Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Kosa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.04.2010., 00:53   #2961
Question

Ej bok curke, evo mene opet dakle danas sam se bacila u pohod na savršenu peglu za kosu. Zapela sam za remingtonku shine therapy jer sam čula da je jako dobra i nisam je nasla.Gledala sam u merkatoru u zagrebu kod pet centra drivinje ,al oni ne drže tehničke stvari , kako meni vrag neda mira prošetala se ja fino i do Getroa na Črnomercu ni tam je nema jedino di sam je zasad nasla je u nami kod trga la dode ok 56o kn a tolko nedam za peglu...Pa sad moja pitanja su
gdje točno u Zagrebu da je potražim , ako u ,merkatoru i kojem?
koja je točno razlika u remington pelgama sleek and curl model je s 1052 veci model tj.širi ,shine therapy i model 2014s? te koji bi model bio najbolji za moju kosu te okvirne cijene tih pegli( vec sam napisala prije jedan post )
Znam da kompliciram al kada kupujem nešto takvo želim točno znat sve o proizvodu koji kupujem. hvala svima koji će barem pokušat odgovorit
lil sunshine is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2010., 20:19   #2962
jel između shine therapy i s1051 razlika samo u tom kaj shine therapy ima ulje ili ima još neš?
koki_753 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2010., 19:23   #2963
evo ja upravo u metrou danas kupila s1051 300 kunica je, na snizenju, ostalo jos svega 2-3 komada a od danas tek akcija.....
za sad nemogu dati nikakve recenzije jer cu ju probati tek kad kupim zastitno sredstvo (iduci tjedan)...
planiram ju koristit jednom-dvaput mjesecno, pa se nadam da ce posluziti svrsi i da mi nece jos dodatno jako osteti moju jadnu tanasnu kosicu .....
i da, pise moze se koristiti i na suhu kosu.. a prije toga pise kosu oprati, prosusiti i rascesljati-to znaci da moze i na mokru, onak mokru nakon susenja rucnikom, jel???
nekako su mi wet2straight i shine ispred ovog izbora bile, ali wet je za gustu kosu, a za shine mi je puno dati 450-500kn jer ju nemislim tako cesto koristiti....
cim isprobam, pisem dojmove
dr.whoo is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2010., 20:32   #2964
Quote:
dr.whoo kaže: Pogledaj post
i da, pise moze se koristiti i na suhu kosu.. a prije toga pise kosu oprati, prosusiti i rascesljati-to znaci da moze i na mokru, onak mokru nakon susenja rucnikom, jel???
Na tvom mjestu ne bih pokušavala. Osim ako uživaš u zvuku šuštanja pare dok peglaš kosu.
Nekad mi izlazi para iz pegle i kad mislim da sam dobro osušila kosu pa mi se cimerice uplaše da sam ju spalila kad to vide. (Tko mi kriv da ju peglam dok je još mrvicu vlažna.)
Radije ti nju dobro osuši pa peglaj.
fdvjevka is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2010., 23:03   #2965
Quote:
fdvjevka kaže: Pogledaj post
Na tvom mjestu ne bih pokušavala. Osim ako uživaš u zvuku šuštanja pare dok peglaš kosu.
Nekad mi izlazi para iz pegle i kad mislim da sam dobro osušila kosu pa mi se cimerice uplaše da sam ju spalila kad to vide. (Tko mi kriv da ju peglam dok je još mrvicu vlažna.)
Radije ti nju dobro osuši pa peglaj.
Isparavanje tijekom peglanja je potpuno normalno. Kosa ti može biti potpuno suha, a svejedno će isparavati dok ju peglaš
tratinchica2812 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2010., 23:07   #2966
Quote:
dr.whoo kaže: Pogledaj post
evo ja upravo u metrou danas kupila s1051 300 kunica je, na snizenju, ostalo jos svega 2-3 komada a od danas tek akcija.....
za sad nemogu dati nikakve recenzije jer cu ju probati tek kad kupim zastitno sredstvo (iduci tjedan)...
planiram ju koristit jednom-dvaput mjesecno, pa se nadam da ce posluziti svrsi i da mi nece jos dodatno jako osteti moju jadnu tanasnu kosicu .....
i da, pise moze se koristiti i na suhu kosu.. a prije toga pise kosu oprati, prosusiti i rascesljati-to znaci da moze i na mokru, onak mokru nakon susenja rucnikom, jel???
nekako su mi wet2straight i shine ispred ovog izbora bile, ali wet je za gustu kosu, a za shine mi je puno dati 450-500kn jer ju nemislim tako cesto koristiti....
cim isprobam, pisem dojmove
Neeeeeeeeeeee, to nemoj ni pokušavati..jedina pegla kojom je sigurno peglati potpuno mokru kosu je wet2straight, nemoj to raditi ni sa jednom drugom
tratinchica2812 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2010., 11:30   #2967
Rowenta CF 7620 anyone? zanima me, preporuke, vidjela prezentcaiju ali se nisam još odlučila, voljela bi čuti ako je netko ima..ja sma imama Rowentinu prije, ali nije bila nova, nije imala nano ceramic sloj na pličicama, ni dig display a nije ni grijala do 230 stupnjeva tak da ne znam reć
mamajana is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2010., 12:45   #2968
Quote:
tratinchica2812 kaže: Pogledaj post
Neeeeeeeeeeee, to nemoj ni pokušavati..jedina pegla kojom je sigurno peglati potpuno mokru kosu je wet2straight, nemoj to raditi ni sa jednom drugom

