Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Politička scena

Politička scena Stranke i osobe na političkoj sceni RH

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.02.2017., 11:53   #81
Quote:
John_Wayne kaže: Pogledaj post
Nemre rec da nije znao, pa nema 5 godina.
Gotovo pa cijela vladajuća garnitura "nije ništa znala", budući nam predsjednik sabora "nije ništa znao" a tebe zabrinjava Saucha.
Globinho is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2017., 11:55   #82
'Ja mogu reći, kao i cjelokupna javnost, ovo je neugodna situacija za sve, za saborske zastupnike i za kolegu Sauchu. SDP-u je u interesu da se to što prije riješi'

http://www.tportal.hr/vijesti/hrvats...j-postoji.html

Eto, tek mala neugoda, nemojmo se zabrinjavati. Tegla, pekmez i tak to, nista strasnog...

Ne bih se iznenadio da postane jedan od beckih djecaka pa da DORH dobije snimljeno cijelu ariju.
kilkenny is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2017., 11:57   #83
Quote:
FranKrsto kaže: Pogledaj post
Imao je 13.500 po imovinskoj kartici. Radi se o tipu koji 12 mj prije stupanja na dužnost nije radio baš ništa, a sve nekretnine koje ima je stekao darovnim ugovorom. Tako da mi se čini da je kod toliko privilegiranog tipa, sa više sreće nego pameti i sposobnosti, sasvim moguće da nije ni znao da radi nešto protuzakonito. Srećom, takva obrana ne prolazi na sudu jer neznanje ne ispričava.
Ma naravno, kako neočekivan pokušaj relativizacije.....ja sam u šoku...

On jadan nije znao što čini

Meni se čini da neki ovdje imaju manje obraza od Sauche
__________________
"Ako te je žena ostavila jer si kladioničar, neradnik i debilčina, ti uzmi svoju pedestrojku i otresi rafalčinu!
Osjećat ćeš se bolje"
pinzgauer is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2017., 12:00   #84
Da nije znao sta radi.
Pa nije retardiran.

Samo je nadrogiran...
__________________
Jsi2i2828eudhxbdbjsjwjwnwn2b2bjwiwiwj
Gilmour is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2017., 12:03   #85
Kakvo god na kraju bude objašnjenje bit će ludo i nezaboravno.

Da nisu i oni platili nekom da ne pjeva
KatarinaRi is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2017., 12:05   #86
Quote:
Gilmour kaže: Pogledaj post
Jadne li drzave. Smrka na racun drzave. Ustvari, ovo je super drzava, za povlastene.
Što ne bi i šmrkanje plaćali. Platili smo kupnju umjetnina razno raznim likovima u politici (onima s druge strane sabornice), kupnju stana u New york-u, avionske karte do istog, boravak dječice u tom stanu itd.! Stvarno smo se naplaćali svašta!
leo4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2017., 12:06   #87
Quote:
Oberon1 kaže: Pogledaj post
Ja se nadam da koka nije motiv, ali se bojim da bi mogla biti. Samo narkomani mogu biti toliko očajni i glupi ovako ukrasti pol milje kuna.
A možda je kokom plaćao neke usluge stanovitih djelatnica? To je kod nas postala savim uobičajena transakcija u takvim vrstama usluga!
krekre is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2017., 12:09   #88
Quote:
Stiglitz kaže: Pogledaj post
Grafološko vještačenje je potvrdilo da je na nalozima njegov potpis.
lako za grafologa, nije to egzaktna znanost.

ima navodno iskaz svjedokinje da je saucha dolazio i podizao lovu ?
milko84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2017., 12:09   #89
Vidi ti desničare u euforiji-ko svinjice u blatu Malo podsjećaju na neku ruinu kojemu jedino zadovoljstvo u životu pričinjava kad netko propadne poput njega. Moguće i da ih veseli što su se reflektori maknuli s plagijatora. I mostovci vjerojatno trljaju ruke što sad nemoraju glumiti moralnu vertikalu
hehe
Svejedno na ove slučajeve lopovluka zokijevih poltrona-hdz suvereno drži nacionalne rekorde u krađi i korupciji, most im doduše opasno prijeti po pitanju nevjerodostojnosti i ljigavosti i tu bi uskoro moglo doći do promjene na vrhu
Goc-369 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2017., 12:10   #90
Quote:
Stiglitz kaže: Pogledaj post
Grafološko vještačenje je potvrdilo da je na nalozima njegov potpis.
Ako se ne varam, upravo "krivitvoreni" potpis je bila njegova prva linija obrane.

Drugo, pokazalo se da takvo kokošarenje sa njegovim potpisom traje puno duže i da se radi o puno većem iznosu.

Treća, izgleda iz spisa DORH-a da je propjevala i sama tajnica koje je izvršavala njegove naputke.

Dakle, teško i gotovo nemoguće je da ga je netko sustavno krivitvorio tako dugo vrijeme.

E sad mi stvarno nije jasno da netko može na tako prizeman i primitivno glup način kokošariti.
Ako se pokaže da je dosita on kriv lakše mi je vjerovati da je dečko stvarno zaglavio u bijelo.

