Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Fantastika (SF, fantasy, horror...)

Fantastika (SF, fantasy, horror...) We create Worlds!
Podforum: A Song of Ice and Fire

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.08.2017., 21:04   #4721
Quote:
LOST01 kaže: Pogledaj post
Pa to se već neko vrijeme priča da će tek na kraju iduće godine početi prikazivanje
A ciljat će da maksimiziraju profit.
Te epizode će biti ekstra duge i ima smisla da budu prikazivane pred blagdane.
Da ne govorim kako će vjerojatno priprema za tu završnu sezonu biti veoma pomno smišljena.
__________________
“When I think of asses, a woman’s ass, somethin’ comes outta me.”
Winter Snake is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2017., 21:07   #4722
Quote:
Wikiceha kaže: Pogledaj post
Kad, sad sam zaboravio?
Kad uletava lord frendzone?
Ma imala je takav izraz lica otkako je pogladio zmaja pa dok nije sjeo u čamac.

Quote:
Jon Snow of Winterfell, The Alpha, third youngest Lord Commander of the Nights Watch, Bringer of Wildlings, The Resurrected, White Wolf of the North, King of the North, Dragon whisperer, Danaerys Panties Dropper
__________________
Media: Are the words “I have a cunning plan” marching with ill-deserved confidence in the direction of this press conference?
Sabahudin: They certainly are!
watrai is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2017., 21:16   #4723
Quote:
Kava07 kaže: Pogledaj post
Sad bi ona mogla malo njegovog zmaja pogladiti. Huehuehue...
Reciproćno.
__________________
“We are going to have the most diverse and inclusive civilizational collapse in history” — Oilfield Rando on “X”
Basta is online now  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2017., 21:29   #4724
Gendry slici na christiana balea sa ovom kratkom kosom. ...

Poslano sa mog GT-I9060 koristeći Tapatalk
freddie"s queen is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2017., 21:55   #4725
Quote:
Black Revenger kaže: Pogledaj post
eeeeeeeeeeee Jon je legit,
ajmo bend d knee Danny :klap:


Jevda čekam. Jebao ju njen psihopatski "Dracarys!"
Gošća is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2017., 22:03   #4726
Quote:
watrai kaže: Pogledaj post
Ma imala je takav izraz lica otkako je pogladio zmaja pa dok nije sjeo u čamac.
Dragon whisperer
Za ovo, da.
Za spuštat njene gaćice, koliko je to pametno? Nema nadimak Proljefka bez veze
__________________
Hold Infinity in the palm of your hand
And Eternity in an hour
Wikiceha is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2017., 22:26   #4727
Quote:
Wikiceha kaže: Pogledaj post
Dragon whisperer
Za ovo, da.
Za spuštat njene gaćice, koliko je to pametno? Nema nadimak Proljefka bez veze
Nadimak je proistekao iz knjiga, ne iz HBO adaptacije gdje zasad nisu zabilježeni slučajevi inkontinencije.
__________________
Media: Are the words “I have a cunning plan” marching with ill-deserved confidence in the direction of this press conference?
Sabahudin: They certainly are!
watrai is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2017., 22:28   #4728
Znaci Littlefinger će naguziti Aryju, majstor ostaje majstor, izigrao je ko malo dite, što ona i je.
Lannisteri se spremaju za drugčiji rat, bit ce zanimljivo
mekcisedc is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2017., 22:31   #4729
Arya isti Stewie ha ha ha


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
__________________
Subbacultcha
fugazi is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2017., 22:34   #4730
Quote:
Gošća kaže: Pogledaj post
Jevda čekam. Jebao ju njen psihopatski "Dracarys!"
Nema tu ništa psihopatskog. Proračunato je flambirala Tarlye. Opcija da nekog baci u tamnicu nije bila na stolu.

Ma, nek je spržila starog Tarlya jer je bio šupčina koji osim što je bio spreman eliminirat vlastitog sina da je kojim slučajem odbio otići na Zid - napravio je u osnovi isto što i Boltoni i Freyevi.
Dobio lannistersku ponudu da zauzme mjesto kuće kojoj je njegova stoljećima služila u zamjenu za izdaju.
Možda je stari Randyll bio više vojnički tip i imao taj neki element časti kojeg ni Roose a pogotovo Walder nisu imali - ali ista su kategorija i jednako su prošli.

S druge strane, Dickona je trebala poštedjeti. I to bi joj se znalo vratiti.
Karma is a biatch.

