Natrag   Forum.hr > Sport > Tenis

Tenis Uh, ah, uf, joj!

Pogledaj rezultate ankete: RG osvaja?
Đoković 29 42.65%
Murray 8 11.76%
Federer 4 5.88%
Wawrinka 0 0%
Nadal 16 23.53%
Nishikori 3 4.41%
Tsonga 1 1.47%
Berdych 0 0%
Raonić 0 0%
Dr. Ivo Karlović 6 8.82%
netko drugi 1 1.47%
Glasovatelji: 68. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.06.2016., 15:49   #1361
tko osporava soderlinga?

pa dajte pogledajte meč nadal soderling, vi koji ga osporavate. imate na youtube. jači meč od ovog finala zasigurno. jer, za razliku od murraya, nadal nije 'skinuo gaće'. igrao je odličan tenis kao i uvijek, a izgubio je isključivo zato što je soderling odigrao strava dobar meč
__________________
istinska i jedina prava demokracija je vlast naroda
friendship is offline  
Old 06.06.2016., 16:01   #1362
Quote:
gradskodete kaže: Pogledaj post
price su promasene ali ipak jedini kriterij koji uzimas u obzir je ukupan broj slamova sto znaci da je jasno ciju stranu drzis. na kraju ce se sve sabirati, broj uzastopnih slamova i slamova u isto vrijeme, broj nedelja na #1, broj mastersa, H2H, olimpijada, tako da tvoje misljenje nece puno znaciti.
Nisam rekao da je jedini kriterij, ali je najvažniji kriterij. Odnosno, drugi najvažniji nakon kompletiranja svih slamova. I naravno da ona slijede i ostali kriteriji, ali ne može nekakva minimalna razlika u mastersima izjednačiti razliku od 5 slamova. Znači, gledajući sve brojke, Đoković je u top 5 ikad, ali definitivno nije prvi. To sam rekao. Barem nije u ovom trenutku.
Sigurno is offline  
Old 06.06.2016., 16:10   #1363
Quote:
Greco kaže: Pogledaj post
Isto tako se osporavala Rogera RG 09 titula od strane Nolomana, a sada kada je Trolle osvojio istu s duplo laksim protivnicima se mjenja prica, sada nema weak ere, sada nije nitko kriv kakav draw dobije, ovo ono

Pa naravno, zna se da je 21>5 kao sto je i 17>12

Roger je Roger, institucija, odlazak njega i Rafe ce se itekako primjetiti na ATP-u, Bryanta u NBA je zamjenio LeBron, a njih dvojicu nema tko
vec je receno da je Nadal trebao biti u SF. sto nije je bozja volja. izvrcete tezu sa zrijebom.
Fed nikada nije bio ozbiljna prijetnja Nadalu. Serbinator jeste. H2h ne laze. mozda tebi laze, ali tu nema pomoci.

ipak ona sa 5 je daleko popularnija od one sa 21. podvukao si popularnost kao bitan kriterij a ne sportski uspjeh. i Kardashian show je najgledaniji. cura je multimilioner. znaci mnogi to gledaju i placaju. kvalitete? koga briga

zao mi je decki, tesko vrijeme je pred vama. treba izdrzati. mnogi rekordi ce da padaju u godinama pred nama.

ovako. moje predvidjanje je:
jos 1-2 WB, 1-2RG, 1-2 USO i nekih 2 AO.

negdje u ljeto 2018 ce imati 31 godinu. prime ce proci i nece vise osvajati slamove. pred kraj te godine ce izgubiti poziciju#1. sa 33 nakon olimpijade ce objesiti kopacke o klin. jeli posteno?

Quote:
Sigurno kaže: Pogledaj post
Nisam rekao da je jedini kriterij, ali je najvažniji kriterij. Odnosno, drugi najvažniji nakon kompletiranja svih slamova. I naravno da ona slijede i ostali kriteriji, ali ne može nekakva minimalna razlika u mastersima izjednačiti razliku od 5 slamova. Znači, gledajući sve brojke, Đoković je u top 5 ikad, ali definitivno nije prvi. To sam rekao. Barem nije u ovom trenutku.
iznenadjujuce objektivni engleski komentatori juce na SKY sportu nakon meca su lijepo sumirali. Roger nikada nije drzao sva 4 u isto vrijeme. nema pozitivan skor sa najvecim rivalima, narocito sa Nadalom za razliku od Jokera. Nikada nije dobio Nadala u Parizu za razliku od Jokera niti mu je bio ozbiljan konkurent na prasini. i na moje veliko iznenadjenje, nisu bili politicki korektni te su spomenuli vecinu slamova koje je Roger osvojio protiv ne bas impresivne konkurencije dok je Joker u svim slamovim morao tuci jedog ili dvojcu najvecih rivala u SF ili finalu od 2008 a samo te 2008 u finalu je imao Tzongu ali ipak Feda u SF, sva ostala finala su bili neko od trojce rivala.
__________________
"Have you ever considered any real freedoms? Freedoms from the opinion of others... even from the opinions of yourself."

