Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Serije

Serije U nastavcima, a nisu sapunice

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.08.2012., 18:15   #5241
Ovo vjerovatno nije scena iz serije..vjerovatno je lažno nešto ali bi bilo super da se ovo stvarno dogodi http://www.youtube.com/watch?feature...&v=RhaL8f4agNM
lol_789 is offline  
Old 16.08.2012., 19:07   #5242
definitivno lažno...
ma samo bi trebalo da i aria ima blizanku
bille jean is offline  
Old 16.08.2012., 20:15   #5243
Štrecnuh se na ove krvave ruke.

Da je bar ovakvih scena u serijiiii...!

Ipak, ako odrede neku od cura za A, morat će smislit tako dobru i ubjedljivu priču, a ne znam kako.
Miss Gavella is offline  
Old 16.08.2012., 20:31   #5244
Gledala sam do sada sve epizode, i pročitala sve knjige.. Puno su toga izmjenili/nadodali itd, pa bi bilo i zanjimljivije da kraj nije isti kao u knjizi, odnosno da Alisonina sestra nije "A" nego netko sasvim deseti, još zanimljivije bi bilo kada bi bila jedna od "lažljivica"
Što se tiće ovog linka bilo bi odlično da se napokon otkrije, ali vrlo malo vjerovatno.. Onda bi serija bila gotova i ne bi bilo više zanimljivo :P

Evo i na službenoj stranici ABC Family su stavili popis sumnjivaca tko bi mogao izdati lažljivice: http://abcfamily.go.com/shows/pretty...on_tracker_nav

I same djevojke su na listi, dakle, možemo očekivati puno toga
Olethea is offline  
Old 17.08.2012., 17:23   #5245
pogledah ove tri zadnje epizode i moram reći da je ova deseta bila vrh ne cijela,ali ono sa emily i hannom u kahnovoj brvnari ili što je već ono je bilo predobro,a kad je mayu netko zgrabio na snimci poskočila sam sa stolice,savršeno to su pll koje poznajem i volim
ali još uvijek tu ima stvari koje me smetaju ove sezone,npr. skoro je prošlo pola sezone,a imali smo samo dva flashbacka sa alison,premalo je to,njeni flashbackovi bi trebali bit u svakoj epizodi i to što nismo saznali ništa novo osim toga da garret,jenna i noel nisu mogli ubit mayu.
i neke stvari su stvarno predosadne,npr. ezrina obitelj,emilyna priča sa paige i nathanom,hannino pomirenje sa calebom i to da se wrenu sad ona sviđa (puno mi bolje on paše uz spencer,ona bi trebala napucat tobya koji se ionako pojavi svakih deset epizoda i bit sa wrenom ),u ove tri epizode sam se našla da preskačem skoro sve scene osim one u kojima je spencer,jedino ona radi nešto zanimljivo.iako me iživcirala kad je pretraživala noelov mobitel,samo je upisala maya i to je to,trebala je više prokopat,ja sam se u toj sceni derala na nju: upiši A ili alison!!!
a one scene sa A na kraju epizode su svaka nejasnije od prethodne,stvarno mi nije jasno što A izvodi,ne kužim ovo s televizijom u zadnjoj epizodi,gledao je nešto o garretu i onda prebacio na neko odbrojavanje,čemu to,što to znači?
a ezra mi je sve više i više sumnjiv
i ona igra istine kad su igrale spencer i jenna je bila odlična
uglavnom,poboljšavaju se,ali ne ubace li pokoji alison flashback uskoro poludit ću
__________________
“They would dare one another to climb higher and higher, jumping off the cliff into the clear salty sea, the sun glinting off blue waves as they swam.”
shadowgirl is offline  
Old 17.08.2012., 18:40   #5246
zaboravila san napisat da ono što me najviše zanima trenutno je priča sa byronom i onim naušnicama koja je alison ''našla'' u njegovom uredu,a ispostavilo se da nisu meredithine.to me zanima jer mislim da je ali bila u vezi s byronom,možda to saznamo na kraju prve polovice sezone
zapravo me boli briga za mayu,što je ona znala,tko ju je ubio i zašto je ubijena,važnija mi je priča oko alison

Quote:
**Dora** kaže: Pogledaj post
Glupo mi je to, zanima me tko je ubio Ali, serviraju nam svake epizode neku novu priču i nove sumnjivce, ostavljaju redovno nedovršeno bilo što što započnu...
slažem se.sad su se fokusirali na mayinu smrt,a nikoga više nije briga tko je ubio alison,preglupo

