Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.01.2006., 13:14   #121
Quote:
magic blue kaže:
meni su to onak malo, ko kuglicni lezajevi
e to, da
__________________
nemoj misliti na torticu!
. .
Natch is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2006., 13:22   #122
Quote:
Desirée kaže:
nosit ce teret braka
magic blue is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2006., 13:53   #123
Quote:
Desirée kaže:
nosit ce teret braka

Kokoši jedne, želite me preplašiti, ha?!
E, nećete...
Admin is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2006., 15:01   #124
Quote:
Admin kaže:

Kokoši jedne, želite me preplašiti, ha?!
E, nećete...
ma necemo mi uplasit ces se sama pitona u prvoj bracnoj noci

nisam mogla odolit, sorry
magic blue is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2006., 15:43   #125
Quote:
magic blue kaže:
ma necemo mi uplasit ces se sama pitona u prvoj bracnoj noci

nisam mogla odolit, sorry

Plaši on mene već godinama, sad sam se već navikla. :kinky:
Admin is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2006., 15:48   #126
Quote:
Admin kaže:
Potrudit ću se. Dat ću sve od sebe da Anderlon da.
Samo kad dogovaraš da da preciziraj da ja i Secundo nismo zainteresirani.
__________________
Ne budi supak, nosi masku (u zatvorenom i u guzvi). Dezinficiraj ruke. I ne pizdekaj. (c) Lady Guga
Cats is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2006., 15:59   #127
Bolje da nema slika, mislim spor Forum i to... Ha? Pa dovoljno je da kliknu na link.
Admin is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2006., 16:01   #128
A cijene tamo navedene su za jedan prsten ili oba? Najskuplja je cijena od 4.604,00 kn
crtica is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2006., 17:00   #129
Pa, obično je jedna cijena za jedan par. Dakle, za oba.
Admin is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2006., 17:29   #130
Quote:
magic blue kaže:
slazem se da je cool jer je neobicno, ali zamisli si cijeli zivot na prstu nosti tu gramazu
Nije stvar u gramaži,na to se navikneš.Problem je u tome sto se većini ljudi koje si naprave neke neobične burme ,te iste burme jednog dana nimalo ne sviđaju.Mislim da je najmudrije napraviti klasične burme.
Monica. is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2006., 10:33   #131
A di to piše da se mora uzeti isto prstenje? Zašto si svatko ne bi izabrao prsten koji mu se sviđa, ne nužno "burma style" i jednostavno nakelji ga na onu ruku di to ide i bok. Osobno, nisam vidjela lijepog vjenčanog prstena.
crtica is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2006., 17:20   #132
Dakle, dobra sam si s jedno zlatarkom u Zg-u kojoj necu sad navoditi ime. I pitala ja nju koja je razlika, mislim ona zna, zena je i sudski vjestak za drago kamenje. I gle, na moje cudjenje sto mi nije velicala platinu, kaze ona meni: Gle, draga, razlika je u cijeni jako velika ali u pogledu izdrzljivosti je slijedece - zlato ce ti (govorimo o relacijama) trajati 7 mjeseci a platina 8. I to je sve, samo sto je platina rjedja i sad ju ljudi skupo placaju kao da je ne znam sto.

To mi je rekla osoba koja zna zlatarski zanat i koja izradjuje nakit!!!
Dakle ja sam odlucila na najjednostavnije moguce i to od bijelog zlata jer od osnovne skole ne nosim zuto!
Ali sto ljudi sto cudi. ako zelis platiti soma eura za vrlo jednostavno prstenje od platine- be my guest!!! Mi smo rekli da necemo.
__________________
V. 19.06.2008.
K. 01.10.2010.
misiz S is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2006., 17:49   #133
Jel ti zlatarka u Gajevoj, radi s ocem?
__________________
The written word is the only way to present yourself on the forum. So if you type like an idiot, people will assume you are one.
Desiree is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2006., 18:02   #134
Quote:
Desirée kaže:
Jel ti zlatarka u Gajevoj, radi s ocem?
Zasto pitas??
__________________
V. 19.06.2008.
K. 01.10.2010.
misiz S is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2006., 19:18   #135
Pa ocito jer mislim na jednu zlatarnu, i zanima me jel to ta zenska. Zasto bih inace pitala?

Mozes i na PP odgovoriti
__________________
The written word is the only way to present yourself on the forum. So if you type like an idiot, people will assume you are one.
Desiree is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2006., 19:38   #136
Desiree, ja osjecam BOL kada gledam Tvoj avatar. Ali ozbiljno, ne mogu opisat, ali nesto me boli.. Ispricavam se na offtopicu, ali imala sam neopisivu zelju to podijeliti s nekim.
Elenoar is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2006., 21:42   #137
Quote:
Elenoar kaže:
Desiree, ja osjecam BOL kada gledam Tvoj avatar. Ali ozbiljno, ne mogu opisat, ali nesto me boli.. Ispricavam se na offtopicu, ali imala sam neopisivu zelju to podijeliti s nekim.
Bol?!


Sorry
__________________
The written word is the only way to present yourself on the forum. So if you type like an idiot, people will assume you are one.
Desiree is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2006., 10:24   #138
Quote:
monika13 kaže:
Nije stvar u gramaži,na to se navikneš.Problem je u tome sto se većini ljudi koje si naprave neke neobične burme ,te iste burme jednog dana nimalo ne sviđaju.Mislim da je najmudrije napraviti klasične burme.
aha, vec sam to vidjela i dozivjela
frend je sanjao prstenje, nacrtao ga i na kraju kad su bili gotovi su bili GROZNI
magic blue is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2006., 10:26   #139
Quote:
crtica kaže:
A di to piše da se mora uzeti isto prstenje? Zašto si svatko ne bi izabrao prsten koji mu se sviđa, ne nužno "burma style" i jednostavno nakelji ga na onu ruku di to ide i bok. Osobno, nisam vidjela lijepog vjenčanog prstena.
istina, to su i nama nudili, jer sam ja htjela najklasicniju burmu, a dragi malo nekonvencionalno, ali smo se na kraju nasli na pol puta i ipak se odlucili za isto
magic blue is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2006., 11:27   #140
Još jedna stvar koja mi se čini bitna s obzirom da je vjenčano prstenje " za do kraja života" (uglavnom! ) - čula sam da je platina " mekša" i da nije za nakit koji se nosi svaki dan jer se lako ošteti. A prsteni su po tom pitanju na najfrekventnijem mjestu - rukama s kojima radiš skoro sve! Mi ćemo bijelo zlato. Nekak mi je ljepše od žutog...
Paula K. is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:28.