Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje

Zdravlje Najvažnija stvar na svijetu
Podforumi: Žensko zdravlje, Stomatologija i oralna higijena

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Prev Prethodni post   Sljedeći post Next
Old 23.05.2007., 01:36   #10
Wink

Quote:
tough_cookie kaže: Pogledaj post
ja sam na internetu slucajno naletjela na prilicno negativnu prognozu (sad tu stranicu vise ne mogu naci ),
Ma i bolje da nemožeš....još joj se samo fali depresirat čitajuči takve negativne stvari

Inače meni je za sve informacije uvjek neurologinja prva na listi, a net mi je zanimljiv samo u tom kontekstu čitanja nečijeg osobnog iskustva /pogleda na život.....


a u vezi informacija i depresiranja....nebi vjerovala ali u Priručniku za svakodnevni život mijasteničara (imam neko drugo izdanje iz '91) nema uopče crnih pogleda na stvari ,štoviše ima zanimljivih savjeta ......


Za tvoj simptom stoji....

Bolesnik sebi nabrzinu može pomoći kod padanja očnih kapaka tako da stavi ljepljivu traku na kapak i obrvu (valjda selotep)...

Možeš vjerovat ?

Znam da je pisano u najboljoj namjeri no uvjek me nasmije kad zamislim reakciju / izraz lica bližnjih ljudi (a da ne govorimo o onima koji te ne znaju ) Da to netko od mijasteničara napravi mislim da bi ga ljudi gledali ko Mr. Beana .
Dobro da nisu savjetovali stavljanje čačkalica u oči kao što radi onaj mačak tom u crtičima kad mu se spava a želi uhvatit Jerrya.

A Jazzolinnina razmišljanja o rađanju su me podsjetila na savjet za majke mijasteničarke gdje piše da ako je dijete živahno da ga se ne ustručavaju držat pomoču remenčiča dok šetaju s njime na što ja nikako nemogu iz glave izbrisat sliku nekog parka gdje ljudi na šetaju pse na uzici a među njima neka majka šeta dijete





Quote:
tough_cookie kaže: Pogledaj post
iako ... sad me nesto buni. cini mi se da je postojao neki veci topic o mg, ali ne mogu ga pronaci. nejasno se sjecam da je bilo dosta ljudi na njemu, mozda bi se medju njima moglo naci neko konkretnije iskustvo.
zašto imam toliki filing da misliš na ms.
__________________
...
Images is offline  
Odgovori s citatom
 


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:59.