Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje

Zdravlje Najvažnija stvar na svijetu
Podforumi: Žensko zdravlje, Stomatologija i oralna higijena

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.06.2022., 10:52   #1
Bol u leđima

Zadnjih par dana me na momente neizdrživo boli gornji lijevi dio leđa, kad idem spavati kroz nekih par sati se pojača, a sad boli i danju, tek nešto manje. Radim od kuće i zadnjih dana sam imala dosta posla, radila sam u krevetu nagnuta nad laptopom, mada sam to i ranije radila pa nisam ovako završila.

Kako da si pomognem? Ne mogu si priuštiti da ne radim trenutno. Brufen od 600 mi ne pomaže baš.
mrsmaisel is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2022., 13:52   #2
Quote:
mrsmaisel kaže: Pogledaj post
Zadnjih par dana me na momente neizdrživo boli gornji lijevi dio leđa, kad idem spavati kroz nekih par sati se pojača, a sad boli i danju, tek nešto manje. Radim od kuće i zadnjih dana sam imala dosta posla, radila sam u krevetu nagnuta nad laptopom, mada sam to i ranije radila pa nisam ovako završila.

Kako da si pomognem? Ne mogu si priuštiti da ne radim trenutno. Brufen od 600 mi ne pomaže baš.
Isti slučaj, radim od doma, kad me strefila kičma, vidjela sam sve zvijezde. Prvo, nemoj raditi u krevetu, nikako ! Radi za stolom. Madrac ne smije biti previše mekan nego tvrđi. Ako ne pomogne Ibugrofen, odi kod dr, na blokadu.

Pomaže Apaurin za opuštanje mišića i B vitamini.
Dvojba is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2022., 15:54   #3
Hvala ti. Razmišljam da odem kod doktora jer nakon par sati spavanja bol postaje neizdrživa. Spavam sa strane i zanimljivo da boli više kad spavam na suprotnoj strani, bol se nekako lokalizira sa strane oko rebara. Sad sam već zabrinuta što li je u pitanju. Po danu se bol smanji, najgore je ujutro i noću.
mrsmaisel is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2022., 17:57   #4
Quote:
mrsmaisel kaže: Pogledaj post
Hvala ti. Razmišljam da odem kod doktora jer nakon par sati spavanja bol postaje neizdrživa. Spavam sa strane i zanimljivo da boli više kad spavam na suprotnoj strani, bol se nekako lokalizira sa strane oko rebara. Sad sam već zabrinuta što li je u pitanju. Po danu se bol smanji, najgore je ujutro i noću.
Možda se upalio živac, svakako odi doktoru. Znam da ti je to muka i imaš puno posla ( kao i ja), ali kad se mora, mora se. Javi što je bilo.
Dvojba is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:09.