što je opet i državna i privatna tragedija u isto vrijeme.
hr1u00 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2017., 12:11   #91
Quote:
Oberon1 kaže: Pogledaj post
Ja se nadam da koka nije motiv, ali se bojim da bi mogla biti. Samo narkomani mogu biti toliko očajni i glupi ovako ukrasti pol milje kuna.
ne vjerujem da je lik glup. očito ga je bolila penkala.
milko84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2017., 12:11   #92
Quote:
Goc-369 kaže: Pogledaj post
Vidi ti desničare u euforiji-ko svinjice u blatu Malo podsjećaju na neku ruinu kojemu jedino zadovoljstvo u životu pričinjava kad netko propadne poput njega. Moguće i da ih veseli što su se reflektori maknuli s plagijatora. I mostovci vjerojatno trljaju ruke što sad nemoraju glumiti moralnu vertikalu
hehe
Svejedno na ove slučajeve lopovluka zokijevih poltrona-hdz suvereno drži nacionalne rekorde u krađi i korupciji, most im doduše opasno prijeti po pitanju nevjerodostojnosti i ljigavosti i tu bi uskoro moglo doći do promjene na vrhu
Ma mene veseli što se i desničari a i ljevičari valjaju i kaljužaju u istom blatu!

Evo jučer onaj igrokaz u Saboru je bio nezaboravan!
krekre is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2017., 12:12   #93
Quote:
hr1u00 kaže: Pogledaj post
Ako se ne varam, upravo "krivitvoreni" potpis je bila njegova prva linija obrane.

Drugo, pokazalo se da takvo kokošarenje sa njegovim potpisom traje puno duže i da se radi o puno većem iznosu.

Treća, izgleda iz spisa DORH-a da je propjevala i sama tajnica koje je izvršavala njegove naputke.

Dakle, teško i gotovo nemoguće je da ga je netko sustavno krivitvorio tako dugo vrijeme.

E sad mi stvarno nije jasno da netko može na tako prizeman i primitivno glup način kokošariti.
Ako se pokaže da je dosita on kriv lakše mi je vjerovati da je dečko stvarno zaglavio u bijelo.

što je opet i državna i privatna tragedija u isto vrijeme.
I meni je ovo najuvjerljivija varijanta, ali opet se čudim ostalima da nisu ukazali na mogućnost da je lovu tražio osobno Zoki za svoje potrebe.
KatarinaRi is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2017., 12:14   #94
Quote:
KatarinaRi kaže: Pogledaj post
I meni je ovo najuvjerljivija varijanta, ali opet se čudim ostalima da nisu ukazali na mogućnost da je lovu tražio osobno Zoki za svoje potrebe.
Zar je i Zoki trošio koku?
krekre is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2017., 12:14   #95
jutarnji piše da je saucha nestao
milko84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2017., 12:21   #96
Vjerojatno je Saucha zamračio pare. Tisuću ovdje, dvije tu, pa su iznosi postali sve veći.. Da li je lova otišla u njegov nos ili u Milanovićev želudac, to neka pokaže istraga.
Mene muči jedna druga stvar, jer iznos je doista kiriki za neke druge afere. Ne ide mi u glavu kako se dnevnice isplaćuju u gotovini, kao da smo i dalje u pretprošlom stoljeću. Ne moram ni reći kako Porezna uprava maltretira privatnike prilikom obračuna i isplate dnevnica. Najnoviji primjer, rekli mi iz računovodstva kako Porezna upozorava kako krivo računam satnicu provedenu na putu. Naime, koristim satnicu s aviokarte (vrijeme polaska i dolaska), a trebam uvrstiti vrijeme kad avion napušta zračni prostor RH.

Sent from my LG-H815 using Tapatalk
__________________
Što na Forumu nije dozvoljeno?
- vrijeđanje po bilo kojoj osnovi/
psovanje, flejmanje, spamanje
German is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2017., 12:26   #97
Quote:
German kaže: Pogledaj post
Vjerojatno je Saucha zamračio pare. Tisuću ovdje, dvije tu, pa su iznosi postali sve veći.. Da li je lova otišla u njegov nos ili u Milanovićev želudac, to neka pokaže istraga.
Mene muči jedna druga stvar, jer iznos je doista kiriki za neke druge afere. Ne ide mi u glavu kako se dnevnice isplaćuju u gotovini, kao da smo i dalje u pretprošlom stoljeću. Ne moram ni reći kako Porezna uprava maltretira privatnike prilikom obračuna i isplate dnevnica. Najnoviji primjer, rekli mi iz računovodstva kako Porezna upozorava kako krivo računam satnicu provedenu na putu. Naime, koristim satnicu s aviokarte (vrijeme polaska i dolaska), a trebam uvrstiti vrijeme kad avion napušta zračni prostor RH.

Sent from my LG-H815 using Tapatalk
Ubuduće zamoli stjuardesu da ti pilot izda potvrdu o tome, jer bi te porezna mogla kazniti! Ali sada da si stanovnik dežele onda sa time ne bi imao problema jer bi to bilo isto vrijeme kao što je naznačeno na karti!
krekre is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2017., 12:28   #98
Ukratko šta upravo kaže Zoran.....Brate ne znam!
KatarinaRi is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2017., 12:30   #99
Quote:
KatarinaRi kaže: Pogledaj post
Ukratko šta upravo kaže Zoran.....Brate ne znam!
Nismo ni sumnjali.
Stiglitz is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2017., 12:30   #100
Jel nam to Zoki priznao da je znao da mu najbliži suradnik ima problema s drogom:
Quote:
Milanović kaže:
'To što se dogodilo ima narkomanski modus, netko se dočepao apoteke i nije puštao'
__________________
Freedom is just another word for nothing left to lose
kemik is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:08.