Natrag   Forum.hr > Sport > Formula 1

Formula 1 Brm, brm, fiju...

Pogledaj rezultate ankete: Kakva je bila VN Rusije:
negledljiva 10 35.71%
podnošljiva 16 57.14%
dobra 0 0%
vrlo dobra 1 3.57%
odlična 1 3.57%
vrhunska 0 0%
Glasovatelji: 28. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.04.2017., 17:20   #81
Bottas je vec dva puta bio bolji u kvalifikacijama od Luje...
Bottas koji je bio tu negdje sa Massom...
Pitam se gdje bi Massa danas bio da je on vozio Mercedesa
Roodonja is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2017., 17:22   #82
Quote:
mario550 kaže: Pogledaj post
Meni je jako tuzno i strasno zaostatak svih ostalih za Mercedesom i Ferrarijem, fuj!

Vidim da to nitko ne komentira, wtf
Sad ti je to fuj
Zanimljivo kak ti nije bilo fuj protekle 3 sezone kad je Mečka imala toliku prednost ispred svih ostalih...
The Best F1 Driver is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2017., 17:43   #83
Quote:
Roodonja kaže: Pogledaj post
Bottas je vec dva puta bio bolji u kvalifikacijama od Luje...
Bottas koji je bio tu negdje sa Massom...
Pitam se gdje bi Massa danas bio da je on vozio Mercedesa
Na Poleu!
__________________
"Ženo, što plačeš? Koga tražiš?"
mario550 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2017., 17:44   #84
Quote:
The Best F1 Driver kaže: Pogledaj post
Sad ti je to fuj
Zanimljivo kak ti nije bilo fuj protekle 3 sezone kad je Mečka imala toliku prednost ispred svih ostalih...
Ma da imala je prednost 14 sekundi po krugu, jesi sad sretan?

Nadi mi jedan post gdje sam to napisao da mi je drago?

???????????
__________________
"Ženo, što plačeš? Koga tražiš?"
mario550 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2017., 17:45   #85
TBF fali ti f Hamu pukao šraf u glavi s obzirom kako je vozio kvale
__________________
"When investing", "Timing" is everything. - Fred McAllen
ceha is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2017., 18:36   #86
Najbolji vozac danasnjice je odvezao vrh vrhova u q2, gledao sam pozorno taj Alonsov krug i mogu reci da je napravio malo cudo, perfektna kontrola bolida na apsolutnom limitu, tuzno je vidjeti da uz takvu voznju nemoze bolje od 15 mjesta
__________________
"Ženo, što plačeš? Koga tražiš?"
mario550 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2017., 18:39   #87
Quote:
mario550 kaže: Pogledaj post
Meni je jako tuzno i strasno zaostatak svih ostalih za Mercedesom i Ferrarijem, fuj!

Vidim da to nitko ne komentira, wtf
Ja sam sretan što je barem jedna momčad u egalu sa Mercedesom.

Šta bi sad trebali, niti su Mercedes niti Ferrari krivi što eto Renault ne zna sastaviti dovoljno brz PU, a ni što Honda nije u stanju nakon 3 godine završavati utrke.
SinnFein is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2017., 18:43   #88
Quote:
SinnFein kaže: Pogledaj post
Ja sam sretan što je barem jedna momčad u egalu sa Mercedesom.

Šta bi sad trebali, niti su Mercedes niti Ferrari krivi što eto Renault ne zna sastaviti dovoljno brz PU, a ni što Honda nije u stanju nakon 3 godine završavati utrke.
Jedna je momcad trenutno malo bolja od Mercedesa i to je ljepo slazem se, ovo ostalo nije nimalo ljepo.

Kako drugacije komentirati 3 sekunde zaostatka Alonsa i dvije sekunde Red Bulla?

Red Bull od kad postoji nije zaostala za nikim nikad toliko, niti izbliza.

Ali drago mi je vidjeti napredak Renaultove ekipe, Hulk radi jako ljep posao.
__________________
"Ženo, što plačeš? Koga tražiš?"
mario550 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2017., 18:44   #89
Kvota na Hamiltona za sutra 5.5

Na Vettela je 1.5 to se ne isplati kladiti.
__________________
"Ženo, što plačeš? Koga tražiš?"
mario550 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2017., 18:57   #90
Sutra ako Ferrari bude bio na kraju kruga 1-2, s obzirom da će se vjerojatno samo jednom u boks biti će jako teško doći do pobjede za Mercedes - čak i ako budu bili dosta brži.
Pretpostavljam da će Mercedes onda pokušati s različitim strategijama za svoje vozače, ali bi ih Ferrari još uvijek morao moći pokriti.
Tako da sutra je start odlučujući...
gaff_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2017., 19:02   #91
Šta radi Alonso u tom krampu to je čudo....gledam njegov krug i nejasno mi je kako nema 5 titula.
šteta što je tako zajeban karakter i što mu je karijera otišla ukrivo
Sutra očekujem borbu Hamiltona i Vettela jer mi smrdi da je možda Mercedes složio bolid za utrku...svejedno su im boljka US gume.bit će veselo
Ferrari izgleda impresivno u svim uvjetima....
Red Bullu ne odgovara ova staza definitivno čim su im Williamsi i Renault tako blizu....
Wodoo is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2017., 19:03   #92
Quote:
mario550 kaže: Pogledaj post
Jedna je momcad trenutno malo bolja od Mercedesa i to je ljepo slazem se, ovo ostalo nije nimalo ljepo.

