Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kućni ljubimci > Fotoalbumi ljubimaca

Fotoalbumi ljubimaca Dogodovštine u riječi i slici

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.11.2020., 05:45   #2321
Quote:
CrnaUdovica kaže: Pogledaj post
Moj mačak u svojim originalnim pozama spavanja
https://ibb.co/Dwc5Fpk
https://ibb.co/SvhjLpr
baš se je istegnuo
WilaTinchy is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2020., 20:36   #2322
Quote:
WilaTinchy kaže: Pogledaj post
baš se je istegnuo
vježba gimnastiku
CrnaUdovica is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2023., 12:21   #2323
Miko

Ja sam Miko, došao sam iz Osijeka (striček Rončević - Kennel Mon l'ami | Osijek).
Imam plan pomalo i polako pokoriti nove "gazde" (tako si oni tepaju ). Budući da zasad imam samo 1,6 kg, ne trebam igrati na snagu, nego mislim da mi je, za početak, slatkoća najveći adut.





__________________
Danas nema Drugoga kao izrabljivača koji nas tjera na rad i iskorištava. Danas sami sebe samovoljno izrabljujemo i pritom vjerujemo da se ostvarujemo. Danas se ostvarujemo na smrt. Optimiziramo se na smrt. U tom kontekstu nikakav otpor ni pobuna, nikakva revolucija nisu mogući.
Byung-Chul Han - filozof, kulturni teoretičar
Špranja is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2024., 17:53   #2324
Opet Miko...

Fotka iz zadnjeg posta je istekla, a Miko je danas, 9 mjeseci kasnije (pred 4 dana je imao 1. rođendan!), pravi slatkiš! I nimalo manje važno - predobar psić prekrasne naravi!

__________________
Danas nema Drugoga kao izrabljivača koji nas tjera na rad i iskorištava. Danas sami sebe samovoljno izrabljujemo i pritom vjerujemo da se ostvarujemo. Danas se ostvarujemo na smrt. Optimiziramo se na smrt. U tom kontekstu nikakav otpor ni pobuna, nikakva revolucija nisu mogući.
Byung-Chul Han - filozof, kulturni teoretičar
Špranja is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2024., 18:03   #2325
Edit: sad vidim da fotke malog Mikića ipak nisu istekle...
Ne znam je li mi slađi bio kao mali ili sad.

Nekako sam se nadala da će još netko reći da je slatkiš... kad - ništa. Vidim da je i moj post od pred skoro godinu dana također zadnji na temi. Pa kaj se događa? Kako to da nitko više ne stavlja fotkice svojih malih ljepotana na temu?
__________________
Danas nema Drugoga kao izrabljivača koji nas tjera na rad i iskorištava. Danas sami sebe samovoljno izrabljujemo i pritom vjerujemo da se ostvarujemo. Danas se ostvarujemo na smrt. Optimiziramo se na smrt. U tom kontekstu nikakav otpor ni pobuna, nikakva revolucija nisu mogući.
Byung-Chul Han - filozof, kulturni teoretičar
Špranja is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2024., 08:50   #2326


Evo i nase na livadi Sad je vec velika, prava cura od 3 i pol godine

@Spranja, ja ne znam kako odolis tim okicama kad te krene zicati za poslastice i hranu
Lei is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:51.