Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.10.2008., 21:55   #121
Ja sad više prije odnosa ne mogu otići,jer sam imala odnos eto,prije par dana...A uostalom ići ću sad uskoro...da to obavim,čisto da me pregleda....Jer vjerojatno je sve u redu,tako da mi je čisto svejedno.... ...
A i par cura mi je reklo da je sam pregled malo ugodniji ako odem poslje odnosa nego prije...iako to meni ne igra preveliku ulogu...da sam htjela ići prije išla bi...
litllegirl0011 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2008., 10:21   #122
pa ja mislim da se kondom po svojim svojstvima prilagođava obliku i dužini i širini
tako to nije problem
Felix 3575 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2008., 15:55   #123
moj prvi put bio je s tipom koji je bio iskusniji...nije bilo nikakve ljubavi jer smo se poznavali samo 3 dana...uzasno je bolilo...a dali je bolilo i dr put, nesjecam se bila sam drunk...
ugl sad imam decka stalnog 5 mjeseci i nismo spavali...jer on je djevac...i prije par dana mi je rekao da je spreman.... posto nemam nekog iskustva neznam kako da mu olaksam da mu bude ugodnije prvi put? jer je toliko romantican i to mu je jako vazno...a i ja zelim da to pamti cijeli zivot...hvala unaprijed

Zadnje uređivanje bloodykiss : 08.10.2008. at 16:12.
bloodykiss is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2008., 16:02   #124
Talking

Quote:
čupkica kaže: Pogledaj post
Imam 17 godina i još uvijek nisam spavala s dečkom. S koliko ste godina to Vi učinili? Većina mi se smije, a osoba do koje mi je jako stalo rekla mi je da se isplati čekati. Boli li jako? Ocijenite od 1 do 5

Što vi mislite o oralnom sexu?
Meni osobno se to GADI!!!
Samo napadacki bez straha
hajduk1991 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2008., 17:56   #125
Quote:
čupkica kaže: Pogledaj post
Imam 17 godina i još uvijek nisam spavala s dečkom. S koliko ste godina to Vi učinili? Većina mi se smije, a osoba do koje mi je jako stalo rekla mi je da se isplati čekati. Boli li jako? Ocijenite od 1 do 5

Što vi mislite o oralnom sexu?
Meni osobno se to GADI!!!
Mene toga najviše strah..
__________________
Osmijeh je jedna kriva linija koja može ispraviti mnoge stvari.
mali_anđeo is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2008., 23:11   #126
evo jos jedne djevice....
nije me nsto strah prvog puta,mozda jer nmam nikog s kime bih to htjela napraviti,
a mozda jer nisam panicar...
zanima me samo moze li se izbjeci ulazak zraka u rodnicu....
znate na sto mislim,jer bi mi to bilo bas bed...
hvala
--curica-- is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2008., 15:12   #127
mali anđeo pa bolje ti je stariji barem sna sta radi, i kako da te zadovolji
anahita is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2008., 15:19   #128
čupkica mene je prvih par puta bolelo za 5, a to je zato jer nisam bila opustena. A meni se oralni sex uopce ne gadi, ja ga obozavam, a vazno je da ste oboje cisti. a ako ti se gadi nemoj to raditi, to je najvaznije, nemoj nista raditi do cega ti nije stalo, u sexu se mora uzivati, i kaj se toga tice ako mozes uzivati zasto bi patila?

anahita is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2008., 15:54   #129
Još pitanja :)

Ev0 ja s još jednim pitanjem...Za cure koje su već imale odnose...Koliko dugo treba čekati od prvog puta,tj. od pucanja himena do drugog puta? Koliko vremena mu je potrebno da zacijeli?...Čitala sam da je nekih 7 - 10 dana ...
Ja sam prvi odnos imala prije 6 dana i rane gotovo da više i nema,niti me išta boli...i htjela bi opet sad ovih dana imat odnos pa me zanima dali može doći do nekih pogoršanja,ili jednostavno može samo još puknuti ako nije dovoljno,i onda opet zacijeliti normalno....
litllegirl0011 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2008., 16:33   #130
Quote:
litllegirl0011 kaže: Pogledaj post
Ev0 ja s još jednim pitanjem...Za cure koje su već imale odnose...Koliko dugo treba čekati od prvog puta,tj. od pucanja himena do drugog puta? Koliko vremena mu je potrebno da zacijeli?...Čitala sam da je nekih 7 - 10 dana ...
Ja sam prvi odnos imala prije 6 dana i rane gotovo da više i nema,niti me išta boli...i htjela bi opet sad ovih dana imat odnos pa me zanima dali može doći do nekih pogoršanja,ili jednostavno može samo još puknuti ako nije dovoljno,i onda opet zacijeliti normalno....
jedino šta ti se može desit je da uživaš...navali
NIKY27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2008., 17:29   #131
Quote:
litllegirl0011 kaže: Pogledaj post
Ev0 ja s još jednim pitanjem...Za cure koje su već imale odnose...Koliko dugo treba čekati od prvog puta,tj. od pucanja himena do drugog puta? Koliko vremena mu je potrebno da zacijeli?...Čitala sam da je nekih 7 - 10 dana ...
Ja sam prvi odnos imala prije 6 dana i rane gotovo da više i nema,niti me išta boli...i htjela bi opet sad ovih dana imat odnos pa me zanima dali može doći do nekih pogoršanja,ili jednostavno može samo još puknuti ako nije dovoljno,i onda opet zacijeliti normalno....
Molim te, reci da se zajebavaš. Please.
__________________
We're just two lost souls swimming in a fish bowl...
Hellene is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2008., 18:18   #132
Question