Quote:
FreeLoader27 kaže: Pogledaj post
ili Caleb,jer je reko da ce joj pomoc da otkriju tko je A..

meni je najbolja 2.sezona zasad,bas je svega bilo u epizodama
i ja mislim da će caleb umrijet

slažem se za drugu sezonu,najbolja je

Quote:
bille jean kaže: Pogledaj post
a i wren i jason su jedina svjetla točka muške ekipe
baš to

Quote:
Miss Gavella kaže: Pogledaj post
Na kraju, ona teta koja se obraćala A, rekla je "dear", sumnjam da bi to rekla muškarcu koji nosi crno i rukavice.
kad smo već kod te tete ona je sa A pričala kao da ga poznaje,a ne kao da ga prvi put vidi

Quote:
BlueSka kaže: Pogledaj post
Holden mi je isto sumnjiv.
holden je najjači,pojavi se na 5 sekundi u cijeloj sezoni i postane sumnjiv

Quote:
Gošća kaže: Pogledaj post
Koja predosadna epizoda danas Zapravo mi je odavno serija postala dosadna i jedva čekam zadnju scenu da vidim što A radi. Danas je uzeo bombon..
prije nekoliko epizoda je jeo sladoled,a prije toga je pio vodku.sljedeći put će jest pizzu

Quote:
bille jean kaže: Pogledaj post
i da jel netko skužio da je ime glumice koja glumi Arijinu mamu u prijevodu Sveta Marija Češljevi? to mi je smiješno još od čarobnica
predobro nisam znala da cobs znače češljevi

Quote:
night angel kaže: Pogledaj post
Da li je možda netko razmišljao da je ona Cece zapravo prava Alison (blizanka)? Mislim, imaju isto držanje, kosu, sličnog su karaktera, a faca je dovoljno slična da bi se moglo reči da su dvojajčane. Je su li baš bile indentične tj. jednojajčane? Što kaže knjiga? Da li se Cece spominje?
nemoguće jer cece ima 22 godine

Quote:
bubamara11 kaže: Pogledaj post
ja jos od prve sezone mislim da je ali ziva i opce u to da je mrtva nisam u niti jednom trenu serije posumnjala.
i ja isto,od prve epizode to mislim.možda ona nije A,ali sigurno nije mrtva

Quote:
Sadie Borge kaže: Pogledaj post
No, I miss my Dolls = NIMMD ( first name initials, Nate, Ian, Melissa, Mona, Darren )
who the hell is darren?
__________________
“They would dare one another to climb higher and higher, jumping off the cliff into the clear salty sea, the sun glinting off blue waves as they swam.”
shadowgirl is offline  
Old 17.08.2012., 22:00   #5247
Darren Wilden, detektiv.
__________________
Immigrants, we get the job done
Sadie Borge is offline  
Old 17.08.2012., 23:17   #5248
evo još jedan kviz....... ovaj je zapravo o zadnjoj epizodi http://abcfamily.go.com/shows/pretty...eneath/1005699
__________________
"Happiness doesn't come cheap. Hell if it did we'd all be smiling"
kokodak8 is offline  
Old 17.08.2012., 23:19   #5249
ova epizoda je definitivno bolja od prethodnih

nate=stalker,po onom sto smo vidjeli s jennom..
zasto je noel pomogo spencer i njima kad mu je ona kopala po ormaricu?
i sta je ono hanna rekla,jel ona nije s calebom ili se samo pretvara da nije a zapravo je? nisam taj dio ni cula najbolje..
ono s prozorima je bilo bas ko da su se magijom zatvorili..
wren mi je presladak,zao mi ga,sve ga odbijaju
jel ono toby trazi posao izvan rosewooda? nek se odseli,dosadan mi i on vise,voljela bi vidjet spencer s nekim drugim..
meni je bilo ok malo za promjenu vidjet emily kako se ljubi s muskarcem,maya i paige su

aria i ezra-tolko su dosadni da je to prestrasno..samo sjede u njegovom stanu ljubakaju se i ona il mu pravi dorucak il gledaju tv..a kao ovo s maggie-nadam se da ce od tog bar nesto zanimljivo napravit..

