Natrag   Forum.hr > Sport > Formula 1

Formula 1 Brm, brm, fiju...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.02.2017., 22:00   #1
Promjene na stazama u 2017 godini

Citam vjesti da ce se Monza i Red Bull Ring mjenjati.

Red Bull Ring:





Monza:



stefandelic is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2017., 23:28   #2
I kud ode taj prvi zavoj na A1?
Nova Monza će biti još brža, nema one prve šikane koja je bila zanimljiva za preticanja, bit će zanimljivo koliko će postavljati nove max brzine na tom mjestu.
Zabranjeni is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2017., 01:10   #3
Quote:
Zabranjeni kaže: Pogledaj post
I kud ode taj prvi zavoj na A1?
Nova Monza će biti još brža, nema one prve šikane koja je bila zanimljiva za preticanja, bit će zanimljivo koliko će postavljati nove max brzine na tom mjestu.
Sikana je pomaknuta naprijed u sred samog blagog zavoja tako da je ocekivati vece brzine od Parabolice do sikane , druga sikana je ostala na istom mjestu prije lesma 1 i 2 , znacajno je produzen pravac a skracena udaljenost izmedu dvije sikane, po meni fail potez jer vise nece biti napada u drugoj sikani jer jednostavno nema dovoljno vremena za slipstream. Osim povecanja brzine na pravcu nevidim zasto su ovo napravili.

Austriju ne kuzim , nije valjda da misle maknuti prvi zavoj ?
__________________
"Ženo, što plačeš? Koga tražiš?"
mario550 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2017., 08:18   #4
austriju bi trebali produžit ak se ne varam
__________________
zadnja aktivnost u: 04.01.2023. 09:50
maminho is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2017., 12:22   #5
koliko ja razumijem, ove godine na spomenutim stazama neće bit tih promjena na f1 utrkama.
za monzu je promjena trebala bit za moto utrke.
a za austriju trebaju dobit sve dozvole prvo za gradit, a onda treba vidit hoće li se tamo vozit utrke ili samo nekakva testiranja.
taj novi (stari) dio bi prolazio jako blizu naseljenom području, još bi morali nove tribine radit...ne znam kako to misle sve izvest.
zekohonda1 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:03.