Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija

Televizija Sve što trebam jest komad kruha i TV
Podforumi: Serije, Sapunice, Turske serije, Reality TV, Eurosong, Igre & ostalo (Eurosong)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.11.2017., 21:41   #701
Dakle, meni je omiljena stvar nedjeljom ujutro skuhat kavu, napravit doručak i gledat tnt, barem onaj prvi sat. Onak, toliko da ću pokušat kavu odgodit baš me uzrujala svaki puta zadnjih mjesec dana što ih nema. Prvo ni riječi objašnjenja, a onda nešto kao "uskoro". Face stranica je nikakva, ima bijedan broj lajkova, a natasa se zapravo za*ebava sa tim, a meni je to užasno neprofesionalno. Iako ne gledam Veto, npr., ali cijelo ljeto do danas, ide reklama za Veto, a nije bio niti jedan jedini utorak, do jučer. Ne znam jel ih nije briga ili to nitko nije primijetio cijela tri mjeseca.
Ipak volim N1 LOL.
__________________
Well, THIS is all you have.
Marina2501 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2017., 23:01   #702
Quote:
zrixy kaže: Pogledaj post
Moje je mišljenje baš suprotno. Meni je jako zanimljivo gledati kaj se događa u regiji. Govorimo istim jezikom (ma koliko se neki tome protivili), sličnog smo mentaliteta pa shodno tome su nam i slična dnevno politička događanja i problemi. U svakom slučaju zanimljivo. Barem meni. Ja sam za razliku od tebe od prvog dana vjerovala u N1 kao projekt i nisam se razočarala. Svakim su danom sve bolji.

Poslano sa mog SM-G930F koristeći Tapatalk
Slažem se od riječi do riječi.
Daky585 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2017., 15:49   #703
Ni danas nema TNTa.
DJTcro is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2017., 15:59   #704
Nope!

Poslano sa mog SM-G930F koristeći Tapatalk
__________________
"Expirience is what you get when u don't get what you want!" (Randy Pausch)
zrixy is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2017., 10:51   #705
Dajte uskladite više glasnoću u studiju sa glasnoćom najavnih špica i reklama. Poglasnim da čujem kaj pričaju a onda kad krenu najavne špice i reklame glava me zaboli.

Poslano sa mog SM-T800 koristeći Tapatalk
__________________
"Expirience is what you get when u don't get what you want!" (Randy Pausch)
zrixy is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2017., 10:55   #706
Quote:
zrixy kaže: Pogledaj post
Dajte uskladite više glasnoću u studiju sa glasnoćom najavnih špica i reklama. Poglasnim da čujem kaj pričaju a onda kad krenu najavne špice i reklame glava me zaboli.

Poslano sa mog SM-T800 koristeći Tapatalk
to je već stara fora, da su reklame glasnije od samih emisija
__________________
Confluence of sounds
manchild is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2017., 12:25   #707
Quote:
zrixy kaže: Pogledaj post
Dajte uskladite više glasnoću u studiju sa glasnoćom najavnih špica i reklama. Poglasnim da čujem kaj pričaju a onda kad krenu najavne špice i reklame glava me zaboli.

Poslano sa mog SM-T800 koristeći Tapatalk
Uf, kako to mene zivcira
Ne mogu vjerovati da oni sami nisu shvatili da je to problem.
mezzzzzo is online now  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2017., 15:09   #708
+1
Ja sam mislila već da sam ja luda.
__________________
Well, THIS is all you have.
Marina2501 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2017., 15:37   #709
Pa to traje od prvog dana. Ajde u početku dok je sve krenulo pa dok se usklade, bla, bla, bla.....ali sada nakon nekoliko godina, čovjek bi očekivao da su to skužili i da to poprave.

