Natrag   Forum.hr > Društvo > Religija

Religija Religija u društvu
Podforum: Teologija i religijska praksa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.03.2015., 12:16   #61
https://www.youtube.com/watch?t=1299&v=PB6lRZAhfLo

Quote:
pukovnikz kaže: Pogledaj post
Lipa mu je ona mala, di ju je našao?
To mu je supruga.

A tvoj komentar ...
__________________
Muhamed ženomrzac: "...ja sam vidio da ste vi (žene) većina stanovnika pakla."
"Nisam vidio da itko ima manje inteligencije i manje vjere u sebi od vas."
Sahih al-Bukhari 304
Nepoznati is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2015., 22:37   #62
Quote:
Nepoznati kaže: Pogledaj post
https://www.youtube.com/watch?t=1299&v=PB6lRZAhfLo



To mu je supruga.

A tvoj komentar ...
Komentar ? Vi biste htjeli da Lorens bude megakršćanin poput ove dvojice:
https://www.forum.hr/showpost.php?p=5...&postcount=182


1. TAJLANDSKI budistički redovnik više nije mogao podnijeti da mu je tijekom meditacije penis u dugotrajnoj erekciji pa se odlučio na radikalan potez. On je naime uzeo mačetu i njome odsjekao penis, a naknadno je - govoreći da se "odriče svih zemaljskih potreba" - odbio operaciju prišivanja spolnog uda na njegovo tijelo.



2. Neimenovani mladić star 27 godina iz Nigerije mačetom je odsekao sebi penis kako bi se približio Bogu. Mladić, koji je pripadnik Hrišćanske crkve iskupljenja, odsekao je sebi genitalije kako bi mogao da se posveti postu i molitvama
__________________



Dokazano je da se za Sluge Božje lijepe - lijepe žene. Zašto ne bi bio kao ovaj: http://www.inaagency.se/data/media/0406/INA04061495.jpg

Zadnje uređivanje krena : 26.03.2015. at 22:48.
krena is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2015., 11:48   #63
Evo ga i u Šibeniku od 30.10- 6.11.2015; J.U. Sportski objekti Šibenik, Miminac 15
m88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2015., 13:17   #64
Lorens Novosel se odazvao na Božji poziv i krenuo služiti u Vinogradu Gospodnjem i propovijedati Božju Riječ.
Od grada do grada, gdje Isus otvori vrata, organizira seminare nakon kojih ostaju manje kućne grupice vjernika koji se i nakon njegovog odlaska iz grada nastavljaju družiti i okupljati kako bi bili u zajedništvu i proučavali Božju Riječ i bili u molitvi.

Svi seminari i svi materijali koje Lorens dijeli na svojim seminarima su besplatni. I nikad nije tražio ni lipe za sebe, ali prema uputama iz Pisma vjernici koje blagoslovi svojim propovijedima (dobrovoljno) potpomažu njegov rad. Nema tarifu ako vas to muči

Čovjek je u služenju drugima, na poziv posjećuje bolesnike, polaže ruke na njih, moli se, pomaže sirotinji... Primjer istinskog služiteljskog života, a opet prema uputama iz Pisma.

Ne pripada niti jednoj crkvenoj organizaciji, ili kako voli u šali reći da on pripada Crkvi "Odo ja služit svom Ocu nebeskom, a vi kako hoćete".

Isus
Rotkvica2010 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2015., 17:23   #65
Bok,

molila bi nekoga tko ima više iskustva o ovim seminarima koje g. Lorens održava da se javi.
Ja nisam neki fanatik ali vjerujem da postoji Bog i da je postajo samo jedan Isus koji je mogao iscjeljivati dodirom.
Kako se neko može prozvati Apostolom Isusa Krista? Također sam malo istraživala po internetu i za taj SOZO u sklopu kojeg on valjda djeluje i ne zvuči baš bezopasno, strah me za jednog člana obitelji...

hvala unaprijed na odgovorima
ricava is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2015., 23:05   #66
Quote:
ricava kaže: Pogledaj post
Bok,

molila bi nekoga tko ima više iskustva o ovim seminarima koje g. Lorens održava da se javi.
Ja nisam neki fanatik ali vjerujem da postoji Bog i da je postajo samo jedan Isus koji je mogao iscjeljivati dodirom.
Kako se neko može prozvati Apostolom Isusa Krista? Također sam malo istraživala po internetu i za taj SOZO u sklopu kojeg on valjda djeluje i ne zvuči baš bezopasno, strah me za jednog člana obitelji...

hvala unaprijed na odgovorima
Zašto se on proglašava apostolom ?
Primijetio sam da zna cijelu bibliju napamet. Bolje od kardinala Bozanića. A i Pape.
Ne znam zašto bi bio opasan? Opasno bi bilo tražiti da ti izliječi upalu slijepog crijeva umjesto da odmah ideš na operaciju.
krena is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2015., 10:43   #67
Quote:
krena kaže: Pogledaj post
Zašto se on proglašava apostolom ?
Primijetio sam da zna cijelu bibliju napamet. Bolje od kardinala Bozanića. A i Pape.
Ne znam zašto bi bio opasan? Opasno bi bilo tražiti da ti izliječi upalu slijepog crijeva umjesto da odmah ideš na operaciju.

pa eto nemam puno iskustva pa pitam. što ne djeluje on u sklopu SOZO a oni se opet bave shabarom... i nekakvim osobnim tretmanima u kojima polažu ruku na "primatelja" te se ograđuju da nisu psihoterapeuti i da ne snose odgovornost za eventualnu štetu koja možda nastane nakon njihovih terapija ( a bilo ih je)
neznam zašto on spominje SOZO ako ne deluje unutar njih i ako se na kraju krajeva ne koristi njihovim "alatima". Iz tog razloga me strah...
A to što on zna Bibliju na pamet mi nije dovoljno da se proziva Apostolom, po meni se zna tko su bili apostoli.
ricava is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2015., 10:53   #68
Vjerovatno još jedan teatralni svjetovnjak, manipulator i mlakonja koji se moli jedino dok ga gledaju drugi.
Zapnes is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2015., 15:01   #69
Nisam sljedbenik nikakvih iskljucivih istina ili puteva, pa tako ni Lorensa. Ali u isto vrijeme sljedbenih sam svih puteva i istina koje pozivaju na Dobro, na ljubav, zahvalnost, oprost... Ne vidim opasnost ako nekoga "dotakne" Lorensovo propovjedanje. Jedino sto tu moze biti "opasno" je njegov topli, iskren prijateljski zagrljaj neovisno jel vjerujes ili ne u ono sto propovjeda.
vannia is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2015., 17:33   #70
Quote:
ricava kaže: Pogledaj post
Bok,

Kako se neko može prozvati Apostolom Isusa Krista? Također sam malo istraživala po internetu i za taj SOZO u sklopu kojeg on valjda djeluje i ne zvuči baš bezopasno...
Zasto se ne bi mogao nazivati apostolom? Koja je uloga ili funkcija apostola? Jesu li svecenici rimokatolicke crkve koja se naziva Svetom i apostolskom isto apostoli?

I sta to vama konkretno "zvuci opasno"?
Pitajte konkretna pitanja, rado cu vam reci sto znam jer ionako nista nije tajna. Sve to biste mogli i osobno pitati apostola. On bi vam odgovorio na sve sto vas muci

Bb
Rotkvica2010 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2015., 21:43   #71
Mnoštvo je Apostola jer velova je mnogo koje treba skidati s očiju.

Ovaj Apostol ima veo kao i svaki drugi Apostol no i alatka u tom procesu da skida veo kod ljudi koji su više nataložili velova od njega.

On recimo bi bio smješan pred nekim ljudima no to ne umanjuje njegovu vrijednost tj volju da pomaže ljudima..
EliEliLama is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2015., 19:14   #72
...sve koje nešto zanima o dotičnom imaju priliku upoznati g.Lorensa i sve što on propovjeda,pa podjeliti sve to iskustvo opet s drugima,te moliti se prije i nakon sveg za vođenje Isusovo i istinski tražitelji i dobronamjerni če naći Istinu i put do Nje.Svak za sebe če odgovarati Kristu u dan suda i položiti račun za ovaj život a neće nitko drugi odgovarati umjesto vas.(tako i sam Lorens)Imamo slobodnu volju,izbor i nauk Krista.Ja ga znam biće tri god.popratio sam sve seminare i neke u St-u,sudjelovao u zajedničkim akcijama..što se tiće samoprozivanja,u jednu ruku nije to grijeh ali u drugu znati koliko je ista bremenita i koliko su ljudi danas osjetljivi na "Apostolstvo"
mudar čovjek sebe nebi dao uzvisiti na taj nivo,mada neznam koliko bi imao pravo jer tu mnoge može udaljiti već na prvu a šteta može biti velika jer svaki primjer Krista je poniženje da bi bio uzvišen,ne od ljudi nego od Boga.

Zadnje uređivanje zokibacko : 26.11.2015. at 19:26.
zokibacko is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2015., 19:59   #73
Svatko ima svoj put no ljudi ne poštuju različitost puteva,žele svoj putanju u tuđu glavu posijati kao ideju a to je teški zločin protiv duha istine.
EliEliLama is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2016., 12:43   #74
Znam Lorensa dvije godine, propovijedi su mu odlične, no tako se ne ponaša (u Ljubavi, o kojoj stalno govori). To me je nedavno jako razočaralo i povrijedilo. Mislio sam da smo prijatelji. On se ne veže za ljude. Kad neko vrijeme nešto njie po njegovoj volji, onda Vas 'likvidira' (u Duhovnom pogledu). Dakle sve laži i bla.., bla.., bla... puste riječi. Nije čak niti došao na sprovod svom kakti najboljem prijatelju. A Frano Ožbolt koji vodi Zagrebačka okupljanja je totalni lažov, licemjer i gad!! Saša Č.
Scorko07 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2016., 12:46   #75
Supruga ga je ostavila prije oko godinu dana, a i više. Skužila je da je lažljivi gad.!
Scorko07 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2016., 12:47   #76
Morana Paj (supruga L.N.-a)

Supruga ga je ostavila prije oko godinu dana, a i više. Skužila je da je lažljivi gad.!
Scorko07 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2016., 13:06   #77
Quote:
Scorko07 kaže: Pogledaj post
Supruga ga je ostavila prije oko godinu dana, a i više. Skužila je da je lažljivi gad.!
A možda je postala štraca?

Quote:
Scorko07 kaže: Pogledaj post
Znam Lorensa dvije godine, propovijedi su mu odlične, no tako se ne ponaša (u Ljubavi, o kojoj stalno govori). To me je nedavno jako razočaralo i povrijedilo. Mislio sam da smo prijatelji. On se ne veže za ljude.
Tako ti je to s duhovnjacima.

Quote:
Kad neko vrijeme nešto njie po njegovoj volji, onda Vas 'likvidira' (u Duhovnom pogledu).
Odlično! Ne okuplja ljude željne gurua ili vođe, kojega će štovati kao idola.

Quote:
Dakle sve laži i bla.., bla.., bla... puste riječi.
Meni izgleda drugačije. Da si ti imao/imala očekivanja, koja nisu realna.

Quote:
Nije čak niti došao na sprovod svom kakti najboljem prijatelju.
Po onoj lika Isusa, "neka mrtvi pokapaju mrtvace"?

Quote:
A Frano Ožbolt koji vodi Zagrebačka okupljanja je totalni lažov, licemjer i gad!! Saša Č.
Ružne riječi... Potkrijepljene ničim.
Nepoznati is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2016., 17:01   #78
Quote:
Scorko07 kaže: Pogledaj post
Supruga ga je ostavila prije oko godinu dana, a i više. Skužila je da je lažljivi gad.!
S obzirom što piše o njegovoj gospođi: http://www.24sata.hr/show/morana-paj...na-faks-186471
Morana Paj (29) nakon deset godina života u inozemstvu vratila se u Zagreb. Kaže da se modnih pista pomalo i zasitila, no konačnoj odluci o povratku kumovala je i ljubav. Morana je godinu dana u vezi sa Splićaninom Zdravkom Marićem, predsjednikom Sportskih igara mladih.
- Zatočio me u Hrvatskoj - zeza se Morana, koja je na Rab Summer Festivalu s društvom. Marić je ostao u Splitu zbog Velike Gospe na koju u Sinj ide pješice. Morani je manekenstvo danas hobi, a lani je upisala Učiteljski fakultet.
- Nije to ništa čudno u mojoj obitelji. Moja baka je diplomirala sa sinom - smije se Morana.



vjerojatno se radi o osobi koja se pokajala svoga dosadašnjeg života. Ali za razliku od Edite Majić , njoj se nije dalo u karmeličanke. Nego se udala za propovjednika. Ali je izgleda i dalje u njoj tutnjila estrada
krena is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2016., 18:55   #79
http://glefotka.com/wedding-gallery-morana-lorens-2014/

Lijepo, ali Isus mu je izgleda važniji.... ili to nije ta Morana?

http://www.zastocistaistina.com/inde...nstvo-morane-p
Nepoznati is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2016., 23:49   #80
Quote:
Nepoznati kaže: Pogledaj post
Izgleda da jeste. Nije ni čudo da sada ima ovakav naziv seminara:
http://www.zastocistaistina.com/inde...zagreb-06-2015

Seminar 'Ljubav se ohladila' (Zagreb 06-2015)


Kod žena se ljubav obično ohladi kada mužu presušu donacije
krena is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:16.