Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.12.2011., 22:43   #761
... na ovom podforumu ima već tema o gradnji i svrsi piramida...
https://www.forum.hr/showthread.php?t=187450
haram is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2011., 00:18   #762
pogledao dokumentarac. zakon. samo mogu preporučit stina koje imalo zanima ono misteriozno oko piramida. mislim da ću ga opet pogledat
__________________
U moj svijet je svatko dobro došao, ali malo tko me od njih nije povrijedio.
rpodnar is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2011., 15:13   #763
Quote:
SororMystica kaže: Pogledaj post
nisam citala sve kommove niti mi se da.
neznam ja kako ovo vama zvuci ali ja smatram da su sagradili piramide snagom uma,ne jednog nego svih njih,znate telekineza i to
aj jos bi nekako popusila pricu da je njih hiljadu jedan dva kata piramide solo napravili,mislim da su rukama,nekim dodacima,tajnim zakonima fizike ili sl to poslozili ali vc treci kat...i ovu zadnju kocku....hm hm

vjerojem da su tada jos imali pokretan onaj dio mozga koji je nama sad zahrđao i da su imali sposobnosti koje su nama puka mistika.

piramida...sfinga...come on....mislim da ni danasnji arhitekti nebi to uspjeli na taj nacin,sa takvim blokovima uspjeli izvest osim ako nije kompjuterska animacija....
Mislim da si ti popušila više od priče...

Kakav zahrđali dio mozga? Arhitekti ne bi uspjeli? Valjda građevinari? I da, uspjeli bi, bez većih problema. Jedino bi financiranje bio problem
daz is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2016., 17:04   #764
Quote:
satori@sanitarium kaže: Pogledaj post
Iznenadujuce je kak neki ljudi imaju potrebu mistificirat nesto samo zato sto to ne mogu shvatit*.



*ili vjeruju budalama poput danikena, sitchina.......


I o kojem je***** desetom planetu je sad rjec? Opet neka izmisljotina?

I orogonska energija ne postoji. Osim ako ju ne zelis klasificirat kao energiju potrosenu na glupe rasprave o elijenima, misticizmu......
Onda je ima u izobilju
Pa onda si ti pametniji od Wilijema Rajha, Tesle i svih ostalih ako tvrdiš da Orogonska energija ne postoji!!!!!!!!






1
frenki999 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2016., 01:48   #765
Po čemu su (između svega drugog) bili poznati Egipćani?

Recimo, po brijanju tijela. Ako niste znali na faraonski tron se nije smjelo pristupiti ukoliko nisi obrijan od glave do pete. Rituali.

Egipćani nisu znali da isti "protokol" znan je i kod nekih plemena Indijanaca preko Atlantika,
zar da pomislimo da su egipćani bili prvi koji su pohodili Kontinent preko oceana i time im usvojili svoja "obrazovanja" (?)
Pravi Život is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2017., 09:20   #766
Quote:
Pravi Život kaže: Pogledaj post
Po čemu su (između svega drugog) bili poznati Egipćani?

Recimo, po brijanju tijela. Ako niste znali na faraonski tron se nije smjelo pristupiti ukoliko nisi obrijan od glave do pete. Rituali.

Egipćani nisu znali da isti "protokol" znan je i kod nekih plemena Indijanaca preko Atlantika,
zar da pomislimo da su egipćani bili prvi koji su pohodili Kontinent preko oceana i time im usvojili svoja "obrazovanja" (?)
u svim narodima imaš neku vrstu božanstava i hramova i svećenika, da li to znači da su se svi oni međusobno posjetili?
Matrim Cauthon is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:50.