onaj noelov pogled kad je spencer otisla od njega kad su pricali na hodniku mi je bio
FreeLoader27 is offline  
Old 18.08.2012., 12:45   #5250
ako ono na vješalicama što smo vidjeli u zadnjoj sceni znači da je 5 ljudi u A teamu onda je to stvarno previše.mislim 5 ljudi
a A u zadnje vrijeme ništa ne radi nego jede,opija se i gleda tv,niti im šalje poruke niti ih uhodi niti ih ucjenjuje,ništa i oni žele da mi povjerujemo da je 5 ljudi u A teamu a nitko ništa ne radi
uostalom pretpostavljam da je u A teamu netko tko je ovdje od početka,a ne računamo li lažljivice i njihove roditelje taman ima 5 ljudi koji su tu od početka.melissa,jenna,toby,wilden,lucas ma meni više ništa nije jasno i ako već nemaju ideje što da naprave s radnjom pa nam uvaljuju ellin i ahleyin ljubavni život da popuni prostor bolje im je bilo da su umjesto toga stavili flasbackove sa ali i da ih A uhodi i ucjenjuje

Quote:
Sadie Borge kaže: Pogledaj post
Darren Wilden, detektiv.
aha,hvala

Quote:
FreeLoader27 kaže: Pogledaj post
zasto je noel pomogo spencer i njima kad mu je ona kopala po ormaricu?

i sta je ono hanna rekla,jel ona nije s calebom ili se samo pretvara da nije a zapravo je? nisam taj dio ni cula najbolje..
ja mislim da joj je pomogao da makne sumnju sa sebe i jenne

hanna je u vezi sa calebom,ali se pretvara da nije
__________________
“They would dare one another to climb higher and higher, jumping off the cliff into the clear salty sea, the sun glinting off blue waves as they swam.”
shadowgirl is offline  
Old 18.08.2012., 13:08   #5251
Quote:
kokodak8 kaže: Pogledaj post
evo još jedan kviz....... ovaj je zapravo o zadnjoj epizodi http://abcfamily.go.com/shows/pretty...eneath/1005699
4 točna od 8. Kako brzo zaboravljam!
Miss Gavella is offline  
Old 18.08.2012., 13:29   #5252
Quote:
shadowgirl kaže: Pogledaj post
ako ono na vješalicama što smo vidjeli u zadnjoj sceni znači da je 5 ljudi u A teamu onda je to stvarno previše.mislim 5 ljudi

bilo je 5 vjesalica,s tim da je A imo jednu na sebi..

a A u zadnje vrijeme ništa ne radi nego jede,opija se i gleda tv,niti im šalje poruke niti ih uhodi niti ih ucjenjuje,ništa i oni žele da mi povjerujemo da je 5 ljudi u A teamu a nitko ništa ne radi
uostalom pretpostavljam da je u A teamu netko tko je ovdje od početka,a ne računamo li lažljivice i njihove roditelje taman ima 5 ljudi koji su tu od početka.melissa,jenna,toby,wilden,lucas ma meni više ništa nije jasno i ako već nemaju ideje što da naprave s radnjom pa nam uvaljuju ellin i ahleyin ljubavni život da popuni prostor bolje im je bilo da su umjesto toga stavili flasbackove sa ali i da ih A uhodi i ucjenjuje



aha,hvala



ja mislim da joj je pomogao da makne sumnju sa sebe i jenne

hanna je u vezi sa calebom,ali se pretvara da nije
hvala
FreeLoader27 is offline  
Old 18.08.2012., 13:32   #5253
ups ovo mi je nezgodno ispalo
FreeLoader27 is offline  
Old 18.08.2012., 13:34   #5254
Cijela ta serija je postala toliko smušena, ne znam kako da se drugačije izrazim prva sezona mi je još najbolja jer se radilo uglavnom o Alinom ubojstvu i pojavio se A. Ni druga nije toliko loša, pogotovo početak kad su se cure udružile i namamile tog navodnog A da dođe u onaj staklenik, nemam pojma kaj je to bilo A treća je dosadna, previše likova, previše svega
honey-money is offline  
Old 18.08.2012., 14:17   #5255
meni su i prva i druga sezona odlične,a ovo je dizaster.fascinira me kako se nisu čak ni postepeno kvarili nego su se samo odjednom od jedne od najboljih serija srozali na tragediju

