: Hrvati u BiH izvoze vise od cijele Crne gore, proizvode vise struje, i dvostruko su brojniji od etnickih Crnogoraca u CG.
PCM is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:21.