Natrag   Forum.hr > Društvo > Psihologija > Psihokauč

Psihokauč Prozac Nation

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.11.2017., 09:04   #2461
Ok proci ce i to. Otic cu u crkvu. Pomoci ce. Pomoglo je prosli put. Ali ovaj put idem sama.

Samo hrabro! Mozes ti to!
__________________
Bring on the misunderstanding!

Zadnje uređivanje Hostija : 29.11.2017. at 09:23.
Hostija is offline  
Old 29.11.2017., 11:00   #2462
Tlak mi j200/120. Kaze moras doktoru. Izderala sam sena nju onako kako sam se izderala na tatu dok sam ju branila. Kaze dasam plitka jer sam joj rekla da mi ne donosi caj. Ona nije razumna. Nju ce biti jako tesko svesti na distancu. no rekal je da nece razgovarato vise aa mnom do kraja zovota. Im free. Sva sreca da imam tlakomjer u kuci.
Da nema ovog pdfa mislila bih da sam govno i dalje. Nek se jebe. Istjwrat cu ih sve. Sveeeeeeeeeee3eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeweeeeeeeeeeeeeee rrrrfjrjjfjfjfjdjjrjfjnekgkrjjfjndjfkrnjfjrjjfhhdh rjfjjfrjjfjfjjfjdjrjd
__________________
Bring on the misunderstanding!
Hostija is offline  
Old 29.11.2017., 12:53   #2463
Soon... ))))
devaa is offline  
Old 29.11.2017., 14:40   #2464
Here we go again. Opet sam u svom zacaranom krugu. Ma zapravo neka me pojede mrak, pun ni k. vise svega.

Mozda mi jednog dana bude i svejedno cak.
miss Minnie is offline  
Old 29.11.2017., 15:03   #2465
Koji sam ja baksuz, ne kletva neka bacena kad sam se rodio, to je to..logicnijeg nema , kad si osudjen na propast, djabe ti mozgat i sve, neka govna imaju sve, najboljr droce, aute,
Ja svima ocu dobro i et...ma mrs
__________________
pao mi secer sa srca
Phinkal is offline  
Old 29.11.2017., 16:28   #2466
Užasno sam tužna i zgrožena zbog današnje tragedije jer sam osobno poznavala generala.
Martian7 is online now  
Old 29.11.2017., 16:36   #2467
covjek se spasio , da imam otrova i ja bi isto napravio, aj u kurac sve, ljudi, planeta, kad sve sto napravis je nebitno

nemoze bit gore od ovoga, ovo je pakao, mora bit neko bolje mjesto, ovo nema smisla
__________________
pao mi secer sa srca
Phinkal is offline  
Old 29.11.2017., 17:01   #2468
bem ti majku i drzavi jebenoj, organizaciji, jebeno nisu u stanju dostavit paket na vrijeme, bitno da skinu s racuna odmah

to je to, smradovi
__________________
pao mi secer sa srca
Phinkal is offline  
Old 29.11.2017., 18:39   #2469
Covjek se ubije njima pred ocima, a oni nakon par sati nastave sudenje ?????????

Boze u kakvom svijetu zivim, prije sam slabo pratila sta se desava oko mene, odsada vise necu nista, u sta se " ljudi" pretvaraju , gadi mi se je mala rijec
mik-mik is offline  
Old 29.11.2017., 19:56   #2470
I samo muzika. Samo muzika. Samo muzika. Bit cu dobro, samo dan po dan. Dan po dan. Dan po dan. I otici ce patologija. Otici ce. Mora. Jos bih si voljela sve to razjasniti da se mogu pomiriti. Ali mama nece dobiti moju paznju samo ljubaznost. Bringing out the big guns.

I pozitiva. I pozitiva. I pozitiva. A onda si nabavljam novi identitet i nabijem vas sve na kurac.
__________________
Bring on the misunderstanding!

Zadnje uređivanje Hostija : 29.11.2017. at 20:08.
Hostija is offline  
Old 30.11.2017., 11:28   #2471
Jebi se.

