Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Dekorativna kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.11.2009., 13:19   #1921
Quote:
chiasm kaže: Pogledaj post
tocno, zato sam ja bas kupila skin foodov lososv concealer
http://www.shensaddiction.com/2009/0...concealer.html
ovaj je bas lososv jer sadrzi lososovo ulje a boja je nesto izmedju losos i narancaste, doduse ovo na linku je tamnija nijansa od one koju sam ja uzela
__________________
"I like to remember things my own way, not necessarily the way they happened." - Fred Madison, Lost Highway
chiasm is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2009., 13:20   #1922
Quote:
Katrin kaže: Pogledaj post
probaj njihov ideal light, meni je odlican. drzi i dosta dugo mi potraje iako ima samo 2.2 ml.
Hvala, baš ću malo proučiti.
Mirella is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2009., 13:31   #1923
Quote:
gushterchich* kaže: Pogledaj post
ne bih se složila, šminkam godinama, sve osim narančastih tonova izgleda katastrofalno i jednostavno ne pokriva podočnjake... bež nema šanse da pokrije išta pošto je to boja pudera a svi znamo da puderi ne pokrivaju podočnjake....
Pa ova tvrdnja valjda ovisi i o tome koga šminkaš, kakav podton i nijansu kože taj netko ima, zar ne?
Na meni narančasti tonovi izgledaju grozno da to ne može izgledati gore. Čak mi i žuti tonovi bolje stoje od narančastih, a najbolji su mi baš ti "losos" tonovi, sa rozom nijansom u sebi.
__________________
x
Elektra is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2009., 16:14   #1924
Quote:
shakti kaže: Pogledaj post
Koliko dođe kod nas?
mislim da je oko 180-200 kn. ja sam narucila s jagode
Katrin is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2009., 16:41   #1925
Quote:
Katrin kaže: Pogledaj post
probaj njihov ideal light, meni je odlican. drzi i dosta dugo mi potraje iako ima samo 2.2 ml.
nije "suh"?
Kya is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2009., 18:46   #1926
ajde molim vas koji mi korektor preporučate da dobro prekriva podočnjake i da je za jako suhu kožu?
sad trenutno imam od revlona vital radiance. netko ga je tu preporučio, ali nisam ful zadovoljna. definitivno je bolji od svih ostalih koje sam probala, super je za suhu kožu, ali ne prekrije mi baš dobro podočnjake
__________________
There are people who have money and people who are rich - CC
Mer girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2009., 20:13   #1927
Quote:
Mer girl kaže: Pogledaj post
ajde molim vas koji mi korektor preporučate da dobro prekriva podočnjake i da je za jako suhu kožu?
sad trenutno imam od revlona vital radiance. netko ga je tu preporučio, ali nisam ful zadovoljna. definitivno je bolji od svih ostalih koje sam probala, super je za suhu kožu, ali ne prekrije mi baš dobro podočnjake
Revlon vital radiance ima dva korektora. Prvi je onaj hidratantni sa dvije strane i on nije nešto, ali zato je odličan age spot concealer. Hidratantan je i dobro prekriva. Koji ti imaš?
Estee Lauder is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2009., 20:25   #1928
Quote:
Mer girl kaže: Pogledaj post
ajde molim vas koji mi korektor preporučate da dobro prekriva podočnjake i da je za jako suhu kožu?
sad trenutno imam od revlona vital radiance. netko ga je tu preporučio, ali nisam ful zadovoljna. definitivno je bolji od svih ostalih koje sam probala, super je za suhu kožu, ali ne prekrije mi baš dobro podočnjake
ja imam MAC i super je samo ipak prije njega stavi ispod neku kremicu
__________________
"I like to remember things my own way, not necessarily the way they happened." - Fred Madison, Lost Highway
chiasm is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2009., 20:31   #1929
ja sam imala la praire korektor za podočnjake u olovci, mijenjala sam se s jednom curom za taj paket u kojem su dva kom (jedan je refil), i nisam bila zadovoljna, nakon cca 2 tjedna korištenja proslijedila sam ga dalje. ysl mi je bolji. u međuvremenu sam još probala collistar i ck, a sad bi uzela guerlainov precious light - probao netko?
__________________
Prosječan pas je bolja osoba nego prosječna osoba.
lee.loo. is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2009., 20:35   #1930
Quote:
chiasm kaže: Pogledaj post
ja imam MAC i super je samo ipak prije njega stavi ispod neku kremicu
Ja imam isto macov onaj hidratantni i primijetila sam da mi malo isušuje kožu. A tako mi djeluje nježan i lijepo prekriva.
Estee Lauder is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2009., 21:38   #1931
@Estee Lauder--> imam taj s 2 dijela. taj drugi, za kakvu je to kožu? jel to ima i nešto protiv bora? cijena?

@chiasm
--> koji je to točno od Maca? da znam što upisat u tražilici

... ali ako isušuje nije to za mene
__________________
There are people who have money and people who are rich - CC
Mer girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2009., 22:26   #1932
Quote:
Katrin kaže: Pogledaj post
probaj njihov ideal light, meni je odlican. drzi i dosta dugo mi potraje iako ima samo 2.2 ml.
Meni je on naglašavao podbuhlost očiju

A onda sam ga počela koristiti kao highlighter... Na kraju sam ga proslijedila...
__________________
...black lipstick stains her glass of red wine...
Skura is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2009., 23:19   #1933
Quote:
lee.loo. kaže: Pogledaj post
ja sam imala la praire korektor za podočnjake u olovci, mijenjala sam se s jednom curom za taj paket u kojem su dva kom (jedan je refil), i nisam bila zadovoljna, nakon cca 2 tjedna korištenja proslijedila sam ga dalje. ysl mi je bolji. u međuvremenu sam još probala collistar i ck, a sad bi uzela guerlainov precious light - probao netko?
Ja sam imala tj. imam još uvijek Guerlain Issima precious light korektor, tj. highlighter. Meni je grozan, ne pokriva mi tamne podočnjake, čak što više izgledam još umornije s njime. Ja mislim da on uopće nije korektor nego osvjetljivač kao što mu ime kaže. Uglavnom bolje nemoj ukoliko imaš tamne podočnjake.
Mirella is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2009., 23:54   #1934
Quote:
Elektra kaže: Pogledaj post
Pa ova tvrdnja valjda ovisi i o tome koga šminkaš, kakav podton i nijansu kože taj netko ima, zar ne?
Na meni narančasti tonovi izgledaju grozno da to ne može izgledati gore. Čak mi i žuti tonovi bolje stoje od narančastih, a najbolji su mi baš ti "losos" tonovi, sa rozom nijansom u sebi.
za korektor nije bitan podton tvoje kože nego nijansa boje koju želiš prikriti....
gushterchich* is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2009., 23:55   #1935
Quote:
Mer girl kaže: Pogledaj post
@Estee Lauder--> imam taj s 2 dijela. taj drugi, za kakvu je to kožu? jel to ima i nešto protiv bora? cijena?

@chiasm
--> koji je to točno od Maca? da znam što upisat u tražilici

... ali ako isušuje nije to za mene
To je ovaj. Imaju samo 3 ili 4 nijanse. Najsvjetlija je 01, ja je imam, voljela bi da je još malo svjetlija. Ta cijela linija je za zrelu kožu, ali ja ti to ne gledam. Dobro prekriva, ne isušuje, ne ulazi u bore. Ne razmazujem ga nego utapkavam.Sad mi je pri kraju, stalno čekam na ebayu da naleti jedinica.


http://cgi.ebay.co.uk/Revlon-Vital-R...item4a98fdb29c
Estee Lauder is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2009., 23:56   #1936
Quote:
Mer girl kaže: Pogledaj post
@Estee Lauder--> imam taj s 2 dijela. taj drugi, za kakvu je to kožu? jel to ima i nešto protiv bora? cijena?

@chiasm
--> koji je to točno od Maca? da znam što upisat u tražilici

... ali ako isušuje nije to za mene
mac studio finish-toplo preporučam....
gushterchich* is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2009., 10:19   #1937
Quote:
gushterchich* kaže: Pogledaj post
za korektor nije bitan podton tvoje kože nego nijansa boje koju želiš prikriti....
Pa, ne znam kako nije ako se očigledno ta narančasta "tuče" s ostatkom mog lica.
__________________
x
Elektra is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2009., 12:16   #1938
Quote:
Kya kaže: Pogledaj post
nije "suh"?
nista mi nije suho otkad koristim baleinu kremu s ureom
Katrin is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2009., 12:21   #1939
e i nju stalno mislim kupiti, dobro si me sjetila
Kya is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2009., 13:36   #1940
Quote:
gushterchich* kaže: Pogledaj post
mac studio finish-toplo preporučam....
ne isušuje? i za vrlo suhu kožu je? koju nijansu uzimaš i kakve si puti?
__________________
There are people who have money and people who are rich - CC
Mer girl is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:00.