Natrag   Forum.hr > Sport > Tenis

Tenis Uh, ah, uf, joj!

Pogledaj rezultate ankete: Pobjednik Wimbledona 2012 biti će...
Rafael Nadal 44 17.89%
Roger Federer 82 33.33%
Novak Đoković 55 22.36%
Milos Raonic 6 2.44%
Andy Murray 7 2.85%
Jo W. Tsonga 3 1.22%
Tomas Berdych 0 0%
M. Del Potro 3 1.22%
Marin Čilić 17 6.91%
Dr.Ivo Karlović 24 9.76%
David Ferrer 0 0%
John Isner 0 0%
Tommy Haas 5 2.03%
Glasovatelji: 246. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.06.2012., 11:33   #61
čile će bit sretan ako do 4. kola dođe, čini mi se
Gray is offline  
Old 22.06.2012., 11:47   #62
loše je to Striko izmikso, al ponovo Fed-Đok, pa ja ne vjerujem
Sahta is offline  
Old 22.06.2012., 11:55   #63
martićka u prvom kolu protiv lisicki, ali neće daleko jer je brzo čeka šarapova
Uncle Jonny is offline  
Old 22.06.2012., 12:18   #64
Nije loše. Ne bojim se Murraya, nego Andersona i Miloša, takvi nam ne odgovaraju.
ManijakIzraziti is offline  
Old 22.06.2012., 13:32   #65
cilic bi trebao doci do 3 kola a tamo sa raonicem sta Bog da (iako i sa kubotom moglo biti gusto)
karlovic mora proci selu a onda poslastica
dodig isto

mikica mora proci panovu a onda nije bez sansi protiv bartoli
petra ako prode lisicki moze do 1/8 finala
__________________
Ne slusaj cajke, jer time pljuješ na milijune grobova odvažnih
i viteških Hrvata, koji dadoše svoje živote, da bi Hrvatska živjela. Ja u svome srcu nosim duboko poštivanje na njih.
tin_vk is offline  
Old 22.06.2012., 14:27   #66
I oni opet namještaju Isner-Mahut.

Prvu godinu 'upalilo', pa ajmo sad uvijek, kao kad Big Brother navodi potencijalno promiskuitetne parove da gledanost bude veća. Ako Nole-Fed i jest namješteno, razumijem nekako, logično je, ali ovo s maratoncima je baš jeftino.

Nisam prostudirao ždrijeb, ali mi para ujednačeno.
Nole na Berdycha, prije toga šetnja. Iako, Ferrero i Štepanek su dobri igrači, i mečevi će biti zanimljivi, druga stvar što ishod neće biti upitan. Federeru lako, ali isto kao s Noletom, bit će dobri mečevi protiv Llodre, Mullera, druga stvar što pobjednik nije upitan. U osmini Simon koji u kontekstu trave nije prijetnja, i u četvrfinalu zaista neopasni igrači poput Tipse/Nalbandiana/Isnera, potonji do tamo i neće jer ima akutan problem s nižim odskokom.

Rafa već ima zanimljiv ždrijeb, prvo kolo pokojni Bellucci, no zatim Dodig koji će preorat teren uzduž i poprijeko, i onda Haas/Kohli, i to bi moglo biti zanimljivo. Unatoč tome, što ga ne bi trebali ugroziti na best of five. Osmina Lopez koji u kontekstu trave jest opasan, pa Tsonga, jedini koji ga actually može dobiti od ovih udarača. Pitanje je može li Francuz doći do tamo jer ga čekaju Hewitt, Waw, Tomić, i u tom dijelu ždrijeba treba tražit zanimljive mečeve.
Muzza je, čini mi se, najteže prošao. Još jedan umrli u Davydenku, ali zatim Ivo, pa Dimitrov/Anderson, pa Raonić/Čile, pa Del Potro, kojemu se, pak, fino otvorilo. Haase, Soeda, Nishikori, Ferrer. Tu je negdje, u Picsovom dijelu ždrijeba, i Roddick, i to će biti zanimljivo.

Ivo ima realne šanse za ugroziti Murraya, Čile bi trebao lako do Raonića, no, tko kaže da od Kubota ne može izgubit, to je sve s Marinom realnost.

Što se tiče dobrih 1st round mečeva obratiti pozornost na Haas-Kohlschreiber, Harrison-Lu, Muller-Benneteau, Nalbandian-Tipsarević, Tsonga-Hewitt.

I evo, na koncu, prostudirao sam draw u hodu, u svakom slučaju, stvar puno bolja nego na Roland Garrosu, ono je bilo bljutavo.
__________________
how to explain...

