Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.10.2017., 17:36   #2821
ja tu nudim kavu godinama pa nitko nema muda se naći
__________________
Ušće zvuka
manchild is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2017., 17:36   #2822
Tako ti je to u gay svijetu

Poslano sa mog SM-G935F koristeći Tapatalk
nicky2009 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2017., 17:46   #2823
Quote:
manchild kaže: Pogledaj post
ja tu nudim kavu godinama pa nitko nema muda se naći
Ako si medo, dolazim odmah hehehe
maestus is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2017., 17:47   #2824
Quote:
maestus kaže: Pogledaj post
Ako si medo, dolazim odmah hehehe
nisam medo
__________________
Ušće zvuka
manchild is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2017., 17:53   #2825
AAAAAA


nema veze, mozemo razmjenivati ova predivna iskustva iz gay svijeta uz kavu
maestus is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2017., 17:59   #2826
Quote:
maestus kaže: Pogledaj post
Pikachu, gdje nać te kvalitetne dečke a da nije romeo, grinder, scruff i ostalo?
Quote:
B.B2 kaže: Pogledaj post
I mene ovo živo zanima
Zašto si ne pošaljete pm?

Inače, ne znam stvarno, ako niste društveni teško je naći nekoga. Jebiga, to je tako pa igrajte s kartama koje imate i snalazite se što bolje možete pa makar to bile i te stranice. Morate izvaditi metlu iz guzice ako ste ukočeni, nesigurni ili šta već i prepustiti se, tu je valjda ključ svega. Nemam šta pametnije napisati. Upoznavati ljude bez cilja da nađete nekoga za vezu pa možda nešto i bude.

A kad spomenuh plejku, sinoć sam doveo frenda kod sebe. Toplo u stanu, štrudla napravljena, nova posteljina (hvala mama). Činilo mi se da mu je malo neugodno, ne znam zašto točno ali nije mi bio skroz opušten na početku. Kasnije je već bilo bolje. Otišao je jako kasno (četiri ujutro) ali da smo popili nešto alkohola ne bih ga pustio jer vozi. Čak sam mu i rekao da je kasno i da je mogao prespavati ali nisam navaljivao, kako god hoće. Otišao je, poslao je poruku kad je stigao doma. I tako... imali smo dobrih utakmica, u nekim trenucima sam više obraćao pažnju na njegove velike dlakave noge nego na utakmicu. Nije ništa bilo ali imam još jednu slatku epizodu u nizu.

Ne mogu vjerovati koje ja sve gluposti pišem na forumu ali rado ću preuzeti trofej
piki is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2017., 18:00   #2827
Quote:
maestus kaže: Pogledaj post
AAAAAA


nema veze, mozemo razmjenivati ova predivna iskustva iz gay svijeta uz kavu
super, javi se na PP
__________________
Ušće zvuka
manchild is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2017., 18:08   #2828
Quote:
Kinder Pikachu kaže: Pogledaj post
Zašto si ne pošaljete pm?

Morate izvaditi metlu iz guzice ako ste ukočeni, nesigurni ili šta već i prepustiti se, tu je valjda ključ svega.

....... I tako... imali smo dobrih utakmica, u nekim trenucima sam više obraćao pažnju na njegove velike dlakave noge nego na utakmicu......

Ma nemam metle u guzici, totalno sam opušten i volim razgovarat s ljudima. Moj problem je taj što sam usko fokusiran na relativno malen krug ljudi i ne mogu si pomoć. Samo to me zanima, to me veseli, to si i tražim....

Ma ne pišeš gluposti, super je pročitati nečije iskustvo

Nemam plejku ali mogu nudit ugodan razgovor uz pivu i pozadinsku glazbu. Film neki ili cuddling
Naravno, ako netko zeli zapalit, uopce nije problem.

hahah bas sam napisao oglas
maestus is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2017., 19:12   #2829
Ako ima neko za cuddling bio bih presretan
Vecinom na grinderu i sl je cuddling samo pocetak pa zavrsi uz gasenje plejke i krece na grubu zabavu ����
peroperic2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2017., 17:20   #2830
Quote:
Kinder Pikachu kaže: Pogledaj post
Zašto si ne pošaljete pm?
Nisam u Zagrebu, a nemam volje za dopisivanja i nekakve odnose na daljinu, već ih imam dovoljno.
Sorry maestus

