Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Azijska kozmetika

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.09.2017., 21:22   #7641
Quote:
rosa_salvaje kaže: Pogledaj post
Ja imam prvu fazu ulje / balm i to na suho sve utrljam i rastopim sminku i s ociju i s lica... dodam vodu i isperem... (ili micelarna i blazinica)

Druga faza je gel / pjena cistilica kojom opet umijem cijelo lice (i oci).

Trenutno ulje imam DHC, a umivalicu Elemis (i Cerave ).
Yap. Tak i ja. Oči, usne, lice. Tim redoslijedom počinjem.
Illi antiage ulje. Utrljam i rastopim. Malo vode, emulzificiram. Pa isperem.
I na to hadalabo pjenu koja je teksture tucenog vrhnja, kakva ljubav
__________________
od nakita nosim umjetni (o)smijeh - nikad ne vjeruj ženi koja zna što hoće.- daj 'vamo čokolade!!
menni is offline  
Old 16.09.2017., 07:40   #7642
Laneige water sleeping mask - sinoć sam je isprobala i lice mi je jutros krasno, izgleda mat i hidratizirano istovremeno Čini mi se da se ta maska nikako nije spominjala tu na temi...možda zato što je za bazična za početnike, a ne za AB eksperte

@menni - taj tvoj opis hadalabo pjene tjera na jedenje slatkog
Frecume is offline  
Old 16.09.2017., 07:54   #7643
Spominjala se ta laneige sleeping mask na prvoj temi i neke od nas su je probale. Meni recimo nije bila dobra zatezala me pa sam ju proslijedila.
Kad vec spominjem prvu temu Azijska kozmetika Vol1 gdje je nestala? Ne mogu nikako do nje
Princez Krafna is offline  
Old 16.09.2017., 08:04   #7644
Quote:
Princez Krafna kaže: Pogledaj post
Spominjala se ta laneige sleeping mask na prvoj temi i neke od nas su je probale. Meni recimo nije bila dobra zatezala me pa sam ju proslijedila.
Kad vec spominjem prvu temu Azijska kozmetika Vol1 gdje je nestala? Ne mogu nikako do nje
https://www.forum.hr/showthread.php?t=628709
Frecume is offline  
Old 16.09.2017., 08:19   #7645
Quote:
Frecume kaže: Pogledaj post
Laneige water sleeping mask - sinoć sam je isprobala i lice mi je jutros krasno, izgleda mat i hidratizirano istovremeno Čini mi se da se ta maska nikako nije spominjala tu na temi...možda zato što je za bazična za početnike, a ne za AB eksperte
imala sam ju donedavno, samo mi se vukla po kuci jedno godinu dana jer mi je totalno bezveze bila.
na kraju sam s njom mazala stopala i laktove i u tu svrhu je bila sjajna.

a da tek vidis divotu kose honey pjene...
kao slag koji njezno mirisi po medu.
__________________
Think positive...
frupy is offline  
Old 16.09.2017., 08:54   #7646
Quote:
frupy kaže: Pogledaj post
imala sam ju donedavno, samo mi se vukla po kuci jedno godinu dana jer mi je totalno bezveze bila.
na kraju sam s njom mazala stopala i laktove i u tu svrhu je bila sjajna.

a da tek vidis divotu kose honey pjene...
kao slag koji njezno mirisi po medu.
Ubijaš s opisom...
Frecume is offline  
Old 16.09.2017., 09:00   #7647
Quote:
Princez Krafna kaže: Pogledaj post
Spominjala se ta laneige sleeping mask na prvoj temi i neke od nas su je probale. Meni recimo nije bila dobra zatezala me pa sam ju proslijedila.
Kad vec spominjem prvu temu Azijska kozmetika Vol1 gdje je nestala? Ne mogu nikako do nje
Ja sam je isto isprobala - ništa posebno me se nije dojmila. Isto kao i njezina verzija za usne, neloše ali niša posebno.