Ali nemora biti sasvim suha, mogu i malo vlaznu peglati, jel?
Sto se moze dogoditi ako je mokra/vlazna?
Postavljam glupa pitanja, ali ja stvarno o tom pojma nemam.....
dr.whoo is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2010., 13:55   #2969
Quote:
lil sunshine kaže: Pogledaj post
Ej bok curke, evo mene opet dakle danas sam se bacila u pohod na savršenu peglu za kosu. Zapela sam za remingtonku shine therapy jer sam čula da je jako dobra i nisam je nasla.Gledala sam u merkatoru u zagrebu kod pet centra drivinje ,al oni ne drže tehničke stvari , kako meni vrag neda mira prošetala se ja fino i do Getroa na Črnomercu ni tam je nema jedino di sam je zasad nasla je u nami kod trga la dode ok 56o kn a tolko nedam za peglu...Pa sad moja pitanja su
gdje točno u Zagrebu da je potražim , ako u ,merkatoru i kojem?
bilo je u mercatoru (vukovarska) --> 430 kn

jučer sam je vidjela u intersparu (CC1) --> 460 kn

inače imam tu peglu i prezadovoljna sam
__________________
Success is getting what you want. Happiness is wanting what you get.
Allexis is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2010., 18:32   #2970
Quote:
dr.whoo kaže: Pogledaj post

Ali nemora biti sasvim suha, mogu i malo vlaznu peglati, jel?
Sto se moze dogoditi ako je mokra/vlazna?
Postavljam glupa pitanja, ali ja stvarno o tom pojma nemam.....
kad je mokra mislim da gori, a i smrdi.. najbolje ti nju dobro posusi pa onda peglaj, u suprotnom unistavas i kosu i peglu
maggie'' is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2010., 23:08   #2971
Quote:
Allexis kaže: Pogledaj post
bilo je u mercatoru (vukovarska) --> 430 kn

jučer sam je vidjela u intersparu (CC1) --> 460 kn

inače imam tu peglu i prezadovoljna sam

vidjela sam je danas u mercatoru na ljubljanskoj --> 425 kn
__________________
Success is getting what you want. Happiness is wanting what you get.
Allexis is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2010., 15:52   #2972
Quote:
dr.whoo kaže: Pogledaj post

