Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.07.2017., 21:30   #101
Malo kasno ali ipak sam se sjetio napisati. Punicu sam tek kroz više od mjesec dana boravka kod nas smjestio u stvatno prijatan dom i stanje se malo popravilo. Bio sam na kraju živaca. Takav život ne valja ništa. Sad primječujem,da i supruga ne leti svako malo u posjetu. Ide na sedam do 14 dana jednom. Kad je otišla život se još isti dan normalizirao. Sad plačamo 5000 kuna ali imamo mir. Da nije to uspjelo ko zna kako bi se završio brak. I to zbog sasvim druge osobe a ne zbog supružnika samih. Moram se zahvaliti ovdje na potpori mnogih i kod savjeta. Vidim,da ima na svijetu dobrih i pametnih ljudi. Ovaj forum je super.
robndi is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2017., 21:39   #102
Nema ništa loše da u tome da ode pogledati mamu i malo češće od toga. Po staračkim domovima se svašta događa, sve bude lijepo na papiru a onda u stvarnosti ili štede na osnovnim stvarima ili zanemaruju štićenike.
__________________
I can turn a gray sky blue
SubSV is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2017., 22:00   #103
Idemo ju posjetiti kad supruga želi a kaj se tiče doma je punica tako jako dosadna,da nema šanse ,da bi ju zanemarivali. Napravila bi pravi đumbus. Ako ona hvali dom onda su stvarno perfektni.
robndi is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2017., 22:20   #104
Super da se onda ipak sve riješilo na način da su svi zadovoljni.
__________________
I can turn a gray sky blue
SubSV is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2017., 22:25   #105
Baš se je riješilo. Pravi preporod je sad. Ali stvarno je dugo trebalo. Nikad u životu nije bilo tako ružno kao onda.
robndi is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2017., 23:00   #106
Quote:
katjes kaže: Pogledaj post
Zvuci ko adaptacija jednogodisnjaka na jaslice. Djetetov otpor i plac, nuzna smirena odlucnost skrbnika, povjerenje u ustanovu i uvjerenost da je tako najbolje i jedino moguce.

Poslano sa mog SM-A310F koristeći Tapatalk
Stari mozak, dječja pamet.
__________________
Neka svi grijesi odu od mene. Neka sva sreća, stečena pravednim sredstvima, dođe k meni. - Atharva Veda 10.1.10
piskavac is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:12.