Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Blisko politici

Blisko politici Teme povezane s politikom koje ne spadaju pod ostale podforume

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.11.2013., 00:52   #41
Quote:
zeljko_ri kaže: Pogledaj post
Ne valjda u Hrvatskoj?
Željko-ri ti meni tufinjaš da se slikaš ko oni koje je Bujanec pokazao u emisiji.

Bujanec je jedini koji vraća istom mjerom . Vidiš da sikčeš protiv njega , na ostale ne sikčeš jer su neutralizirani-kupljeni.

E moj željac da nije bilo tih koji su vraćali istom mjerom pitanje koliko bi danas Rijeka Zg.. imali stanovnika.Uglavnom ne bi bilo dobro.
asap is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2013., 05:17   #42
Nakon svega ovoga sranja 90 na balkanu žao mi je što biti jedan novinar ili voditelj nije bio osuđen za potpaljivanje mržnje jer su oni režiseri svih zločina a što se tiče bujaneca podsjeća ma na pok.Božića i njegov st tjednik kada je u novinama objavljivao spiskove splitskih srba i njihove adrese po Splitu s lažnim optužbama za terorizam...a moram napomenuti da mi nije jasno opsjednutost nacionalista srbima kojih ima pet posto...hrvatska je jedna od malo država ako ne i jedina koja ima toliko mali broj pripadnika manjina...iskreno mislim da nacionalisti svih zemalja ne mrze srbe ili hrvate, bošnjake...već žele samo njihovu imovinu pošto su im povlaštene mirovine sve manje a krediti sve skuplji..
igor malteze is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2013., 07:29   #43
Bujanec i njegova emisija su pravo smeće. Nazvao ju je Bujicom, po uzoru na Latinicu, samopouzdanja ima, nema šta No ima prođu među izlapjelim penzićima i sličnima.

Moram priznati, jedna emisija mi je bila dobra, kad je pozvao Holy i Pančića.
__________________
There is another organism on this planet that follows the same pattern. Do you know what it is? A virus.
Human beings are a disease, a cancer of this planet. You’re a plague and we… are the cure.”
Gingerina is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2013., 08:57   #44
Bujanec je politički ostraščen s nacionalističkim predznakom i gleda jednostrano na našu situaciju na tom polju. Takva neobjektivnost mi ide na živce. Međutim, Bujanec nam je potreban obzirom da su svi ostali mediji ostraščeni sa suprotnim predznakom. Nemamo mi visoki postotak nacionalno ostraščenih, ali je potrebno održavati kritičnu masu koja će se aktivirati kad zatreba.

.ebi ga, Srbi ubijaju po Hrvatskoj malo pomalo (Šapić, Paravinja, onaj što je ubio svećenika iz Udbine, onaj što je ubio taksista kod Zadra,...), a onda popuše u stotinama tisuća svakih nekoliko desetaka godina.

Šapić je ubio pokrenut ljubomorom, ali ne bi ubio da mu suparnici bili Srbi... Paravinja je silovao po cijeloj Ex-yu, ali ubio je jedino Hrvaticu,... Jel se dogodio ikad u HR slučaj NAMJERNOG ubojstva mladog Srbina od 1996.g.? Pitam, nisam čuo, možda i ima takav slučaj.
vitorog is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2013., 09:11   #45
meni je Bujanec kreten, ali iz posve drugih razloga nego većini, podrazumijeva se ljevičara. naime on je glavni pobornik Yurišića i njegovog HSP BIH kojeg se s pravom može nazvati izdajnikom. toliko ga gorljivo brani i zastupa njegove teze da bi netko pomislio da je taj Yurišić najveći živući pravednik. uz to je Bujanec i ljubitelj muslimanskih guzica. prije toga i ratni profiter, prelivoda u svakom smislu te riječi. jedini plus mu je da ljevičarima ide na živce.
dudu is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2013., 12:50   #46
Čitajući ovu temu, uviđa se da kod mnogih forumaša rade dvostruki kriteriji, netko bi rekao, licemjerje. Ako se ne daj bože dogodi kakvo obrnuto ubojstvo (ili bilo kakav drugi incident) u kojem Hrvat nasrće na Srbina, bilo bi zgodno izvući ovu temu i citirati određene forumaše. Ustvari, bilo bi zanimljivo vidjeti kakvo će biti njihovo stajalište na taj hipotetski obrnuti slučaj, hoće li i onda to relativizirati i praviti se neuki.

Isto tako, na ovakvoj i sličnim temama se lijepo uviđa "zrncologija" jel. Ili da interpretiram Mamića: lijepo se vidi čija krvna zrnca pretežu na koju stranu.

Što se pak tiče Bujice, pomalo trash emisija (očiti primjer: najavna špica). Iako, za voditelja mogu reći da profesionalnije i pripremljenije vodi svoje emisije od jednog Ace Stankovića, koji ih radi na tjednoj bazi, u prime timeu, na državnoj televiziji.
Johnny Depp is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2013., 18:04   #47
Quote:
KOS Oficir kaže: Pogledaj post
Naravno da živimo.
Ja se samo obazirem na vrstu desnice koja ima neskrivenu i prespektivnu ksenofobiju u sebi.
I sve ove gore medije si nabrojao iz rukava bez ijednog dokaza.ZAr nije Večernji konzervativan?Zar nije Ivkošić trubadur desničarstva i nacionalizma?
Ne mogu ići dalje jer ne znam sve,ali nije desnica usamljena kako ti to želiš reći.
Isto tako netko može reći da ti bez dokaza nekoga prozivaš ksenofobom i raznoraznim imenima, častiš epitetima. A samo zato što nije ljevičar i, vjerojatno, ne misli ko ti.

Jutarnji se davno 'isprsio' što se tiče generala Gotovine, kad je galamio da ga treba zatvorit. O Indexu ne moramo, jer domenu .hr koristi samo zato jer mora. Itd, itd

Inače, gospodin Bujanec je objektivan. Ugošćava sve strane, i ima pitanja svih kalibra, za razliku od Stankovića, koji plasira pitanja kako pašu njegovim političkim uvjerenjima. Ne može se reći da Stanković nije ugostio desničare, ali pitanja za njih su drugačijih kalibra, ton glasa tokom razgovora s njima je drugačiji.
Zagrebačkiplavi is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2013., 21:04   #48
Quote:
KOS Oficir kaže: Pogledaj post
Bujanec je voditelj TV Bujice,glasila deklarirano desne scene.
On stalno poziva raznorazne likove,a najdraži su mu svi nabusiti i zapjenjeni nacionalisti koji tuku po svemu živom.

U jučerašnjoj je emisiji Bujanec pozvao nekog g.Samsu i generala specijalne policije Lučića ili Lukića,ne znam točno,vođu Zavjeta za Hrvatsku.

Bujanec je pipremio emisiju tako da je pokušao,uz pomoć Lukića ili Lučića,napraviti konstrukciju o dizanju srpske bune na Banovini,preko sociopata Boška Šapića,idiota i koljača-mesara iz Topuskog.
Bujancu je znamenito to da je ovaj Srbin,a nije naglasio da je Šapić idiot,i da je ubio dvojicu,bosanskohercegovačkih Hrvata koji žive u Gvozdu.

Bujanec u stilu domaćeg teoretičara zavjere navodi da je Šapićev otac,član SDSS-a.A to naravno nije slučajno.

Nije u sat vremena ni riječi bilo o tragičnoj vijesti sa ljubavnim zaleđem kako stoji u opisanom događaju_http://doznajemo.com/2013/11/04/httpwp-mep3cnyx-jlc-2/

Bujanec već,u stilu zapjenjenog nacionaliste upozorava da u Hrvatskoj još živi Srba,i da se moramo paziti.Isti Lukić ili Lučić upozorava da načelnik Gračaca Đukić iseljava Hrvate u Kanada,odnosno vozi ih na aerodrom za 5.000 kuna!?
I ne samo to,vozač autobusa u Gvozdu ili Topuskom je neki biviš pripadnik krajinske paravojske..?!

Ništa nije bilo vezano uz nesretni događaj uzrokovan ljubavnim jadima,ali je sve bilo u stilu Srbin kolje Hrvate itd.Ali čemu biti palikuća kada to nema potrebe?
Zašto ponavljati one novinare koji sa žarom u očima silovali mir i zazivali rat?
Takvih novinara kao Bujanec ni Schwartz se ne bi posramio...
Bujanac palikuća? Koju je to kuću zapalio?
Činjenica je da je jedini Šapić imao nož. Ostali su bili goloruki, čak i zaštitar!
Valjda je taj nož stvar kulture? Što misliš?
__________________
LJUDMILA ULICKA: Daniel Stein, prevoditelj
Treba pročitati!
rama is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2013., 21:20   #49
Quote:
rama kaže: Pogledaj post
Činjenica je da je jedini Šapić imao nož. Ostali su bili goloruki, čak i zaštitar!
Valjda je taj nož stvar kulture? Što misliš?
Činjenica je da je nož dio odjevne kombinacije mladih koji se vole razvaliti uz cajke, izlaze u takve klubove i dio su takvog kruga. Kombinaciji nadodaj tri napaljena mulca, jednu sisatu ženku i eto ti izbodenih. Pa na Bačvicama i ispred Paganija u Splitu svako malo nekoga izbodu ili propucaju, iako nema Srba.

