Natrag   Forum.hr > Društvo > Muški kutak

Muški kutak Za poklonike piva, daljinskog i muških spika...
Podforum: Pivnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.05.2014., 14:14   #1541
Quote:
Sibarida kaže: Pogledaj post
Milena, imaš dobar ukus. Norton je nehumano dobar.
Hvala, Sibo
Milena- is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2014., 14:17   #1542
Onda sam ja brejkerica jer mi je Norton teški bulšit. Sorkač.
__________________
Zlatko Vujović

We leave our legacy like dust in the sands of time
Fantasma is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2014., 14:25   #1543
Quote:
Fantasma kaže: Pogledaj post
Onda sam ja brejkerica jer mi je Norton teški bulšit. Sorkač.
Meni je samo dobar u American History X, inače je ništa posebno.
__________________
I'd love to have the whole place swimming in roses.
OnlyIKnow is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2014., 14:48   #1544
Quote:
Sibarida kaže: Pogledaj post
Pa zato. Dooh.

JK. Negdje sam bila čitala teoriju da nas njihove glave podsjećaju na falus, pa su zato u nečijim očima privlačniji.
Quote:
Milena- kaže: Pogledaj post
Istina, ima nešto prokleto sexy u bad boy izgledu
Ćelava glava, bradica, potkošulja...kao Norton neonacist u American History X fuck me
Well, onda se nemojte žalit kad vas takav neki premlati Zato što onaj tko ide okolo mlatit druge ljude iz zabave, vrlo je vjerojatno da će isto to radit i svojoj partnerici. A još dosad nisam upoznao normalnu curu/ženu koja voli da ju se mlati
__________________
“The future is all around us, waiting in moments of transition to be born in moments of revelation. No one knows the shape of the future or where it will take us. We know only that it is always born in pain.”
Rockstar is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2014., 15:10   #1545
ae,kaže meni poznanik pandur kad god idu na intervenciju da ih dočeka nekakav ćelavac i da nikad nije imao problema sa dugokosim muškima
rovac is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2014., 15:13   #1546
Quote:
Rockstar 47 kaže: Pogledaj post
Well, onda se nemojte žalit kad vas takav neki premlati Zato što onaj tko ide okolo mlatit druge ljude iz zabave, vrlo je vjerojatno da će isto to radit i svojoj partnerici. A još dosad nisam upoznao normalnu curu/ženu koja voli da ju se mlati
O čemu ti pričaš? Nitko od nas ne želi nasilnika, ali ima nešto privlačno u muškarcima koji izgledaju opasno. A netko tko izgleda opasno nije nužno takav. Znam par takvih muških koji baš zrače nečim divljim i zločestim, a zapravo su bubice.
I moj čovjek izgleda kao neki neonacist kad obrije glavu
Milena- is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2014., 15:16   #1547
Quote:
Rockstar 47 kaže: Pogledaj post
Pa nisam ja rekao da nužno jesu očajni, već sam mislio na one koji će preć i preko toga samo da bi jebali, a jbg, ja takav nisam. I nemam ja baš tolko dugu kosu. Mislim da je moja dužina kose optimalna, tj. ni preduga, a ni prekratka da bi izgledao ko većina muške populacije



Prilično sam siguran da nikad nisam imao posla s barbikama niti ih posjedovao. Dapače, još uvijek posjedujem zavidnu kolekciju modela automobila i ostalih prijevoznih sredstava


Što se tiče ove Rihannine slike gore, nije da sad loše izgleda, ali je bila puno bolja s dugom crvenom kosom
onda otkud ti presumpcija da ocajnici vole kratku kosu. upravo suprotno, takvi znaju prepoznat zgodnu zenu jer 90% kratkokosih zena su komadi
__________________
"Beauty will save the world"
SOX-9 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2014., 16:19   #1548
Quote:
Milena- kaže: Pogledaj post
O čemu ti pričaš? Nitko od nas ne želi nasilnika, ali ima nešto privlačno u muškarcima koji izgledaju opasno. A netko tko izgleda opasno nije nužno takav. Znam par takvih muških koji baš zrače nečim divljim i zločestim, a zapravo su bubice.
I moj čovjek izgleda kao neki neonacist kad obrije glavu
Pa nisam rekao da želite nasilnika, ali obično su ćelavci i pogotovo neonacisti poznati kao bitange i tucaroši. Tak da to što su vam privlačni, ne znači nužno da su dobri za vezu. Ne znam, ali ja da sam cura bi rađe nekog tko ne izgleda opasno, jer postoji velika šansa da se uvališ u nevolje s (wannabe) bad boyem.

Quote:
SOX-9 kaže: Pogledaj post
onda otkud ti presumpcija da ocajnici vole kratku kosu. upravo suprotno, takvi znaju prepoznat zgodnu zenu jer 90% kratkokosih zena su komadi
Pa većina žena ne izgleda dobro s tom kratkom kosom, i pritom odgovorno tvrdim da je to barem 95% njih. Svaka cura izgleda bolje s duljom kosom, bila ona superzgodna ili prosječna. Eto, baš sam naveo u dotičnom postu kojeg si citirao kako je Rihanna bila bolja s dugom crvenom kosom, nego s onom kratkom na slici.
__________________
“The future is all around us, waiting in moments of transition to be born in moments of revelation. No one knows the shape of the future or where it will take us. We know only that it is always born in pain.”
Rockstar is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2014., 17:07   #1549
Quote:
Rockstar 47 kaže: Pogledaj post
Pa većina žena ne izgleda dobro s tom kratkom kosom, i pritom odgovorno tvrdim da je to barem 95% njih.
s tim se slazem. ali od tih 5%, 90% njih su klasicne ljepotice
Quote:
Svaka cura izgleda bolje s duljom kosom, bila ona superzgodna ili prosječna.
nisi normalan
Quote:
Eto, baš sam naveo u dotičnom postu kojeg si citirao kako je Rihanna bila bolja s dugom crvenom kosom, nego s onom kratkom na slici.
nisi normalan
__________________
"Beauty will save the world"
SOX-9 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2014., 17:17   #1550
Roki, ne seri. Svi bivši su mi bili ćelavi pa nijedan nije bio nasilan. Je l' voliš predrasude o forumašima? Pretpostavljam da ne; u tom slučaju nemoj stvarati nove o ćelavim glavama, FGS.
Sibarida is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2014., 17:34   #1551
Quote:
Rockstar 47 kaže: Pogledaj post
Pa nisam rekao da želite nasilnika, ali obično su ćelavci i pogotovo neonacisti poznati kao bitange i tucaroši. Tak da to što su vam privlačni, ne znači nužno da su dobri za vezu. Ne znam, ali ja da sam cura bi rađe nekog tko ne izgleda opasno, jer postoji velika šansa da se uvališ u nevolje s (wannabe) bad boyem.
Naravno, jer svi su ćelavci nasilnici i štovatelji Fuhrera ... ah, predrasude ne volim ih.
Stvar uopće ne mora biti u ćelavoj glavi, ni isključivo u fizičkom izgledu, nego u kombinaciji sa stavom, koji odiše nekom dominantnošću, samopouzdanjem, pa i surovošću. I nisu svi takvi obiteljski nasilnici i delikventi. Provjereno
Milena- is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2014., 17:34   #1552
Quote:
SOX-9 kaže: Pogledaj post
s tim se slazem. ali od tih 5%, 90% njih su klasicne ljepotice
nisi normalan
nisi normalan
Jbg, to je moj kriterij. Nisam ja kriv što mi kratkokose žene nisu privlačne

Quote:
Sibarida kaže: Pogledaj post
Roki, ne seri. Svi bivši su mi bili ćelavi pa nijedan nije bio nasilan. Je l' voliš predrasude o forumašima? Pretpostavljam da ne; u tom slučaju nemoj stvarati nove o ćelavim glavama, FGS.
Ne volim predrasude. To je samo moja observacija, tj. dosad nisam upoznao nekog s kosom tko je nasilan, dok sam upoznao više njih bez iste od kojih su neki bili čak brutalno agresivni. Ak ti nisi naletila na takve neke, onda imaš sreće. Btw danas još nisam srao, a ne znam točno dal i budem. Makar bih mogao s ozbirom da sam dosta pizze pojeo

Quote:
Milena- kaže: Pogledaj post
Naravno, jer svi su ćelavci nasilnici i štovatelji Fuhrera ... ah, predrasude ne volim ih.
Stvar uopće ne mora biti u ćelavoj glavi, ni isključivo u fizičkom izgledu, nego u kombinaciji sa stavom, koji odiše nekom dominantnošću, samopouzdanjem, pa i surovošću. I nisu svi takvi obiteljski nasilnici i delikventi. Provjereno
Nisam to rekao, ali ima i puno drugih muškaraca koji nisu ćelavi pa isto imaju i stav, i samopouzdanje, i sve ostalo. Nemoj bit isključiva
__________________
“The future is all around us, waiting in moments of transition to be born in moments of revelation. No one knows the shape of the future or where it will take us. We know only that it is always born in pain.”

Zadnje uređivanje Rockstar : 25.05.2014. at 17:40.
Rockstar is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2014., 17:39   #1553
Quote:
Rockstar 47 kaže: Pogledaj post
tj. dosad nisam upoznao nekog s kosom tko je nasilan
A u kurac.

Sori, ne rugam se, samo si smiješno upakirao to.
Sibarida is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2014., 17:44   #1554
Quote:
Sibarida kaže: Pogledaj post
A u kurac.

Sori, ne rugam se, samo si smiješno upakirao to.
A kaj ću kad fakat nisam Većina moje ekipe kao i ja silu koristimo samo kao posljednje sredstvo u obrani.

No dobro, malo smo otišli off, dosta o tome
__________________
“The future is all around us, waiting in moments of transition to be born in moments of revelation. No one knows the shape of the future or where it will take us. We know only that it is always born in pain.”
Rockstar is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2014., 23:26   #1555
Quote:
Milena- kaže: Pogledaj post
Stvar uopće ne mora biti u ćelavoj glavi, ni isključivo u fizičkom izgledu, nego u kombinaciji sa stavom, koji odiše nekom dominantnošću, samopouzdanjem, pa i surovošću. I nisu svi takvi obiteljski nasilnici i delikventi. Provjereno
+1

Splićankaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2014., 23:29   #1556
svaka cura izgleda bolje s mufom nego bez mufa
__________________
"A common mistake that people make when trying to design something completely foolproof is to underestimate the ingenuity of complete fools"-Douglas Adams
ćumez is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2014., 23:39   #1557
Quote:
SOX-9 kaže: Pogledaj post
s tim se slazem. ali od tih 5%, 90% njih su klasicne ljepotice
nisi normalan
nisi normalan
To kaj ti voliš dečkiće...ha čuj...to je moderno danas
Moment torzije is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:00.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger