Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > IT Help service

IT Help service Ovdje postavite sva vaša pitanja i probleme informatičke prirode
Podforumi: Tutorials, Security

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.07.2017., 15:59   #1
Gdje mogu rootati tablet, a da je blizu Rebra ?

Bok svima !

Idem u ponedjeljak u Zagreb. U kojem servisu mogu rootati tablet a da se taj servis nalazi relativno blizu bolnice Rebro.

Ono... potez Rebro, Kvatrić, Svetice, Kenedijev Trg, Šubićeva... tu negdje.

A ako ga na navednim lokacijama nema, gdje je najbliži servis gdje ga mogu rootati?

Ako će ova informacija što pomoć... radi se o Alcatelovom 8-inčnom Pixi3 kojeg sam dobio kao vjerni korisnik HT-a.
__________________
Neka svi grijesi odu od mene. Neka sva sreća, stečena pravednim sredstvima, dođe k meni. - Atharva Veda 10.1.10
piskavac is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2017., 21:20   #2
A zašto želiš rootati? Postoji neki poseban razlog?



Poslano sa mog ASUS_Z00AD koristeći Tapatalk
Freyr is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2017., 09:07   #3
Si probao sam - s kingo APK, ili preko PC-a?
https://root-apk.kingoapp.com/
mrad is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2017., 09:17   #4
Rootaj preko KingRoot.

Poslano sa mog SM-J510H koristeći Tapatalk
EAsmart is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2017., 11:45   #5
Ima jedna na kenedijevom trgu dole, tj u ulici donje svetice ak se tak zove ona velika sto spaja vukovarsku i maksimirsku. Bar me jbio jedan, sad dal je zatvoren nemam pojma
ivanx is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2017., 15:45   #6
Quote:
Freyr kaže: Pogledaj post
A zašto želiš rootati? Postoji neki poseban razlog?
Quote:
mrad kaže: Pogledaj post
Si probao sam - s kingo APK, ili preko PC-a?
https://root-apk.kingoapp.com/
Quote:
EAsmart kaže: Pogledaj post
Rootaj preko KingRoot.
Želim ga rootati jer mi je maleni nečak instaliravao, deinstaliravao pa ponovo instaliravao hrpetinu igrica s google playa. Otkad ga imam ne mogu instalirati nikakav AdBloker na njemu dok ga ne rootam. Sad kad mi ga je malac uneredio jako trza i radi jako sporo.

Ne znam imam li USB kabel dovoljno dugačak da ga mogu spojit s kompom pa ga rootati s king rootom. Mene Androidi uopće ne zanimaju, a pomalo bome više ni windows kompjuteri. Sve što želim je da ih upalim i da oni rade.

Ali možda ću vidjeti što se da učiniti s King Rootom.

Quote:
ivanx kaže: Pogledaj post
Ima jedna na kenedijevom trgu dole, tj u ulici donje svetice ak se tak zove ona velika sto spaja vukovarsku i maksimirsku. Bar me jbio jedan, sad dal je zatvoren nemam pojma
U stara dobra prapovijesna vremena tu negdje je bila ona velika chipoteka na ekonomskom faxu.
__________________
Neka svi grijesi odu od mene. Neka sva sreća, stečena pravednim sredstvima, dođe k meni. - Atharva Veda 10.1.10
piskavac is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2017., 08:02   #7
Quote:
piskavac kaže: Pogledaj post
Želim ga rootati jer mi je maleni nečak instaliravao, deinstaliravao pa ponovo instaliravao hrpetinu igrica s google playa. Otkad ga imam ne mogu instalirati nikakav AdBloker na njemu dok ga ne rootam. Sad kad mi ga je malac uneredio jako trza i radi jako sporo.

Ne znam imam li USB kabel dovoljno dugačak da ga mogu spojit s kompom pa ga rootati s king rootom. Mene Androidi uopće ne zanimaju, a pomalo bome više ni windows kompjuteri. Sve što želim je da ih upalim i da oni rade.

Ali možda ću vidjeti što se da učiniti s King Rootom.
U tom slučaju, možda bi bilo jednostavnije resetirati na tvorničke postavke nego rootati. Ali će ti to izbrisati sve "tvoje" sa tableta - pa si prvo prebaci slike i sve ostalo što ti je drago na neki disk.
U većini slučajeva rootanje ti poništava garanciju, a reset ne.
mrad is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2017., 08:48   #8
Quote:
mrad kaže: Pogledaj post
U tom slučaju, možda bi bilo jednostavnije resetirati na tvorničke postavke nego rootati. Ali će ti to izbrisati sve "tvoje" sa tableta - pa si prvo prebaci slike i sve ostalo što ti je drago na neki disk.
U većini slučajeva rootanje ti poništava garanciju, a reset ne.
Znam ovo za garanciju.
__________________
Neka svi grijesi odu od mene. Neka sva sreća, stečena pravednim sredstvima, dođe k meni. - Atharva Veda 10.1.10
piskavac is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2017., 18:35   #9
Quote:
mrad kaže: Pogledaj post
U tom slučaju, možda bi bilo jednostavnije resetirati na tvorničke postavke nego rootati. Ali će ti to izbrisati sve "tvoje" sa tableta - pa si prvo prebaci slike i sve ostalo što ti je drago na neki disk.
U većini slučajeva rootanje ti poništava garanciju, a reset ne.
Ako ga vratim na tvorničke postavke svejedno neću moći instalirati nikakav AdBloker.
__________________
Neka svi grijesi odu od mene. Neka sva sreća, stečena pravednim sredstvima, dođe k meni. - Atharva Veda 10.1.10
piskavac is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:16.