Poslano sa mog SM-G930F koristeći Tapatalk
__________________
"Expirience is what you get when u don't get what you want!" (Randy Pausch)
zrixy is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2017., 15:41   #710
Mislim da čak u zakonu piše kolika može biti razlika u jačini tona. Trebali bi to prilagoditi, nisu lokalna televizija. Ista stvar je i na N1 BiH i N1 Srbija.
Daky585 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2017., 10:03   #711
Oooo Nataša se vratila
__________________
All the king's horses, all the king's men couldn't put me together again 'cause all of my enemies started out friends, help me hold onto you
I've been the archer, I've been the prey, who could ever leave me, darling? But who could stay?
PamSwynford is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2017., 10:54   #712
Je, konačno....baš mi je falio TNT....

Poslano sa mog SM-T800 koristeći Tapatalk
__________________
"Expirience is what you get when u don't get what you want!" (Randy Pausch)
zrixy is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2017., 08:43   #713
Maloprije u Novom Danu Ladišić predstavio gošću u studiju kao "komunikacijsku stručnjakicu"...


Poslano sa mog SM-G930F koristeći Tapatalk
__________________
"Expirience is what you get when u don't get what you want!" (Randy Pausch)
zrixy is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2017., 11:36   #714
Ovaj N1 nije pogodio ovu vremensku prognozu u kutu ekrana ima već par tjedana. Vjerujem da to prikazuje Zagreb, no bome im ne ide točno kako god oni mjerili to. Pa eto, ako nas netko čita s N1, neka poprave to
mezzzzzo is online now  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2017., 14:01   #715
ak misiš na ono dole desno, iznad logotipa, uz sat, to i nije prognoza temperature, već trenutna aktualna temperatura centra otkud se emitira, dakle zg za hrvatsku, sa-bih i bg-sr.
DeeJay Dee is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2017., 17:39   #716
Danas ujutro su prognozu davali za "utorak". Iako je srijeda u lijevom gornjem ćošku je pisalo "utorak" a prognoza za noć je pisalo "utorak/srijeda". Netko ne zna koji je dan.

Poslano sa mog SM-G930F koristeći Tapatalk
__________________
"Expirience is what you get when u don't get what you want!" (Randy Pausch)
zrixy is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2017., 18:14   #717
a tooo, hahahahha, ok, to ne upratih..
DeeJay Dee is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2017., 13:31   #718
Quote:
DeeJay Dee kaže: Pogledaj post
ak misiš na ono dole desno, iznad logotipa, uz sat, to i nije prognoza temperature, već trenutna aktualna temperatura centra otkud se emitira, dakle zg za hrvatsku, sa-bih i bg-sr.
Je, na to mislim. Ne odgovara mi ni kao prognoza ni kao aktualna temperatura. Mislio sam odmah da je aktualna, no eto stoji i danas od negdje 11 ujutro temperatura od 4 stupnja, a nije toliko. Valjda neka greska, tko ce ga znati, ili je u centru hladnije
Slobodno preneses kolegama da propave


* klik na sliku za veće!
mezzzzzo is online now  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2017., 14:51   #719
Quote:
zrixy kaže: Pogledaj post
Danas ujutro su prognozu davali za "utorak". Iako je srijeda u lijevom gornjem ćošku je pisalo "utorak" a prognoza za noć je pisalo "utorak/srijeda". Netko ne zna koji je dan. [emoji23
je, bila greška, navodno ispravljeno danas.

Quote:
mezzzzzo kaže: Pogledaj post
Je, na to mislim. Ne odgovara mi ni kao prognoza ni kao aktualna temperatura. Mislio sam odmah da je aktualna, no eto stoji i danas od negdje 11 ujutro temperatura od 4 stupnja, a nije toliko. Valjda neka greska, tko ce ga znati, ili je u centru hladnije
Slobodno preneses kolegama da propave
ok.
DeeJay Dee is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2018., 20:44   #720
Ima li kakvog načina da se na H1 pokrene ovaj stream?

http://hr.n1info.com/N1-Uzivo

Ne radi mi, ali kad isti komp spojim na wifi preko mobitela (tele2) odmah proradi. Očito je IP od H1 telekoma blokiran.
alcro is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:54.