Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje

Stanovanje Gdje i kako stanujete, i kako uopće doći do vlastita stana
Podforumi: Vrt, Sam svoj majstor, Interijeri

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.11.2007., 22:07   #1441
i kakav je komentar na latinicu veceras i naseg svemira?
__________________
i uvijek su mi moja prava na prvom mjestu. jer su ona temelj za nasa.
oona is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2007., 09:15   #1442
Svaka čast Svemiru. Vrlo umjeren, kulturan i pristojan čovjek. Žao mi je što im se dogodio pobačaj trećeg djeteta. Što se tiče naše vode zaista nemam komentara - samo bijes i ljutnja. Uspaničilo me što je žena s početka (ime nisam zapamtila) izjavila da su nam kontaminirane perilice suđa i veša. Ja i dalje normalno perem u perilicama. Naš nalaz vode (mineralna ulja) iz pipa u stanu je u redu Čisto ne vjerujem iako voda ne smrdi, ali tko zna kakvih drugih otrova u njoj imamo. Žao mi je što sam pratila samo prvi dio i možda 10 min. drugog dijela.

Osim vode još me šokiralo kako ljudi olako osuđuju one koji uzimaju stan na kredit. Pa blago onima koji imaju love i ne žive s ratama kredita 15, 20 i više godina!
ivyyy is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2007., 09:25   #1443
što je bilo na Latinici, o našoj vodi? Nisam gledala.
n27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2007., 10:54   #1444
izuzetno mudro ukljucena rasprava i prilog o nasem naselju i vodi.
jedan stanar u prilogu, drugi u samoj emisiji.
plus odvjetnica, malo zbrkana, ali je uspjela sklepati recenicu do kraja.

tuzba pojacana novim saznanjima o stetnom utjecaju na zdravlje....novi momenat za bandu vojnovica.

kazu da ako ih ovo sve ne uzdrma dovoljno, ipak je to prvi program, udarna emisija poslije dnevnika, sto drugo hoce?


drzim nam fige.
__________________
i uvijek su mi moja prava na prvom mjestu. jer su ona temelj za nasa.
oona is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2007., 13:06   #1445
Quote:
ivyyy kaže: Pogledaj post
Svaka čast Svemiru. Vrlo umjeren, kulturan i pristojan čovjek. Žao mi je što im se dogodio pobačaj trećeg djeteta. Što se tiče naše vode zaista nemam komentara - samo bijes i ljutnja. Uspaničilo me što je žena s početka (ime nisam zapamtila) izjavila da su nam kontaminirane perilice suđa i veša. Ja i dalje normalno perem u perilicama. Naš nalaz vode (mineralna ulja) iz pipa u stanu je u redu Čisto ne vjerujem iako voda ne smrdi, ali tko zna kakvih drugih otrova u njoj imamo. Žao mi je što sam pratila samo prvi dio i možda 10 min. drugog dijela.

Osim vode još me šokiralo kako ljudi olako osuđuju one koji uzimaju stan na kredit. Pa blago onima koji imaju love i ne žive s ratama kredita 15, 20 i više godina!
nisam gledala emisiju, ali su nam nalazi vode također dobri, kao i drugim stanarima u zgradi - vodu smo analizirali i u Zavodu i privatno (zadnji put prije nekoliko dana) - rezultati su isti. s obzirom da nismo ništa poduzimali (naručili vještačenje i sl., niti išta dogovorili na skupu stanara - kojeg skoro da i nemamo) a da je i tebi nalaz vode dobar, jeste li se vi organizirali i krenuli dalje, i ako da, u kojem smjeru
teta ifka is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2007., 13:15   #1446
inače, kad smo prije par dana bili na Zavodu zbog nalaza, pitala sam gospođu kako nalazi vertikala (sekundarni vodomjer u zgradi) mogu biti izvješeni kao ispravni u zgradi (najgori je bio oko 300) kad sam osobno bila prisutna uzimanju uzorka i voda je nalivena direktno u flašu, bez istjecanja od dvije minute - rekla je da ti nalazi nisu dobri??!! i da je predstavnik stanara trebao tražiti da se isti povuku (naravno da nismo). kad smo mi uzimali vodu za analaizu svaki put je u pitanju bio prvi mlaz i to jutarnji i nalazi, kako rekoh, dobri - nije znala objasniti kako je to moguće
teta ifka is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2007., 13:18   #1447
Quote:
teta ifka kaže: Pogledaj post
nisam gledala emisiju, ali su nam nalazi vode također dobri, kao i drugim stanarima u zgradi - vodu smo analizirali i u Zavodu i privatno (zadnji put prije nekoliko dana) - rezultati su isti. s obzirom da nismo ništa poduzimali (naručili vještačenje i sl., niti išta dogovorili na skupu stanara - kojeg skoro da i nemamo) a da je i tebi nalaz vode dobar, jeste li se vi organizirali i krenuli dalje, i ako da, u kojem smjeru


