Natrag   Forum.hr > Društvo > Gospodarstvo > Kriptovalute

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.10.2017., 21:11   #1401
da se ispravim,po novoj estimaciji ipak u 4 ujutro gledajuci nase vrijeme.
akimaki is offline  
Old 23.10.2017., 21:27   #1402
Quote:
Toranaga kaže: Pogledaj post
Trebaš ubaciti drugu adresu di šalješ, cifru i opcionalno opis te druge adrese tipa (cold wallet ili glavni wallet). Također mislim da na tom walletu možeš unositi fee ručno i u različitim valutama pa se dogodilo da lik pošalje 50 btc kao fee jer je mislio da šalje 50 švedskih kruna).
Stavim drugu adresu paper walleta,stavim iznos i kraj iznosa pojavljuje se fee. Dotle sve ok. A kad kucnem na pošalji,otvori mi se prozorčič druga lozinka. Ovdje stane pamet. Čekiram naokolo i sve mi se više čini,da je stvar bez druge lozinke samo tigar na papiru. Ne mogu ukucati ni 12 Wallet Recovery Phrase jer mi odmah otvori ....druga lozinka. Muku mu ljutu.... To znači,da bi prvo trebao napraviti backup te naknadno ukucati drugu lozinku,pošto bez nje nema ništa....
Branef is offline  
Old 23.10.2017., 21:36   #1403
težak je život kripto-špekulanta, a uskoro će postati još mnogo teži
Kaidos is offline  
Old 23.10.2017., 21:40   #1404
Quote:
Branef kaže: Pogledaj post
Stavim drugu adresu paper walleta,stavim iznos i kraj iznosa pojavljuje se fee. Dotle sve ok. A kad kucnem na pošalji,otvori mi se prozorčič druga lozinka. Ovdje stane pamet. Čekiram naokolo i sve mi se više čini,da je stvar bez druge lozinke samo tigar na papiru. Ne mogu ukucati ni 12 Wallet Recovery Phrase jer mi odmah otvori ....druga lozinka. Muku mu ljutu.... To znači,da bi prvo trebao napraviti backup te naknadno ukucati drugu lozinku,pošto bez nje nema ništa....
Ako imaš tih 12 riječi samo napravi recovery walleta.

I pazi ako imaš još importanih adresa:
Please note that imported addresses are not backed up by the wallet recovery phrase. We strongly recommend you sweep funds from imported addresses.
__________________
Cryptobegin
Toranaga is offline  
Old 23.10.2017., 21:47   #1405
Quote:
Toranaga kaže: Pogledaj post
Ako imaš tih 12 riječi samo napravi recovery walleta.

I pazi ako imaš još importanih adresa:
Please note that imported addresses are not backed up by the wallet recovery phrase. We strongly recommend you sweep funds from imported addresses.
Mogu ovo............1.........I've lost my Wallet ID....
Ne mogu ovo.......2.........Recover Funds
Mogu ovo............3.........I've lost my 2FA Device
A to znači samo jedno ili ču se sjetiti lozinke ili odoh kod hipnotizera.....
Branef is offline  
Old 23.10.2017., 22:03   #1406
Quote:
Branef kaže: Pogledaj post
Mogu ovo............1.........I've lost my Wallet ID....
Ne mogu ovo.......2.........Recover Funds
Mogu ovo............3.........I've lost my 2FA Device
A to znači samo jedno ili ču se sjetiti lozinke ili odoh kod hipnotizera.....
Ma nemoj se još predati. Probaj ovo

Možda će trebati neko vrijeme da nađe password ali vjerojatno će ga naći.

Sretno! I dobro pročitaj upute.

