Natrag   Forum.hr > Sport > Tenis

Tenis Uh, ah, uf, joj!

Pogledaj rezultate ankete: Turnir osvaja
Novak Đoković 23 23.23%
Rafael Nadal 22 22.22%
Roger Federer 19 19.19%
Andy Murray 13 13.13%
David Ferrer 2 2.02%
Tomas Berdych 1 1.01%
Jo-Wilfried Tsonga 0 0%
Juan Martin Del Potro 0 0%
Richard Gasquet 0 0%
Stanislas Wawrinka 0 0%
Marin Čilić (GOAT) 10 10.10%
Tommy Haas :kiseli: 3 3.03%
Ernest Gulbis :kurcevitakava: 1 1.01%
Grigor Dimitrov 1 1.01%
KBKK? P, ABN! 2 2.02%
Ja sam _____tard 2 2.02%
Netko drugi... 0 0%
Ivan Dodig 0 0%
Glasovatelji: 99. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.06.2013., 09:41   #61
Quote:
babunovich kaže: Pogledaj post
bio je intervju s vilanderom još prošlogodišnji roland garos i veli "reko mi je federer onak privatno, znaš meni se više baš i neda"

znaći još ovaj vimbledon bez podcjenjivanja a onda kud koji i više ne računajmo na njeg
Normalno da mu se " više neda", tako i meni kad mi dođu dvo-metraši na basket odjednom više nemam volje za igrom.
Dancing Galaxy is offline  
Old 19.06.2013., 09:42   #62
Quote:
Dancing Galaxy kaže: Pogledaj post
Normalno da mu se " više neda", tako i meni kad mi dođu dvo-metraši na basket odjednom više nemam volje za igrom.
__________________
"With their qualities of cleanliness, discretion, affection, patience, dignity, and courage, how many of us, I ask you, would be capable of becoming cats?" "Čovjek je kriv za svako dobro dijelo koje ne napravi."
S'Sungassi is offline  
Old 19.06.2013., 11:36   #63
Quote:
Dancing Galaxy kaže: Pogledaj post
Normalno da mu se " više neda", tako i meni kad mi dođu dvo-metraši na basket odjednom više nemam volje za igrom.

ima nesto i u tome
Mario0o0 is offline  
Old 19.06.2013., 14:59   #64
Lijepo se podsjetit prije točno 10. godina sve je počelo......
Mislim i da je to zadnje S&V finale....

http://www.youtube.com/watch?v=pLufXR1xmls
__________________
"If I don't practice the way I should, then I won't play the way that I know I can."
ivan lendl is offline  
Old 19.06.2013., 16:14   #65
Quote:
ivan lendl kaže: Pogledaj post
Lijepo se podsjetit prije točno 10. godina sve je počelo......
Mislim i da je to zadnje S&V finale....

http://www.youtube.com/watch?v=pLufXR1xmls
Prva dva seta Federer 94% poena na prvi servis, 34 winnera i samo 3 neforsirane pogreske... Necemo to vise gledati.

Zdrijeb u petak, Nadal 5. nositelj, iskreno bih najvise volio da dodje Murrayu u cetvrtfinalu, zanima me kako bi to zavrsilo. Ferrer najvjerovatnije nece vidjeti polufinale pa ce se nekome iz njegovog dijela zdrijeba otvoriti prilika...

Nisam znao da je plakao i kad je prvi Wimbledon osvojio??? Pa koliko je on suza prolio kad place i kad izgubi i kad dobije? Imam dojam da place kad jos nesto radi
AndorDrakon is offline  
Old 19.06.2013., 16:57   #66
Zašto je Ferrer 4. nositelj, a Nadal 5. ?

Što znače ona 3 slobodna mjesta za pozivnice na internet stranicama turnira ?

Toliko je pitanja, a odgovora nigdje...
__________________
Gulbis, T. Haas, Youzhny, Llodra, Klizan, Benneteau, Dimitrov, Paire, Goffin, Dr. Ivo, Raonic Barthel, Penneta, Robson, Kvitova, Sharapova
asuekoto is offline  
Old 19.06.2013., 17:03   #67
Quote:
asuekoto kaže: Pogledaj post
Zašto je Ferrer 4. nositelj, a Nadal 5. ?
The men’s seedings are determined by a formula which takes into account grass court performances of the past two seasons, and Nadal has lost out to Ferrer because the latter did better than him at Wimbledon last year. The committee do allow themselves discretion over the women, but have left them to go off their rankings.

Quote:
asuekoto kaže: Pogledaj post
Što znače ona 3 slobodna mjesta za pozivnice na internet stranicama turnira ?
Znači da te tri pozivnice jednostavno nisu dodjeljene.
Luyindula is offline  
Old 19.06.2013., 17:05   #68
I tko će popuniti ta 3 mjesta, kvalifikanti ?
__________________
Gulbis, T. Haas, Youzhny, Llodra, Klizan, Benneteau, Dimitrov, Paire, Goffin, Dr. Ivo, Raonic Barthel, Penneta, Robson, Kvitova, Sharapova
asuekoto is offline  
Old 19.06.2013., 17:14   #69
Quote:
asuekoto kaže: Pogledaj post
I tko će popuniti ta 3 mjesta, kvalifikanti ?
Koliko ja znam ta mjesta su dodjeljena trojici koja su bila ispod crte za glavni ždrijeb.
Luyindula is offline  
Old 19.06.2013., 17:30   #70
Quote:
Luyindula kaže: Pogledaj post
Koliko ja znam ta mjesta su dodjeljena trojici koja su bila ispod crte za glavni ždrijeb.
Aha, fala