Quote:
Kinder Pikachu kaže: Pogledaj post
Inače, ne znam stvarno, ako niste društveni teško je naći nekoga. Jebiga, to je tako pa igrajte s kartama koje imate i snalazite se što bolje možete pa makar to bile i te stranice. Morate izvaditi metlu iz guzice ako ste ukočeni, nesigurni ili šta već i prepustiti se, tu je valjda ključ svega. Nemam šta pametnije napisati. Upoznavati ljude bez cilja da nađete nekoga za vezu pa možda nešto i bude.
Ja se smatram dosta društvenom osobom, imam solidan broj prijateljstava i dobrih poznanstava i na faksu sam kad ti kroz život struja najveći broj ljudi. Štoviše, na mom je faksu dosta gay/bi dečkiju, al što ću kad sam prokletnik koji se uvijek zagrije za strejtiće Bit će bolje kad se malo opametim

Evo baš sam sinoć bio na dejtu s nekim s romea, nakon dobrih godinu i pol što nisam uopće dejtao. Bilo je simpa, on je turist koji je bio samo u prolazu pa od drugog dejta nažalost ništa, a za bilo šta konkretnije odmah na prvom spoju sam malo prekonzervativan (i ukočen)
B.B2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2017., 22:41   #2831
Quote:
maestus kaže: Pogledaj post
hahah bas sam napisao oglas
Možda se javi neki medo, nikad ne znaš. I instaliraj growlr, stranci su i više nego voljni doći u posjetu ako im se neko svidi.
Quote:
peroperic2 kaže: Pogledaj post
Ako ima neko za cuddling bio bih presretan
Kužim, romantika, trenutno vani pada kiša i bilo bi se fino stisnuti uz nekoga.
Quote:
B.B2 kaže: Pogledaj post
Štoviše, na mom je faksu dosta gay/bi dečkiju, al što ću kad sam prokletnik koji se uvijek zagrije za strejtiće
Jedino trebaš malo sreće da naletiš na tipa koji će ti se svidjeti a da je gej.
piki is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2017., 13:43   #2832
Quote:
Kinder Pikachu kaže: Pogledaj post
Možda se javi neki medo, nikad ne znaš. I instaliraj growlr, stranci su i više nego voljni doći u posjetu ako im se neko svidi.

Kužim, romantika, trenutno vani pada kiša i bilo bi se fino stisnuti uz nekoga.

Jedino trebaš malo sreće da naletiš na tipa koji će ti se svidjeti a da je gej.

Imam growlr od neki dan. Javlja mi se brdo medvjeda al svi su 1000km plus (

Jucer je bio dan kao stvren za mazenje, jbg steta sto je druga polovica kreveta bila hladna :/

B.B2 - nisam ni ja za veze na daljunu i ovo virtualno tapkanje, al mi je ok ovako porazgovarat i cut dozivljaje. Bio sam ponovno u tom Hot Potu.. Nothing interesting for me
maestus is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2017., 22:42   #2833
Quote:
maestus kaže: Pogledaj post
Imam growlr od neki dan. Javlja mi se brdo medvjeda al svi su 1000km plus (
Ne znam, kako god da okrenem (što se tih aplikacija tiče), ti koji su mi fizički privlačni su uglavnom udaljeni, jebiga. Ove uživo koje vidim su mi privlačni ali su zauzeti ili nisu pederi. I da jesu pederi jebalo bi te prilaženje pa onda jesi li njihov tip, svakakvih faktora tu ima. Onda imaš ove što su udaljeni recimo sat vožnje, to bi se moglo pregurati ali i dalje je veza na daljinu i više je sranja nego jednostavnosti u takvoj vezi. Dvije osobe moraju biti kompletne i zrele da bi takva veza uspjela, bez dječijih igrica, provociranja i ostalih gluposti. Treba i plan za zajednički život a znaš kakva je većina naših pedera po tom pitanju, ma i po pitanju veza a kamoli za nešto više. Takve veze su uglavnom osuđene na propast. Ne znam kako bi ti sve skupa zamislio čak i da nađeš nekoga u blizini, da li bi tražio od njega da živite zajedno ili ne, ako ne onda u tom slučaju nije ni bitno je li udaljen od tebe ili ne.

Samo moje viđenje, ali bez obzira što ni ja nisam baš tip za te što su udaljeni i tak' to, nađe se i finih frajera i ne bih to baš olako odbacivao, pogotovo jer bi se mogao lijepo iznenaditi. Ako ništa drugo, upoznavat ćeš ljude. I opet, tu si gdje si, ne bih rekao da ima nekog napretka što se frajera tiče i vrijedilo bi probati nešto drugačije. Ti znaš najbolje, ja trkeljam bezveze jer nemam pametnijeg posla.
piki is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2017., 01:36   #2834
Quote:
Kinder Pikachu kaže: Pogledaj post
Ne znam, kako god da okrenem (što se tih aplikacija tiče), ti koji su mi fizički privlačni su uglavnom udaljeni, jebiga. Ove uživo koje vidim su mi privlačni ali su zauzeti ili nisu pederi. I da jesu pederi jebalo bi te prilaženje pa onda jesi li njihov tip, svakakvih faktora tu ima. Onda imaš ove što su udaljeni recimo sat vožnje, to bi se moglo pregurati ali i dalje je veza na daljinu i više je sranja nego jednostavnosti u takvoj vezi. Dvije osobe moraju biti kompletne i zrele da bi takva veza uspjela, bez dječijih igrica, provociranja i ostalih gluposti. Treba i plan za zajednički život a znaš kakva je većina naših pedera po tom pitanju, ma i po pitanju veza a kamoli za nešto više. Takve veze su uglavnom osuđene na propast. Ne znam kako bi ti sve skupa zamislio čak i da nađeš nekoga u blizini, da li bi tražio od njega da živite zajedno ili ne, ako ne onda u tom slučaju nije ni bitno je li udaljen od tebe ili ne.

