Natrag   Forum.hr > Društvo > Gospodarstvo > Kriptovalute

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.10.2017., 23:25   #1201
Quote:
livada2 kaže: Pogledaj post
Ako moze pojasnjenje? Kazes svaki dan povlacis stredstva? pa kolko te kosta to povlacenje? npr xrp sa bitrexa na kraken mi je uzeo maloprije 5xrp-a.
sta svaki dan das 5 xrp-a da se manknes s bitrexa? pa onda opet ujutro das nesto da se vratis? za btc mi kraken uzme ฿0.00100. i tako za svaki coin svaki dan ujuro i navecer??? nije li to preskupo?
Nitko to ne radi,ako trgujes onda drzis na burzi.Ne treba bas biti paranoican oko toga da ce burza biti hakirana.
akimaki is offline  
Old 17.10.2017., 23:35   #1202
Quote:
akimaki kaže: Pogledaj post
Nitko to ne radi,ako trgujes onda drzis na burzi.Ne treba bas biti paranoican oko toga da ce burza biti hakirana.
Hvala . tako sam si i mislio al eto radje pitam
Danas sam maknuo ripple sa bitrexa na kraken tek tolko pa cu sad malo na krakenu trgovat dok se ne vidi sto ce bit s bitrexom.
livada2 is offline  
Old 18.10.2017., 08:11   #1203
ripple

Ima li itko ideju zašto se xrp toliko srušio unatoč swellu?
Kužim, btc gold ali toliko?
benibe is offline  
Old 18.10.2017., 08:18   #1204
Quote:
akimaki kaže: Pogledaj post
Nitko to ne radi,ako trgujes onda drzis na burzi.Ne treba bas biti paranoican oko toga da ce burza biti hakirana.
Slazem se sa tobom...te inace to ne radim, ali zadnjih 7 dana radim iz ciste paranoje zbog ovoga sa Bittrexom te su mi prije nekoliko dana i provalili na bittrex racun (moja greska - phishing stranica) i mail pa sam malo paranoican Za mirniji san sam povlacio sa mjenjacnice, fee mi je bio prihvatljiv trosak za miran san

Sad kad Bittrex poslozi stvari i pocme ''normalno'' funkcionirati naravno onaj iznos sa kojim mislim trejdat drzati na bittrexu....
dalmato86 is offline  
Old 18.10.2017., 08:27   #1205
Quote:
livada2 kaže: Pogledaj post
Ako moze pojasnjenje? Kazes svaki dan povlacis stredstva? pa kolko te kosta to povlacenje? npr xrp sa bitrexa na kraken mi je uzeo maloprije 5xrp-a.
sta svaki dan das 5 xrp-a da se manknes s bitrexa? pa onda opet ujutro das nesto da se vratis? za btc mi kraken uzme ฿0.00100. i tako za svaki coin svaki dan ujuro i navecer??? nije li to preskupo?
@livada2 vec sam objasnio zasto sam to radio na odgovor na post od kolege akimaki-ja...

ali samo da objasnim sto sam mislio kad sam povlacio na dnevnoj bazi zadnjih nekoliko dana, ja sam povlacio uglavnom ARK, koji mi ima jako mali fee...ako se ne varam samo 0.1 ARK a kako je ARK oko cca 2,7 USD onda mi je to prihvatljiv trosak... ali kako je i kolega akimaki spomenuo, ako mislis trejdat onda ne treba biti paranoican ali bilo kakvi ''ozbiljniji'' iznos koji budes imao na online walletu bi ti preporucio da povuces na svoj wallet jer drzanje velikih kolicina coina na mjenjacnicama (iako prakticno) nije nikako najsigurnija opcija!
dalmato86 is offline  
Old 18.10.2017., 08:33   #1206
Quote:
NewOrder kaže: Pogledaj post
Imaš praf.
Izguglao sam ovo

Ako je istina (?)
Bittrex Will Disable Accounts Which have more than 1000$ in their accounts & their accounts are not verified...


Sslažem se. Sad će im hrpa ljudi otići negdje drugdje.
Isao sam napraviti Enhaced Veri. i nakon nekog vremena dobio poruku
''There was an error processing your documents
Please reload the page and submit your documents again. Sorry for the inconvenience.''


Naravno, ne da mi da ponovno napravim submit, ima li tko iskustva?
dalmato86 is offline  
Old 18.10.2017., 08:40   #1207
imam ja, naoruzaj se strpljenjem.
imas identicnih prica cjelo more po netu.
mos mislit koliko su zatrpani sa requestima i upitima. nece se otkopat sljedecih mjesec dana.
stvarno nemogu shvatit te mjenjacnice. toliko deru i puni su para, a boli ih k za imat dobar i brz support.
geronimo666 is offline  
Old 18.10.2017., 09:07   #1208
koji si ti bulšiter i trol to je prestrasno, al ne kuzim jel onanišeš na to sto prodajes price ovdje ili imas neki zesci problem...

