Natrag   Forum.hr > Razno > Arhiva > Chat teme

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.10.2017., 21:54   #2181
Ma zezam
Još se jedan forumaš požalio na istu stvar ne brini, nisi jedini
__________________
When the power of Love overcomes the love of power, the world will know peace.
skorpionka87 is offline  
Old 23.10.2017., 21:57   #2182
Quote:
bougedefunkk kaže: Pogledaj post
Ja sam tamo jer mi je brutalno minimaliziran broj mogućih lajv susreta
Dobro si se ogradila. Odma sam se sjetio one iz filmova: "X: Ej, zašto si završio u zatvoru? Y: Ke? Pa ja sam nevin, odvjetnik me sjebo!"
~R/\>< is offline  
Old 23.10.2017., 22:06   #2183
Quote:
skorpionka87 kaže: Pogledaj post
Ma zezam
Još se jedan forumaš požalio na istu stvar ne brini, nisi jedini
Ok, drago mi je da nema ljutnje
Hammerstone is offline  
Old 23.10.2017., 22:17   #2184
Quote:
Hammerstone kaže: Pogledaj post
Ili pričaš lovačke što je 99% ili jedina mogućnost da je od te svoje love od manekenstva uplatio sve moguće pretplate i jasno na slikama dao curama sličnog profila do znanja da je maneken, tj. da ima status, do samog izgleda nije sigurno, niti se sponzoruše hvataju na izgled.

Btw. svatko normalan i čist u glavi.
Jebeno zgodan lik moze okrenut daleko veci broj komada preko neta nego ovaj o kom se pise.
Od tih 70 matcheva koje sam dobio kroz par dana, trecina bar su brzoizrazile zelju za kavom.
Da, postoji dosta napaljenih zenski koje se zele potrosit s jebeno zgodnim likom, kaj je tu cudno?
zoomzoom888 is offline  
Old 23.10.2017., 22:28   #2185
Quote:
~R/\>< kaže: Pogledaj post
Dobro si se ogradila. Odma sam se sjetio one iz filmova: "X: Ej, zašto si završio u zatvoru? Y: Ke? Pa ja sam nevin, odvjetnik me sjebo!"
Nisam se ogradila. To je činjenica.
bougedefunkk is offline  
Old 23.10.2017., 22:49   #2186
Quote:
bougedefunkk kaže: Pogledaj post
Nisam se ogradila. To je činjenica.
Well of course...

No da se vratim na ono...Kako, ak su tamo svi ružni likovi, očekuješ naći.... ne, čekaj, ti briješ nać nekog tko je u situaciji ko i ti tj. da nema vremena, a da je zgodan i nije frik?
~R/\>< is offline  
Old 23.10.2017., 22:59   #2187
Ne ocekujem ja nista. Barem ne nakon malo vise iskustva online.
Volila bi vise prilika opcenito sto uzivo sto online.
bougedefunkk is offline  
Old 24.10.2017., 01:39   #2188
Quote:
Ivanchy91 kaže: Pogledaj post

Naletjela sam jučer na tipa koji je oženjen i kaže iz dosade odlučio instalirat da ubije dosadu i "vidi što ima". Što ne ubija dosadu sa ženom?? Užas...
Znaci doslovno svaka cura koja je do sada sa mnom imala match, badoo i tinder su tamo iz dosade. Onako koji kurac je sa ljudima? Od kada su dating aplikacije mijesto za ubit dosadu? Prvo bi se rijeso svih takvik "kadidata" pa bi broj ljudi pao za 80%. Jer srtvarno nema smisla...
__________________
"You missed your deadline!"
Kenzo99 is offline  
Old 24.10.2017., 01:51   #2189
Quote:
zoomzoom888 kaže: Pogledaj post
Taj frend onda nije zgodan. Ja sam znal dobit cca 60-70 matcheva kroz 2,3 dana.
Žene isto svajpaju da, al zgodne i zanimljive likove.
Ma 500 kralju, jel si svajpao i trollove isto kao sebe? Onda nije ni cudo XD tako je vec moguce. Mene sad bas zanima kako si krasan. Stavi nam slike da se divimo
__________________
"You missed your deadline!"
Kenzo99 is offline  
Old 24.10.2017., 02:20   #2190
Quote:
Kenzo99 kaže: Pogledaj post
Znaci doslovno svaka cura koja je do sada sa mnom imala match, badoo i tinder su tamo iz dosade. Onako koji kurac je sa ljudima? Od kada su dating aplikacije mijesto za ubit dosadu? Prvo bi se rijeso svih takvik "kadidata" pa bi broj ljudi pao za 80%. Jer srtvarno nema smisla...
Ne bih se čudio da većina cura je tamo za ubit dosadu i jel im je zanimljivo dopisivati se. odgvarati na svaku novu poruku, očekivati svaki novi ulet.

U čemu je problem. Online stranice imaju solidan priljev ženskih profila, ali problem je što ih jako malo ostaje na tim stranicama. Te koje ostaju su te za "ubit dosadu" i povećati ego. One su nastale selekcijama.
Neka normalna ženska sigurno neće ostati na tako jednom siteu i stalno iste poruke pisati. ALi te koje su ostale su nenormalne i netipične cure koje očito zabavljaju se na taj način, jer inače to ne bi ni radile.