zašto?
litllegirl0011 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2008., 18:26   #133
Quote:
litllegirl0011 kaže: Pogledaj post
zašto?
Okej, ako se ne zajebavaš, bar priznaj koliko imaš godina.
__________________
We're just two lost souls swimming in a fish bowl...
Hellene is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2008., 18:27   #134
Quote:
litllegirl0011 kaže: Pogledaj post
Ev0 ja s još jednim pitanjem...Za cure koje su već imale odnose...Koliko dugo treba čekati od prvog puta,tj. od pucanja himena do drugog puta? Koliko vremena mu je potrebno da zacijeli?...Čitala sam da je nekih 7 - 10 dana ...
Ja sam prvi odnos imala prije 6 dana i rane gotovo da više i nema,niti me išta boli...i htjela bi opet sad ovih dana imat odnos pa me zanima dali može doći do nekih pogoršanja,ili jednostavno može samo još puknuti ako nije dovoljno,i onda opet zacijeliti normalno....


Ajme, pa stvarno nis ne znate...
Zato sto je nemoguce da himen nanovo zacijeli...ikada... kad pukne - pukne. Mozes jedino ici na kirursku rekonstrukciju ako ti je bas to đir...

Zadnje uređivanje Teta2U : 09.10.2008. at 19:13.
Ispijač Mozga is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2008., 18:32   #135
Quote:
litllegirl0011 kaže: Pogledaj post
Čitala sam da je nekih 7 - 10 dana ...
I molim te, prosvijetli me i reci gdje si to čitala.
__________________
We're just two lost souls swimming in a fish bowl...
Hellene is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2008., 19:02   #136
joj jebemuuu ( kad moram psovat ) ... !

http://www.edusex.org/zanimljivosti/...jevicenje.html //stranica na kojoj sam čitala//

i nisam ni mislila da zacijeli ponovno....nego da rana prođe!!!! .. Jer ja sam je imala! ..
litllegirl0011 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2008., 19:13   #137
Quote:
litllegirl0011 kaže: Pogledaj post
joj jebemuuu ( kad moram psovat ) ... !

http://www.edusex.org/zanimljivosti/...jevicenje.html //stranica na kojoj sam čitala//

i nisam ni mislila da zacijeli ponovno....nego da rana prođe!!!! .. Jer ja sam je imala! ..
Pa nemoj jebat' onda, pitala si kad će ti himen zacijeliti! I ček, hoćeš reći da si vidjela tu svoju "ranu"?

Ajde mi učini još jednu uslugu i odgovori koliko imaš godina.
__________________
We're just two lost souls swimming in a fish bowl...
Hellene is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2008., 19:18   #138
18 ... ako te to toliko zanima!
I ne vidim razlog da se ti tu ˝dernjaš˝ zato što sam ja nešto pitala,čisto informativno.I zato što sam početnica.....
I da,vidjela sam ranu...Treba slikoviti opis? Oni kojima se to dogodilo znat će o čemu i kakvoj rani pričam...a ti to očito nisi imala jer si imala sreće pa vjerojatno ne znaš o čem opće pričam.
litllegirl0011 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2008., 19:22   #139
Quote:
litllegirl0011 kaže: Pogledaj post
.Treba slikoviti opis?
ajde malo lakše.

Mene isto zanima kako si to vidjela ranu..jer, rana nije na početku vagine (vanjskom dijelu), pa mi je to malo nejasno.
Možda misliš reći da si krvarila?
__________________

“I regret nothing. The end.”
Ron Swanson
Violently happy is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2008., 19:23   #140
E baš to...rana mi je bila na samom ulazu u vaginu...
litllegirl0011 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:59.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger