Natrag   Forum.hr > Društvo > Gospodarstvo > Ostali oblici investiranja

Ostali oblici investiranja Ja ne radim za novac. Novac radi za mene.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.11.2004., 12:23   #1
PBZ global

Namjeravam uložiti nešto u dotični fond. Ima tko kakva iskustva iz prve ruke, pohvale, pokude ... Svaka informacija dobrodošla !!!
el Torro is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2004., 23:13   #2
PBZ global

malo sam kupila prije par mjeseci, i baš lijepo raste
neki dan sam opet ponovila, pa sad čekam izvješće
__________________
ja
ja123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2004., 08:15   #3
Lijepo od tebe što si se javila ... ali podatke o vrijednosti udjela ... vidim i sam
Interesiralo me kakva im je birokratska procedura, otvorenost ulagaču, koliko te često informiraju o kretanju tržišta ...
Ako znaš i to zaslužuješ kavu ...
el Torro is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2004., 18:42   #4
PBZ global

Lijepo od tebe što si se javila ... ali podatke o vrijednosti udjela ... vidim i sam
Interesiralo me kakva im je birokratska procedura, otvorenost ulagaču, koliko te često informiraju o kretanju tržišta ...

A to (dok ja shvatim)
pa redom
- od tri poslovnice dvije su bile iznenađene i zbunjene (kao ne rade to svaki dan) ali se trude (pet iz zalaganja)
- informiraju mjesečno
.... tako, ali ja sam stvarno tek od nedavno, pa možda i nemam pravu sliku
__________________
ja
ja123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2004., 23:19   #5
Svojedobno sam ulagao u pbz fondove, pa i u doticni, i OK je.
Pretpostavljam, i nadam se da se ulagat moze e-bankarstvom, jer ovo s poslovnicama je katastrofa.

Vise ne ulazem u fondove jer sam se upustio duboko u samostalno ulaganje u dionice, ali da nisam o njima bi u svakom slucaju razmislio.

Ali, tad je bilo katastrofa u banci sta nitko ne zna o cemu se tu radi.
Na web stranicam (web) su odavno obecavali nekakav kao internet pristup i ulaganje, ali ne vidim da se nesto promijenilo.

A izvesce, di ulazu i slicno neces dobit jer to kriju ko zmija noge.
Dobijes tvoje stanje uloga i kako raste (ili pada) vrijednost udjela.

To ako imalo imas volje mozes pratiti na webu i na to-one portalu se moze usporediti sa drugim fondovima.

Uzmite u obzir da su dionice jako skocile u zadnje vrijeme (ovo je mjesoviti fond, ali dionice sigurno jako uticu na njega), ali da tako ne mora biti i u buducnosti, ali ove godine je fond u plusu oko 15%.
Billy is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2004., 07:59   #6
Da.
Gospođa u poslovnici mi je dala reklamne brošure i za daljnje savjete preporučila razgovor s njihovim brokerom.
Htio sam raditi preko poslovnica, no ako papiri kolaju presporo, internet je definitivno bolji put ...

Hvala lijepa na odgovorima !!!
el Torro is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:58.