Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.10.2017., 07:30   #7621
Zasto ne prodate na krpicama torbe koje ne nosite i kupite koju hocete? Sta vrijedi nagomilavati torbe ionako izadju iz mode i zauzimaju puno mjesta. Eventualno ostaviti neku bezvremensku koja se uvijek moze nositi. Ja imam momentalno 3 torbe, mijenjam ih i kad mi dojade stavim u prodaju. Ionako vec imam par na wish listi
charlizeos is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2017., 08:04   #7622
Quote:
charlizeos kaže: Pogledaj post
Zasto ne prodate na krpicama torbe koje ne nosite i kupite koju hocete? Sta vrijedi nagomilavati torbe ionako izadju iz mode i zauzimaju puno mjesta. Eventualno ostaviti neku bezvremensku koja se uvijek moze nositi. Ja imam momentalno 3 torbe, mijenjam ih i kad mi dojade stavim u prodaju. Ionako vec imam par na wish listi
Mislis da bi netko kupio te koje su izasle iz mode?
Zapravo , ni ne kupujem uopce torbe koje su u modi.

Ali, razmisljam sto s suvisnom odjecom. Do sad sam samo poklanjala.
mantisa is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2017., 14:54   #7623
Meni je pun stan laptopa, tableta, pripadajućih kablova, stickova, nemam više gdje smjestiti kapute i jakne, čizme guram u crne vreće za smeće i onda ih plažem ispod kreveta u sobi za goste, torbe koje ne nosim sam počela jednostavno bacati u smeće, sakoe sam stavila u neku vreću i odložila na tavan. Uglavnom, imam previše jakni, kaputa, sakoa, bundi, čizama i kablova.
Orlandia is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2017., 14:58   #7624
Quote:
charlizeos kaže: Pogledaj post
Zasto ne prodate na krpicama torbe koje ne nosite i kupite koju hocete? ...
To s torbama i cipelama mi je nekako nezgodno, em su torbe velike za neko normalno slanje, em nikad ne znam hoće li uživo biti kao na slici i da li će kupac biti zadovoljan... ponekad prodam nešto od kozmetike, i to uglavnom nove ili malo korištene... ostalo bacam bez grižnje savijesti, iako je to stvar koju tek treniram, ali vrlo uspješno
(često dobijem nešto na nagradnoj igri što mi ne odgovara, ponešto iz Avona što dobijem ekstra povoljno i ponešto iz impulzivne kupnje, naravno...)
__________________
Prije nego odgovorite na moj post, pokušajte prvo pročitati ga s razumijevanjem. Hvala.
Lillyrosee is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2017., 16:22   #7625
U Zagrebu postoji charity shop, na dvije lokacije. Meni je to novost, i tamo planiram dati stvari koje ne bacim jer su potrgane, ili ne poklonim nekome.
__________________
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
Pješčani sat is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2017., 16:34   #7626
Quote:
Pješčani sat kaže: Pogledaj post
U Zagrebu postoji charity shop, na dvije lokacije. Meni je to novost, i tamo planiram dati stvari koje ne bacim jer su potrgane, ili ne poklonim nekome.
To je fantastična stvar! U mom gradu ih ima mnogo, drži ih nekoliko različitih humanitarnih organizacija, pa možeš birati kome ćeš dati odjeću, ovisno o tome što želiš da se dalje dogodi s novcem koji ta odjeća generira.

Ja obično šaltam između dvije organizacije koje imaju kontejnere za sakupljanje odjeće najbliže mom stanu, iako ponekad dajem odjeću i direktno ljudima u potrebi preko udruga koja se bave konkretnim individualnim slučajevima.
zelena truba is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2017., 09:04   #7627
Quote:
Pješčani sat kaže: Pogledaj post
U Zagrebu postoji charity shop, na dvije lokacije. Meni je to novost, i tamo planiram dati stvari koje ne bacim jer su potrgane, ili ne poklonim nekome.


vidim otkrila si qanah
njima možete odnijeti i kućanske stavri koje vam ne trebaju (mikser, vazu, stolicu...)
atlantis is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2017., 10:08   #7628
Quote:
charlizeos kaže: Pogledaj post
Zasto ne prodate na krpicama torbe koje ne nosite i kupite koju hocete? Sta vrijedi nagomilavati torbe ionako izadju iz mode i zauzimaju puno mjesta. Eventualno ostaviti neku bezvremensku koja se uvijek moze nositi. Ja imam momentalno 3 torbe, mijenjam ih i kad mi dojade stavim u prodaju. Ionako vec imam par na wish listi
Nosim ih dok se ne raspadnu, a ako shvatim da neku ne nosim duzi period a jos je kao nova poklonim ju nekoj prijateljici, sestri!