Pa imamo mušku većinu koja nadbrojava žensku za više puta, koja je očajna i šalje svima poruke, jer je to jedini način da možda dobije odgovor.
I žensku manjinu, koja se filtrirala i razmjenuje poruke s odabranim postotokom te muške većine ovisno o fizičkom matchu, interesima i sl.


Situacija se iznova perpetuira. Muška većina je očajna jer ne dobiva odgovore na poruke, pa onda muški član šalje poruku gotovo svakoj ženskoj (u istoj dobnoj skupini, gradu i sl), u nadi da će dobiti odgovor. Ženski profili su zatrpani -- to podsvijesno uljeva nepovjerenje u sam način upoznavanja, jer ni te ženske nisu operateri u call centru da odgovaraju na desetke poruka. Gubi se kvalietta u svakom slučaju.

Pa imamo kao rezultat, da ili ženske napuste te siteove, ili ostanu one kojima odgovara neprestano dopisivanje s velikim brojem muškaraca, jer si time dižu ego, ubijaju dosadu ili imaju svoj razlog.

Ako pogledaš okcupid ili badoo vidit ćeš zapravo stalno istu žensku postavu. Koja tamo dvije godine boravi, valjda je razmjenila ukupno više tisuća poruka. I sad kolika je šansa da će ti išta uspjeti s tim ženskama -- nikakva. To su te koje se tamo vječito dopisuju. Dolaze i novi dečki, naivni.
Serengeti is offline  
Old 24.10.2017., 02:28   #2191
Što bi po meni moglo se učiniti:

- Ograničiti broj javljanja. Ne da ti kao na iskri možeš poslati poruku pedeset osoba u jednom danu. To bi onemogućilo sustavno zatrpavanje porukama prije svega ženskh profila. Nažalost događa se da zbog opisanih razloga, veliog nesrazmjera cura i dečkiju postoji prezatrpanost porukama žen. profila

- Napraviti da ženski profili specificiraju detaljnije osobine / hobije / interese / fiz. izgled muškaraca koje traže. Pa onda bi se samo muškarci koji ispunjavaju te osobine mogli javiti, odnosno oni bi imali match

Ali ono sparivanje kakvo ima tinder je glupo, jel ne možeš na osnovi jedne sličice ti reći jel ti ta osoba odgovara ili ne. To ne može biti kriterij. Ok, ne kažem da fizički izgled ne smije i ne može biti kriterij -- ali ghlupo je da to bude kroz sliku. Tim više što će puno više dečkiju lajkati sliku neke cure, nego obratno.
Serengeti is offline  
Old 24.10.2017., 02:46   #2192
Quote:
AngryNomad kaže: Pogledaj post
U teoriji super ideja, ali sumnjam da bi funkcionirala. I sad na Tinderu imaš problem da se izgledu daje prevelika važnost. U mjesec dana dobih samo 2 lajka, od toga jedna prostitutka, a druga udavača u kasnim godinama. A nije da izgledam nešto posebno loše.
A još uz pitanja bi svi htjeli samo doktore znanosti manekenskog izgleda.
Mislim da nisi u pravu jer je (dobar) izgled jako subjektivna stvar.
90% likova na koje ja naletavam na Tinderu su polugoli tipovi koji idu u teretanu, a meni se takvi ne sviđaju. Imam osjećam kao da su najedanput sad svi isklesani
Ne moraš biti doktor znanosti, ali ta pitanja bi pomogla ako netko pada na određeni tip izgleda/karaktera ili je toj osobi kul da nađe nekog s kim ima isti ukus za npr muziku.
Karikiram: ti si metalac i hoćeš samo metalke, osim po izgledu (jer kužiš na kaj mislim) eliminiraš cure koje slušaju cajke. Da, jasno mi je da ima ljudi koji vole više žanrova, blablabla, al ovo je samo primjer eto.

Quote:
bougedefunkk kaže: Pogledaj post
Sad će me svi napasti garant ali je..činjenica je da zgodni likovi, generalno gledajući, na neki način, nemaju što raditi na takvim sajtovima..
To je moj dojam..
Jer ako su (jako) zgodni imaju dovoljno "sreće" da si nađu nekog uživo?
A možda ti zgodni likovi ne izlaze mnogo pa nemaju gdje upoznati žene...

Quote:
Serengeti kaže: Pogledaj post
Ako pogledaš okcupid ili badoo vidit ćeš zapravo stalno istu žensku postavu.
Na Tinderu i OKCupidu sam vidla bar 10 istih likova.
Na jednom traže "zabavu"/"ubijanje dosade", a na drugom srodnu dušu koju će oženiti i da im rađa djecu.
Dajte se odlučite ljudi

Quote:
Serengeti kaže: Pogledaj post
Ali ono sparivanje kakvo ima tinder je glupo, jel ne možeš na osnovi jedne sličice ti reći jel ti ta osoba odgovara ili ne. To ne može biti kriterij. Ok, ne kažem da fizički izgled ne smije i ne može biti kriterij -- ali ghlupo je da to bude kroz sliku. Tim više što će puno više dečkiju lajkati sliku neke cure, nego obratno.
Muški na Tinderu koliko vidim ni žele neki dublji razgovor, raspravu, nego samo da dodam još slika il ih dodam na fejs/instagram/whatsapp pa da pošaljem još slika (valjda da me ocijeni?) umjesto da pokuša saznat nešto o zajedničkim interesima
Ivanchy91 is offline  
Old 24.10.2017., 07:58   #2193
Nisam upoznat sa Tinderom, jel se to selekcija radi cisto na temelju slike pa onda swajpaj lijevo ili desno, ili vidis i neki profil sa popisom interesa?

