Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.05.2013., 10:06   #581
ma znaš kako ja to gledam - od sebe. imam užasno zeznut ukus po pitanju bilo kakvih stvari za stan i ljudima je jako teško pogoditi moj ukus, čak i onima koji me znaju cijeli život. zato radije s drugima ne riskiram, kupujem samo ono za što sam sigurna da će im se svidjeti ili ono što si sami odaberu. faktor iznenađenja je nula, ali bolje i tako nego da je minus deset
__________________
It isn't what they say about you, it's what they whisper.
- Errol Flynn -
Mayo is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2013., 10:22   #582
Ne bih baš poklanjala ljudima stvari za stan osim kad bih baš to bilo u dogovoru s njima i kad bi baš oni to odabrali
Mamzi is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2013., 17:00   #583
Quote:
Mayo kaže: Pogledaj post
ma znaš kako ja to gledam - od sebe. imam užasno zeznut ukus po pitanju bilo kakvih stvari za stan i ljudima je jako teško pogoditi moj ukus, čak i onima koji me znaju cijeli život. zato radije s drugima ne riskiram, kupujem samo ono za što sam sigurna da će im se svidjeti ili ono što si sami odaberu. faktor iznenađenja je nula, ali bolje i tako nego da je minus deset
Quote:
Mamzi kaže: Pogledaj post
Ne bih baš poklanjala ljudima stvari za stan osim kad bih baš to bilo u dogovoru s njima i kad bi baš oni to odabrali
potpis k'o kuća! ne bih nekome uzimala za stan ništa što taj netko sam nije vidio i izabrao.
džabe ti iznenađenje ako nije ugodno
jojo21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2013., 16:14   #584
inace ni ja nisam fan kupovaja stvari koje mladencima mozda ne trebaju ili im se ne svida...
dat cu im pare i sliku cu jos kupiti zelim da imaju neku uspomenu
ne znaju ni sami kad mogu na putovanje, tako da to otpada kao poklon,
nista im ne treba za kucu, samo pare inace bi ih ja odvela u trgovinu da si izaberu tv ili bilo sta, sta god zele
ne bih sama kupila, nek si izaberu po zelji alo to sve otpada

hvala na odgovorima
coconutmilk is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2013., 23:49   #585
Sad si me podsjetila da je jedan od zgodnih poklona koje smo mi dobili na svadbi bio poklon-bon u kiki
__________________
It isn't what they say about you, it's what they whisper.
- Errol Flynn -
Mayo is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2013., 00:00   #586
Najbolje je ništa ne kupovati od poklona, nego dati u novcu,pa nek si kupe šta hoće..mislim ja gledam po sebi,tako bih ja..
__________________
Žena si -možeš sve!!
Hanaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2013., 00:33   #587
Quote:
Hanaa kaže: Pogledaj post
Najbolje je ništa ne kupovati od poklona, nego dati u novcu,pa nek si kupe šta hoće..mislim ja gledam po sebi,tako bih ja..
Ja se u principu slažem, ali mislim da nije baš skroz pozitivno što su novci vremenom istisnuli baš svaki oblik drukčijeg poklona. Ok mi je što su istisnute 3 slike, 2 usisavača, 4 miksera, 2 seta pribora za jelo i sl. što su ljudi prije dobijali.

Ali od bliskih ljudi je nekako lijepo dobiti i neku trajnu uspomenu, što može biti nešto skroz skromno.
Samo se sjetim koliko puta mi je majka rekla-ovo mi je poklon s vjenčanja od brata, ovo od kume, ovo od ovog, ovo od onog. Pogotovo ako nekih od tih ljudi više nema.

A mislim da coconut pita baš za takvu neku uspomenu, jer svakako planira dati i novce koliko vidim.
__________________
...Free your mind and the rest will follow...
mrafica is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2013., 12:15   #588
slažem se. mali znak pažnje za uspomenu je super, bilo solo ili uz novčani poklon.

evo prijedloga - vaze ili drugo staklo ukrašeno osobnim tekstom
https://www.facebook.com/pages/ArtGl...458?ref=stream

mi smo dobili jednu bocu vina i dvije čaše sa našim imenima, datumom svadbe i još nekim lijepim tekstićem. simpatično nam je, jer ih vadimo na godišnjicu. vino smo popili a bocu smo sačuvali jer nam je prelijepa.
zlocka is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2013., 14:56   #589
Quote:
zlocka kaže: Pogledaj post
slažem se. mali znak pažnje za uspomenu je super, bilo solo ili uz novčani poklon.

