Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Astrologija

Astrologija Astrološka edukacija, razmjena mišljenja, diskusije...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.01.2008., 14:33   #1
Solarna karta - pitanja

Kod mene su se ,zadnjih godina ,solari pokazali kao prilicno korisna sredstva za predvidjanja kvaliteta vremena u narednih 12 mjeseci.

Moj solar 08 ...ocekujem prilicnu kolicinu akcije.

Sta misle iskusniji citaci zvijezda?
S T E L I U M is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2008., 14:44   #2
Quote:
S T E L I U M kaže: Pogledaj post
Kod mene su se ,zadnjih godina ,solari pokazali kao prilicno korisna sredstva za predvidjanja kvaliteta vremena u narednih 12 mjeseci.

Moj solar 08 ...ocekujem prilicnu kolicinu akcije.

Sta misle iskusniji citaci zvijezda?
zaljubljivanja/odljubljivanja ili djeca? putovanja...šta ti kažu tranziti?
Saradonija is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2008., 10:45   #3
U mom solaru mi se ne sviđa baš Mjesec u 12. u blizancima. I Asc mi je u raku... eh... vjerujte mi nije to baš lako za izgurati.
Barem mi je Jupiter u trigonu sa natalnim Asc i Venera u konjunkciji sa natalnom Venerom i Marsom.
Orodiel is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2008., 02:54   #4
meni ovaj godine solar ne dopada jer mi se vrti u krug i cak mi neda muskarci mira... al jedva cekam jos 4mj. pa mi donosi lijepi solar i naravno 2009/2010 za ocekivati
v4ga is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2008., 09:19   #5
Evo, stavila sam svoj solar za 2008/2009, bi li mi netko malo protumačio promjene u poslu, karijeri? Da se trudim, usmjeravam ili jednostavno treba pustiti da sve ide svojim tokom?
http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?c...rbp=&rs=0&ast=
12.kuća is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2008., 12:04   #6
Imam pitanje. Malo sam po pitanju solara na apsolutno novom terenu, ali sam se bas zainteresovala, citam, citam i citam Tim povodom sam uzela kartu prijateljice koja ima bas znacajnu ovu godinu po nekoliko pitanja. Nedavno je magistrirala , a za koji mjesec joj je i termin za rodjenje bebe pa trazim takve pokazatelje... Mogu li dobiti malu pomoc pri tome?
n.gemini is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2008., 15:38   #7
Bok svima
ako netko stigne i bude imao vremena neka napise sto me ceka u 2009 u prilogu je solar i natal
hvala i ispricavam se na "velikoj" slici
natalna karta
damir1976 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2016., 13:37   #8
Smrt u horoskopu solarnog povratka

http://tinypic.com/r/10f2kar/9

Ne znam jesam li uopće dobro "skinula" kartu solarnog povratka i natalnu skupa.
Dakle, ova karta solara je jako za mene teška. To sam već pisala na temi solarnog horoskopa. Kao što se vidi Asc solara je na osmom polju natala i to mi se strašno ne sviđa, pogotovo gledajući Mjesec u konjukciji s Algolom.
Frolli kaže da se smrt može približno odrediti i, vjerujte, nije mi svejedno (o podsvjesti da i ne pričamo).
Molim neka tumačenja, prvenstveno vezano uz osmo polje.
KASIOPA is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2016., 14:27   #9
A nisi osjetila već Uran i na 4. i na 8. i na 1. polje?
Tu se više neće vraćati, a čudno mi je da je prošao nezapaženo...
AceOfCups is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2008., 20:08   #10
Prvi put sam si napravila solarni i rekla bih da je katastrofa.

Šesta kuća krcata: Sunce 0 Saturn, pa Venera 0 Merkur i još Mars.
Uran i Neptun u 12.

Jedino dobro je Jupiter u 10. i Mjesec u 5., al s kim bi onda trebala zatrudniti? Kolegom s posla?

Zamolila bih ove fatalističkije orijentirane da mi daju najcrnju tradicionalnu prognozu. Ne bih pitala da mi stvarno već drugi mjesec od rođendana nije bio pun napora i besmislenih poslova koji su mi strgali imunitet.
I ovi Uran i Neptun u 12., oćul puknit u mozak?

