Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Rekreacija > Biciklizam

Biciklizam Na dva kotača uokolo

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.11.2023., 11:32   #2521
Quote:
Arash's friend kaže: Pogledaj post
ima li netko ove jesenske rukavice iz decathlona?

https://www.decathlon.hr/p/166034-70...nski-zute.html

kakve su na kiši?

neka druga alternativa u toj klasi i cijeni? do sada sam nosio lidlove, ali su mi ih popalili iz bisaga , a ne znam kad ce opet biti u lidlu na rasporedu.
Ovo su obične flis rukavice i natopit ce se na kisi i onda kao da ih ni nemas, pogotovo ako je hladno.

Opet ovisi kakva kiša. Na sitnoj kiši mogu bilo koje rukavice. Za ozbiljnu kišu treba nesto drugo.

Evenutalno vunene rukavice (vuna djelomočno grije i kad je mokra):

https://www.decathlon.hr/p/10199-935...00-zelena.html

Isto tako možda rukavice od neoprena.



Ili prave nepromočive rukavice, nešto iz skijaške ponude recimo (što je naravno puno skuplje):

https://www.decathlon.hr/7540-zimski...ers-MU%C5%A0KI

Doduše ne znam koliko takve rukavice stvarno izdrže jaku kišu.
atoni is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2023., 12:26   #2522
Quote:
Arash's friend kaže: Pogledaj post
ima li netko ove jesenske rukavice iz decathlona?

https://www.decathlon.hr/p/166034-70...nski-zute.html

kakve su na kiši?

neka druga alternativa u toj klasi i cijeni? do sada sam nosio lidlove, ali su mi ih popalili iz bisaga , a ne znam kad ce opet biti u lidlu na rasporedu.
Imam više ovih "zimskih" za komutanje, realno su za jesen-proljeće, to ide čim uopće treba rukavica s prstima, recimo jutros, pa dolje negdje do +5 stupnjeva, ispod toga skijaške. Kako su ljudi rekli, flis upija vodu, ali recimo da nije neugodno u njima za 5km po jačoj kiši. Ako ih nemam gdje osušiti, onda za natrag ide drugi par koji je u ruksaku. Dobro dođu i za rezanje vegetacije u dvorištu i slične poslove
ammm is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2023., 21:18   #2523
Quote:
atoni kaže: Pogledaj post

Ili prave nepromočive rukavice, nešto iz skijaške ponude recimo (što je naravno puno skuplje):

https://www.decathlon.hr/7540-zimski...ers-MU%C5%A0KI

Doduše ne znam koliko takve rukavice stvarno izdrže jaku kišu.
Pa kad smo već na tome, imam ove s te liste, i vjerovatno ne drže vodu dulje vremena, ovo "vjerovatno" zato što su za led i snijeg, na temperaturi kiše bi se skuhao, ali se i u tome mogu smrznuti prsti ako dulje vrijeme ne rade ništa, a i nisu baš spretne. Da uzimam drugi put rukavice za minuse, tražio bi nešto s spojenim prstima u Star Trek stilu, kao Pearl Izumi AmFIB Lobster, makar, možda uopće neće biti potrebe, ove koje sada imam za minuse, sve manje nosim, svake godine sve manje hladnih dana.
ammm is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2023., 18:52   #2524
Ionako je forum trenutno u nekom stand-by modu, pa evo jedno onako malo "cigansko" pitanje. Imam jedne Castelli bicke kojima je uložak totalno pokidan, znači bicke van funkcije i jedne Ale koje se još drže. Radi li tko zamjenu uložaka na starim bickama? I jedne iz Decathlona su također za servis. Najbitnije je da bih uzimao samo provjerene i kvalitetne uloške, nikakve kompromise.

Same bicke su još odlične, u top stanju. Taman su se i formirale po meni. Kad se sjetim Castelli dok su bile nove jedva sam navlačio na butine. Veličina XXL a mršav sam 183/75, a imao sam osjećaj da će popucati tkanina.
Quest, bonk ili tako neki kod nas? Ili direktno kod Talijana?
__________________
Potpis?
krszas is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2023., 20:07   #2525
Pa svaki krojač ti to odradi...raspara stare bibse, izvadi stari ulozak i ubaci novi ulozak kojimje doniran iz novih bibsa. Majka, umirovljena DTR krojačica, je tako meni odradila.
__________________
podržimo UDRUGU FRANAK!
nansale is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2023., 20:39   #2526
Možda nisam bio baš jasan, poslao bih svoje bicke u neku od biciklističkih radionica i da mi zamjene za svoje nove uloške. I ne očekujem da su samo 20€ po komadu.
__________________
Potpis?
krszas is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2023., 08:01   #2527
Sumnjam da itko to radi. Tvoja ideja ruši im prvi postulat poslovanja, prodaj novi proizvod kupcu
A i da radi, vjerojatno bi cijena posla bila ekvivalentna novom proizvodu.

A ništa te ne košta poslati mail upita u Castelli ili Ale.
__________________
Prepucavanje na internetu je kao specijalna olimpijada,cak i kada pobjedis retardiran si...
gorguc is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2023., 09:39   #2528
Na tom tragu odgovor iz Questa:
Poštovani,
promjene koje ste naveli radimo samo na opremi kupljenoj kod nas.
Ukoliko vas zanima možemo vam ponuditi naše hlače s jastučićima Btech
man La fonte, koji je deklariran za 8+ sati vožnje.
Trenutno na akciji imamo cijeli komplet kratka majica i kratke hlače za
99,00 euro, dok su same hlačice za akciji za 55,00 euro.

Srdačan pozdrav/Best regards
__________________
Potpis?
krszas is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2024., 17:21   #2529
Sjecam se da se je pricalo o ovoj jakni za kisu iz decathlona.

Jel koristi to netko?
Koliko je to nepromocivo?
Velicina? uzet veci broj nego inace?
Getmekd is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:03.