Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kućni ljubimci

Kućni ljubimci Za vlasnike pasa, mačaka i ostalih životinjica dragih
Podforumi: Zdravlje kućnih ljubimaca, Psi, Mačke, Udomljavanje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.11.2007., 00:19   #1
Čuvanje ljubimaca: vrtići, hoteli i ostalo

gdje ostaviti psa preko vikenda na 2-3 dana a da to ne bude neki hotel ili sinteraj, nego neko normalno mjesto, i da nije cuvanje u svom domu.
Techfluence is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2007., 10:57   #2
Quote:
Techfluence kaže: Pogledaj post
gdje ostaviti psa preko vikenda na 2-3 dana a da to ne bude neki hotel ili sinteraj, nego neko normalno mjesto, i da nije cuvanje u svom domu.
nema baš puno drugih opcija...

ovisi kakav je pas.
ako nećeš hotel ili šinteraj, morat će ili on nekome ili netko dolaziti ili biti s njima tih par dana. možda ti netko sa psima i ne bi bio loš.
mi čuvali štene, maloj bilo zabavno gnjavit mog i tjerat ga iz kreveta, a mom bilo zanimljivo to malo što skače po kući.
Ms_Manners is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2007., 14:08   #3
Quote:
Techfluence kaže: Pogledaj post
gdje ostaviti psa preko vikenda na 2-3 dana a da to ne bude neki hotel ili sinteraj, nego neko normalno mjesto, i da nije cuvanje u svom domu.
Meni ovo uopće nije jasno? Ne hotel za pse i ne kod nekoga doma? Što treće postoji??
Pingvich is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2007., 15:35   #4
A što bi ti?
Zum-zum is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2007., 17:20   #5
pas je mali, koker spanijel.
ajde dobro moze hotel ili neko mjesto sam da je normalna atmosfera tamo
i da cucak bude zadovoljan
Techfluence is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2007., 00:33   #6
Imaš nagdje na KLJ-ima curu koja u slobodno vrijeme čuva pse, ne znam dal ih prima na više dana, ali pretraži pomoću tražilice. Možda nešto i bude od toga.
Golden Drop is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2007., 17:57   #7
ja imam hotel, boxevi su prostrani i grijani...a također imamo opciju čuvanja u kući...zašto imaš averziju prema hotelima?...

šinteraj ne čuva pse, bar ne ovdje u Rijeci, to je za napuštene pse...
Šapica is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2007., 19:19   #8
evo ti link pa pitaj njih. mislim da je 50-70 kn po danu.http://www.tara.hr/
tj1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2007., 19:30   #9
mi smo Loru ostavili samo par puta u hotelu. probali par, samo u jednom je super reagirala: Dr Doolitle u Zagrebu. nama se jako sviđalo i u Veprincu kod Rijeke iako je tamo bila samo popodne. u neke se više nikad neću vratiti, i definitivno neću pas tamo ostavljati. moja preporuka ti je da nazoveš par hotela i odeš vidjeti kako je u svakom od njih, i ostaviš pasinu tamo gdje tebi najugodnije izgleda. meni je Dr. Doolitle super izgledao, ljudi su super, atmosfera i uređenje odlično, i što je najvažnije moja pasina bila super zadovoljna (jela je i boks u kojem je bila prihvatila kao svoj). U veprincu je isto bilo super, ali bila je prekratko da bi rekla puno više, ali mi smo bili super zadovoljni jer se igrala s drugim psima.
lolica is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2007., 13:15   #10
da si iz rijeke, ja bi ti je pricuvala. iako ako nije naviknuta na macke, bi to islo teze.

pitaj na forumima, sigurna sam da netko tko ima kokere ne bi imao problema s tim da ti uskoci.

