Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.10.2017., 14:24   #501
Mislim da je vani svaki drugi, kod nas otprilike svaki treci brak.

U svakom slucaju najbolje vrijeme da investiram u industriju hrane za macke i veleprodajnih vina.
Rift is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2017., 14:40   #502
word
ZgSash is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2017., 16:23   #503
Quote:
skorpionka87 kaže: Pogledaj post
Jakog li primjera. Ima tonu boljih
Pa tko mu je kriv. Tako je to kad se spetljaš s radnom kolegicom
Uostalom, šta su povezani pupčanom vrpcom pa ne može nikud bez nje?
Vjerojatno pije zbog svoje inertnosti a ne zato što ga ona veže pa on jadan ne može nikud.
Jednom smo pricali bas o njima. I kazem ja s jedne strane njemu je super jebe ju al ju mora zato trpit non stop.
A kaze ovaj jedan kolega :Jebe ona njega (mislio je naravno u mozak )
neobuzdan is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2017., 02:16   #504
Quote:
Flat kaže: Pogledaj post
Zakaj?
Ja sam zivnuo nakon rastave. Shvatio sam koliko sam toga propustio jer se njoj nije svidjalo da idem u amsterdam sa ekipom, jer bi da nejdemo na rafting, jer je imala spusten nos kad bi isao baviti se hobijem, kad bi dosao kasno doma...

Ljudi bas nisu spremni partneru dati slobodu, a kad zivis odvojeno, onda ta sloboda ipak postoji.

Sanjam da nadjem zenu koja bi otisla za svojom zabavom dok ja idem na logorovanje lokati preko vikenda npr.

Ili nek ide sa mnom, ali da me ne zove u sator na spavanje u pol 10 vec da ruzi sa mnom do kasno u noc.

I jos 100 stvari, ali cinjenica je da je posesivnost i kontrola cesca nego rjedja medju ljudima.
Meni je uzasno bitno da moja djevojka ima super razvijen privatni zivot bez mene.
Upoznao sam par koje su ga stvarno i imale. Na kraju se ipak sve svelo na isto.
Ja se mogu odreci dijela slobode za neku dobru djevojku, ali ne mogu prestati biti ja. Evo jedan frend sa kojim sam se do par godina cuo svaki dan a vidjao jednom tjedno od kada se ozenio vidjamo se svaka 3 4 mjeseca a cujemo jednom u dva tjedna. Druzi se preko vikenda sa njenim frendicama.
Ta zelja a sa druge strane nezelja za provodjenjem vremena zajedno znaju cesto i razoriti veze.

Ono sto sam ja primijetio kod dosta djevojaka je da realno manje ulazu u vezu a ocekuju da ih se drzi kao kap vode na dlanu.


Vise vole biti voljene nego mi muskarci te im se to mora dosta cesto dokazivati. Zena od frenda mi se zalila da ne idu nigdje van. Pitao sam je zasto ona ne povede inicijativu te kupi karte za kazaiste ili kino nije bilo odgovora.
romkius is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:27.