Zadnje uređivanje decent young player : 22.06.2012. at 14:41.
decent young player is offline  
Old 22.06.2012., 15:10   #67
sva sreca da nalbandian na kraju nije bio nositelj(da je osvojio onaj smijesni turnir, usao bi medu 32 nositelja po onom njihovom bodovanju), ovako je dobio prolaznog tipsu i ima otvoren put do 1/8, 1/4, samo je pitanje koliko ce imat motiva za igrace poput sweatinga, youznhog pa i isnera, a posto citam da je veoma raspolozen te da se dobro osjeca, mogao bi nas cekat jso jedan klasik izmedu njega i federera. u njihovim mecevima sam jedino istinski uzivao(iako ne volim federera).

del potro dobio ferrera od prvih 8 nositelja, mislim da bolje nije mogao proc. ocekujem minimalno 1/4finale, a tamo bi navjerojatnije mogao bit raonic. marej bi vrlo lako mogao ispast vec u drugom kolu od naseg doktora sto se toplo nadam.
nadal i federer imaju setnju do 1/4finala, a ustvari nije da je nole ista losije prosao

VAMOS!!

EDIT: sad vidim dypov post, slazem se vise manje sa svime i tek citajuci njegov post sam uocio da je haas skroz dole kod nadala, zanimljivo bi to moglo bit. nadam se pobjedi haasa.
Mario0o0 is offline  
Old 22.06.2012., 15:11   #68
Nezgodan protivnik Đokoviću u prvom kolu, pre svega što su se sastajali svega dva puta a i to ne treba računati (2005,2007).
aspirin.500 is offline  
Old 22.06.2012., 15:16   #69
Malo cu probat upotrijebit neko tenisko predznanje i okusat se u prognoziranju.

Djokovic lako do Berdycha od kojeg gubi u cetvrtfinalu. Na 80% je kvalitete od prosle godine i ne vidim kak moze uzet Wimbledon.
Nadal ce lako u finale jer u glupom Skotu nema ravnopravnog protivnika, kao ni u starom majstoru Haasu koji ipak nije spreman ga dobit na GS-u. Jedino 100% spremni Tsonga tu nesto moze, al pitanje je kolko je spreman.
Federer bi mogao dosta lako u polufinale s Berdychom i odigrat s njim dobrih 5 setova.

Dajem prednost Nadalu pred svima ostalima.
Dijete Kreten is offline  
Old 22.06.2012., 15:21   #70
Nije nemoguće da Đoković izgubi na travi od Berdycha + taj meč će imati i pritisak jer pukne li tu gubi prvo mesto u slučaju Nadalove/Federerove pobede na turniru.
aspirin.500 is offline  
Old 22.06.2012., 15:25   #71
Quote:
decent young player kaže: Pogledaj post

Što se tiče dobrih 1st round mečeva obratiti pozornost na
Haas-Kohlschreiber - jedva čekam
Harrison-Lu - Lu u 4 laganini
Muller-Benneteau - malo za nas koji volimo vic u igri, a ne samo gruvanje s osnovne
Nalbandian-Tipsarević - neizvjesno do kraja
Tsonga-Hewitt - Hewitt će skupljat gemove
eto
Sahta is offline  
Old 22.06.2012., 15:50   #72
Šta ste uživljeni u Raonića, Čilić može to dobit bez problema ako bude na razini polufinala Queensa.
Luyindula is offline  
Old 22.06.2012., 16:50   #73
Quote:
Luyindula kaže: Pogledaj post
Šta ste uživljeni u Raonića, Čilić može to dobit bez problema ako bude na razini polufinala Queensa.
slažem se. ljudi se pale na crnogorce očito
Sahta is offline  
Old 22.06.2012., 17:14   #74
Jako, jako zanimljiv ždrijeb.

Čilić relativno lagana prva dva kola, a Raonić jest težak, ali ne i nepobjediv protivnik. Od velike četvorke, Murray je prošao najgore, a Del Potro nije mogao bolje - kao 9. nositelj, dobio je najbolju moguću soluciju za jednoga od top-8, Ferrera, koji, iako bi do 4. kola trebao imati šetnju, protiv njega više neće biti favorit.

Vjerujem da će velika trojka sigurno do polufinala, a za četvrtog tipujem na Del Potra, iako i Raonić može imati odličnu seriju, ali mi je nekako u best-of-five nerealno da on prođe dalje od 4. kola, eventualno četvrtfinala. Naravno, nadam se da će ga Čilić spriječiti i prije, ali, kao što je već rečeno, s Čilom se nikad ne zna.

Karlović bi, ako prođe Selu, mogao zapapriti Murrayju koji dolazi bez pravih mečeva na travi i sa svojim poznatim servisom sigurno može svaki set dogurati barem do tie-breaka, a tada tko živ-tko mrtav.

Sudeći prema ždrijebu, imam osjećaj da nas već u prvom tjednu očekuje pregršt zanimljivih mečeva.

Osim gore navedenih, mene golica mogući dvoboj Querreyja i Raonića u drugom kolu, moglo bi biti bombardiranja i puno, puno odigranih gemova.
LeGriffio is offline  
Old 22.06.2012., 18:10   #75
mozemo mi zajebavat silica, ali lik zna igrat protiv najvecih servera.prije 2 dana je opet dobio isnera 64 64 na travi.jedino sa trubom ima negativan h2h.ako dođe do meca sa raonicem marin je favorit.
doktor na centru izbacuje ovcu.to je jasno
mmario is offline  
Old 22.06.2012., 18:17   #76
Quote:
LeGriffio kaže: Pogledaj post
Jako, jako zanimljiv ždrijeb.

Čilić relativno lagana prva dva kola, a Raonić jest težak, ali ne i nepobjediv protivnik. Od velike četvorke, Murray je prošao najgore, a Del Potro nije mogao bolje - kao 9. nositelj, dobio je najbolju moguću soluciju za jednoga od top-8, Ferrera, koji, iako bi do 4. kola trebao imati šetnju, protiv njega više neće biti favorit.
Pa nije ni mogao u toj fazi (osmina finala) u kojoj ti gledaš ždrijeb igrati sa svima iz top 8.

Kolko sam brzo pregledao ždrijeb, svi naši u utorak, osim Martićke. Lisicki je neš bila ozlijeđena, u zadnje vrijeme ispadala sve u prvim kolima, možda se da nešto iskemijat. Fed se skrumpao, sve mu ide u prilog, treba neš i iskoristit...
konfi1 is offline  
Old 22.06.2012., 18:18   #77
ne treba baš potcjenit kubota, mogao bi se munjara poskliznut jer poljak zna iznenadit..a sa raonićevim postotkom servisa i to na travi koja je u prvom tjednu još uvijek brza, ne treba računat..banderas bi mogao u 3 tb-a izbacit škota ako istog prije toga doviđenko ne izbaci

dodig teško, lučič isto teško dalje, protiv bartoli ima manje šansi neg krava kod mesara

martić bi, ak ponovi formu iz pariza mogla u drugi tjedan..lisicki je u lošoj formi i ak ne choka martićka bi mogla to glatko dobit..

bez obzira na sve, ipak finale đok-nad je najrealnije

p.s. brand lider a.k.a htv će "prenosit" rijetke mečeve u najlošijem formatu i kvalitetu slike, hvala Bogu na satelitu i najmanje 5 bbc kanala sa odličnom sd slikom u pravih 16:9
Blue Corsair is offline  
Old 22.06.2012., 18:25   #78
jel se mogu gledati oni bbc-jevi kanali preko onog proxy maskiranja? sjećam se da je bilo nešto prošle godine
Uncle Jonny is offline  
Old 22.06.2012., 18:35   #79
Quote:
Uncle Jonny kaže: Pogledaj post
jel se mogu gledati oni bbc-jevi kanali preko onog proxy maskiranja? sjećam se da je bilo nešto prošle godine
ma ni ne treba ti maskiranje. ima ona stranica na kojoj sam ja gledo sky NFL, ima skyeve, bbc, ES1 i ES2, al ga jebeš ne mogu se sjetit kak se zove više. ak se netko sjeti nek javi
Sahta is offline  
Old 22.06.2012., 19:08   #80
Quote:
Sahta kaže: Pogledaj post
ma ni ne treba ti maskiranje. ima ona stranica na kojoj sam ja gledo sky NFL, ima skyeve, bbc, ES1 i ES2, al ga jebeš ne mogu se sjetit kak se zove više. ak se netko sjeti nek javi
Ja sam Roland Garros gledao na balkansportu

http://www.balkansport.info/threads/...y-22-June-2012

Tamo ima i es1 i es2, kao i sky sport i ostali kanali

Što se tiče samog turnira očekujem da Đoković dominantno osvoji ovaj turnir i ako sam fan Nadala

Kada Nadal gubi od Švabe (Philipp Kohlschreiber) zna se koliko je sati, neka je on igrao u ponedjeljak finale i put je bio naporan, ali još sam u nevjerici kako je uspio izgubiti

Federer je druga priča, nema on više onako prepoznatljivu igru, a i ako napravi neki poduhvat tu je Nebeski da mu pokaže put na karti gdje je Švicarska

Jednostavno Federer protiv Nadala i Nebeskog toliko griješi da u nekim momentima nadmaši i našeg Međugorca Marina

Od ostalih možda nešto Del Potro i Tsonga naprave i ako je ovaj drugi ozlijeđen a, i pitanje je u kakvom je stanju Argentinac

Murray ili ovca će puknuti pod pritiskom, njemu jednostavno nije suđenjo da osvoji GS i ako je imao i finala iz kategorije GS

On bi ponajprije trebao poraditi na psihičkoj i kondicijskoj spremi, jer uvijek ima trenutaka kada neobjašnjivo padne u igri i bude u podređenom položaju u odnosu na protivnika

Ovo bi Novak ili Nebeski morao sigurno osvojiti, u ovom mu trenutku na žalost ne vidim prijetnju
Gill01 is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:12.