Još mi kažeš ko uzima titulu pa ne moram ni gledat
__________________
Gulbis, T. Haas, Youzhny, Llodra, Klizan, Benneteau, Dimitrov, Paire, Goffin, Dr. Ivo, Raonic Barthel, Penneta, Robson, Kvitova, Sharapova
asuekoto is offline  
Old 19.06.2013., 18:10   #71
Čilić
Luyindula is offline  
Old 19.06.2013., 21:14   #72
Quote:
Alfa157 kaže: Pogledaj post
kakva su to govna ti englezi sa ždrijebom. ona ovca murray sve servirano do finala ima. kakva bolesna nacija.
jel si ti vidio ždrijeb prije nego li je uopće izvućen

slika ili ne vjerujemo
Alicia_K is offline  
Old 19.06.2013., 21:18   #73
Quote:
Alicia_K kaže: Pogledaj post
jel si ti vidio ždrijeb prije nego li je uopće izvućen

slika ili ne vjerujemo
ovca je u ferrerovom dijelu zdrijeba.
TripleDouble is offline  
Old 20.06.2013., 12:35   #74
Quote:
GORAN IVANIŠEVIĆ u razgovoru za Sky Sports najavio je treći Grand Slam sezone, Wimbledon. Prestižni turnir počinje 24. lipnja, a traje sve do 7. srpnja.

"Moj favorit je Novak Đoković, mislim da će on osvojiti Wimbledon. Drugi favorit mi je Andy Murray. Đoković će sigurno biti silno motiviran da osvoji Wimbledon. Želi se osvetiti Nadalu zbog poraza u Roland Garrosu. S druge strane, Murray želi prekinuti britanski post", rekao je legendarni hrvatski tenisač.

"Velika Britanija će od njega očekivati da osvoji turnir. Neće mu biti lako, ali on sada zna kako je to kada si u finalu Wimbledona, zna kako je to kada osvojiš Grand Slam turnir. Mora samo biti na najvišoj razini i daleko će dogurati", poručio je Ivanišević, koji će na ovogodišnjem Wimbledonu sudjelovati kao savjetnik/trener Marinu Čiliću.
http://www.index.hr/sport/clanak/iva...on/684377.aspx

po meni fedex osvaja, no vidjet ćemo
manchild is offline  
Old 20.06.2013., 12:54   #75
Sad sam tek skužio kako je All England Club debilna organizacija. Znači ostavili su 3 WCa neiskorištena, a nisu ih dali bivšem četvrtfinalistu koji se upravo oporavio od gadne bolesti, još i miljenik publike oduvijek bio, te curi koja se oporavila od jebenog TUMORA i želi igrat. Sramota epskih proporcija
Sahta is offline  
Old 20.06.2013., 12:56   #76
Quote:
Sahta kaže: Pogledaj post
Sad sam tek skužio kako je All England Club debilna organizacija. Znači ostavili su 3 WCa neiskorištena, a nisu ih dali bivšem četvrtfinalistu koji se upravo oporavio od gadne bolesti, još i miljenik publike oduvijek bio, te curi koja se oporavila od jebenog TUMORA i želi igrat. Sramota epskih proporcija
jep, slažem se... bitno da su podijelili svim britancima u top 1000 i još je ostalo WC i oni ne daju, pogotovo ruskinji

plus jučer su oglobili one koju na treningu nisu bili cijeli u bijelom(dakle nije dosta bijella majca ili hlače, mora biti oboje), jer je pravilo kluba da moraju biti stalno u bijelom

englezi
Alicia_K is offline  
Old 20.06.2013., 12:58   #77
Quote:
Alicia_K kaže: Pogledaj post
jep, slažem se... bitno da su podijelili svim britancima u top 1000 i još je ostalo WC i oni ne daju, pogotovo ruskinji

plus jučer su oglobili one koju na treningu nisu bili cijeli u bijelom(dakle nije dosta bijella majca ili hlače, mora biti oboje), jer je pravilo kluba da moraju biti stalno u bijelom

englezi
TRENINGU?!
manchild is offline  
Old 20.06.2013., 13:04   #78
Quote:
manchild kaže: Pogledaj post
TRENINGU?!
da, kao pravilo all england cluba kaže da se mora ko igra biti u bijelom svih 52 tjedana... to važi na kompleks, znači sve terene.. ima još tipa gro terena ispred kompksa i van njega, tamo mislim da smiju bit obućeni svaka.. al kad uđu u kompleks, ne samo tenisači nego svi koju su članovi cluba i tamo igraju moraju biti u bijelom
Alicia_K is offline  
Old 20.06.2013., 13:06   #79
Quote:
Alicia_K kaže: Pogledaj post
da, kao pravilo all england cluba kaže da se mora ko igra biti u bijelom svih 52 tjedana... to važi na kompleks, znači sve terene.. ima još tipa gro terena ispred kompksa i van njega, tamo mislim da smiju bit obućeni svaka.. al kad uđu u kompleks, ne samo tenisači nego svi koju su članovi cluba i tamo igraju moraju biti u bijelom
ti mater
manchild is offline  
Old 20.06.2013., 13:25   #80
Pa ovo je čist ok. To pravilo je oduvijek poznato, ne znam zašto se igrači majmuniraju
Sahta is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:46.