Još bih napomenula da će mi krajem godine Saturn prelaziti preko natalnog Plutona, doduše u trigonu sa natalnim Saturnom, ali nisam baš ohrabrena time.

Zanima me zdravlje, psihofizičko i iskustva drugih sa sličnim solarima u prošlosti.

Evo tu je još i natalni i solarni zajedno ak to pomaže.
veruschka is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2008., 22:42   #11
sad sam napravila taj solarni...i 6 planeta (su, mj,ur, ven, mer,nep), sj. čvor i chiron (kako se to čita? ) su mi u 2. kući. asc u jarcu (konj pl), u 1. još jup.
tranzitni prepun kvadrata...
Kama is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2008., 14:35   #12
E, i meni je slično, u drugoj u uklještenom Jarcu su mi Sunce, Mars (on je na 29 Strelca, pa nije uklješten), Pluton, Jupiter i Merkur. Ja očekujem dosta zelenih, ali i da ću morati dobro da se pomučim za iste. U suštini, ništa novo
ista is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2008., 22:16   #13
Quote:
ista kaže: Pogledaj post
E, i meni je slično, u drugoj u uklještenom Jarcu su mi Sunce, Mars (on je na 29 Strelca, pa nije uklješten), Pluton, Jupiter i Merkur. Ja očekujem dosta zelenih, ali i da ću morati dobro da se pomučim za iste. U suštini, ništa novo
pare,pare,pare
Kama is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2008., 09:53   #14
Quote:
Kama kaže: Pogledaj post
pare,pare,pare
Upravo to.

Ali je nezgodno što je u Jarcu. Ili će pare kasniti, ili će ih biti malo. A svakako ćemo morati krv da propiškimo da ih zaradimo . Ja preporučujem da praviš investicioni plan, tako bi se ispunila simbolika. Uz pravilno ulaganje (Saturn), pare dolaze kasno (Saturn), ali je suma znatno uvećana - nagrađivanje truda (opet Saturn).
ista is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2008., 10:12   #15
Quote:
ista kaže: Pogledaj post
Upravo to.

Ali je nezgodno što je u Jarcu. Ili će pare kasniti, ili će ih biti malo. A svakako ćemo morati krv da propiškimo da ih zaradimo . Ja preporučujem da praviš investicioni plan, tako bi se ispunila simbolika. Uz pravilno ulaganje (Saturn), pare dolaze kasno (Saturn), ali je suma znatno uvećana - nagrađivanje truda (opet Saturn).
meni je asc u jarcu. ali druga kuća je pola vodenjak pola riba. kako bi to protumačila?
Kama is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2008., 10:14   #16
u ribi su sj.čvor, mjesec, sunce i uran.
u vodenjaku chiron, merkur, neptun, venera.

ima li natalna kakav utjecaj na solarni?

Zadnje uređivanje Kama : 22.10.2008. at 10:24.
Kama is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2008., 19:59   #17
Pozdrav svima Da li bi neko mogao da mi pogleda kakava ce mi biti sledeca godina? Nesto sam sama gledala i mislim da ce me moj muz prevariti Ili cu nesto saznati ....a tek sam par meseci u baku...)
Koja ce mi se polja aktivirati, tj nasta da obratim paznju? Hvala puno

devica-skorpija is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2008., 21:25   #18
http://img518.imageshack.us/img518/3...ka20091hv2.gif

vidi ovog jada,ja se bojim iskreno,što ce da bude
može li tko koju pametnu i mudru na ovo,jer ovako puno 12 kuca,neznam što da mislim,a i asc u 8,brrrrrrrr
Maddie is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2008., 17:13   #19
može li meni netko pogledati moj solarni za ovu godinu
što znače ovolike planete u prvoj kući, venera- merkur konjukcija, sve pada u sedmu natalnu

možda ljubav neka napokon?
http://img46.imageshack.us/img46/788...m200882ck6.gif
leila is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2008., 23:39   #20
Imala bih jedno kratko pitanje: nazire li se ljubav u mojoj solarnoj karti kroz ovu godinu i vrijedi li se oko toga potruditi?

Solar http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?c...rbp=&rs=0&ast=
12.kuća is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:57.