o kojoj je zgradi rijec?
__________________
i uvijek su mi moja prava na prvom mjestu. jer su ona temelj za nasa.
oona is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2007., 14:27   #1448
K 4-A
teta ifka is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2007., 14:31   #1449
ima mozda repriza danas te latinice?
__________________

Now you dont need money
With a face like that, do ya honey
joujou is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2007., 14:43   #1450
jou jou, a da pogledas na www.hrt.hr?
oni su ipak pametniji od nas
__________________
i uvijek su mi moja prava na prvom mjestu. jer su ona temelj za nasa.
oona is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2007., 14:45   #1451
Quote:
teta ifka kaže: Pogledaj post
K 4-A
sorry teta, ne znam bas puno za te zgrade....procitaj nas topic, mozda nesto iskrsne.
ali, kako smo radjeni jedni iza drugih, nekako mi se ta negativna paralela sama namece.
nemoguce da je samo nasa zgrada radjena sa nepodobnom posiljkom i nepodobnim ljudima-majstorima.
__________________
i uvijek su mi moja prava na prvom mjestu. jer su ona temelj za nasa.
oona is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2007., 14:54   #1452
Quote:
oona kaže: Pogledaj post
jou jou, a da pogledas na www.hrt.hr?
oni su ipak pametniji od nas
jesam ali nista ne pise
bas mi je zao sto sam to propustila
__________________

Now you dont need money
With a face like that, do ya honey
joujou is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2007., 15:02   #1453
Quote:
joujou kaže: Pogledaj post
jesam ali nista ne pise
bas mi je zao sto sam to propustila
ima denis latin svoju stranicu, a cini mi se i latinica...sretno.
__________________
i uvijek su mi moja prava na prvom mjestu. jer su ona temelj za nasa.
oona is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2007., 15:28   #1454
Quote:
teta ifka kaže: Pogledaj post
nisam gledala emisiju, ali su nam nalazi vode također dobri, kao i drugim stanarima u zgradi - vodu smo analizirali i u Zavodu i privatno (zadnji put prije nekoliko dana) - rezultati su isti. s obzirom da nismo ništa poduzimali (naručili vještačenje i sl., niti išta dogovorili na skupu stanara - kojeg skoro da i nemamo) a da je i tebi nalaz vode dobar, jeste li se vi organizirali i krenuli dalje, i ako da, u kojem smjeru

I nama je na vertikali nalaz izvan granica (66). Kako kojem stanu na katovima nalazi iz vertikale variraju. No svima koji su dali uzorke iz pipa nalazi su u granici. Osim susjedima u prizemlju - njihova voda smrdi već pri samom puštanju iz pipe. Susjedi u prizemlju do njih - nalaz ok. Tko je tu lud? Nalaz iz vertikale uzela je sanitarna inspekcija. Nazvala sam ženu u ZZJZ-u i pitala kako je moguće da su nalazi u stanu ok, a na vertikalama povišeni. Rekla je da ukoliko je radnik imao imalo ulja na prstu kojim je otvarao ventil, moglo je doći do vode i stvoriti takav nalaz. Pa zašto onda nisu pustili da voda barem malo oteče?