Ali nemora biti sasvim suha, mogu i malo vlaznu peglati, jel?
Sto se moze dogoditi ako je mokra/vlazna?
Postavljam glupa pitanja, ali ja stvarno o tom pojma nemam.....
Kao prvo, upropastit ćeš si pločice na pegli. Kao drugo, užasno ćeš oštetiti kosu jer je mokroj kosi i toplina fena šok, a ne pegla. Ispeglaj ju mokru i izgledat će "skureno" i beživotno, o oštećenju da ne govorimo. S razlogom postoje pegle koje mogu peglati mokru kosu
tratinchica2812 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2010., 18:24   #2973
Quote:
tratinchica2812 kaže: Pogledaj post
Kao prvo, upropastit ćeš si pločice na pegli. Kao drugo, užasno ćeš oštetiti kosu jer je mokroj kosi i toplina fena šok, a ne pegla. Ispeglaj ju mokru i izgledat će "skureno" i beživotno, o oštećenju da ne govorimo. S razlogom postoje pegle koje mogu peglati mokru kosu
aha, aha, thx!
Na njoj pise prosusiti kosu bla bla... i onda iduca recenica moze i na suhu kosu, pa sam zato mislila da moze i na vlaznu kosu, kad vec tako pise....
a dajte mi recite kako upotrebljavate zastitu od topline? stavite ju nakon susenja i prije peglanja, ili prije susenja i posusite fenom ili prirodno pa onda peglate?
dr.whoo is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2010., 20:31   #2974
Quote:
dr.whoo kaže: Pogledaj post
aha, aha, thx!
Na njoj pise prosusiti kosu bla bla... i onda iduca recenica moze i na suhu kosu, pa sam zato mislila da moze i na vlaznu kosu, kad vec tako pise....
a dajte mi recite kako upotrebljavate zastitu od topline? stavite ju nakon susenja i prije peglanja, ili prije susenja i posusite fenom ili prirodno pa onda peglate?
ja kosu istrljam ručnikom, pošpricam, pa ju onda posušim i onda još mrvicu špricnem prije nego ću ju peglati
tratinchica2812 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2010., 17:45   #2975
evo i ja se bacila u potragu za savrsenom peglom..
takoder mi je za oko zapela remington shine therapy..ovih dana sam malo gledala po forumima i svi pisu da je remington opcenito jako dobra marka i da su prezadovolnji..gledala sam i tutorial na youtube-u kako jedna cura sa totalno frckavom kosom (crnkinja) pegla kosu s tom peglom i skroz ju izravna i super izgleda..ja sam ju vidjela u garden mallu u technomaxu za 540kn,a to je izgleda jos najskuplje koliko sam mogla vidjeti iz prijasnjih postova..
e sad..htjela bih naci zapravo nesto sto bi mi bilo i za frckanje i za ravnanje..ima tih proizvoda milijon i ne znam za sto se odluciti..npr remington S8670 multistyler ima hrpu nastavaka medutim ne znam ni gdje bi to nasla niti posto je..
htjela bih i flat iron i curl iron a za oko mi je zapela i rowenta active brush jer mi se stvarno ne da s cetkom i fenom oblikovati frizuru prije peglanja jer mi dugo traje i komplicirano je..
gdje kupiti rowenta active brush i posto?
da li mogu negdje naci sve od navedenog u jednom?
lulamae is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2010., 15:03   #2976
Quote:
lulamae kaže: Pogledaj post
evo i ja se bacila u potragu za savrsenom peglom..
takoder mi je za oko zapela remington shine therapy..ovih dana sam malo gledala po forumima i svi pisu da je remington opcenito jako dobra marka i da su prezadovolnji..gledala sam i tutorial na youtube-u kako jedna cura sa totalno frckavom kosom (crnkinja) pegla kosu s tom peglom i skroz ju izravna i super izgleda..ja sam ju vidjela u garden mallu u technomaxu za 540kn,a to je izgleda jos najskuplje koliko sam mogla vidjeti iz prijasnjih postova..
