Natrag   Forum.hr > Sport > Nogomet

Nogomet O loptanju nogom u širem smislu.
Podforumi: Navijači

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.10.2017., 21:27   #6001
Quote:
Ziggy Pop kaže: Pogledaj post
A je, ali mene bi iskreno bila sramota osvojiti išta na način kako su oni uzeli EP 2004. Radije se ne bi ni plasirao nigdje.
__________________
Na ponos grada i puka nek’ se Hajduk zove
Master Yoda 2 is offline  
Old 17.10.2017., 21:44   #6002
Quote:
Ziggy Pop kaže: Pogledaj post
A je, ali mene bi iskreno bila sramota osvojiti išta na način kako su oni uzeli EP 2004. Radije se ne bi ni plasirao nigdje.


Ae, bolje su osmine zlatnog sjaja
__________________
tinyurl.com/pobjednikATD8
tinyurl.com/pobjednikTuthankopa21
tinyurl.com/pobjednikBaltiCopa23
sesve is offline  
Old 17.10.2017., 21:51   #6003
Quote:
Ziggy Pop kaže: Pogledaj post
A je, ali mene bi iskreno bila sramota osvojiti išta na način kako su oni uzeli EP 2004. Radije se ne bi ni plasirao nigdje.
Jebiga pajdo cinjenice
Nikopolidis ,Zagorakis su prvaci
A multi talentii od Bajde Vukasa,Mitića,Cajkovskog do sta ja znam Savičevića,Stoickova,Hagia,Bobana,Zutog,Bazdarević a,Hakana Sukura.....do danasnih Modrića,Dzeke,Matića nisu ili nece nikad doteglit svoju repku do vrha...jbg Zagorakisu,Karagunisu...i ekipici je uspjelo i da vise nikad nista ne osvoje,to ce Grci nabijat na nos svima.
Jebiga njihov Anegelos Charisteras sve zabije a nas Zvone Mornar s dva metra fula protiv Francuza za 3:2
Galliko fili is offline  
Old 17.10.2017., 22:01   #6004
Grčku igru ne volim a navodno je Pele na pitanje s kim mu je bilo najteže igrati u karijeri odgovorio je " s Mađarima i Grcima" a zašto?..rekao je " S Mađarima zato jer znaju sve o nogometu a s Grcima jer ne znaju ništa".

Ali sam bio impresioniran grčkom igrom na tom prvenstvu kojeg su osvojili. takva disciplina, takva čvrstina, takva racionalnost i takva iskorištenost šansi. Imali su 10 šansi na cijelom prvenstvu i toliko kontri a dali 11 golova. Savršenstvo.

Ali da su generalno raspad , jesu..BiH ih je ponizila na njihovom terenu, po par minuta su se šetali pored njih gore-dole kao da nijednog Grka nema....

Nekad su nešto i bili, sad su odron od ekipe..ali opet oni su zadnji koje sam htio..jednostavno ne želim ih imati za protivnike pa makar i ovakve nikakve..

Zadnje uređivanje sedan : 17.10.2017. at 22:25.
sedan is offline  
Old 17.10.2017., 22:03   #6005
Quote:
sesve kaže: Pogledaj post
Ae, bolje su osmine zlatnog sjaja
__________________
There's so many different worlds, so many different suns
and we have just one world, but we live in different ones..
Tijs is offline  
Old 17.10.2017., 22:04   #6006
Quote:
sedan kaže: Pogledaj post
Grčku igru ne volim a navodno je Pele na pitanje s kim mu je bilo najteže igrati u karijeri odgovorio je " s Mađarima i Grcima" a zašto?..rekao je " S Mađarima zato jer znaju sve o nogometu a s Grcima jer ne znaju ništa".

Ali sam bio impresioniran grčkom igrom na tom prvenstvu kojeg su osvojili. takva disciplina, takva čvrstina, takva racionalnost i takva iskorištenost šansi. Imali se 10 šansi i toliko kontri a dali 11 golova. Savršenstvo.

Ali da su generalno raspad , jesu..BiH ih je ponizila na njihovom terenu, po par minuta su se šetali pored njih gore-dole kao da nijednog Grka nema....

Nekad su nešto i bili, sad su odron od ekipe..ali opet oni su zadnji koje sam htio..jednostavno ne želim ih imati za protivnike pa makar i ovakve nikakve..

