Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > IT Help service

IT Help service Ovdje postavite sva vaša pitanja i probleme informatičke prirode
Podforumi: Tutorials, Security

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.07.2017., 20:00   #1
Question Facepixelizer ne učitava fotografije- zašto?

Pronašla sam ovaj program za zamagljivanje fotki ili teksta i kad kliknem na ikonu drag, naprosto ne reagira, zašto?


1.








2.
ray of light is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2017., 13:18   #2
Ja sam koristio upravo online verziju, nisam skidao. I radi, uhvatis sliku prebacis na to mjesto predviđeno za sliku i odma učita sliku.

Ako to to nije uradilo, moguče da ti preglednik ne podržava takav način radad. Probaj drugi preglednik, evo ja koristio Google Chrome i radi.

Kada ti učita sliku, moras ići na pixelize, isprobao na neke slike, na nekim nezna prepoznati oči a jedna je slika bila toliko velika da mi je okrenulo obrnuto pa mi uopče nije radilo kako treba.
Freyr is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2017., 20:03   #3
Quote:
Freyr kaže: Pogledaj post
Ja sam koristio upravo online verziju, nisam skidao. I radi, uhvatis sliku prebacis na to mjesto predviđeno za sliku i odma učita sliku.

Ako to to nije uradilo, moguče da ti preglednik ne podržava takav način radad. Probaj drugi preglednik, evo ja koristio Google Chrome i radi.

Kada ti učita sliku, moras ići na pixelize, isprobao na neke slike, na nekim nezna prepoznati oči a jedna je slika bila toliko velika da mi je okrenulo obrnuto pa mi uopče nije radilo kako treba.
chrome ni opera ne reagiraju
ray of light is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2017., 20:19   #4
Ja upravo probao na Operi i radi normalno.
Radiš li ispravno: klikneš lijevom tipkom miša na željenu sliku, odvučeš ju na ovaj kvadrat "Drop Image Files Here" i pustiš lijevu tipku.
Mephisto is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2017., 22:22   #5
Quote:
Mephisto kaže: Pogledaj post
Ja upravo probao na Operi i radi normalno.
Radiš li ispravno: klikneš lijevom tipkom miša na željenu sliku, odvučeš ju na ovaj kvadrat "Drop Image Files Here" i pustiš lijevu tipku.
ali ja se moram maknuti sa stranice da bih došla do fotke, kužiš?







fotka na desktopu lijevi klik- i kako to sad dovući? ne daje mi opciju otvaranja foldera



ray of light is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2017., 22:53   #6
Ne razumijem što misliš pod opcijom otvaranja foldera?

Možeš smanjiti prozor od browsera tako da se istovereno vide i stranica i slika i onda odvući sliku.
Ili možeš minimizirati browser pa odvući sliku na gumb/ikonu minimiziranog prozora u taskbaru (ali ne pustiti gumb miša). Prozor će se restorati i onda dalje odvučeš na drop kvadrat.
Mephisto is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2017., 23:11   #7
Quote:
Mephisto kaže: Pogledaj post
Ne razumijem što misliš pod opcijom otvaranja foldera?

Možeš smanjiti prozor od browsera tako da se istovereno vide i stranica i slika i onda odvući sliku.
Ili možeš minimizirati browser pa odvući sliku na gumb/ikonu minimiziranog prozora u taskbaru (ali ne pustiti gumb miša). Prozor će se restorati i onda dalje odvučeš na drop kvadrat.
aha, jesam, sad uspjela, puno ti hvala!
ray of light is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:53.