Kad se odselim pitat ces se zasto te ne zovem i zast ne dolazim doma.

Ovo vise nema smisla i ak ne planiras samnom razgovarat kao sa odraslom osobom ne moras mi se ni obracat uopce.
dire Dawn is offline  
Old 30.11.2017., 12:58   #2472
A s kim ću se ja sad svađat? I gdje?
__________________
#HoldMyRakija
Leteća is online now  
Old 30.11.2017., 14:40   #2473
Da mi netko kaže da ću danas krepati, bilo bi mi svejedno.
Ne znam jel to dobro ili ne.
dfordisaster is offline  
Old 30.11.2017., 15:38   #2474
"Jednostavnije bankarstvo." = Upotrebljavate preglednik koji nije ažuriran na najnoviju verziju.
Jebo ih mijenjanje stranice, provizije, kamate, naknade i to čekanje 15min u redu. KMN
Don Michael is offline  
Old 30.11.2017., 17:29   #2475
Mogu kriviti sve druge, ali sam sam kriv za previše toga.
Izgubljen sam, gadim se sam sebi koliko sam izgubljen.
dfordisaster is offline  
Old 30.11.2017., 19:41   #2476
jbte a....ka, lopovski paypal i onaj njihov kapitalistički xbox...
to sranje neću nikad ni pomisliti da kupim. Koja cigletina ma lol...

Sheldon: You'd think after Xbox, there'd be Xbox 2. But no, next came Xbox 360. And now, after 360, comes Xbox One. Why "one"? Maybe that's how many seconds of thought they put into naming it.
umirem hahahha
Don Michael is offline  
Old 01.12.2017., 14:23   #2477
As we grew older our list for christmas wishes gets smaller. Because "things" we want money can't buy... 😞😞😞😞
devaa is offline  
Old 01.12.2017., 14:26   #2478
Užasno sam ljuta,čak pomalo i razočarana. Ma,kada bolje razmislim ipak sam samo ljuta!
zlakraljica is offline  
Old 01.12.2017., 16:46   #2479
Prija godinu dana sam upoznao tadasnju curu sa najboljim prijateljem,napili smo se i njemu su izletile neke stvari da sto ona radi sa mnom,da sam kreten uglavnom svasta je rekao da bi mi ona sutra dan rekla,distancirala se od mene nakon toga i ostavila....s tim prijateljem sam prosao dosta stvari ne kazem skupa smo svasta prosli u mladosti.Od ljutnje mi je izletilo pred jednim zajednickim prijateljem koji mu je vjerovatno sve rekao...od tada su me neki ljudi poceli izbjegavati a taj prijatelj se zeni sljedece godine gdje sam ja trebao biti kum al je izabrao drugog al je i mene pozvao.Dode mi da mu kajlu uvalim nikada nikoga nisam mrzio unazad zadjih god dana,nakon tog incidenta jedan me zajednicki prijatelj nije pozvao na krstenje djeteta on je bio.Ne radi se ovdje o ljubomori al od toga incidenta je sve krenulo nizbrdo,cura ostavila jer se zapitsla,prijatelji udaljli....ne mogu ga gledat a ni on mene to je postala mrznja a najgore mi je sto sam se spustio na njegovu razinu prema njemu te ispada da je on u pravu.Dosta zajednicki prijatelja,brat mi je dobar sa njegovim bratom,roditelji su nam kucni prijatelji to je postao cirkus kao da smo bivsi partneri,razvod a ne neko prijateljstvo
lenox1 is offline  
Old 01.12.2017., 18:55   #2480
Odem u 6 ujutro od doma, dodem u 19h.
I nakon ovakvog loseg dana, jednog od gorih. Prvo kaj ti mene pitas su novci.

A znas da mi ostane nista od place kad platim sve kaj moram. Tenks oduvijek si bio otac za pozeljet. Mozda da uvedemo rentu, pa da mi rentas moju sobu koju mi je mama uredila i platila. Al ni tad ti nebi bilo dosta.
devaa is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:43.