Osim ako koji nije preživio deložacije 90-ih.
__________________
"Two possibilities exist: either we are alone in the Universe or we are not.
Both are equally terrifying." – Arthur C. Clarke
Amazing Pudding is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2013., 12:01   #50
najveći grijeh bujanca mi je da čovjek jednostavno nije televizičan.
volim gledat političke talk showove a njega još nijedom nisam mogao gledat više od 10ak minuta
__________________
Purgeri ne pitaju koliko ih je, nego di su...
Febo80 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2013., 12:48   #51
Quote:
Michael Collins kaže: Pogledaj post
Pogledao sam uvodni post, ali nisam skužio koliko je kuća zapalo prozvani gospodin, pa bih molio postavljača teme da mi kaže?

Inače, HRT,RTL i NOVA, su 100% pro-regijon televizije, a nekome smeta što je na nekoj lokalnoj eto neka emisija koja nije u skladu s time
Zaboga temu je otvorio čovjek koji si je nick ala SS Gruppenfuhrer

Samo kod nas.
frch is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2013., 12:50   #52
Quote:
rama kaže: Pogledaj post
Bujanac palikuća? Koju je to kuću zapalio?
Kuću Bratstva i jedinstva!!
frch is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2013., 12:57   #53
Statisticki gledano od 3 njih vece su sanse bile da koljac bude Hrvat i da stradaju srbin i 1 hrvat, a ne dva hrvata od koljaca srbina.Bit ce da je posjedovanje noza prilikom izlaska u nocni izlazak ipak dio srpskkog djira, pa se ovo moze okarakterizirati dobrim djelom na nacionalnoj osnovi.

Zadnje uređivanje asap : 08.11.2013. at 13:02.
asap is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2013., 13:18   #54
Quote:
Srebrni-medvjed kaže: Pogledaj post
Jedna budala psuje mater ustašku, a zaključak je da HRT sad o tome treba napravit tri reportaže i stavit kao prvu vijest u dnevniku. Jer ako to HRT ne napravi znači da štiti komuniste i udbaše na vlasti. Dapače, HRT nas mora obavijestiti kako se srbi i hrvati jako mrze.

To ti je desničarska logika, ne trudi se to shvatit
Ti si bar inteligentan. Nije da gledam klovnove po televiziji, ali ti kao inteligentniji dio hrvatske populacije, znaš kakva bi situacija bila da su Alvin i Dejo jebali mater četničku trećem i onda ga izboli.

Priznaj da bi izvještavanje bilo u najmanju ruku dramatično i nebi imalo veze s ljubomorom, a najmanje s novinarstvom. Sigurno shvaćaš, IQ ti premašuje bar 50% hrvatskog pučanstva.
Johnny Quid is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2013., 13:32   #55
Quote:
asap kaže: Pogledaj post
Željko-ri ti meni tufinjaš da se slikaš ko oni koje je Bujanec pokazao u emisiji.

Bujanec je jedini koji vraća istom mjerom . Vidiš da sikčeš protiv njega , na ostale ne sikčeš jer su neutralizirani-kupljeni.

E moj željac da nije bilo tih koji su vraćali istom mjerom pitanje koliko bi danas Rijeka Zg.. imali stanovnika.Uglavnom ne bi bilo dobro.
Ne sikćem ni protiv njega. Beznačajni novinar-voditelj koji je negdje valjda na fakultetu, kad je shvatio kojoj ideologiji pripada, izgubio svaku vrstu objektivnosti. Ali valjda kakva televizija, takvi i voditelji.
__________________
Svijet neće biti uništen od strane zlih ljudi, već od strane onih koji gledaju i ništa ne poduzimaju!
zeljko_ri is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2013., 15:50   #56
Quote:
Cocksmith kaže: Pogledaj post
meni je bujanec zabavan, ali ja volim treš.
Apsolutna istina.Da je takvih Bujaneca bilo u novinama 50-ih,60-ih,70-ih i 80-ih do rata ne bi došlo jer bi ljudi znali prepoznati zdravo nacionalno biće od trulog nacionalističkog organa.
KOS Oficir is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2013., 16:02   #57
Quote:
Johnny Depp kaže: Pogledaj post
Čitajući ovu temu, uviđa se da kod mnogih forumaša rade dvostruki kriteriji, netko bi rekao, licemjerje. Ako se ne daj bože dogodi kakvo obrnuto ubojstvo (ili bilo kakav drugi incident) u kojem Hrvat nasrće na Srbina, bilo bi zgodno izvući ovu temu i citirati određene forumaše. Ustvari, bilo bi zanimljivo vidjeti kakvo će biti njihovo stajalište na taj hipotetski obrnuti slučaj, hoće li i onda to relativizirati i praviti se neuki.