e sad..htjela bih naci zapravo nesto sto bi mi bilo i za frckanje i za ravnanje..ima tih proizvoda milijon i ne znam za sto se odluciti..npr remington S8670 multistyler ima hrpu nastavaka medutim ne znam ni gdje bi to nasla niti posto je..
htjela bih i flat iron i curl iron a za oko mi je zapela i rowenta active brush jer mi se stvarno ne da s cetkom i fenom oblikovati frizuru prije peglanja jer mi dugo traje i komplicirano je..
gdje kupiti rowenta active brush i posto?
da li mogu negdje naci sve od navedenog u jednom?
Pa najjednostavnije ti je kupiti remington s1051, njome možeš i kovrčati i ravnati kosu..za brush active zbilja ne znam, jednom sam ju isprobala, rezultat nije ni blizu onome što dobiješ s peglom,a i nije mi baš dugo kosa bila isfenirana, opustilo mi se..ali moja kosa je izuzetno neposlušna, tako da bi tvojoj kosi možda i odgovarala
tratinchica2812 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2010., 18:57   #2977
Quote:
tratinchica2812 kaže: Pogledaj post
Pa najjednostavnije ti je kupiti remington s1051, njome možeš i kovrčati i ravnati kosu..za brush active zbilja ne znam, jednom sam ju isprobala, rezultat nije ni blizu onome što dobiješ s peglom,a i nije mi baš dugo kosa bila isfenirana, opustilo mi se..ali moja kosa je izuzetno neposlušna, tako da bi tvojoj kosi možda i odgovarala
Imam brush activ već tri godine, iako mi je četka u super stanju, neki dan sam kupila noviju poboljšanu verziju ionic ceramic 1000W. Stara mi je bila super, a nova još bolja. Ne mogu više zamisliti život bez nje. Kad skineš četku, imaš fen za kosu, to ti je nešto kao 2u1. Zadnji put sam osušila kosu bez četke, samo tim fenom, s hladnim zrakom i kosa mi je bila savršeno glatka i ravn bez feniranja, valjda zbog tih iona. Oni inače djeluju protiv statičkog elektriciteta kose. Ja imam tanku, valovitu, naelektriziranu i neposlušnu kosu koja izgleda kao metla bez feniranja. Jedina mana četke je što ti treba malo vremena da se naučiš dobro rukovati njom. Četku sam platila 450 kn.
cicamalamica is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2010., 01:18   #2978
Evo da se i ja pohvalim kupila sam peglu za kosu remington shine therapy joj prezadovoljna sam ,pegla je fantastična,a kak lijep dizajn ima ona zelenkasta nijansa taman mi paše na lakic novi ..wow
lil sunshine is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2010., 09:41   #2979
I ja imam brush active, sada sam otkrila da mi je super s njom palo "isfenirati" kosu a onda malo proći s peglom, imam ovu
http://www.prodaja-ponuda.com/cetka-...-njegu-tijela/

i onda mi se kosa odlična! baš ono ravna a ne skroz sljepljena nego baš lijepo isfenirana
mamajana is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2010., 15:42   #2980
evo bas sam danas kupila peglu..odlucila sam se za remington shine therapy..cekam vecer da operem kosu i isprobam..
sto se tice active cetke..i a sam mislila s njom isfenirati kosu i onda ispeglati peglomma ta rowenta active cetka u metrou dode nekih 500tinjak kuna koliko se sjecam,vidjela sam danas..ima li gdje jeftinije..
btw peglu sam kupila u getrou(mercatoru sad) za 430kn a ista takva je u mandiju i technomaxu 540kn..pa samo da znate..a remington sleek and curl je u metrou 300kn a drugdje iznad 400kn..
ima li tko taj cd sto se nudi uz sleek and curl?ako moze,ja bi molila da mi netko sprzi i posalje ako ne trazim too much..hvala..
lulamae is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:31.