Kako drugacije komentirati 3 sekunde zaostatka Alonsa i dvije sekunde Red Bulla?

Red Bull od kad postoji nije zaostala za nikim nikad toliko, niti izbliza.

Ali drago mi je vidjeti napredak Renaultove ekipe, Hulk radi jako ljep posao.
Gledaj, tokeni su ukinuti, slobodan je razvoj PU.

Šta bi sad trebali, dovesti inzinjere Ferrarija i Mercedesa da uče Hondine i Renaultove ljude kako poboljsati PU ?

RB je slobodno mogao umjesto pljuvanja po Renaultu poslati svoje inzinjere da direktno suradjuju na dizajnu nove PU.

Imaju slobodan razvoj i neka ne spavaju dok ne izvuku sve iz motora, za njihovu nesposobnost nisu krive vodeće momčadi. Uostalom zadnje 3 godine smo imali čistu dominaciju jedne momčadi, ova sezona je standardna u Formuli 1. 2 momčadi u borbi za titulu. Puno su rijeđe one sa 3,4 momčadi koje se bore za pobjede.


Uzmi od 1990, koliko smo imali sezona gdje su se više od 2 momčadi borile za titulu ?
SinnFein is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2017., 19:08   #93
Ali nemoj me pogrešno shvatiti, svi bismo mi voljeli da je barem i RB tu u mixu, a šlag na torti bi bio konkurentan Mclaren. Nadajmo se da od iduće godine možemo i to vidjeti.
SinnFein is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2017., 20:09   #94
Quote:
Wodoo kaže: Pogledaj post
Šta radi Alonso u tom krampu to je čudo....gledam njegov krug i nejasno mi je kako nema 5 titula.
šteta što je tako zajeban karakter i što mu je karijera otišla ukrivo
Sutra očekujem borbu Hamiltona i Vettela jer mi smrdi da je možda Mercedes složio bolid za utrku...svejedno su im boljka US gume.bit će veselo
Ferrari izgleda impresivno u svim uvjetima....
Red Bullu ne odgovara ova staza definitivno čim su im Williamsi i Renault tako blizu....
A jadan

Zanimljivo niko nigdi ne komentira kako je Hulkenberg skoro ispred novog Senne, desetinka razlike, Hulk

Ni ne sumnjamo o kakvin ekstremima i krajnostima bi se govorilo i pisalo da je slučajno obrnuto pa da mali redovno dobija Ricca u kvalama. Medijska mašinerija je sve.
__________________
Nek - Andare , Partire ,Tornare
icemanST is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2017., 20:16   #95
Mislim da ako Es10ban, sutra opet završi 10 da će biti vlasnik jednog jako čudnog rekorda u F1.
SinnFein is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2017., 20:33   #96
Quote:
SinnFein kaže: Pogledaj post
Mislim da ako Es10ban, sutra opet završi 10 da će biti vlasnik jednog jako čudnog rekorda u F1.


4 boda iz 4 utrke..
Roodonja is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2017., 20:45   #97
Quote:
mario550 kaže: Pogledaj post
Najbolji vozac danasnjice je odvezao vrh vrhova u q2, gledao sam pozorno taj Alonsov krug i mogu reci da je napravio malo cudo, perfektna kontrola bolida na apsolutnom limitu, tuzno je vidjeti da uz takvu voznju nemoze bolje od 15 mjesta
teško imat kontrolu vozila koje ima brzinu i agilnost na razini fiat una...
Sunny Ways is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2017., 20:51   #98
Quote:
Roodonja kaže: Pogledaj post
Bottas je vec dva puta bio bolji u kvalifikacijama od Luje...
Bottas koji je bio tu negdje sa Massom...
Pitam se gdje bi Massa danas bio da je on vozio Mercedesa
Pri samom vrhu.

On se bori za poziciju sa Redbullovima od početka sezone. Pitam se kako bi izgledao Williams da je umjesto Masse uzeo još jednog rookiea. Stroll je još uvijek daleko od prvih bodova.

Hulkemberg iznenađuje u kvalifikacijama ali razočara u utrkama.

Sutra će biti zanimljivo gledat Vettela i Raikkonena.
Intel_85 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2017., 22:08   #99
Quote:
mario550 kaže: Pogledaj post
Najbolji vozac danasnjice je odvezao vrh vrhova u q2, gledao sam pozorno taj Alonsov krug i mogu reci da je napravio malo cudo, perfektna kontrola bolida na apsolutnom limitu, tuzno je vidjeti da uz takvu voznju nemoze bolje od 15 mjesta
Da je vozio danasmji Ferrari, perfektno bi ga dovezao u 2-3 startni red i opet bi pricao istu pricu. Deja vu.
el Torro is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2017., 22:21   #100
Quote:
el Torro kaže: Pogledaj post
Da je vozio danasmji Ferrari, perfektno bi ga dovezao u 2-3 startni red i opet bi pricao istu pricu. Deja vu.
Ajd ne idi ti sad u drugu krajnost. Bio bi prvi il drugi, vjerojatnije prvi. Nije Vettelov krug ništa posebno kad je jedva ispred Kimija
vabank is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:39.