Od water verzija mi je onako baš OK SU:M37 Water-Full Aqua Sleeping Pack ... jedan šenkani uzorak mi je ljetos bio
no kako dolazi hladniji dio godine, a ja još imam svašta pa i maski koje nikako da dođu na red - s narudžbom ću sačekati slijedeću godinu ...
ili
__________________
Intelligence is the ability to adapt to change.

wendy01 is offline  
Old 16.09.2017., 09:07   #7648
Frupy, prestani spominjati Kose pjenu

A ja čak i mrzim med
__________________
Would you like you, if you met you?
Nagrišpana is offline  
Old 16.09.2017., 09:43   #7649
Quote:
Nagrišpana kaže: Pogledaj post
Frupy, prestani spominjati Kose pjenu

A ja čak i mrzim med

a gle, fakat mi je savrsena, ali minus joj je cijena plus kaj iz japana sve putuje po mjesec i pol pa u medjuvremenu kupis i potrosis jos 2 pjene dok ti ova stigne.
tak da ju necu u dogledno vrijeme uzimati iako ju tootalno obozavam.
__________________
Think positive...
frupy is offline  
Old 16.09.2017., 10:45   #7650
Quote:
frupy kaže: Pogledaj post

a gle, fakat mi je savrsena, ali minus joj je cijena plus kaj iz japana sve putuje po mjesec i pol pa u medjuvremenu kupis i potrosis jos 2 pjene dok ti ova stigne.
tak da ju necu u dogledno vrijeme uzimati iako ju tootalno obozavam.
Pa nije preskupa, 11$? Taman danas naručiš da je donese Djed Mraz
Frecume is offline  
Old 16.09.2017., 10:49   #7651
Quote:
Frecume kaže: Pogledaj post
Pa nije preskupa, 11$? Taman danas naručiš da je donese Djed Mraz
gdje kosta 11$?
kupujem samo s ebaya i tamo je oko 15 -20$.
refill bude oko 12-13, ali sam budala bacila bocicu pa mi refill ne pomaze puno.
mislim, i 11 dolara je podosta za pjenu, ali to bih jos nekako i podnijela.
ovih 100+ kn mi je zbilja too much.
__________________
Think positive...
frupy is offline  
Old 16.09.2017., 10:57   #7652
Quote:
Frecume kaže: Pogledaj post
Laneige water sleeping mask - sinoć sam je isprobala i lice mi je jutros krasno, izgleda mat i hidratizirano istovremeno Čini mi se da se ta maska nikako nije spominjala tu na temi...možda zato što je za bazična za početnike, a ne za AB eksperte
Ja sam prije godinu dana imala mini teglicu. Bila mi je odlična zato jer mi je tada koža bila jako masna i trebalo mi je nešto lagano. Mislim da ovdje ima više mješovitih, suhih i zrelih koža kojima treba nešto jače. Možda mi sad više ne bi bila dobra nakon što sam isprobala puno različitih proizvoda, a i koža mi se promijenila.
Laneige lip sleeping mask mi je odlična! To je jedina mazalica s kojoj se ujutro probudim na usnama, sve ostale mi se skinu ili ih pojedem i usne su mi mekane i njegovane. Naravno da nije toliko čudotvorna da zacijeli sve ranice u jednoj noći, ali imam osjećaj da pomaže i ubrzava. Jedino što sam primijetila je da mi se usne nekako naviknu na nju i ako je stavljam svaku noć, prestaje djelovati. Sad je stavljam dva, tri puta tjedna i moje usne su sretne. Predivno miriše, i full size će mi trajati bar dvije godine, a kupila sam je na cosmetic-love kad je bila na 35% popusta.

Hvala adriatici i tebi na Ceramidinu! Jučer mi je stigao i odmah sam ga morala probati. Na prvu mi se jako sviđa, samo moram naučiti koja količina mi treba, jer kako je jako tekući, iscuri mi ga ili previše ili premalo. Kakav je vama?

Ne mogu se sjetiti, tko od masnokožaca je uzeo Cosrx PHA kremu kad je izašla? Zanimaju me dojmovi nakon duljeg korištenja ako ih ima. Imala sam par testera, i neke dane me oduševljavala, a neke ostavljala premasnom, pa se ne mogu odlučiti odgovara li mi, a privlači me.