Poslano sa mog SM-A500FU koristeći Tapatalk
Lecos is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2017., 18:18   #7629
Quote:
charlizeos kaže: Pogledaj post
Zasto ne prodate na krpicama torbe koje ne nosite i kupite koju hocete? Sta vrijedi nagomilavati torbe ionako izadju iz mode i zauzimaju puno mjesta. Eventualno ostaviti neku bezvremensku koja se uvijek moze nositi. Ja imam momentalno 3 torbe, mijenjam ih i kad mi dojade stavim u prodaju. Ionako vec imam par na wish listi
cim vidim da se torba pocela habati- pravac koš za smece.

ali npr. imam ljetne torbe, i zimske, i svegodisnje
i pismo torbe i srednje velicine, i velike,
i sve su svevremenske.

kaj je najbolje, neke su mi ono, od prije 20 godina koje mi je mama dala
i te mi duze traju nego neke iz h&m-a
mari_2011 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2017., 21:25   #7630
ja furam mamine prastare esprit torbice
nepohabastične su
__________________
Sin valor.
moment is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2017., 21:31   #7631
Quote:
atlantis kaže: Pogledaj post
vidim otkrila si qanah
njima možete odnijeti i kućanske stavri koje vam ne trebaju (mikser, vazu, stolicu...)
Da da, njih
__________________
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
Pješčani sat is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2017., 23:51   #7632
A dajte recite, gdje je u Zagrebu dom u kojem su tinejdjeri do 18 bez roditeljske skrbi ili neke stambene zajednice (za to sam cula)kamo idu nakon 18?
Mislim da bi tim curama odnijela neke stvari koje ne prodam/poklonim a u dobrom su stanju.
Hannah 3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2017., 23:53   #7633
mozda da zvrcnes nazorovu i pitas?


lijepa gesta
mari_2011 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2017., 00:01   #7634
Quote:
mari_2011 kaže: Pogledaj post
mozda da zvrcnes nazorovu i pitas?


lijepa gesta
U Nazorovu sam nosila za malu djecu i za jednu mladu mamu od 15 godina koja je tam bila sa sinom, nisam vidla odrasle
Hannah 3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2017., 08:12   #7635
Mislim da nije OK nositi potrgane stvari u charity. Ionako to vjerojatno završi u smeću, ali oni bace. Bolje donirati torbe postolaru pa da ih iskoristiti za posao ili odjeću h&m.
Lyanna Stark is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2017., 08:15   #7636
Iako, neki ljudi od tih torbica izrađuju svakakve stvari, nove torbice ili nekakve druge stvari. I njima je korisnije odnjeti te stvari, nego ih odnjeti u charity shop. Jer nekako ne vjerujem da se nešto potrgano prodaje.
Lyanna Stark is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2017., 08:36   #7637
Quote:
Lyanna Stark kaže: Pogledaj post
Mislim da nije OK nositi potrgane stvari u charity. Ionako to vjerojatno završi u smeću, ali oni bace. Bolje donirati torbe postolaru pa da ih iskoristiti za posao ili odjeću h&m.
tko je napisao da nosi potrgane stvar?

takvu odjeći dajem u azil za pse da imaju za štence ili bolesne pse.

u charity nosim ono kaj mi je premalo/više mi se ne nosi i nije iznošeno
atlantis is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2017., 21:56   #7638
Meni je palo na pamet da bih šopingirala u Grazu

Imate li kakve preporuke, ima li što zanimljivo, kako je najbolje doći?
__________________
Fairy tales are more than true:
not because they tell us that dragons exist,
but because they tell us that dragons can be tamed.
Querencia is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2017., 22:02   #7639
Quote:
Hannah 3 kaže: Pogledaj post
A dajte recite, gdje je u Zagrebu dom u kojem su tinejdjeri do 18 bez roditeljske skrbi ili neke stambene zajednice (za to sam cula)kamo idu nakon 18?
Mislim da bi tim curama odnijela neke stvari koje ne prodam/poklonim a u dobrom su stanju.
Korak u život

Klikni na about, ako se ne snalaziš po fb, i tamo ti je e mail na koji im se možeš javiti.
__________________
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
Pješčani sat is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2017., 22:38   #7640
Quote:
Pješčani sat kaže: Pogledaj post
Korak u život

Klikni na about, ako se ne snalaziš po fb, i tamo ti je e mail na koji im se možeš javiti.
Fala ti, idem gledati!
Edit
Ne vidim e mail i ne kuzim nis.
Jel to neka organizacija? Ne moze se vidjet di ta djeca/ljudi stanuju, pa direktno s njima kontaktirati i pitati kaj im treba, rado bi i neke knjige odnijela i neku odjecu/obucu, ali bi se rado bar cula s nekim, jer sam sumnjicava prema udrugama.

Mogla bi nazvat Nazorovu, pa pitati, oni bi morali znati.
Al fala ti.
Hannah 3 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:00.