Iako, i Jon je objesio klinca koji je bio među njegovim ubojicama, nije ga bacio da se smrzne u tamnici. Iako je mali završio s ubojicama zbog toga što se dogodilo njegovim starcima, ne radi toga jer se htio riješiti Jona.
__________________
Media: Are the words “I have a cunning plan” marching with ill-deserved confidence in the direction of this press conference?
Sabahudin: They certainly are!
watrai is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2017., 22:35   #4731
Quote:
mekcisedc kaže: Pogledaj post
Znaci Littlefinger će naguziti Aryju, majstor ostaje majstor, izigrao je ko malo dite, što ona i je.
Lannisteri se spremaju za drugčiji rat, bit ce zanimljivo
I Hitler se 1944. spremao za drukčiji rat.
Otprilike ti je i Cersei u istom filmu sada.
A Jamie je na tragu Rommela i ekipe koja je već tada shvatila "alles ist vorbei"
__________________
Media: Are the words “I have a cunning plan” marching with ill-deserved confidence in the direction of this press conference?
Sabahudin: They certainly are!
watrai is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2017., 22:56   #4732
Quote:
watrai kaže: Pogledaj post
I Hitler se 1944. spremao za drukčiji rat.
Otprilike ti je i Cersei u istom filmu sada.
A Jamie je na tragu Rommela i ekipe koja je već tada shvatila "alles ist vorbei"
Za Lannistere nije ništa gotovo, nego tek počinje,
The Lannisters rocks,
mekcisedc is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2017., 23:06   #4733
Quote:
mekcisedc kaže: Pogledaj post
Znaci Littlefinger će naguziti Aryju, majstor ostaje majstor, izigrao je ko malo dite, što ona i je.
Lannisteri se spremaju za drugčiji rat, bit ce zanimljivo
Majstor ostaje bez glave uskoro. Najmisterioznija osoba serijala koja će na kraju imati nulto značenje. Ovo samo debeli može smisliti. Zaboravio je
na Branovo svevideće oko.

Quote:
watrai kaže: Pogledaj post
Nema tu ništa psihopatskog. Proračunato je flambirala Tarlye. Opcija da nekog baci u tamnicu nije bila na stolu.

Ma, nek je spržila starog Tarlya jer je bio šupčina koji osim što je bio spreman eliminirat vlastitog sina da je kojim slučajem odbio otići na Zid - napravio je u osnovi isto što i Boltoni i Freyevi.
Dobio lannistersku ponudu da zauzme mjesto kuće kojoj je njegova stoljećima služila u zamjenu za izdaju.
Možda je stari Randyll bio više vojnički tip i imao taj neki element časti kojeg ni Roose a pogotovo Walder nisu imali - ali ista su kategorija i jednako su prošli.

S druge strane, Dickona je trebala poštedjeti. I to bi joj se znalo vratiti.
Karma is a biatch.

Iako, i Jon je objesio klinca koji je bio među njegovim ubojicama, nije ga bacio da se smrzne u tamnici. Iako je mali završio s ubojicama zbog toga što se dogodilo njegovim starcima, ne radi toga jer se htio riješiti Jona.
Dickon je sam odabrao, kreten. Tarlyjevi bi ovako i onako postali beznačajna obitelj kada bi Drogon otvorio usta par puta. Vojska im je ovako i onako postala roštilj.

Mali Olly je druga priča. Niti je vitez, niti je netko bitan. Klinac bez roditelja koji je ostao bez svega koji niti ne može racionalno razmišljati. Je li on izdajnik ili nije, to je druga priča. Puno veći kreteni su ostala ''braća''.

Jonova presuda je bila presuda izdajniku, a Danyjeva konkurentu i neprijatelju.

Quote:
watrai kaže: Pogledaj post
I Hitler se 1944. spremao za drukčiji rat.
Otprilike ti je i Cersei u istom filmu sada.
A Jamie je na tragu Rommela i ekipe koja je već tada shvatila "alles ist vorbei"
A bogme ni kepastom Žukovu ne ide dobro. Drugarica Staljin je napravila čistku, ali je dovoljno mudra da shvati da je sama nesposobna dobiti rat. Kakva je ovo serija analogija na 2SR, baš su se ismijali svima u facu.

Cersei će i proći kao Hićo. Umjesto same presude, ubit će ju brat/ljubavnik/izdajnik koji već kurac koji ima ulogu stanovitog ćoravog psihopata koji se predao zadnji dan rata.

Niti će dobiti plaćenike, niti je žena koja više ima pojma o ičemu osim gdje joj stoji bokal. Qyburn je postao pravi televizijski Rasputin. Šaptač i manipulator.
Revenger20 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2017., 23:11   #4734
Quote:
mekcisedc kaže: Pogledaj post
Za Lannistere nije ništa gotovo, nego tek počinje,
The Lannisters rocks,
Bankrotirana dinastija bez vojske.
U prijevodu, postali su klošari.
Revenger20 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2017., 23:11   #4735
Quote:
mekcisedc kaže: Pogledaj post
Znaci Littlefinger će naguziti Aryju, majstor ostaje majstor, izigrao je ko malo dite, što ona i je.
Lannisteri se spremaju za drugčiji rat, bit ce zanimljivo
Dok sam gledala tu scenu bilo mi je čudno kako je tako amaterski to izveo na stranom teritoriju i pomislila sam da ne radi to on možda namjerno, kad naravno da radi. Nije on meni bezveze najlik serijala.
Gošća is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2017., 23:14   #4736
Quote:
Gošća kaže: Pogledaj post
Dok sam gledala tu scenu bilo mi je čudno kako je tako amaterski to izveo na stranom teritoriju i pomislila sam da ne radi to on možda namjerno, kad naravno da radi. Nije on meni bezveze najlik serijala.
Ono što je nevjerojatno kod je njega je katastrofalna procjena Aryje i Brana. Pogotovo Brana. Mislim da ga se čak i boji.
Revenger20 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2017., 23:20   #4737
Quote:
watrai kaže: Pogledaj post
Nadimak je proistekao iz knjiga, ne iz HBO adaptacije gdje zasad nisu zabilježeni slučajevi inkontinencije.
Je, ali s obzirom na njezinu facu i kvalitetu glume
Quote:
Gošća kaže: Pogledaj post
Dok sam gledala tu scenu bilo mi je čudno kako je tako amaterski to izveo na stranom teritoriju i pomislila sam da ne radi to on možda namjerno, kad naravno da radi. Nije on meni bezveze najlik serijala.
Čitala si spojlere, znaš kak to završava....
Quote:
Revenger20 kaže: Pogledaj post
Bankrotirana dinastija bez vojske.
U prijevodu, postali su klošari.
Sitni kokošari
__________________
Hold Infinity in the palm of your hand
And Eternity in an hour
Wikiceha is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2017., 23:21   #4738
Quote:
Revenger20 kaže: Pogledaj post
Ono što je nevjerojatno kod je njega je katastrofalna procjena Aryje i Brana. Pogotovo Brana. Mislim da ga se čak i boji.
Stvar je u tome da kod njih postoji taj element nadnaravnog, a s tim nije upoznat, niti tu može išta. Mislim, tko bi znao i vjerovao da postoji nekakav 3 Eyed Raven koji vidi prošlost, sadašnjost i budućnost kao na dlanu, kao i nekakva sekta treniranih ubojica koja može mijenjati face kako poželi.

Ali u ovom realnom dijelu, poznavanju standardnih ljudskih postupaka i motiva, te procjene karaktera ljudi koje pozna je nenadmašan.
Gošća is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2017., 23:35   #4739
Wiki,

presušili izvori zlata, krvi i mesa. Jbg, shit happens.

Quote:
Gošća kaže: Pogledaj post
Stvar je u tome da kod njih postoji taj element nadnaravnog, a s tim nije upoznat, niti tu može išta. Mislim, tko bi znao i vjerovao da postoji nekakav 3 Eyed Raven koji vidi prošlost, sadašnjost i budućnost kao na dlanu, kao i nekakva sekta treniranih ubojica koja može mijenjati face kako poželi.

Ali u ovom realnom dijelu, poznavanju standardnih ljudskih postupaka i motiva, te procjene karaktera ljudi koje pozna je nenadmašan.
Da, to je istina.
Samo se sada preigrao. Kalkulira u najgorem trenutku kada nije niti on siguran što će biti. U najmanju ruku je trebao već riješiti Jona nekako. Nije mi jasno zašto nije ucijenio Sansu prije vraćanja Winterfella, a mogao je i bilo bi prikladno njegovom karakteru.
Revenger20 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2017., 23:39   #4740
Quote:
Revenger20 kaže: Pogledaj post
Da, to je istina.
Samo se sada preigrao. Kalkulira u najgorem trenutku kada nije niti on siguran što će biti. U najmanju ruku je trebao već riješiti Jona nekako. Nije mi jasno zašto nije ucijenio Sansu prije vraćanja Winterfella, a mogao je i bilo bi prikladno njegovom karakteru.
Istina, sad dok je u WF okružen samim Starkovima, koji, iako su djeca, su vrlo opasni, ne bi trebao tako igrati, bolje je spletkariti kad je osoba koje se želi riješiti dalje, kao što su uvijek dosad bili dalje od njega, a on bi im bacio kost da se glođu.
Gošća is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:42.