evo prijedloga - vaze ili drugo staklo ukrašeno osobnim tekstom
https://www.facebook.com/pages/ArtGl...458?ref=stream

mi smo dobili jednu bocu vina i dvije čaše sa našim imenima, datumom svadbe i još nekim lijepim tekstićem. simpatično nam je, jer ih vadimo na godišnjicu. vino smo popili a bocu smo sačuvali jer nam je prelijepa.
To mi je super uspomena.
__________________
...Free your mind and the rest will follow...
mrafica is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2013., 10:57   #590
Quote:
Mayo kaže: Pogledaj post
Sad si me podsjetila da je jedan od zgodnih poklona koje smo mi dobili na svadbi bio poklon-bon u kiki
u kiki

marfica, bravo! potpuno me razumijes
ne treba im nista, imaju sve, razmisljala sam i ja o putovanju, o skupim dekama, svasta nesto, ali imaju sve, putovanje otpada, ali to mi nije bitno jer to i tak nije trajna uspomena...
jedino eto slika moze biti vrlo trajna, ili mozda neka lijepa skupa lampa, ali opet tek su u izgradnji kuce tako da je i to nesigurno, hoce li se uklapati ili ne
a ne zelim samo novce dati
coconutmilk is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2013., 00:39   #591
a sad sam skuzila, pa super je poklon bon u kiki
coconutmilk is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2013., 01:39   #592
A na sto si prvo pomislila?
__________________
It isn't what they say about you, it's what they whisper.
- Errol Flynn -
Mayo is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2013., 02:49   #593
Novac je najidealniji poklon. Mi, moj suprug i ja općenito sada poklanjamo lovu.

Kada smo se mi uzeli, prije dvadeset godina, dobivali smo svašta od čaša, vešmašina, kuhinja.
TWO8 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2013., 11:52   #594
ok je novac. ali i pokoja sitnica sa svadbe je odličan poklon, kad se novac potroši, to će ostat.
zlocka is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2013., 14:37   #595
Knjiga želja mladenaca - pokloni

Ima li tko iskustva s knjigama želja mladenaca? Dakle, u nekom centru koji to nudi registrirate što želite dobiti da bi izbjegli situacije tipa 6 miksera, 3 mikrovalne itd.

Koliko znam to kod nas nude Mercatone i Merkur.

Ne znam dal nešto već postoji na forumu, ja nisam našla..
1n35 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2013., 15:14   #596
Uguglaj "lista poklona za vjenčanje" ili "popis pokloni vjenčanje" ili nešto slično i dobit ćeš još prijedloga. Npr. u Zagrebu: kika, Arena centar, Sol i papar...
__________________
It isn't what they say about you, it's what they whisper.
- Errol Flynn -
Mayo is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2013., 16:59   #597
ma to nije problem pronaći, ali zanima me ako je to netko imao, kako su gosti reagirali? jesu li se toga držali (ako nisu davali novce) ili je ipak bilo onih koji su kupovali po svome?
1n35 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2013., 17:14   #598
http://www.emmezeta.hr/vjencanja/?ic...canja_menuitem

mi nismo imali :d
zlocka is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2013., 16:52   #599
Smile

Mi smo išli lani na vjenčanje...
Nismo ništa pretjerivali, u kuverticu uz prigodnu čestitku 200 €,
i uz to originalni mali poklončić a to je bilo da smo dali ukrasiti tehnikom decoupage (bile su salvete s crvenim ružama i jedna s motivom prstenova) jednu vazicu, tanjurić i kutijicu u obliku srca, sve zamotali, i bilo je preslatko!
Da mladencima ostane nešto malo za uspomenu.
catandmouse is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2013., 11:58   #600
Mi smo uglavnom dobili novce. Dobili smo i 10-ak umjetničkih slika Ja ih obozavam i kako su gosti dolazili, cim bi vidila taj oblik poklona osmjeh bi bia ka u malog djeteta i dobili smo jos jedan vrhunski poklon koji koristimo bas svaki dan
http://www.youtube.com/watch?v=-LRXeZ-Ef6E

Od poklona smo jos dobili par stvari iz Villeroy-a i to je to....

Ja uvik dam pare kad idem na pir ali isto je lipo dobit poklon koji ce te podsjecat na taj dan i drage ljude. I bas sam se razveselila kad mi je kuma poklonila sliku a ne pare... Slika ce mi uvik visit na zidu, di god mi bili, a pare dobijes i potrosis
bonjour-1 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:35.