Evo i jedan zanimljiv članak za sve koje zanima.
__________________
Cryptobegin
Toranaga is offline  
Old 23.10.2017., 22:05   #1407
Dakle svaka transakcija se upisuje u blockchain. Blockchain je citava povijest transakcija od osnutka kriptovalute. Kad blockchain ugradi u sebe 400 i nesto tisuciti block ide "backup" i prekida se ugradivanje blokova bitcoina. Nakon toga bitcoin se nastavlja ugradivati na originalnom lancu, a bitcoin gold ima svoj lanac s drugacijim blokovima. Nikakve transakcije nisu zabranjene. Ti mozes svoj bitcoin slati bilo kome citavo vrijeme, i tvoj bitcoin ce biti na originalnom lancu. Zasto su exchangi odlucili blokirati trgovinu? Vjerojatno da naprave svoj backup lanca za daljnje koristenje. Inace fork moze napraviti bilo tko u bilo kojem trenutku. Nije to nista spektakularno. Uzmes blockchain neke kriptovalute i pocnes ugradivati svoje karike u lanac.
Dakle ako u trenutku kad naprave backup bitcoinivog blockchaina za gold i ti imas bitcoin, imat ces i gold u omjeru 1:1. Ne trebas drzat bitcoin na accu nakon trenutka te 400 i neke tisucitog blocka. Gold ces dobit odmah, ali ce developeri imat to u svojoj bazi. Bez walleta nema ni distribucije, tako da je najbolje cekat wallet. Cim ga skines pretpostavljam da ce ti automatski prepoznat kolicinu koja te ide prema blockchainu. Tocni trenutak forka nitko ne moze znat, jer ovisi o transakcijama. Moze se samo aproksimirati prema prosjecnom broju transakcija.

Jel ti sad lakse?

Btw, bas sam si razmisljao, bitcoin je stvoren da razjebe financijski sustav. Ali onda su financijske pijavice tu nasle profit i pocele trgovat njime i pumpat sami sebi cijenu. Ljudi kupuju i prodaju bez imalo znanja i logike. "Investitori" se busaju u prsa prinosima a pojma nemaju sta su trgovali. Drukeri se kunu da je bas njihova valuta novi bitcoin. Treba ga kupit odmah jer sad ce odletit. Doslovno oskvrnuli bitcoin gdje se danas samo prica o profitu i vrte se exchangi, tocno suprotno od onoga cemu je bio namijenjen. E sad taj lik nakamoto mi djeluje dosta bistro. Mislim da mu je muka kad vidi u sta se bitcoin pretvorio. I isto tako mislim da ce jedan od ovih hard forkova biti hard fook za sve imatelje bitcoina. S blagoslovom presvijetlog gospodina nakamota.
__________________
bok
markotros is offline  
Old 23.10.2017., 22:12   #1408
Quote:
murof7 kaže: Pogledaj post

nekuzim sta ti je toliko to nejasno
znaci prica gdje drzati btc da dobijes gold je isla ovako. ako drzite btc na exhangeovima necete dobiti btc gold (negdje u 8.mj) - znaci drzite u pvt walletima na dekstopu tipa electrum, exodus...

nije sigurno da cete dobiti btc gold jer dev btc golda nisu dostavili dovoljno informacija o sigurnosti itd (9.mj) jer niti jedan exchange 15dana prije samog forka nema nikakvu informaciju za javnost o tome da li ce podrzati fork i na koji nacin

dobit cete btc gold, ali moci cete trejdati negdje drugdje, ko zna gdje i kada. binance i bitfinex u meduvrmeenu imaju forkiće forka pa cak bitfinex uvodi svoj neki sustav koji mi se naravno nije dalo istrazivati.

pa evo to me zanima. gdje ce mi se pojavit gold, samo to me zanimalo i jos vaznije, kad? a sad me jos vise zanima da li cu i KAD? moci maknuti barem svoj btc core iz exodusa i trejdati da pokupujem nazad altove, ali eto, cini mi se da to bas i necu moci tako skoro.

nadam se da je exouds desktop wallet pouzdano mjesto, par puta sam vec spomenuo da sam prebacio tamo. na njihovim stranicama pise da nece podrzati btc gold ali da ce se moci prebaciti u drugi wallet s pvt key od btc walleta u exodusu koji podrzava btc gold.