nekako ne vjerujem hotelima, mozda samo predrasuda ili sudim po svojim bestijama, pirane su navikle na kontakt s ljudima, to im je osnovno. kontakt i normalna atmosfera, da ih netko pomazi etc. bojim se da toga u hotelu nema.
Noemi is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2007., 14:41   #11
Od kuda si?
Kako se pas slaže s drugim psima?
lea_li is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2007., 18:57   #12
Noemi, varaš se. ima super hotela, gdje ti je psu bolje nego doma. nama je uvijek bitno kad smo ostavljali našu pasinu da se ima s nekim za igrati i da nije sama u boksu cijeli dan. Istina, dogodilo se jedamput da smo je doveli u neki hotel i uzeli je sa sobom jer je nismo htjeli tamo ostaviti. ispalo je gadno jer nismo išli na jedno vjenčanje nama bliskih rođaka, jer ni suprug ni ja nismo htjeli psa ostaviti u boksu, usred šume, bez igdje ikoga... kad sam se dogovarala oko njenog smještaja g. s kojim sam se cula, uvjeravao me da će je netko šetati, da neće biti sama, da će biti i vani u ograđenom boksu, sa drugim socijaliziranim psima. a mi došli, od šetnje ni š, drugi g. koji se kao "brine" o psima objašnjava mi da je njoj dosta dati hranu za 2 dana jer da oni vikendom ne rade. nema šetnje, vanjskih bokseva, nema nikoga 2 dana?!?! e moj pas nije tamo ostao.
a s druge strane u Šapici je bila u kući s njihovim pasinom, igrala se, dok nije počela divljati, onda je išla u boks, ali se istrčala, izigrala i kad smo došli po nju, nije joj se žurilo u auto, nego smo je još morali loviti da se gospodična pokrene i prestane igrati.
u Dr. Doolitle, super, vode ga mladi ljudi, žena je veterinarka. Boksevi, uredni, čisti, u podrumu kuće. sve sređeno kompletno. u sredini prostorije ogromna kalijeva peć, fotelje, stalno im svira muzika. imaju profesionalne kade za pranje, stalno je netko s njim, a imaju i ogromni ograđeni prostor gdje se pasine mogu istrčati i igrati. uglavnom, naše razmaženo pseto, nije htjelo doma.
lolica is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2008., 10:41   #13
Hotel za pse

Ne znam da li postoji tema ili ne, ali mi se ne da pretraživati. Da li netko zna neki hotel za pse u Zagrebu (ili bilo kakvi privremeni smještaj)? Iskustva? Preporuke? Cijene?
Muki123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2008., 15:36   #14
Quote:
Muki123 kaže: Pogledaj post
Ne znam da li postoji tema ili ne, ali mi se ne da pretraživati. Da li netko zna neki hotel za pse u Zagrebu (ili bilo kakvi privremeni smještaj)? Iskustva? Preporuke? Cijene?
Ja ako trebam (a to je zaista jaaaaako rijetko) koristim jedan u Hrv. Leskovcu.
Mrak je. Cisto, uredno, zenska koja to drzi obozava zivotinje i tako ih tretira. 75 kn po danu ja mislim.
Smartie is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2008., 16:42   #15
Ne znam za hotel, ali moja frendica kad ide na put psa ostavlja (naravno uz plaćanje) jednoj gospođi koja isto ima psa, a upoznale su se tako što su ih skupa šetale. Gospođa je u penziji, jedan pas više manje doma joj niš ne smeta na par dana, ionako mora svog prošetat pa ih prošeće oboje, a zaradi si neku lovicu sa strane, svi sretni i zadovoljni.
Možda imaš nekog s kim si bi mogao dogovoriti takav nekakav aranžman?
__________________
I'm too tall to be a girl, I never had enough dresses to be a lady, I wouldn't call myself a woman. I'd say I'm somewhere between a chick and a broad.
Trillian is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2008., 18:34   #16
ja sam nekad znala cuvati,kad bi imala vremena.o kojoj se pasmini radi i koliko dugo treba cuvati psa?
zizuana is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2008., 20:56   #17
Amstar na Jarunu. fakat jo ok, čisto i uredno i paze ti na psa......
__________________
...ja sam samo slijepi putnik koji nema ime ni adrese......
mišel is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2008., 11:40   #18
Quote:
mišel kaže: Pogledaj post
Amstar na Jarunu. fakat jo ok, čisto i uredno i paze ti na psa......
Imaš neki www, telefon.....
Pas je mješanac i radi se o nekih 8 dana. Pesek je dobar, socijaliziran i navikao na druge pse
Muki123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2008., 11:41   #19
Quote:
Smartie kaže: Pogledaj post
Ja ako trebam (a to je zaista jaaaaako rijetko) koristim jedan u Hrv. Leskovcu.
Mrak je. Cisto, uredno, zenska koja to drzi obozava zivotinje i tako ih tretira. 75 kn po danu ja mislim.
Kak se zove?
Muki123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2008., 12:59   #20
Quote:
Muki123 kaže: Pogledaj post
Imaš neki www, telefon.....
Pas je mješanac i radi se o nekih 8 dana. Pesek je dobar, socijaliziran i navikao na druge pse
www.europansion.com

moj je tamo išao na kratku ring dresuru i stvarno su bili ok
__________________
...ja sam samo slijepi putnik koji nema ime ni adrese......
mišel is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:16.