Sent from my SM-G900F using Tapatalk
Plavusa132 is offline  
Old 16.09.2017., 10:58   #7653
Quote:
frupy kaže: Pogledaj post
gdje kosta 11$?
kupujem samo s ebaya i tamo je oko 15 -20$.
refill bude oko 12-13, ali sam budala bacila bocicu pa mi refill ne pomaze puno.
mislim, i 11 dolara je podosta za pjenu, ali to bih jos nekako i podnijela.
ovih 100+ kn mi je zbilja too much.
Ako ja dobro gledam https://www.amazon.com/Kose-Cosmepor.../dp/B00SCKQOHS

Slažem se da je 100kn previše za pjenu, makar bila i kao šlag s medom...
Frecume is offline  
Old 16.09.2017., 11:01   #7654
Quote:
Frecume kaže: Pogledaj post
Ako ja dobro gledam https://www.amazon.com/Kose-Cosmepor.../dp/B00SCKQOHS

Slažem se da je 100kn previše za pjenu, makar bila i kao šlag s medom...
nije to to, to je neki "liquid", valjda kao mlijeko.

ovo je pjena, na ovom linku uvjerljivo najjeftinija, inace ide i do 20$.

edit: sad vidim da ovdje kosta manje, ali to je iznimka, jedan komad samo ima seller.
__________________
Think positive...
frupy is offline  
Old 16.09.2017., 11:18   #7655
Quote:
frupy kaže: Pogledaj post
nije to to, to je neki "liquid", valjda kao mlijeko.

ovo je pjena, na ovom linku uvjerljivo najjeftinija, inace ide i do 20$.

edit: sad vidim da ovdje kosta manje, ali to je iznimka, jedan komad samo ima seller.
a ja se već obradovala...

@Plavuša132 - to si i ja mislim, da mi je Laneige ok jer imam relativno neprezrelu mješovitu kožu. A i nisam isprobala sva silna čudesa pa su mi i očekivanja vjerojatno manja nego od nekih drugih cura a takva sam i inače
Nema na čemu za ceramidin - ja stavim onako, veličinu kovanice od 10lipa i to mi bude dovoljno. Dakle dobar ti je prvi dojam?
Frecume is offline  
Old 16.09.2017., 11:26   #7656
Quote:
Frecume kaže: Pogledaj post
imam relativno neprezrelu mješovitu kožu


meni je inage laneige sasvim ok bazicni jeftiniji brend, puuuuuuno bolji nego zapadnjacki brendovi tog cjenovnog ranga.
ali ta maska i lip treatment su mi bili skroz bezveze.
__________________
Think positive...
frupy is offline  
Old 16.09.2017., 12:03   #7657
ima neko preporuku za azijski korektor? ja još uvijek nisam preboljela fitme od Maybelina koji je nestao

i već mjesec dana nisam niš naručila, sama se sobom ponosim
__________________
nema više labavo!
kaduljica is offline  
Old 16.09.2017., 12:05   #7658
Quote:
kaduljica kaže: Pogledaj post
ima neko preporuku za azijski korektor? ja još uvijek nisam preboljela fitme od Maybelina koji je nestao

i već mjesec dana nisam niš naručila, sama se sobom ponosim
za podocnjake?
http://www.ebay.com/itm/the-SAEM-Cov...aGFSOUq4xHR-ng
http://www.ebay.com/itm/APIEU-Moist-...JwnSl-aQolE3_Q
ne znam koji mi je bolji
__________________
Think positive...
frupy is offline  
Old 16.09.2017., 12:06   #7659
Quote:
Frecume kaže: Pogledaj post
Nema na čemu za ceramidin - ja stavim onako, veličinu kovanice od 10lipa i to mi bude dovoljno. Dakle dobar ti je prvi dojam?
Da, na prvu odličan! Jako ugodan na koži, brzo se upije, a koža ostane lijepa, mekana, nemasna. Ali još je rano za suditi o učinku.

Sent from my SM-G900F using Tapatalk
Plavusa132 is offline  
Old 16.09.2017., 12:53   #7660
Quote:
frupy kaže: Pogledaj post
nije to to, to je neki "liquid", valjda kao mlijeko.

ovo je pjena, na ovom linku uvjerljivo najjeftinija, inace ide i do 20$.

edit: sad vidim da ovdje kosta manje, ali to je iznimka, jedan komad samo ima seller.
I tako Sad više nema taj jedan komad.

Upucat ću se.
__________________
Would you like you, if you met you?
Nagrišpana is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:08.