Zadnje uređivanje gradskodete : 06.06.2016. at 16:23.
gradskodete is offline  
Old 06.06.2016., 16:11   #1364
Quote:
friendship kaže: Pogledaj post
tko osporava soderlinga?

pa dajte pogledajte meč nadal soderling, vi koji ga osporavate. imate na youtube. jači meč od ovog finala zasigurno. jer, za razliku od murraya, nadal nije 'skinuo gaće'. igrao je odličan tenis kao i uvijek, a izgubio je isključivo zato što je soderling odigrao strava dobar meč :horor:
E pa pun mi je k.. tenisača "za jedan meč "! Pogotovo kad tenisač "za jedan meč" ( čitaj: turnir) osvoji GS. I to učini 3X (prvi,poslednji i nikad više)
oxydant is offline  
Old 06.06.2016., 16:12   #1365
Quote:
gradskodete kaže: Pogledaj post
Fed nikada nije bio ozbiljna prijetnja Nadalu. Serbinator jeste. H2h ne laze. mozda tebi laze, ali tu nema pomoci.
Ne mozes usporedjivati Rafu s kojim je Fed igrao, i Rafu s kojim Nole posljednje 2 godine igra
Quote:
oxydant kaže: Pogledaj post
E pa pun mi je k.. tenisača "za jedan meč "! Pogotovo kad tenisač "za jedan meč" ( čitaj: turnir) osvoji GS. 3X (prvi,poslednji i nikad više)
Robin je nakon tog strava meca dosao do broja 4 u 2010., a 2011 mu mono prekinula karijeru ... on je bio nesto kao Wawrinka sad
__________________
twfm 05. July 2020 ✞
Martic • Dimitrov • Sharapova • Federer • Coric • Stephens • Sock • Gojo • Muchova • Seyboth Wild
Greco is offline  
Old 06.06.2016., 16:33   #1366
Quote:
Greco kaže: Pogledaj post
Ne mozes usporedjivati Rafu s kojim je Fed igrao, i Rafu s kojim Nole posljednje 2 godine igra
ne mozes usporedjivati Djokovica sa kojim je Nadal igrao 2011 i ovoga danas, a jos manje mozes usporedjivati Djokovica sa kojim je Nadal igrao prije 8-9 godina i ovoga sa kojim igra u poslednje 2 godine. gdje da pocnemo? kako cemo se dogovoriti? ili jednostavno da se ovdje prekine potpuni besmisao jer ne vodi nigdje
__________________
"Have you ever considered any real freedoms? Freedoms from the opinion of others... even from the opinions of yourself."
gradskodete is offline  
Old 06.06.2016., 16:42   #1367
Quote:
Greco kaže: Pogledaj post
1) [/B]Ne mozes usporedjivati Rafu s kojim je Fed igrao, i Rafu s kojim Nole posljednje 2 godine igra

2) Robin je nakon tog strava meca dosao do broja 4 u 2010., a 2011 mu mono prekinula karijeru ... on je bio nesto kao Wawrinka sad
1‚) Ne uspoređuju se oni u poslednje 2 godine (ili u prve 2 godine) oni se uspoređuju u svih 10. godina međusobnih H2H

2.) Ne može se porediti igrač sa 2 GS i igrač sa samo 1 GS! A pogotovo GS "besmrtnici" sa ostalim tenisačima...
oxydant is offline  
Old 06.06.2016., 19:23   #1368
Quote:
Sigurno kaže: Pogledaj post
Nisam rekao da je jedini kriterij, ali je najvažniji kriterij. Odnosno, drugi najvažniji nakon kompletiranja svih slamova. I naravno da ona slijede i ostali kriteriji, ali ne može nekakva minimalna razlika u mastersima izjednačiti razliku od 5 slamova. Znači, gledajući sve brojke, Đoković je u top 5 ikad, ali definitivno nije prvi. To sam rekao. Barem nije u ovom trenutku.
Ja se kao navijac Novaka Djokovica sa ovim slazem-tacno tako i ja dozivljavam njegovu trenutnu poziciju u teniskoj istoriji u ovom trenutku-u prvih 5 svih vremena.
Raduje me sto najvise sanse upravo on ima da trenutne rezultate umnozi i uveca dok sa druge strane njegovi glavni konkurenti za to,barem kako sada stvari stoje,imaju znacajno manje sanse sto ne znaci da ih uopste nemaju.
Te neke prednosti nad glavnim konkurentima Federerom i Nadalom koje sad ima kao sto su to sto je vlasnik sve 4 titule na Grand Slamovima pa najveci broj titula Masters serije te bolji H2H odnos doci ce do izrazaja u punoj mjeri samo i jedino ako uzme makar jos nekoliko najvecih titula inace ce to biti slaba utjeha za one koji zele da ga vide kao teniskog Majkl Dzordana.
__________________
Za vas onaj Glembay drži u ruci crkvu, a za mene krvavi nož! Kako za koga!
podgoričanin is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:04.