Sportski receno....nas od 5 tekmi Njemacka repka moze dobit mozda jedamput ili dvaput (isto i Talijani)
Ali od Grka u vecini slucajeva od tih pet jednu bi dobili dve nereseno i dva poraza
Ne leze nam.
Galliko fili is offline  
Old 17.10.2017., 22:10   #6007
treba ih zbuniti njihovom igrom

povući se na 25-30 m od gola, odmah od prve minute, totalno ih izbezumit, neće znat što se događa, morat će krenut napast jer mi nećemo htjeti i izbijat ćemo lopte daleko od gola, a kad trebaju napasti, u tome se ne snalaze i odmah samo na kontre, tu smo jaki, imamo brze igrače, odlične playmakere koji mogu u 2-3 poteza doći pred prazan grčki gol i zabit, par puta tako, a poslije će onda ići svojim tijekom
runaway88 is offline  
Old 17.10.2017., 22:12   #6008
Quote:
runaway88 kaže: Pogledaj post
treba ih zbuniti njihovom igrom

povući se na 25-30 m od gola, odmah od prve minute, totalno ih izbezumit, neće znat što se događa, morat će krenut napast jer mi nećemo htjeti i izbijat ćemo lopte daleko od gola, a kad trebaju napasti, u tome se ne snalaze i odmah samo na kontre, tu smo jaki, imamo brze igrače, odlične playmakere koji mogu u 2-3 poteza doći pred prazan grčki gol i zabit, par puta tako, a poslije će onda ići svojim tijekom
Taktika "zeko pije mlijeko"
Prva u ZG x ili dvica ....za uzvrat neznam.
Galliko fili is offline  
Old 17.10.2017., 22:15   #6009
Quote:
Galliko fili kaže: Pogledaj post
Jebiga pajdo cinjenice
Nikopolidis ,Zagorakis su prvaci
A multi talentii od Bajde Vukasa,Mitića,Cajkovskog do sta ja znam Savičevića,Stoickova,Hagia,Bobana,Zutog,Bazdarević a,Hakana Sukura.....do danasnih Modrića,Dzeke,Matića nisu ili nece nikad doteglit svoju repku do vrha...jbg Zagorakisu,Karagunisu...i ekipici je uspjelo i da vise nikad nista ne osvoje,to ce Grci nabijat na nos svima.
Jebiga njihov Anegelos Charisteras sve zabije a nas Zvone Mornar s dva metra fula protiv Francuza za 3:2

Ivica pok Zvone Mornar je bia novinar pa si valjda pomiša.
majstor s mora is offline  
Old 17.10.2017., 22:18   #6010
Oduvijek sam se osjećao kao Grk.
__________________
T. 20.11.2004.-1.12.2013. S. 2014?-7.1.2023. Sometimes maybe good, sometimes maybe shit
JKD01 is offline  
Old 17.10.2017., 22:38   #6011
Quote:
sesve kaže: Pogledaj post
Ae, bolje su osmine zlatnog sjaja
Mr. Jigsaw is offline  
Old 17.10.2017., 23:04   #6012
Quote:
bijesprvi kaže: Pogledaj post
Frende znas me-znam te
Sta se tu ima vise za reci,nista. Sve je manje normalnih sa kicmom. Degenerici i ljudska govna su prevladali i sad sire svoju zarazu. Ono sta je bilo nepojmljivo i nenormalno postalo je normalno i pozeljno. Sve ovo oko nogometa samo mi je otvorilo oci kakav je ovaj narod. Natjeralo me da istinski zamrzim i drzavu i narod i drustvo. Kad se pogledam tam prije 7-8 godina strahovita je promjena. Ostalo je jos jedino veselit se sportskim neuspjesima klike koja drma. Jedini tracak optizma vidim u tome da smo mlada drzava. Mozda za 20-30 godina postanemo normalnije drustvo. Svaka demokracija razvijala se postepeno. Tako i mi moramo. Ako uopce drzava prezivi tih 20-30 godina. Za tebe ili mene ce biti kasno jer cemo biti starceki, ali neka barem buduce generacije uzivaju u normalnijem nogometu, zdravom nkdz-u, i opcenitom boljem i zdravijem drustvu.

A ovo oko branitelja. Za vrijeme prosvjeda u Savskoj prigovorio sam jednom poznaniku branitelju koji kurac imaju primat mamica, objasnio kako se rugao ratu i braniteljima slikavsi se u uniformi u maksimirskom parku dok su ljudi ginuli a on se naslikavao i glumio branitelja. Njegov kolega mi je odbrusio kako se on barem slikao u hrvatskoj uniformi. I sta se tu vise ima za reci? Ne treba generalizirati, postoje branitelji koji dobro znaju ko je taj cetnik. Ali imas i ovakve teletabise koje ti odbruse toliko glupim odgovorom da se zapitas koji kurac...jbg, takvi samo gledaju keš kolica i interes. Ako je tu i bilo ideala u mladosti tamo 91e, danas u starosti toga vise nema. Samo ljudska pohlepa koja nikad ne zakaze. A frende da se i ne lazemo. Velika je razlika kad je netko uzeo pusku i isao idealisticki iako njegova obitelj i grad/selo nisu bili ugrozeni, i oni koji se danas guraju a u rat su otisli jer ih je rat zadesio na podrucju borbe. Bilo je ili ces uzeti pusku i ratovati da sacuvas svoju obitelj, selo/grad ili ces glumiti pacifista pa ces dobiti metak kad ti cetnici udju u selo. Tak su mi od najboljeg prijatelja poginuli baka i djed. Cetnici usli u selo i roknuli ih. Oni su pricali kako nece nigdje iz svoje kuce, da su oni stari i ne petljaju se u politiku. Ovi kad su usli u selo nisu imali sluha. Tak da ono, puno je onih koji su ratovali silom prilika. Ali zato se danas svatko kiti statusom branitelja. Klasika za nas narod i drustvo.
Ma ne vjerujem da ce biti bolje. Tko ce uopce odgajati neke nove klince?
Nasa generacija kojoj smo mi uvijek bili debili i kreteni? Klasicni nojevi koji svaki put zabijaju glavu u pijesak?

Kod nas su vjernici klasicni farizeji. Domoljubi su izdajice. Posteni su lopovi itd.. Nije to ona retardirana ljevicarsko liberalna agenda,to bas jest tako..

Onaj drugi pol drustva koji narice o moralnosti je jednako debilan jer cine to iz svojih sitnih interesa. Fakt je da ovu drzavu bas malo ljudi voli
__________________
“Oprošteno jest griešnima: Zulumčaru, ubojici,
Oprošteno svima, svima – Samo nije izdajici”.
feenian is offline  
Old 18.10.2017., 08:00   #6013
Quote:
majstor s mora kaže: Pogledaj post
Ivica pok Zvone Mornar je bia novinar pa si valjda pomiša.
da jbg
pisem s klincem zadacu i tipkam
Galliko fili is offline  
Old 18.10.2017., 09:19   #6014
Quote:
feenian kaže: Pogledaj post
Nasa generacija kojoj smo mi uvijek bili debili i kreteni?

.
.
.

Kod nas su vjernici klasicni farizeji. Domoljubi su izdajice. Posteni su lopovi ....
... pametni su debili i kreteni .... nastavak u mom potpisu.
__________________
Rat je mir. Sloboda je ropstvo. Neznanje je moć.

Navijanje protiv reprezentacije je navijanje za reprezentaciju.
nvnk is offline  
Old 18.10.2017., 09:48   #6015
Čestitam reprezentaciji Grčke na plasmanu na SP u Rusiji.
__________________
Budi ponosan !!
DUJE3 is offline  
Old 18.10.2017., 09:59   #6016
Quote:
DUJE3 kaže: Pogledaj post
Čestitam reprezentaciji Grčke na plasmanu na SP u Rusiji.
Don't jinx it!
Seascape is offline  
Old 18.10.2017., 10:04   #6017
Quote:
DUJE3 kaže: Pogledaj post
Čestitam reprezentaciji Grčke na plasmanu na SP u Rusiji.
Imam osjecaj da ce Heleni ovaj put uprskat.
Prcija ce skrumpirat na Pireju nakon 0:0 na Maksimiru.
Cudan osjecaj .
Galliko fili is offline  
Old 18.10.2017., 10:08   #6018
0:0 u Zagrebu, kod cigojnera 1:1 na guz. Grci pojačani pravoslavnom braćom Delijama u šoku, ždrijeb spaja Hrvatsku i Srbiju, čak i najveći protivnici Prčije (sem prikrivenih Jugoslavena i orjunaša) su prisiljeni navijati za repkicu. 2:0 Prčija guzi Srbiju, Rusi pojačani pravoslavnom braćom Delijama u šoku.

Eto, ne morate niti gledati ...
gFlores is offline  
Old 18.10.2017., 10:21   #6019
Quote:
sesve kaže: Pogledaj post
Ae, bolje su osmine zlatnog sjaja


i opet smo velesila, protiv Kameruna i sl..
__________________
Hristo S. : El Madrid me da asco, nunca me veréis con una camiseta blanca
kittyenclasse is offline  
Old 18.10.2017., 10:42   #6020
Najlakše je izbiflat 11 imena i poslat ih ko goveda na livadu. Tako se možda prije 50 godina mogao igrat nogomet, danas ne. Zato naši veleumni treneri redovno kiksaju protiv reprezentacija koje ne igraju po našem guštu i na velikim natjecanjima, jer treba napravit pravu taktiku, strategiju i tempirat formu. Zato mislim da ćemo kiksat protiv Helena.

Nije pošteno da naša repka zauzima nekom mjesto na EP i SP, nekom tko će se ozbiljno pripremit, a mi dođemo ko student na ispit koji nije ni takao gradivo.
__________________
“We are going to have the most diverse and inclusive civilizational collapse in history” — Oilfield Rando on “X”
Basta is online now  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:38.