znaci dva nova blockchaina, moj btc core ce biti na jednom, a na drugom ce se magicno pojaviti novi coin u jednakoj kolicini kao i btc core na originalnom blockchainu. moze

ono sto mene jebe su recenice poput: nakon forka, oba coina ce imati isti pvt key. fork split ce otovriti mogucnost reply attacka, valjda upravo zato jer ako ces ici micati btc dok jos nema informacija sto i kako, a tvoj btc i tvoj btcgold imaju isti pvt key, postoji mogucnost sranja ak ti neki pametnjakovic uhvati pvt key jer onda ima pristup oba tvoja coina. i dalje mi je velika nepoznanica da li ce se moci tako lako odvojiti btc gold od samog core btc-a, u smislu transakcije i na koji nacin ako imaju isti pvt key, to bi znacilo da gdje god saljem jedan, drugi trci za njim i isto bude poslan jer transakcija ce se odviti na oba blockchain lanca jer nodeovi ne znaju na kojem se trebala odviti??? bar prvi put kad budem slao nakon forka?

The split (hard fork) solution to increase Bitcoin transactions is happening at the block level, not at each transaction level. The block contains all transactions. So a transaction which moves any type of coin (BTC/BTU) from address A to address B on one blockchain will also move the coins on another blockchain if replayed. Hence, the transactions will be valid on both chains.

zato me zaimao vremenski okvir, kada cemo imati te informacije, ali i dalje mi pol toga nije jasno. jer jedina informacija koju sam ja nasao je : ne dirajte svoj btc i ne radite nikakve transakcije dok se prasina ne slegne. i to untill the dust settles mi jebeno ide na zivce. i slicne izjave, al to je u kriptu normalno. kak da ti kazu nesto kad niko ne zna sta ce bit

upravo zato me zanimaju iskustva s bitcoin cashom ovo ljeto i kako je to rijeseno. dosao sam tek do ovoga pa nisam uspio istraziti iskustva od tada. da li ce se prasina slegnuti tek kad btcgold developeri osiguraju neku zastitu protiv duplih transakcija ili sto? da li to znaci neki novi siguran wallet ili sto to uopce znaci? oni trebaju promijeniti kod il koji kklinac?

onda sam procitao nesto tipa forkom se nece povecati value tvog bitcoina nego ce on biti odreden potraznjom na trzistu. wtf that means? ??? i nadam se da se to odnosi samo na exchangeove koji ce poput coinbase-a onda kasnije odrediti kolko i cega ti zapravo imas. kroz tu notu su valjda i bili savjeti da je svakako sigurnije prebaciti btc na desktop wallet. ja sam imao problem s electrumom pa sam skinuo exodus. nadam se da se nisam zajebo sad sto mi je btc na exodusu?

sad samo malo panicarim iako sam istrazio i nekako isao za time da je ipak sigurnije drzati btc na desktop walletu samo sam imao problma s reinstalacijom electruma pa sam presao na exodus. i super je, pravi mali exchange. jedino sto su objavili da nece podrzati btc gold na nacin na koji su podrzali cash. sta god to znacilo. valjda si kad je bio cash dobio odmah tamo u walletu. a sad ces jedino moc prebacit putem private key-a u drugi wallet koji podrzava gold. malo sam gledao kako je to islo na electrumu kad je bio cash i isto si morao prebacivati iz jednog walleta u drugi upgradeani s pvt keyom.

Zadnje uređivanje exxo : 23.10.2017. at 22:25.
exxo is offline  
Old 23.10.2017., 22:23   #1409
Quote:
markotros kaže: Pogledaj post
Dakle svaka transakcija se upisuje u blockchain. Blockchain je citava povijest transakcija od osnutka kriptovalute. Kad blockchain ugradi u sebe 400 i nesto tisuciti block ide "backup" i prekida se ugradivanje blokova bitcoina. Nakon toga bitcoin se nastavlja ugradivati na originalnom lancu, a bitcoin gold ima svoj lanac s drugacijim blokovima. Nikakve transakcije nisu zabranjene. Ti mozes svoj bitcoin slati bilo kome citavo vrijeme, i tvoj bitcoin ce biti na originalnom lancu. Zasto su exchangi odlucili blokirati trgovinu? Vjerojatno da naprave svoj backup lanca za daljnje koristenje. Inace fork moze napraviti bilo tko u bilo kojem trenutku. Nije to nista spektakularno. Uzmes blockchain neke kriptovalute i pocnes ugradivati svoje karike u lanac.
Dakle ako u trenutku kad naprave backup bitcoinivog blockchaina za gold i ti imas bitcoin, imat ces i gold u omjeru 1:1. Ne trebas drzat bitcoin na accu nakon trenutka te 400 i neke tisucitog blocka. Gold ces dobit odmah, ali ce developeri imat to u svojoj bazi. Bez walleta nema ni distribucije, tako da je najbolje cekat wallet. Cim ga skines pretpostavljam da ce ti automatski prepoznat kolicinu koja te ide prema blockchainu. Tocni trenutak forka nitko ne moze znat, jer ovisi o transakcijama. Moze se samo aproksimirati prema prosjecnom broju transakcija.
Ajde da i ti nešto korisno napišeš. Kažu da je 90% kritika zapravo dobronamjeran savjet koji je loše iskomuniciran. Vjerujem ja da još ima nade za tebe.

Quote:
markotros kaže: Pogledaj post
Btw, bas sam si razmisljao, bitcoin je stvoren da razjebe financijski sustav. Ali onda su financijske pijavice tu nasle profit i pocele trgovat njime i pumpat sami sebi cijenu. Ljudi kupuju i prodaju bez imalo znanja i logike. "Investitori" se busaju u prsa prinosima a pojma nemaju sta su trgovali. Drukeri se kunu da je bas njihova valuta novi bitcoin. Treba ga kupit odmah jer sad ce odletit. Doslovno oskvrnuli bitcoin gdje se danas samo prica o profitu i vrte se exchangi, tocno suprotno od onoga cemu je bio namijenjen. E sad taj lik nakamoto mi djeluje dosta bistro. Mislim da mu je muka kad vidi u sta se bitcoin pretvorio. I isto tako mislim da ce jedan od ovih hard forkova biti hard fook za sve imatelje bitcoina. S blagoslovom presvijetlog gospodina nakamota.
Dosta ljudi vjeruje da je Nakamoto mrtav ili da se iza tog imena krije veća skupina ljudi.

Što se tiče da dosta ljudi kupuje bez znanja i logike to se moram složiti. Mnogi žele brzu zaradu i ne shvaćaju da dugoročno ulaganje uvijek pobjeđuje kratkoročno trgovanje. (Buffet challenge npr.)

Neka se kolega Exxo ne uvrijedi baš je on prije koji dan napisao kako nema vremena dugoročno ulagati već mora sav profit uzimati odmah i trgovati kao lud da zaradi što prije. I onda danas ima ogromnih problema da shvati što se događa tijekom forka i proziva cijeli communitiy kako nije od pomoći.
__________________
Cryptobegin
Toranaga is offline  
Old 23.10.2017., 22:24   #1410
Quote:
markotros kaže: Pogledaj post
Dakle svaka transakcija se upisuje u blockchain. Blockchain je citava povijest transakcija od osnutka kriptovalute. Kad blockchain ugradi u sebe 400 i nesto tisuciti block ide "backup" i prekida se ugradivanje blokova bitcoina. Nakon toga bitcoin se nastavlja ugradivati na originalnom lancu, a bitcoin gold ima svoj lanac s drugacijim blokovima. Nikakve transakcije nisu zabranjene. Ti mozes svoj bitcoin slati bilo kome citavo vrijeme, i tvoj bitcoin ce biti na originalnom lancu. Zasto su exchangi odlucili blokirati trgovinu? Vjerojatno da naprave svoj backup lanca za daljnje koristenje. Inace fork moze napraviti bilo tko u bilo kojem trenutku. Nije to nista spektakularno. Uzmes blockchain neke kriptovalute i pocnes ugradivati svoje karike u lanac.
Dakle ako u trenutku kad naprave backup bitcoinivog blockchaina za gold i ti imas bitcoin, imat ces i gold u omjeru 1:1. Ne trebas drzat bitcoin na accu nakon trenutka te 400 i neke tisucitog blocka. Gold ces dobit odmah, ali ce developeri imat to u svojoj bazi. Bez walleta nema ni distribucije, tako da je najbolje cekat wallet. Cim ga skines pretpostavljam da ce ti automatski prepoznat kolicinu koja te ide prema blockchainu. Tocni trenutak forka nitko ne moze znat, jer ovisi o transakcijama. Moze se samo aproksimirati prema prosjecnom broju transakcija.