Samo moje viđenje, ali bez obzira što ni ja nisam baš tip za te što su udaljeni i tak' to, nađe se i finih frajera i ne bih to baš olako odbacivao, pogotovo jer bi se mogao lijepo iznenaditi. Ako ništa drugo, upoznavat ćeš ljude. I opet, tu si gdje si, ne bih rekao da ima nekog napretka što se frajera tiče i vrijedilo bi probati nešto drugačije. Ti znaš najbolje, ja trkeljam bezveze jer nemam pametnijeg posla.
ovo je lijepo rečeno, slažem se. dvije rečenice su mi zapele za oko a to su ove Onda imaš ove što su udaljeni recimo sat vožnje, to bi se moglo pregurati ali i dalje je veza na daljinu i više je sranja nego jednostavnosti u takvoj vezi. Dvije osobe moraju biti kompletne i zrele da bi takva veza uspjela, bez dječijih igrica, provociranja i ostalih gluposti.
iz mog iskustva mogu reći da su pederi u zagrebu komplicirani. vise nego tipa u Rijeci ili Splitu jer tamo nemaju izbora, pa prihvate ono sto se nudi. ovdje u Zagrebu završiš sa nekim pa te on odj*** jer je našao boljeg npr u hot pot, znači propast
Sa druge strane ima uspješnih veza na daljinu, i tu treba dosta truda uložiti, vremena, živaca, ali isplati se ako zaista želiš tu osobu, ne treba se ograničavati dali je 5km udaljen ili 500km. Poznajem par parova koji imaju takvu vezu, jedan studira u Zagrebu a drugi u Splitu, i svaki vikend se vide, i druze se i putuju. Drugi par nakođer, njegov dečko je dosao u Zg studirati zbog njega. ALI (morao sam podebljati xd ) ti dečki većinom nisu stalno u hr, nego su živjeli vani, London, Novi Zeland itd.
i eto, dečki iz vana u hr imaju bolju vezu nego sami hrvati. Stabilnije veze nego netko tko živi u Zagrebu.
I eto, sam sam ostao bez komentara

kako je krenulo napuhat ću si lutku da mi grije desnu stranu kreveta u ovim hladnim noćima
peroperic2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2017., 02:45   #2835
Zalit ces se ti nama kad ti partner bude hrkao, najmanji problem je sto je krevet prazan.
piki is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2017., 21:52   #2836
Dakle upoznao sam vrlo ok osobu, i nije me bilo 2 tjedna u gradu, i danas smo se prvi put vidjeli ... stalkao sam mu whatsapp i vidio dopisivanje s X gejom, i to tipa poruke "jel se vidimo skupa" ... pitao sam kao kaj je ovo, praveci se da ne znam da je ta X osoba gej, i ono kaze kao pa moj strejt frend :klap:

Kao i Rozga u Modernoj Zeni, nisam htio nikakvu dramu praviti, mozda mu vratim istom mjerom ako mi se bude dalo
__________________
twfm 05. July 2020 ✞
Martic • Dimitrov • Sharapova • Federer • Coric • Stephens • Sock • Gojo • Muchova • Seyboth Wild
Greco is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2017., 18:05   #2837
Šta ima, šta se radi?
piki is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2017., 19:43   #2838
Evo radi se. Dosada.
Webeto is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2017., 22:05   #2839
Kod mene isto. Ali razveselilo me sto me onaj o kojem sam pisao par postova iznad pitao moze li prespavati kod mene. Naravno da moze. Bitno da cemo biti ispod istog jorgana. Ocekujem malo nesvjesnog mazenja. Iako, cudi me da smije s obzirom koliko se zezam s njim, u svakom mogucem smislu.
piki is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2017., 14:58   #2840
Ajde bar se netko ponudio, ne treba zaliti haha.
Evo kod mene predavanja, lezim i ispijam popodnevne kave.
Uvecer jedino me deka grije, i prica mi The Walking dead price prije spavanja hahah ��
peroperic2 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:55.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger