Natrag   Forum.hr > Društvo > Muški kutak

Muški kutak Za poklonike piva, daljinskog, verbalnog šovinizma i ostalih muških spika...
Podforum: Pivnica

Odgovor

Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.10.2015., 02:20   #81
Opr'o ja zube, neopr'o...isto.
Počešljaj se, ne počešljaj...ja ne kontam.
Old 10.10.2015., 02:27   #82
Ja samo znam da moj muf ne smrdi. Drugi mufovi me ne zanimaju...

Jedino je bed kad odeš na wc poslije smrdljivih mufova
MissComplicated is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2015., 11:27   #83
Za sve postoji rješenje
Odgovori s citatom
Old 10.10.2015., 12:25   #84
Uzmes muffa killer i rijesis se smrdljivog mufa

A dobar je i za gljivice po zidovima.
HoD is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2015., 12:38   #85
za početak svima vam hvala na izdašnim medicinskim objašnjenjima, kefirima, tartufima, biljnim čajevima i jogurtima iz na i po pički..
podsjetite me da vas nikad ne pitam za iskustva..
muškarci babe ste, od vas sam tražil konkretne primjer traumatskog doživljaja, a ne lamentiranje o higijeni i čajekima
a vi kokoši jedne, ak niste lizale pičku (smrdljivu), budite kuš i odjebite mi s teme, jer sve ovo kaj ste mi vi rekle sam davno doznal od istih takvih kokoši (kaj vam i piše u uvodnom postu), samo malo zgodnijih od vas tu
Odgovori s citatom
Old 10.10.2015., 12:41   #86
Quote:
div kaže: Pogledaj post
e, sad mene zanima
di ste i ako ste nasli te koje kao 'smrde' po tim nekim ribama, zivim il mrtvim, nebitno
jeste im ga ipak gurnuli ili izmislili hitan sastanak se ekipom (poznata talijanska hrabrost)
ako ste se ipak odlucili pogurnuti ga nutra, kolko ste dugo doma dirali svog veseljka i mirisali prste u nevjerici
jeste li ponovili radnju (u slucaju da je odgovor na prvo pidanje da) neki slijedeci dan u nadi da se ipak nece ponoviti tak nekaj
jeste li im to ikad napomenuli, il mozda trazili odstetu za nanesene psihicke i fizicke traume tim izazvane

unapred hvala na iskrenim i postenim odgovorima

Picka ima svoj prirodan miris, koja nekog podsjeća na miris friške ribe, meni taj miris uopće nije neugodan dapače obožavam ga toliko da se ne perem odmah nakon lizanja..
Kakva je žena dolje osjetiš prije jebanja, ja obično u predigri provjerim prstima koliko je vlažna pa osjetiš i miris. Ako je pička friško otuširana na početku ne osjetiš nikakav miris osim onog vlastite sline a kad obilato procuri naravno da ju osjetiš u prirodnom stanju.
Picu treba redovito prati, jer dolje se bakterije i gljivice množe kao blesave i od toga dolazi neugodan miris već nakon nekoliko sati nakon tuširanja. Iako nije mi neprijatno ako se ujutro tuširala a ližem ju navečer ali miris bude jako intenzivan i vjerujem da mnogim muškarcima smeta.
Što se tič žena koje imaju groblje dolje, pretpostavljam da je od neodržavanja redovne higijene ili od gljivičnih infekcija koje mijenjaju prirodnu floru vagine i od tuda neugodan miris. Do sada nisam naletio na ženu koja se ili nije prala redovito ili je baš neugodno mirisala, mislim varijacija u intenzitetu ima naravno, ponekad i zasmeta ali ja obožžžavam liznut i gledat ju kako stenje i grči se pa tome ne pridodajem neku veliku pažnju, zapravo lizao bih ju satima dok mi jezik ne otpadne i to s guštom...

Traumatski doživljaj obično sam imao od prirodne neobrijane nepodšišane pičke, i to je užas za liznut, od mirisa hvala bogu još ne...
Old 10.10.2015., 12:41   #87
Quote:
za početak svima vam hvala na izdašnim medicinskim objašnjenjima, kefirima, tartufima, biljnim čajevima i jogurtima iz na i po pički..
muškarci babe ste, od vas sam tražil konkretne primjer traumatskog doživljaja, a ne lamentiranje o higijeni i čajekima
a vi kokoši jedne, ak niste lizale pičku (smrdljivu), budite kuš i odjebite mi s teme, jer sve ovo kaj ste mi vi rekle sam davno doznal od istih takvih kokoši (kaj vam i piše u uvodnom postu), samo malo zgodnijih od vas tu
zbilja buraz ne znam kakve ti to picke lizes
proklete alien picke
edi_bosanceros is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2015., 12:43   #88
Quote:
edi_bosanceros kaže: Pogledaj post
zbilja buraz ne znam kakve ti to picke lizes
proklete alien picke
idiote, jesi ti pročito prvi post? aj opet, polaaako i sigurno
Odgovori s citatom
Old 10.10.2015., 12:46   #89
Quote:
idiote, jesi ti pročito prvi post? aj opet, polaaako i sigurno
da
da
prijatelj ti je imao traumaticno iskustvo sa alien pickom
Odgovori s citatom
Old 10.10.2015., 12:47   #90
Quote:
MissComplicated kaže: Pogledaj post
Ja samo znam da moj muf ne smrdi. Drugi mufovi me ne zanimaju...

Jedino je bed kad odeš na wc poslije smrdljivih mufova
Stavljaš si prste u nju i redovito se testiraš...
Jedino je problem kada poslje jebanja kurac krene peći, dobiješ neko čudno crvenilo, upalu mokraćnog kanala i slično...
Old 10.10.2015., 12:53   #91
Quote:
radical change kaže: Pogledaj post
Stavljaš si prste u nju i redovito se testiraš...
tak mi je i samom, od svih odgovora jedino me njen zaintrigiro, onak.. onak..
Odgovori s citatom
Old 10.10.2015., 13:20   #92
moj muf ne smrdi, tko ne vjeruje nek dođe ponjuškat i provjerit
Odgovori s citatom
Old 10.10.2015., 13:23   #93
Quote:
Lepricorn kaže: Pogledaj post
moj muf ne smrdi, tko ne vjeruje nek dođe ponjuškat i provjerit
to bi mi bilo isto ko i sve do sad, ja bi doso da smrdi
Odgovori s citatom
Old 10.10.2015., 13:26   #94
ne kužim ovo za vecee iza nekih. ne znam da sam ikad neš tako pomislila.
mislim, naletiš na aromatičnu atmosferu, al znaš šta je, jel.. ili br 1 i br 2, nisam znala da postoji i br 3.
kak tek onda muški vecei bazde po trulim usirenim kurcima.. ček, bome nisam ni tamo ništa čudno primijetila.
Orak is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2015., 13:30   #95
Quote:
radical change kaže: Pogledaj post
Picka ima svoj prirodan miris, koja nekog podsjeća na miris friške ribe, meni taj miris uopće nije neugodan dapače obožavam ga toliko da se ne perem odmah nakon lizanja..
Kakva je žena dolje osjetiš prije jebanja, ja obično u predigri provjerim prstima koliko je vlažna pa osjetiš i miris. Ako je pička friško otuširana na početku ne osjetiš nikakav miris osim onog vlastite sline a kad obilato procuri naravno da ju osjetiš u prirodnom stanju.
Picu treba redovito prati, jer dolje se bakterije i gljivice množe kao blesave i od toga dolazi neugodan miris već nakon nekoliko sati nakon tuširanja. Iako nije mi neprijatno ako se ujutro tuširala a ližem ju navečer ali miris bude jako intenzivan i vjerujem da mnogim muškarcima smeta.
Što se tič žena koje imaju groblje dolje, pretpostavljam da je od neodržavanja redovne higijene ili od gljivičnih infekcija koje mijenjaju prirodnu floru vagine i od tuda neugodan miris. Do sada nisam naletio na ženu koja se ili nije prala redovito ili je baš neugodno mirisala, mislim varijacija u intenzitetu ima naravno, ponekad i zasmeta ali ja obožžžavam liznut i gledat ju kako stenje i grči se pa tome ne pridodajem neku veliku pažnju, zapravo lizao bih ju satima dok mi jezik ne otpadne i to s guštom...

Traumatski doživljaj obično sam imao od prirodne neobrijane nepodšišane pičke, i to je užas za liznut, od mirisa hvala bogu još ne...
moja pipica ne miriši na frišku ribu
Old 10.10.2015., 13:32   #96
Quote:
Orak kaže: Pogledaj post
ne kužim ovo za vecee iza nekih. ne znam da sam ikad neš tako pomislila.
mislim, naletiš na aromatičnu atmosferu, al znaš šta je, jel.. ili br 1 i br 2, nisam znala da postoji i br 3.
kak tek onda muški vecei bazde po trulim usirenim kurcima.. ček, bome nisam ni tamo ništa čudno primijetila.
oni misle da su te pljesni plemenite
nema goreg smrada od neopranog pinpeka i jaja i da, ženski wc nikad toliko ne bazdi ko muški.
Old 10.10.2015., 13:33   #97
Quote:
honeychild kaže: Pogledaj post
moja pipica ne miriši na frišku ribu
a na trulu ribu?
Odgovori s citatom
Old 10.10.2015., 13:34   #98
Quote:
Pročitaš postove od žena ovdje i eto ti traumatskog doživljaja

"MK je propao"
Hairy Bear is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2015., 13:34   #99
Quote:
edi_bosanceros kaže: Pogledaj post
a na trulu ribu?
ne.
uopće nema nikakav miris.
a i ja se perem 2 puta dnevno
Old 10.10.2015., 13:37   #100
Quote:
honeychild kaže: Pogledaj post
oni misle da su te pljesni plemenite
nema goreg smrada od neopranog pinpeka i jaja i da, ženski wc nikad toliko ne bazdi ko muški.
Zašto si odabrala zanimanje čistačica wc-a ?

"MK je propao"
Hairy Bear is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor

Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum

Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:21.