Jel ti sad lakse?
nisam ziher da cu dobiti odmah u exodusu s obzirom da su rekli da ga nece podrzati. ljudi gdje su vam bitcoini? jel itko osim mene drzi to u exodusu i nada se najboljem-?

znaci markos jel ti kuzis sto mene zanima? kako da ja sad nakon tog forka bezbrizno posaljem svoj btc na bittrex i njime kupim altove ako u exodusu neci vidjet da li sam dobio btcgold... wallet jos ne postoji? znaci moram cekat wallet, prije toga nista jer imaju isti private key i da li cu onda u taj novi wallet morat prebacitvat i btc core s obzirom da je pvt isti ili ovo sto si napisao da ce na blockchainu prepoznat kolko me ide, kako, jedino ak napravim transakciju zar ne?
exxo is offline  
Old 23.10.2017., 22:26   #1411
Ako bi bili precizni, ti si hardforkom bitcoin casha dobio bitcoin cash, ali obzirom da je tvoj bitcoin u trenutku hardforka bio na exchangeu, adresi exchangea je isao bitcoin cash. Oni ga normalno, u ime povjerenja i iskrenosti, nisu proslijedili tebi vec su ga zadrzali
__________________
bok
markotros is offline  
Old 23.10.2017., 22:38   #1412
Kad dode wallet za bitcoin gold, on ce skinut blockchain. Vjerojatno ce te trazit adresu tvog bitcoin accounta. Kad ucita blockchain vidjet ce broj bitcoina povezan s tvojim accountom i prebacit te bitcoinove na novi gold account. Obzirom da su lanci odvojeni tvoj originalan bitcoin racun nece bit terecen. Iskreno, ne znam kako jednostavnije od ovoga objasniti.
Ako si imao bitcoin na exchangu, mozes se samo nadat u postenost exchangea da ce ti isplatit gold. Iskreno, ne znam kolko im je za vjerovat.
A sto se tice nade, strah me da je za vas nema. Samo se nadam da je onaj varufakis izvukao svoj milijon dolara, i da sad uziva negdje na zasluzenom odmoru. Jer stogod vi mislili i vjerovali, ovo ce prsnut. A zbrojite ljude medu sobom s nekim overall pristojnim prinosom od recimo 50% godisnje. Mislim da ih se moze na prste nabrojat.
__________________
bok
markotros is offline  
Old 23.10.2017., 22:43   #1413
Quote:
Toranaga kaže: Pogledaj post

Neka se kolega Exxo ne uvrijedi baš je on prije koji dan napisao kako nema vremena dugoročno ulagati već mora sav profit uzimati odmah i trgovati kao lud da zaradi što prije. I onda danas ima ogromnih problema da shvati što se događa tijekom forka i proziva cijeli communitiy kako nije od pomoći.
a kolega exxo nema pravo na izbor sto ce raditi sa svojim novcem jer to u slucaju da on odluci svoj novac okrenuti na drugi nacin vrijeđa community koji je cvrsto odlucio bit zaluden idejom holdanja altova? cijela stvar nije nimalo jednostavna ako ne izgubis preeeevise vremena sjedeci za kompom i citajuci pizdarije oko blockchainova itd. zasto pomoci kolegi exxou ako nesto znam, nek se sam muci i istrazuje kako sam i ja kojem je to mozda struka eto, a kolegi mozda nije pa mu je malo teze. to je ta filozofija koju ovaj community ima i koja je odraz tastine, a sve oko holdanja altova jer kolega exxo je pricao isto tako o holdanju bitcoina i rekao da mu se cini, samo cini jer nov je u svemu ovome, da je holdanje bitcoina jedino isplativo. ali ne nismo ovdje zbog profita, ovdje smo da cuvamo our little precious gems, pogotovo waves i ark, deluded bagholding arkies and waveis and alties. nek se kolega toranga ne uvrijedi.

i da, ogromnih problema nemam, imam google srecom i pismen sam tak da mi ne moras pomoci niti prenijeti svoje dragocjeno znanje jer cemu to na forumu ne , forum je za pokazivanje svega sto znam i sto nikad necu podijeliti s vama kolegama iz communitya, a ne za dijeljenje informacija kad si u 'problemu'. u pravom i istinskom duhu bitcoina kao opensourcea. koji smijeh! nabijem ti ja takav community stari moj!

Zadnje uređivanje exxo : 24.10.2017. at 00:09.
exxo is offline  
Old 23.10.2017., 22:46   #1414
Vjeruj da i kada bi prsnuo sutra na 5k pa do kraja tjedna na 700$ da bi ljudi hrlili unutra s friškom lovom...sve moze prsnut naravno,ali ne danas.

BTG
"Bitcoin Gold codebase also contains a private premine of 8,000 blocks (100,000 BTG) "
Not bad:klap::klap:
akimaki is offline  
Old 23.10.2017., 22:46   #1415
Quote:
markotros kaže: Pogledaj post
A zbrojite ljude medu sobom s nekim overall pristojnim prinosom od recimo 50% godisnje. Mislim da ih se moze na prste nabrojat.
Zašto je 50% pristojan prinos?

Koliko bi ti dale banke? 2% godišnje na hrk ili 0.5% na eure?

Koliko bi zaradio u nekom fondu? 5%?

Na iznajmljivanju nekretnina? 4-5%?

Definitivno ne treba uložiti sve u kripto, no 5-10% bi svakako bilo preporučljivo zbog omjera potencijalne dobiti i rizika.
__________________
Cryptobegin

Zadnje uređivanje Toranaga : 23.10.2017. at 23:13.
Toranaga is offline  
Old 23.10.2017., 22:47   #1416
Quote:
markotros kaže: Pogledaj post
Kad dode wallet za bitcoin gold, on ce skinut blockchain. Vjerojatno ce te trazit adresu tvog bitcoin accounta. Kad ucita blockchain vidjet ce broj bitcoina povezan s tvojim accountom i prebacit te bitcoinove na novi gold account. Obzirom da su lanci odvojeni tvoj originalan bitcoin racun nece bit terecen. Iskreno, ne znam kako jednostavnije od ovoga objasniti.
Ako si imao bitcoin na exchangu, mozes se samo nadat u postenost exchangea da ce ti isplatit gold. Iskreno, ne znam kolko im je za vjerovat.
A sto se tice nade, strah me da je za vas nema. Samo se nadam da je onaj varufakis izvukao svoj milijon dolara, i da sad uziva negdje na zasluzenom odmoru. Jer stogod vi mislili i vjerovali, ovo ce prsnut. A zbrojite ljude medu sobom s nekim overall pristojnim prinosom od recimo 50% godisnje. Mislim da ih se moze na prste nabrojat.
eto, hvala. kolega markotros