Jebe mi se ako je cura zgodna, a ono cajkerusa i sponzorusha na N-tu s kojom nemas apsolutno nikakvu dodirnu tocku i zajednicki interes.
Rift is offline  
Old 24.10.2017., 09:48   #2194
Quote:
Kenzo99 kaže: Pogledaj post
Ma 500 kralju, jel si svajpao i trollove isto kao sebe? Onda nije ni cudo XD tako je vec moguce. Mene sad bas zanima kako si krasan. Stavi nam slike da se divimo
To kaj zgledate za kurac, ne znaci da nema onih koje zenske navelko swajpaju
zoomzoom888 is offline  
Old 24.10.2017., 10:39   #2195
Netko je napisao da zgodni muških na tinderu većinom nema, ako je to istina, onda bi se mogao i izvesti neki zaključak o curama koje su tamo a dobro izgledaju, izgledas dobro a nisi mogla naći nikoga u stvarnom svijetu, očito nešto ne stima s tobom
Earth Bender is offline  
Old 24.10.2017., 10:51   #2196
Pa ne štima, čast rijetkim primjercima. Hrpa prosječnih ženski koje uživo ne zgledaju ko na isfiltriranim fotkama il se smatraju zgodnima i izbirljivima a zapravo su prosjek prosjeka i čude se kak one zgodne nemogu dobrog frajera nać..a ak bude fizički prezgodna, onda je u glavi sfrkana. Il je navučena na tinder pa nastavi tam visit i kad je u vezi. Dost solo frendova nonstop dejta s ženskama od tamo i čujem svašta
zoomzoom888 is offline  
Old 24.10.2017., 11:29   #2197
Quote:
Serengeti kaže: Pogledaj post
Ako pogledaš okcupid ili badoo vidit ćeš zapravo stalno istu žensku postavu. Koja tamo dvije godine boravi, valjda je razmjenila ukupno više tisuća poruka. I sad kolika je šansa da će ti išta uspjeti s tim ženskama -- nikakva. To su te koje se tamo vječito dopisuju. Dolaze i novi dečki, naivni.
Oooo da, bome stima ovo. Na OkCupid je ista zenska ekipa. Prije god, god i pola sam ga imao pa opet sada doso na njega. Iste zenske koje su bile tada online su i sada Cini mi se da su malo zajebane ako nisu do sada nasle nikoga

Uostalom, OkCupid je bio super prije cca. 5-6 godina. Iso sam svako malo na cuge sa curama koje su tada bile. Sada ove, ima ih cca. 20 komada, sve ruglo i da ne kazem sta je u glavi. Najsmijesnije je da tu i tamo vidim neku novu, atraktivnu, ima neki ok opis i sve 5 pa rekoh ajde navecer nakon posla cu joj se javiti. Dodes navecer profil izbrisan Pa jebo vas sve, koje ste hijene da je cura nestala u par h
__________________
"You missed your deadline!"
Kenzo99 is offline  
Old 24.10.2017., 11:32   #2198
Quote:
Rift kaže: Pogledaj post
Nisam upoznat sa Tinderom, jel se to selekcija radi cisto na temelju slike pa onda swajpaj lijevo ili desno, ili vidis i neki profil sa popisom interesa?

Jebe mi se ako je cura zgodna, a ono cajkerusa i sponzorusha na N-tu s kojom nemas apsolutno nikakvu dodirnu tocku i zajednicki interes.
Ides sa tim na umu, ako dobijes match kroz par poruka saznas i rezes. Jbg, nema druge. Tako sam prestao citati sva ta sranja jer potrosis 10x vise vremena za najcesce nista. Samo gledaj slikice, pa ako bude nesto onda kasnije dalje radis selekciju.
__________________
"You missed your deadline!"
Kenzo99 is offline  
Old 24.10.2017., 11:39   #2199
Quote:
Kenzo99 kaže: Pogledaj post
Najsmijesnije je da tu i tamo vidim neku novu, atraktivnu, ima neki ok opis i sve 5 pa rekoh ajde navecer nakon posla cu joj se javiti. Dodes navecer profil izbrisan Pa jebo vas sve, koje ste hijene da je cura nestala u par h
Dobra roba brzo plane
Nečovjek is offline  
Old 24.10.2017., 12:30   #2200
ne plane dobra roba brzo nego nakon 20 "send nudes" i 50 "viđ ga kako je lep" poruka svaka normalna zaključi da to nije za nju
lurker312 is offline  
 



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:07.