Što se tiče organiziranja, jesmo priključili smo se tužbi - mislim da odvjetniku koji vodi najproblematičnije zgrade (muž ide po sastancima). Ako želiš detaljniji info, javi mi se na PP.

Ima još jedna stvar koja mi je jako čudna. Na slavini u kuhinji perlator mi svaka 2-3 dana štopa hrpa sitnih plosnatih zrnaca zmazano bijele boje. Ne bi to ni skužila da kada se stvori sloj na perlatoru, pipa se sporije zatvara i ne mogu joj povući ono crijevo (pipa na izvlačenje). Nitko od susjeda osim mene nema taj problem, pa nemam pojima što je to. Problem se javio tek prije cca 6 mjeseci. Do onda je sve bilo ok i imali smo malo kamenca. Inače, mi smo u K4-1. Ima li još netko takvih iskustava sa smećem ili čudnim nakupinama na perlatoru?
ivyyy is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2007., 15:38   #1455
Quote:
oona kaže: Pogledaj post
sorry teta, ne znam bas puno za te zgrade....procitaj nas topic, mozda nesto iskrsne.
ali, kako smo radjeni jedni iza drugih, nekako mi se ta negativna paralela sama namece.
nemoguce da je samo nasa zgrada radjena sa nepodobnom posiljkom i nepodobnim ljudima-majstorima.
Ne znam Oona - i u našoj zgradi ima stanara kod kojih voda očajno smrdi već pri puštanju iz pipe, a evo i nas s kao "dobrim" nalazima. Ne znam kome vjerovati, i tko je tu lud. Valjda će se stvari iskristalizirati, a mi i naša djeca ostati zdravi.
ivyyy is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2007., 19:23   #1456
Quote:
ivyyy kaže: Pogledaj post
Ne znam Oona - i u našoj zgradi ima stanara kod kojih voda očajno smrdi već pri puštanju iz pipe, a evo i nas s kao "dobrim" nalazima. Ne znam kome vjerovati, i tko je tu lud. Valjda će se stvari iskristalizirati, a mi i naša djeca ostati zdravi.
cuj, i ja sama imam razlicite nalaze po trosilima u istom stanu.
zaista se potvrdjuje ona prvobitna definicija zagadjenja: spojevi cijevi tretirani su zabranjenim tekucinama.
druga stvar je sto, nakon dva agresivna ispiranja, vise niti jedna cijev nije postedjena skidanja zastitnog sloja, pa je sada sva voda kontaminirana.
naravno i pipe i perilice....nazalost.
__________________
i uvijek su mi moja prava na prvom mjestu. jer su ona temelj za nasa.
oona is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2007., 14:59   #1457
Dragi moji, ja i dalje tvrdim SVE te analize MI PLAĆAMO našim porezima i drugim davanjima i SVE TE ANALIZE MORAJU biti javno objavljene na internetu ili se radi KAZNENI PREKRŠAJ. Upravo vrišti podatak da ne žele objaviti analize. Znači problem je veličine KATASTROFE!!
jurica13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2007., 15:03   #1458
Quote:
jurica13 kaže: Pogledaj post
Dragi moji, ja i dalje tvrdim SVE te analize MI PLAĆAMO našim porezima i drugim davanjima i SVE TE ANALIZE MORAJU biti javno objavljene na internetu ili se radi KAZNENI PREKRŠAJ. Upravo vrišti podatak da ne žele objaviti analize. Znači problem je veličine KATASTROFE!!
a što radi vaš advokat?!
elegant is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2007., 20:18   #1459
kazneni prekršaj ne postoji
ili je kazneno djelo
ili je prekršaj
__________________
krhko je znanje
vaci is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2007., 01:12   #1460
Meni je sve ovo sa vodom nevjerovatno. Da se desilo bilo gdje na zapadu, odavno bi Zagrebgradnja otisla u qratz.
Ovako, nazalost, izgleda da je pojeo vuk magare,cim se ne pise po novinama o tome.
Nista, svima puno srece i ne predajte se tim seronjama...
maq is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:31.