Quote:
kokodak8 kaže: Pogledaj post
evo još jedan kviz....... ovaj je zapravo o zadnjoj epizodi http://abcfamily.go.com/shows/pretty...eneath/1005699
imam samo 3 točna,I suck
__________________
“They would dare one another to climb higher and higher, jumping off the cliff into the clear salty sea, the sun glinting off blue waves as they swam.”
shadowgirl is offline  
Old 18.08.2012., 14:18   #5256
Quote:
shadowgirl kaže: Pogledaj post
zaboravila san napisat da ono što me najviše zanima trenutno je priča sa byronom i onim naušnicama koja je alison ''našla'' u njegovom uredu,a ispostavilo se da nisu meredithine.to me zanima jer mislim da je ali bila u vezi s byronom,možda to saznamo na kraju prve polovice sezone
zapravo me boli briga za mayu,što je ona znala,tko ju je ubio i zašto je ubijena,važnija mi je priča oko alison



slažem se.sad su se fokusirali na mayinu smrt,a nikoga više nije briga tko je ubio alison,preglupo



i ja mislim da će caleb umrijet

slažem se za drugu sezonu,najbolja je



baš to



kad smo već kod te tete ona je sa A pričala kao da ga poznaje,a ne kao da ga prvi put vidi



holden je najjači,pojavi se na 5 sekundi u cijeloj sezoni i postane sumnjiv



prije nekoliko epizoda je jeo sladoled,a prije toga je pio vodku.sljedeći put će jest pizzu



predobro nisam znala da cobs znače češljevi



nemoguće jer cece ima 22 godine



i ja isto,od prve epizode to mislim.možda ona nije A,ali sigurno nije mrtva



who the hell is darren?


glumica se zove Holly Marie Combs, a ne Cobs

Ja sam također imala teoriju, možda glupu, jer sam sumnjala na Arijinog tatu, možda čak da je i A...što je vrlo malo vjerovatno...ali sam sigurna da su on i Allison imali neku avanturu
bille jean is offline  
Old 18.08.2012., 15:48   #5257
Quote:
bille jean kaže: Pogledaj post
glumica se zove Holly Marie Combs, a ne Cobs
ali je?ja već godinama živim u uvjerenju da se ona zove cobs bože me sačuvaj,valjda sam jednom krivo pročitala pa mi ostalo u glavi da je cobs
__________________
“They would dare one another to climb higher and higher, jumping off the cliff into the clear salty sea, the sun glinting off blue waves as they swam.”
shadowgirl is offline  
Old 18.08.2012., 19:20   #5258
Quote:
honey-money kaže: Pogledaj post
Cijela ta serija je postala toliko smušena, ne znam kako da se drugačije izrazim prva sezona mi je još najbolja jer se radilo uglavnom o Alinom ubojstvu i pojavio se A. Ni druga nije toliko loša, pogotovo početak kad su se cure udružile i namamile tog navodnog A da dođe u onaj staklenik, nemam pojma kaj je to bilo A treća je dosadna, previše likova, previše svega
slazem se-ova epka mi je bila u redu jedino radi one scene u kolibi,kad izađu i vide poruku od A..inace kao i sve ostale,nabacana radnja,nikakve povezanosti..na pocetku se lukas dosta prikaziva,i recimo ona scena di se aria docepa njegove torbe i nađe one kapsuel..to se spomenilo tad i nikad vise..bezze

naletila sam na ovo-ova scena mi je bila extra
http://www.youtube.com/watch?v=INlkv...eature=related

p.s.hana mi je puno drza ovako sad,kratke kose..
plincezica is offline  
Old 18.08.2012., 20:43   #5259
Quote:
plincezica kaže: Pogledaj post
slazem se-ova epka mi je bila u redu jedino radi one scene u kolibi,kad izađu i vide poruku od A..inace kao i sve ostale,nabacana radnja,nikakve povezanosti..na pocetku se lukas dosta prikaziva,i recimo ona scena di se aria docepa njegove torbe i nađe one kapsuel..to se spomenilo tad i nikad vise..bezze

naletila sam na ovo-ova scena mi je bila extra
http://www.youtube.com/watch?v=INlkv...eature=related

p.s.hana mi je puno drza ovako sad,kratke kose..

ovo s A u kolibi me podsjetilo na one scene iz zadnjih epizoda 2.sezone,bilo je konacno nes zanimljivo..al opet kojom su se magijom zatvorili prozori?

ide mi na zivce sto je alison pala skroz u 2.plan,sad se samo fokusiraju na mayu,iako samo spencer se bas trudi nesto otkrit..i zasto se aria jednom ne nađe u nekoj opasnoj situaciji? samo se bavi svojim i maminim ljubavnim 'problemima'
FreeLoader27 is offline  
Old 18.08.2012., 23:14   #5260
..sad sam vidjela neki video iz 2.sezone gdje emily kaze ''please,i've been watching wheel of fortune with my mom since i was 3''
FreeLoader27 is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:29.