ma zanima me vremenski okvir, al to ocito niko ne zna. i dalje ne kuzim da li da ostavim btc u eodusu do izlaska tog walleta novog ili ne moram? jer bilo je receno da ce se moc trejdat nakon snapshota na tom bloku tj forka. samo zelim kupit altove sad natrag! u tome je cijela stvar.
exxo is offline  
Old 23.10.2017., 22:56   #1417
I feel your pain, brother
Kaidos is offline  
Old 23.10.2017., 23:02   #1418
Quote:
exxo kaže: Pogledaj post
a kolega exxo nema pravo na izbor sto ce raditi sa svojim novcem jer to u slucaju da on odluci svoj novac okrenuti na drugi nacin vrijeđa community koji je cvrsto odlucio bit zaluden idejom holdanja altova? cijela stvar nije nimalo jednostavna ako ne izgubis preeeevise vremena sjedeci za kompom i citajuci pizdarije oko blockchainova itd. zasto pomoci kolegi exxou ako nesto znam, nek se sam muci i istrazuje kako sam i ja kojem je to mozda struka eto, a kolegi mozda nije pa mu je malo teze. to je ta filozofija koju ovaj community ima i koja je odraz tastine, a sve oko holdanja altova jer kolega exxo je pricao isto tako o holdanju bitcoina i rekao da mu se cini, samo cini jer nov je u svemu ovome, da je holdanje bitcoina jedino isplativo. ali ne nismo ovdje zbog profita, ovdje smo da cuvamo our little precious gems, pogotovo waves i ark, deluded bagholding arkies and waveis and alties. nek se kolega toranga ne uvrijedi.

i da, ogromnih problema nemam, imam google srecom i pismen sam tak da mi ne moras pomoci niti prenijeti svoje dragocjeno znanje jer cemu to na forumu ne , forum je za pokazivanje svega sto znam i sto nikad necu podijeliti s vama kolegama iz communitya, a ne za dijeljenje informacija kad si u 'problemu'. nabijem ti ja takav community stari moj!
Pa normalno da možeš raditi što želiš sa svojom lovom. Ako misliš da možeš biti uspješan trader svaka čast. 90% ljudi ne može i nema vremena pratiti crypto po cijele dane i ne može time-ati market. Ako je to tebi jednostavnije, super.

Ti nisi u nikakvom problemu. U problemu je bio ovaj kolega sa 3 posta na forumu. Pismen si i proučio si sve na googleu ali svjedno si pitao isto na redditu (dobio odgovor za minutu), pa pitao ovdje (dobio odgovor) i onda se pohvalio da si proučio priopćenje od exodusa (koje stoji od jutra) i ponovo pitao isto pitanje.
__________________
Cryptobegin
Toranaga is offline  
Old 23.10.2017., 23:06   #1419
Quote:
markotros kaže: Pogledaj post
Ako bi bili precizni, ti si hardforkom bitcoin casha dobio bitcoin cash, ali obzirom da je tvoj bitcoin u trenutku hardforka bio na exchangeu, adresi exchangea je isao bitcoin cash. Oni ga normalno, u ime povjerenja i iskrenosti, nisu proslijedili tebi vec su ga zadrzali
Ne razumijem o čemu pričaš. Ja sam dobio bch na exchangeu.
NewOrder is offline  
Old 23.10.2017., 23:07   #1420
Quote:
exxo kaže: Pogledaj post
eto, hvala. kolega markotros

ma zanima me vremenski okvir, al to ocito niko ne zna. i dalje ne kuzim da li da ostavim btc u eodusu do izlaska tog walleta novog ili ne moram? jer bilo je receno da ce se moc trejdat nakon snapshota na tom bloku tj forka. samo zelim kupit altove sad natrag! u tome je cijela stvar.
https://live.blockcypher.com/btc/

Evo tu prati kada će doći taj blok. Kada dođe idući možeš normalno trejdati bitcoinom jer je snapshot napravljen.
__________________
Cryptobegin
Toranaga is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:41.