Zadnje uređivanje geronimo666 : 18.10.2017. at 09:46.
geronimo666 is offline  
Old 18.10.2017., 09:30   #1209
Quote:
geronimo666 kaže: Pogledaj post
stvarno nemogu shvatit te mjenjacnice. toliko deru i puni su para, a boli ih k za imat dobar i brz support.
Binance je odličan što se tiče podrške, imaju neku ekipicu na Telegramu koja se zove BNB_Angels kojima pošalješ broj ticketa i odmah rješavaju problem.

Možda zato jer su novi na tržištu, pa će se vremenom i oni pokvariti.
Virtu4l is offline  
Old 18.10.2017., 09:41   #1210
Quote:
geronimo666 kaže: Pogledaj post
fala rossonero, jel mi mozes reci path do tog cache foldera ako govorimo o linux-u?
U /home/tvojusername/
Samo je direktorij hidden, napravi ls -la i vidjet ćeš .pivx tamo.
cd .pivx
rossonero is offline  
Old 18.10.2017., 09:42   #1211
ah, opet ti telegrami, slackovi i facebook generacija tool-ovi.
hebga ja neznam ni sta je to ni kak zgleda i iskreno me ni ne zanima.
mogu shvatit da se to korsiti danas, ali zasto bi e-meil bio zbog toga bacen u zaborav.

@rossonero, hvala ti puno
geronimo666 is offline  
Old 18.10.2017., 10:03   #1212
Quote:
geronimo666 kaže: Pogledaj post
imam ja, naoruzaj se strpljenjem.
imas identicnih prica cjelo more po netu.
mos mislit koliko su zatrpani sa requestima i upitima. nece se otkopat sljedecih mjesec dana.
stvarno nemogu shvatit te mjenjacnice. toliko deru i puni su para, a boli ih k za imat dobar i brz support.
mislim da je to prica, jer su zatrpani. imao sam srecu, pa sam morao napraviti enhanced kada sam htio prebaciti bts. i odradili su to u roku od par minuta. no user name mi je isti kao i na dokumentima. ali je bio selfi, s osobnom i papirom s datumom. )

kontam da jednostavno nisu ocekivali ovoliko problema. sada i da oce zaposliti ljude, ne ide to tako. treba proci neko vrijeme.... ali da to, sa strane, izgleda neozbiljno - izgleda (
karatas_os is offline  
Old 18.10.2017., 16:12   #1213
Quote:
dalmato86 kaže: Pogledaj post
Isao sam napraviti Enhaced Veri. i nakon nekog vremena dobio poruku
''There was an error processing your documents
Please reload the page and submit your documents again. Sorry for the inconvenience.''


Naravno, ne da mi da ponovno napravim submit, ima li tko iskustva?
Ista stvar i kod mene. Samo ja sam to i očekivao jer sam dao sliku osobne sa obje strane i za front i za back - ali očito nije problem samo u tome.
abusaef is offline  
Old 18.10.2017., 16:23   #1214
ako forum.hr uvede ove verifikacije to će biti potpuni krah
Kaidos is offline  
Old 18.10.2017., 16:42   #1215
meni je aplikacija za naprednu registraciju prošla ( Your documents have been verified ) ali i dalje sam blokiran...ja sam regirao prije panike i prije 3 dana napravio update....al sad su oni zatrpani do jaja


jednostavno mi nije opcija da nisam na bittrexu..sve što pratim mi je tamo...
murof7 is offline  
Old 18.10.2017., 16:55   #1216
u svakom slučaju, obruč se steže, ali imam neki osjećaj da će biti još jedan LAST PUMP..

nije nagovor na ništa
Kaidos is offline  
Old 18.10.2017., 17:03   #1217
Quote:
marijanooo kaže: Pogledaj post
Bittrex i Poloniex su dvije najveće burze. Onda Bitfinex i Binance.
Od kud ti to? Updajtaj se malo koja je najveća... Poloniex je praktički propao zahvaljujući svojoj usranoj podršci i laggu
__________________
Napuši se kurca!
JesusReborn is offline  
Old 18.10.2017., 17:54   #1218
šta se je desilo u maju ove godine da su sve valute imale ATH?
murof7 is offline  
Old 18.10.2017., 18:47   #1219
Ja i dalje kupujem monero. Nudim 70$ sad. Vjerojatno cu jos spustat
__________________
bok
markotros is offline  
Old 18.10.2017., 19:07   #1220
https://www.coinigy.com/s/i/59e788e8d9684

ARK (jedini coin sa donekle zdravom logikom) poprilicno lijepo plese po MA (100) i drzi je se ko pijan plota. Izgleda da ide trend reverse polagano, uskoro ce i rogovi pocet rasti. Nakon razocaranja btc goldom ce biti kaos
ItsElectrolytes is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:02.