Isto tako, na ovakvoj i sličnim temama se lijepo uviđa "zrncologija" jel. Ili da interpretiram Mamića: lijepo se vidi čija krvna zrnca pretežu na koju stranu.
Mislim da razumjem što pokušavaš reći.
Ali upadaš u stupicu paradoksa.
Boško Šapić je ubojica.Brutalni ubojica.
Ali desna scena kaže;on je i Srbin.
Eto,je prilično glupo,jer brutalne ubojice se ne određuju nacionalnim identitetom nego karakterom i itd.

Da je kojim slučajem Hrvoje Horvat zaklao Srbina,vijest valja čitati ovako;
-Hrvoje Horvat(ili H.H.)nožem dokrajčio život N.N.
Na stolu je glavnog urednika,hoče li radi bombastičnosti vijesti nadometnuti nacionalnu pripadnost ubojice ili žrtve,koja uvijek ima pregršt tema načete u nesporazumu i problemu.Mi ne zaboravljamo nacionalnu identifikaciju zbog koje su neki spremni umrijeti.
Tako da je lako i poželjno staviti nacionalnost ubojici.Ali je pogrešno,jer ne znači apsolutno ništa.
Ubio Srbina Hrvata,Hrvat Srbina,Nijemac Bugara,Bugar Nijemca itd.
Sasvim je svejedno,jer to su samo ljudi koji su prešli crtu.
Quote:
Johnny Depp kaže: Pogledaj post
Što se pak tiče Bujice, pomalo trash emisija (očiti primjer: najavna špica). Iako, za voditelja mogu reći da profesionalnije i pripremljenije vodi svoje emisije od jednog Ace Stankovića, koji ih radi na tjednoj bazi, u prime timeu, na državnoj televiziji.
Bujanec se trudi.On strastveno radi na tome,poznaje politiku,ali su mu stavovi zakržljali.On umjesto da postvalja razumniju desnu scenu on na površan i prizeman način pokazuje mačetu u ruci.
Ja podržavam slobodu svih da govore što žele,ali Bujanec pod krinkom navodno objektivnog novinara stvara famu o dizanju nove srpske bune protiv hrvatske države..To je izazivanje krvi.To nije mudro ni dobro.
Što se tiče Stankovića,on je sve lošiji.Dobiva lijepu lovu,ali uživa u zavjetrini državne firme.To nije dobro.Ili neka se trgne ili neka ga zamijeni Šprajc.
KOS Oficir is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2013., 16:09   #58
Palikuća je KOS Oficir, a ne Bujanec!
Cisco Kid is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2013., 16:11   #59
Quote:
rama kaže: Pogledaj post
Bujanac palikuća? Koju je to kuću zapalio?
Činjenica je da je jedini Šapić imao nož. Ostali su bili goloruki, čak i zaštitar!
Valjda je taj nož stvar kulture? Što misliš?
Palikuća,onaj koji pali,podstiče palež,ruje,podstrekač nereda,agent provokator,čovjek iz zasjede,onaj koji provocira proljevanje krvi..

Boško Šapić je manijak.On je mladić koji je skrenuo.I doživotni zatvor je za njega jedino riješenje.

Kama,bomba i pištolj-znaš li čije je to znakovlje?
Kama,nož,sječivo,je omiljeno sredstvo za umorstvo i u četničkom i ustaškom znakovlju i praksi.

Ali između,dobro si pitanje postavila;nož je dio kulture.
Svakako jest.
Ali možeš li zamisliti koliko je Boška tih Šapića iznjedrio ovaj prošli rat,između Srba,Hrvata ili Bošnjaka?
I opet ljudi misle da je to kvalifikacija samo jedne određene skupine,ali i da ne branim nikoga,to nije istina.
Ako misliš da bi država trebala poslati jednog psihijatra na teren,kao dio inspekcije za nacionalno mentalno zdravlje,ja se slažem..

Ti dakle smatraš,da na Banovini(ili gdje god žive..)u mjestima naseljenim srpskim življem,čuče koljači?I nisu oni svi,ali većinom koljači...?
KOS Oficir is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2013., 16:12   #60
Quote:
Cisco Kid kaže: Pogledaj post
Palikuća je KOS Oficir, a ne Bujanec!
Zašto?
KOS Oficir is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:56.